reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Ceny fryzjera w Islandii?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
słońce

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 16 Sie 2006, 19:56    Temat postu: Ceny fryzjera w Islandii? Odpowiedz z cytatem

Cześc!!! Mam ogromną prośbe...otuż,czy możecie napisac mi jaki jest koszt strzyżenia,damskiego ,męskiego,balejażu,farbowania itp.? Przy fryzurach damskich proszę,też o podanie długości włosów bo to bardzo istotne. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi!!!! POZDRAWIAM Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ulfur

Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1
PostWysłany: 16 Sie 2006, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post wyglada troche(;p) jak zart. Chcesz zalozyc zaklad fryzjerski na Islandii czy co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
słońce

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 17 Sie 2006, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie,to nie żart!!! Very Happy Jestem fryzjerką i jade do Islandii.Chcę się zorientowac w cenach,bo są napewno odmienne od polskich. W końcu ktoś poprosi mnie o strzyżenie itp.a ja nie chce popełnic gafy. Neutral Więc jeśli ktoś może pomóc to ja bardzo prosz pomocy lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Navijka

Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 39
Skąd: 110 Rvk
PostWysłany: 17 Sie 2006, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy....W firmowym salonie TONI&GUY ceny zaczynaja sie od 5000 Isk...a to najlepszy fryzjer w miescie...Nie wiem jak w malych salonach.

Wiecej info nie mam.
Pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Sie 2006, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe pytanie, takiego jeszcze nie bylo:-) Moj maz placi za strzyzenie 3000-4000 ISK. Ja za strzyzenie (wlosy krotkie) + na ogol balejaz 1-2 kolory place okolo 8000 ISK. Jak mialam dluzsze wlosy to koszt dochodzil do 11-12000 ISK. To ceny w salonach. Jak juz dyskutujemy przy okazji, ktory salon dobry - ja chodze do Ulfurinn & Raudhetta, poki co - nie mam zastrzezen. No i robia tam klientom dobra latte...
Mysle, ze za uslugi "domowe" placi sie mniej, ale trudno powiedziec, ile mniej.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 17 Sie 2006, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza Rvk i stolica ,meskie 2500 strzyzenie ,balejaz 6 tys,trwala 5 tys.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
słońce

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 17 Sie 2006, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście KOCHANI !!!!! Wink Dziękuje ślicznie !!!! Jeśli jeszcze ktoś może coś dodac to z góry dziękuje!!!!! lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ratamahata
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 3
PostWysłany: 20 Sie 2006, 2:09    Temat postu: pierwszy klient :-) Odpowiedz z cytatem

Confused Powiem Tobie, ze strzyzenie meskiej glowy w "prywatnej praktyce", kosztuje 1300 ISK, sprawdzone! Jednak nie mysl, ze za sciecie dlugich wlosow wezmiesz polowe stawki z salonu!!! O, nie!!! Szacuj ceny do 1/3 wartosci, w miare zas uplywu czasu, na pewno zarobisz wiecej ale trzeba sie naprawde mocno starac!!! Ja mam dwa etaty ale to nie sa moje marzenia!!! W zadnym wypadku nie odstraszam!!! Na pewno sobie poradzisz!!! Znajdziesz prace, co wymaga troche zachodu i jesli do tego bedziesz strzyc, to sadze, ze bedziesz calkiem niezle ustawiona. Musisz sama sprobowac i zobaczysz czy bylo warto. Goraco pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
soley

Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 226
Skąd: HFJ
PostWysłany: 20 Sie 2006, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Tony&Guy zaplacilam za sciecie 8000tys. ale cena zalezy od tego czy jest to podciecie, odswiezenie fryzury czy radykalna zmiana.
Mam dlugie wlosy i byla to radykalna zmiana na wlosach wlasne dlugich .
Pasemka to koszt ok 12 tys na dlugich, ale zawsze sa w tym dwa kolory niezaleznie od fryzjera. Najtaniej zaplacilam 7900kr.[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
volverin

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: POLSKA D?
PostWysłany: 6 Paź 2006, 18:51    Temat postu: NO I WSZYSTKO Odpowiedz z cytatem

PRAWIE JASNE. Very Happy MAM NADZIEJE ZE UDA SIE MI TAM PRZYJECHAC I ROBIC WAM EXTRA KOLORY.POZDRAWIAM SLONCE I INNYCH. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysłany: 6 Paź 2006, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny w borgarnes.

meskie strzyzenie 3200 isk

balejaĹź 2 kolory 6100 isk

podciecie damskich wlosĂłw 3100 isk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FaragoZoltan
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 159
Skąd: przedmieścia Akranesi
PostWysłany: 14 Paź 2006, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za bzdury!
fryzjer bierze 15tys koron! Byłem i wiem.
Do tego potrzebne jest HpC
_________________
" Za kwestionowanie decyzji admina, .... uĹźytkownik zostanie zbanowany..."
- "Towarzysz Napoleon ma zawsze rację." George Orwell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysłany: 14 Paź 2006, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od ciebie chyba tylko tyle bierze
ja placilem zgodnie z ich cennikiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
silje

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 4
Skąd: Kielce
PostWysłany: 15 Gru 2007, 11:39    Temat postu: jeszcze raz fryzjer Odpowiedz z cytatem

czy moze ktoras z dziewczyn tutaj piszacych pracuje w jakims salonie fryzjerskim w Reykjaviku?Potrzebuje odswiezyc fryzure i ufarbowac,a moje doswiadczenia z fryzjerem sa dosyc traumatyczne. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarnuska21

Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 33
PostWysłany: 17 Paź 2008, 0:57    Temat postu: fryzjerka Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie mam na imie Roksana jestem zawodowa fryzjerka - stylistka i rowniez dyplomowanym technologiem u slugryzjerskich chcialabym zaoferowac swoje uslugi tylko kobiety
oferuje:
-strzyrzenie damskie
-balejage
-pasemka z jednego koloru
-farbowanie z jednego koloru
-koki na imprezy(sluby,wazne spotkania,koki awangardowe czy sylwestrowe oraz wieczorowe) CENA ......... Smile nie drogo
numer tel 8651801 lub gg 4799436 SERDECZNIE ZAPRASZAM[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
LUCYNA86
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 104
Skąd: Hafnariorður
PostWysłany: 17 Paź 2008, 8:44    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

ja kiedys bylam u polskiej fryzjerki w domu co sie oglaszala na forum skasowala mnie za stzryzenie i polozenie jednrgo koloru na dlugie wlosy 6000isk i naprawde NIE POLECAM WYSLALA MNIE DO DOMU z farba na czole itp. takze nie polecam wole teraz wiecej zaplacic i isc do fachowca niz do polki fryzjerki.Moze nie wszystkie tak farbuja ale ja mniaam naprawde pecha dodam iz jest to osoba ktora bardzo czesto sie oglasza na forum!!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zuzula666

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 410
Skąd: Reykjawik
PostWysłany: 17 Paź 2008, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tutaj raz kozystałam z uslug polskiej fryzjerki i naprawdę byłam zadowolona. Fryzurke zrobiła mi bardzo fajna i do tego jeszcze doradziła. Ale nie wszystkie są takie. Byłam raz z meżem u innej polskiej fryzjerki i owszem obieła mu włosy, ale za to w jakich warunkach Exclamation Exclamation W korytażu na taborecie na wpół-ciemno Exclamation Exclamation Nie wszystkie które się ogłaszają są tak fajne jak piszą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ni@

Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 326
PostWysłany: 17 Paź 2008, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem korzystaliśmy z usług "domowej" fryzjerki i akurat trafiliśmy dobrze,lecz niestety wraca do kraju Sad Ale do tematu:jeśli chodzi o jej cennik.to ostatni mój balejage wyniósł mnie 3500 kor, z tym ,że balejage był z dwóch kolorów, a farby miałam swoje,wiem ,że ze swoimi farbami brała 5000 kor.,jeśli chodzi o podcięcie moich włosów to brała 1000 kor. ,a za samą grzywkę 500 kor,za podcięcie męskie zawsze 1000 kor..
Moja znajoma była ostatnio na pasemkach w salonie-dwa kolory+podcięcie+modelowanie na włosach do ramion= 11000 kor......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Paź 2008, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bylam u polskiej fryzjerki w domu i jestem bardzo zadowowlona.
Ta Pani jest profesjonalistka i ma nawet mini salon w domu tak ze nie ma mowy o jakis korytarzach. Normalnie stolik llustro i tak jak powinno byc. Mozna sobie nawet paznokcie zrobic.

Dodam ze ta fryzjerka nie nazeka na brak klientow i zeby sie umowic trzeba czas zamowic pare dni wczesniej.
Jesli chcecie to moge podeslac numer na priv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edyta2717
Gość
PostWysłany: 30 Lis 2008, 1:07    Temat postu: fryzjerka Odpowiedz z cytatem

Ja tez byłm u ,,domowej fryzjerki ,,i więcej tam nie poszłam a skasowała 6000 .Nie polecam jej nikomu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron