reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

to jak z tymi samolotami?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angel_23
Gość
PostWysłany: 1 Lis 2004, 1:44    Temat postu: to jak z tymi samolotami? Odpowiedz z cytatem

to jak z tymi samolotami? Słyszałem ze mozna tanio doleciec do Szwecji liniami Wizzair a pozniej z Sztokcholmu Na Rejkyawik lecz jesli chodzi o to drugie to nie wiem ile wynosi ticket? Czy ktos moze zna odpowiedz na te pytanie? Aha Jak najtaniej sie wogole dostac na wyspe, ktos wie?
Bardzo mnie to interesuje poniewaz budzet mojej kieszeni jest very low!Smile
Z gory dzieki za wszystie posty, Respect!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 1 Lis 2004, 1:54    Temat postu: Re: to jak z tymi samolotami? Odpowiedz z cytatem

Nie ma stałych cen. Proponuję zajrzeć na strony internetowe www.icelandexpress.com lub innych linii lotniczych latających na Islandię. Jak się wytrwale szuka, to połączenie Polska-Islandia może kosztować nawet 1000 zł w obie strony - ale to nieczęsto się zdarza.
Oprócz Wizair jest jeszcze Airpolonia; tanich linii lotniczych oferujących połączenia Polski z cywilizacją zachodnią jest coraz więcej.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebastian
Gość
PostWysłany: 1 Lis 2004, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj poszukać niemieckich linii LTU. Niestety, oferty są ważne podobno tylko latem. Podobno, bo ja jeszcze tymi liniami nie latałem więc nie mogę ręczyć za poprawność informacji.
Powrót do góry
angel_23
Gość
PostWysłany: 1 Lis 2004, 20:30    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

a czy ktos moglby mi powiedziec jak lepiej:
z Szwecji na Islandie czy moze raczej z Anglii?
Znaczy sie nie jak lepiej tylko jak taniej?
Powrót do góry
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 1 Lis 2004, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli lecisz Icelandairem to nie ma znaczenia przez jakie europejskie miasto (a latają przez wiele) - cena ta sama. A jesli chcesz najtaniej, czyli szukasz promocji, to tu już jest wolna polka. Niektorzy nawet maja kilka przesiadek i leca na poczatek w roznych dziwnych kierunkach by dotrzec w koncu na Islandię. Łap okazję non stop śledząc oferty różnych, nawet bardzo egzotycznych linii lotniczych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dcr

Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysłany: 1 Lis 2004, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dziale :"Polacy za granicą, czy warto poprosić o pomoc rodaka? " jest oferta lotu do Londynu za 99 kr. plus podatek . To jest naprawdę okazja (tylko nie często)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 1 Lis 2004, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisał:
W dziale :"Polacy za granicą, czy warto poprosić o pomoc rodaka? " jest oferta lotu do Londynu


Własnie.. Moze tu trzeba bylo lepiej ja umiescic? Musimy bardziej zadbac o porzadek. A poza tym skopiowales tam mnostwo tekstu po islandzku, przeciez prawie nikt tego nie zrozumie - po co to? Trzeba bylo napisac esencję tego a wiec tylko kiedy, gdzie i za ile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dcr

Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysłany: 1 Lis 2004, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ,że jest bałagan ale nic na to nie poradzę a najważniejsze jest na czerwono. Nie tłumaczyłem bo chodziło mi o przykład bardzo taniej oferty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 1 Lis 2004, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisał:
Wiem ,że jest bałagan ale nic na to nie poradzę


Jak jest bałagan - to posprzątaj...
A najlepiej - nie bałagań :wink: :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angel_23
Gość
PostWysłany: 1 Lis 2004, 23:22    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

damy rade, posprzatamy! Wink
ok, jesli chodzi o samoloty to trzeba poprostu szukac okazji a co jesli chodzi o prom do islandii, jak go znalesc i skad plynac, jak zamawiac i ile to kosztuje? Anybody know's?
Pozdrawiam wszystkich. Respect.
Powrót do góry
Sebastian
Gość
PostWysłany: 2 Lis 2004, 1:21    Temat postu: Re: odp Odpowiedz z cytatem

angel_23 napisał:
a co jesli chodzi o prom do islandii, jak go znalesc i skad plynac, jak zamawiac i ile to kosztuje? Anybody know's?
Pozdrawiam wszystkich. Respect.


www.smyril-line.fo
Powrót do góry
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 2 Lis 2004, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszej stronie glownej jest reklama (link) do polskiego przedstawiciela Smyril Line. Polakowi chyba bedzie bardziej przydatna ta strona niz strona na Wyspach Owczych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dcr

Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysłany: 2 Lis 2004, 3:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę korzystać z ofert bezpośrednio od operatora. Bo oferty u pośredników są przeważnie droższe. I często jest mniejszy wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 2 Lis 2004, 3:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisał:
Ja tam wolę korzystać z ofert bezpośrednio od operatora. Bo oferty u pośredników są przeważnie droższe. I często jest mniejszy wybór.


Akurat wydaje mi sie ze raczej nie sprzedaliby Polakowi chącemu wyjechac stad, biletu na Wyspach Owczych w centrali firmy. Polski przedstawiciel Smyril Line'a ma wylacznosc na Polske, wiec Smylil od razu skieruje sprawe do niego.
Zreszta spytajcie Lukasa, on bedzie wiedzial, tak mi sie wydaje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 2 Lis 2004, 3:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisał:
Ja tam wolę korzystać z ofert bezpośrednio od operatora. Bo oferty u pośredników są przeważnie droższe. I często jest mniejszy wybór.


Akurat wydaje mi sie ze raczej nie sprzedaliby Polakowi chącemu wyjechac stad, biletu na Wyspach Owczych w centrali firmy. Polski przedstawiciel Smyril Line'a ma wylacznosc na Polske, wiec Smylil od razu skieruje sprawe do niego.
Zreszta spytajcie Lukasa, on bedzie wiedzial, tak mi sie wydaje.

A jeslli chodzi o wybor.. No coz.. Jedna Norrona, jeden kurs w kazdym tygodniu, taka sama oferta w Polsce jak u Smyrilna - dokladnie slowo w slowo przetlumaczona. Wyglada ze to to samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dcr

Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysłany: 2 Lis 2004, 4:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy zakupie przez Internet nie ma znaczenia gdzie kupujesz bilet i dotyczy to takĹźe biletĂłw lotniczych i promowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 2 Lis 2004, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze dziś napiszę do Smyrilna na Wyspach Owczych i zapytam o wszystko u źródła. Jednak jestem pewna, że cena musi byc taka sama, bo to Smyril ze swojej prowizji placi przedstawicielowi w danym kraju za usługi, a nie dodaje do ceny biletu. My tez mielismy byc agentem polskiego przedstawiciela Smyrilna i mielismy miec bilety w tej samej cenie. Kazdy placi tylko ze swojej prowizji, a klient ma tak samo.

Jestem tez przekonana, ze Smyril nie sprzeda biletu Polakowi na wyjazd z Polski tylko musi byc dokonany zakup u polskiego przedstawiciela. O to tez sie zapytam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angel_23
Gość
PostWysłany: 2 Lis 2004, 15:30    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

ok Jola zapytaj sie, i jak cos daj znaka, Respecta!
Powrót do góry
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 2 Lis 2004, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisał:
Przy zakupie przez Internet nie ma znaczenia gdzie kupujesz bilet i dotyczy to takĹźe biletĂłw lotniczych i promowych.


No to też nie zawsze tak jest. Jeszcze do niedawna Ryanair nie sprzedawał biletów ludziom zamawiającym z Polski. Sporo niemieckich buir podróży, które organizują czarterowe loty na Islandię odmawiają gdy się do nich dzwoni i mówi, że jest się z Polski. Najlepiej znaleźć jakiegoś znajomego z Niemiec i prosić, żeby kupił osobiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RESET
Gość
PostWysłany: 21 Lis 2004, 20:56    Temat postu: Samoloty Odpowiedz z cytatem

na stronce http://www.icelandexpress.com znalazłem połączenia z Londynu do Reykjaviku w obie strony za 262 Euro. Do tego dochodzi połaczenie Wawa - Londyn za 79 zł w jedna stronę Smile więc ceny za przelot na wyspe i powrot nie sa az tak ogromne 1300 zl i sie wyrobic mozna we dwie strony
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron