reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

zablokowanie postu Trolla ??
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 11 Sie 2006, 23:31    Temat postu: Post Odpowiedz z cytatem

Przperaszam Was Squallo i Monellina, że teraz dopiero odpowiadam na wasze posty, ale umknęły one mojej uwadze, gdy dyskusja przeskoczyła na nową stronę.

Squallo napisa:
Nie dziw sie czemu nie wplynela. Jesli z jakiegos tobie znanego powodu usunales topic, to co ktos wskora piszac do ciebie?
Zgadza się, gdy post/temat zostanie usunięty, to nie ma (niestety) możliwości, by go przywrócić (takie są ułomności tego silnika forum).
Ale można wskórać dwie rzeczy:
- moje przeprosiny (wiem, wiem, niektórzy mająto gdzieś)
- szansę by napisać post od nowa z gwarancją, że nie zostanie skasowany.
Poza tym ważna sprawa: posty są usuwane TYLKO gdy naprawdę łamią regulamin i do tego nie wnoszą nic do dyskusji (wtedy ich skasowanie nic nie zmienia).
Jeśli post ma choć troszkę wartości dla Forumowiczów, to jest tylko blokowany.

Cytat:
Zreszta, zauwaz- jak Einar i Jola byli aktywnymi adminami (nie wiem co sie z nimi dzieje) to jakos mniej tematow bylo blokowanych i mniej bylo pretensji.
Nawet nie wiesz, czy mnie, bo jak były szybko kasowane, to nawet nie miałeś szansy widzieć ile postów kasowali.
Oni mieli więcej czasu ode mnie. Popełniali też może mniej błędów, bo lepiej znali te działy, które ja zwykle omijałem wcześniej szerokim łukiem Smile
Ale, gdy Jola adminowała, to też sypały się gromy, ludzie się obrażali, niegrzeczni użytkownicy byli banowani itd.
Rzadko ktoś pisał do Joli dobre słowo... Ani jedna osoba, która skorzystała z porad na portalu albo z informacji turystycznej, nie skorzystała z opcji "Wspomóż finansowo portal iceland.pl".
A wiadomo, że gdy brak dotacji na działalność, to czasem trzeba coś zrobić dla pieniążków. Dostaliście więc "za karę" takiego admina jak ja :jezyk: (a może w nagrodę?) Smile


Cytat:
A przecierz mieli te same kryteria do blokowania: regulamin.
Pisałem już, że decyzje admina zawsze będą w jakiś sposób subiektywne. Może Jola była zbyt miękka? Może nie chciała zadzierać z niektórymi grupami nacisku? Nie wiem...

Cytat:
Jak zostales adminem to wyciales wiele tematow.
Jakieś przykłady błędnego wycinania?

Cytat:
Co moze i robi z ciebie "bezwzglednego stroza prawa", ale to nie znaczy o samo co "dobry, sprawiedliwy i szanowany admin", o nie. Einar i Jola byli (sa!) dobrymi adminami, bo forum I funkcjonowalo lepiej, I wszyscy byli zadowoleni.
Czy Ty chcesz coś załatwić dla siebie w redakcji, że się tak podlizujesz? Very Happy (To żart)
Mylisz się, gdy mówisz, że wszyscy byli zadowoleni. Wielu bardzo ciekawych ludzi uciekło z Forum, gdy zaczęły tu rządzić głupota i nerwy.
Do tego doszedł jeden wielki śmietnik, który Jola próbowała opanować tworząc regulamin.

Gdy rozpoczynałem swoją pracę jako admin, to zapowiadałem, że będę ostro tępił to co szkodzi innym użytkownikom. Wtedy odezwały się chyba tylko głosy poparcia.
Czyli sam jesteś winny, bo nie interesowało Cię dobro Forum; nie zabrałeś głosu w tamtej dyskusji (o ile pamiętam), a ludzie, którzy nie idą głosować, nie mogą się żalić, że coś im nie pasuje.


Cytat:
pamietaj ze co za duzo to niezdrowo. Zachowaj umiar i badz LUDZKI. Regulamin ma sluzyc ludziom, a nie byc sam dla siebie.
To jest wręcz śmieszny zarzut, bo ja właśnie jestem LUDZKI, gdy post narusza regulamin, ale jest ciekawy to nie kasuję tylko blokuję, co ułatwia ewentualne skopiowanie lub kontynuowanie dyskusji.
W wielu sprawach nie podjąłem działań, ze względu na dobro innych użytkowników. Ale Ty tego nie widzisz. Jedyne co umiesz robić to narzekać i narzekać, mimo, że nie znasz tego co dzieje się za kulisami pracy admina. Ciekawe co Ty byś kasował?
Nie macie zaufania do nikogo, kto ma nawet skrawek władzy. Wszędzie węszycie spisek i zło. A ja nawet gdy się mylę, to nie ze złośliwości, tylko najwyżej z lenistwa lub głupoty...
Każdy chce mieć coś do powiedzenia.
I sprawa wygląda tak, że to nie jest tak, że nie pasuje Wam to co robię, Wy po prostu chcecie też mieć udział we władzy. Każdy chce decydować i czuć się ważny. A tu nagle przychodzi jakiś przemądrzały Odżajer i sam sobie decyduje i nie pyta nikogo. Gdyby te same decyzje podjęła jakaś grupa (rada) forumowa, to byście się mniej "rzucali" z pretensjami.


Cytat:
Proponuje, abys blokowal tematy DOPIERO jak wplynie do ciebie PW z sugestia zamkniecia od UZYTKOWNIKA.
A dlaczego TYLKO? Ja też jestem użytkownikiem i swój rozum jakiśtam mam. A najśmieszniejsze jest to, że właśnie dostaję często PW z sugestiami "do usunięcia", lecz zamiast usunąć, ja tylko blokuję...

monellina napisa:
moglbys tez kupic sobie nerwosol
Nie muszę, bo się nie denerwuję. Staram się opanować moje emocje. To tylko Wam się wydaje, że jestem zły i nerwowy.
Ja tak dużo piszę, bo jest mi po prostu smutno, i to z dwóch powodów:
- dlatego, że forum dyskutuje o mnie zamiast o Islandii (to zniechęca innych islandofilów)
- dlatego, że ludzie widzą tylko złe strony mojego działania
Postawilibyście się w mojej sytuacji. Przestańcie być egoistami, pomyślcie o Forum jak o pewnej całości, jak o czymś co ma służyć większej ilości ludzi niż tylko autor jakiegoś posta.

Już Wam pisałem, że ponieważ nikt nie chce poświęcać swego czasu na to Forum, więc sam muszę podejmować decyzję. A więc w jakiś sposób (po trosze subiektywny) to forum będzie takie jak mi się wydaje, że powinno być. Część z Was będzie niezadowolona, ale trudno, nie da rady inaczej. Ale pomyślcie, że skoro nikt nie chce ze mną malować tego obrazu, to nie zdziwcie się, że obraz będzie przedstawiał to co ja namaluję...
A ponieważ macie cholerne szczęście i zwykle pozytywnie rozpatruję grzeczne PW, które zawierają jakieś argumenty, to zawsze jest szansa, by namówić mnie by na tym obrazie znalazło się coś, co chcielibyście na nim widzieć.
Podsumuję tak: poprawiajcie mnie (na PW) bez nerwów i złości, a wtedy Forum będzie dla wszystkich wygodne.
Koniec kropka.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 13 Sie 2006, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym zaproponowac bysmy zakonczyli ten temat i w ogole zak0onczyli dyskutowanie o tym kto, co i kiedy i poc usunal. Niczego ciekawego to naprawde nie wnosi. Tematow w miare podobnych juz troche bylo. Powrocmy do tematow zwiazanych z Islandia. Nikt mi nie wmowi, ze Islandia to tylko tematy nadajace sie do skasowania czy zablokowania lub podpadajace od razu pod regulamin.
Jest kilkaset zaczetych tematow i mozemy po prostu spokojnie rozmawiac...

Temat tymczasowo przenosze do dzialu iceland.pl bo dotyczy zarzadzania forum. Chcialbym jednak z czasem temat zablokowac a potem skasowac i moze sobie zapomnimy o sprawie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 13 Sie 2006, 4:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda! Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron