reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Ceny fryzjera w Islandii?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mkkmiec

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 86
Skąd: polska - włocławek
PostWysłany: 30 Lis 2008, 14:43    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

jak w temacie..ja byłam tydzień temu w salonie ... miałam robione pasemka na jeden kolor (odrosty) zapłaciłam 4000kr. Uważam że nie jest to droga...w salonie panuje bardzo miła atmosfera, fantastyczne warunki..bardzo przyjemnie i co wazne pracuje tam polka Smile
_________________
Gabriel GarcĂ­a MĂĄrquez

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pawel Tattoo
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 25
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 30 Lis 2008, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, moja żoncia i większość znajomych, obcinamy się sie w salonie Diva zaraz obok Hlemuru u Karoliny. Ceny ma takie dla polaków jak polskie domowe specjalistki, strzyże głowę a nie portfel Very Happy . Nie zamierzamy zmieniać fryzjerki dopuki ona tu jest.
Jak kto chce to jej numerek 8666512.
_________________
PROFESJONALNY TATUAĹť ARTYSTYCZNY
tel. 6927457
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewAlbums&friendID=494668910
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkAngelKate

Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 186
Skąd: KĂłpavogur
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czas odswiezyc troszke temacik, w ogloszeniach malo jest bo wiekszosc sie kasuje. poszukuje fryzjerki ale takiej co robi fryzury, np. ze sprzetem do robienia lokow.
_________________
Nie bierz zycia na serio.
I tak nie wyjdziesz z niego zywy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Namolny74

Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 39
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przy okazji ja zapytuje czy znajdzie sie jakis typ co mnie obetnie z maszynki ale zeby zachowac moje loczki przy uwzglednieniu wszelkich dostepnych na niej dodatkach jak "przedluzka 12 lub 14 mm" itp itd. Pytam ja Stefan Jarzabek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agentxxx

Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 46
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja cie moge wygilic-tylko gdzie i kiedy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Namolny74

Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 39
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod barem Polonia ale tylko pod warunkiem ze bedzie sprzedany na raty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agentxxx

Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 46
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to juz trzeba z wlascicielem pogadac.a trwala tez bedzie czy nie i moze jeszcze genitalia do ogolenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Namolny74

Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 39
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genitalia maja produkowac serek Spodlaski; Dla chetnego w promocji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maczo:D

Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 2
PostWysłany: 15 Lip 2009, 16:58    Temat postu: ceny!! Odpowiedz z cytatem

generalnie powiem tak. ceny jakie polki sobie zycza malujac wlosy najtanszymi farbami , na metrarzu metr na metr sa tak wielkie ze to przekracza wyobraznie kogokolwiek!!!!ja nie wiem skad one te ceny wyrwaly zeby tyle placic za jaka kolwiek usluge!!!!!zastanowcie sie nad tym bo polacy nie sa ,az tak naiwni i w koncu dowiedza sie ze w salonach przy normalnych warunkach placi sie tyle samo!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczepan

Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 15 Lip 2009, 17:41    Temat postu: fryzjer Odpowiedz z cytatem

Mają ludzi za głupich normalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karin.

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 227
Skąd: Wrocław || Reykjavik
PostWysłany: 15 Lip 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyja wiem czy jest a tak drogo ?
6-7 tys za 2 kolory modeling i podciecie to wg mnie nie duzo Smile
_________________
:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
limba

Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 47
PostWysłany: 15 Lip 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzilam i do Polek (do ich domu, badz one przyjezdzaly do mnie) i do Islandek do salonu. Teraz chodze tylko do salonu. U Polek fryzjerek placilam srednio 10 - 12 tys koron za dwa kolory, plus modelowanie i podciecie. Musialam miec wlasny recznik (ktoey zostal pobrudzony farba), mylam glowe wlasnym szamponem (to jak do mnie przyjezdzaly) albo mylam w prywatnej lazience u fryzjerek. Choc nie powiem zawsze bylam zadowolona, az do pewnego razu gdy fryzjerka A. zazyczyla sobie 15 tys. za usluge.
Teraz od ponad roku chodze do fryzjerki w Keflaviku, place 7 - 10 tys za dwa kolory, strzyzenie i modelowanie/prostowanie. Nie brudze swojego recznika, wszystko jest robione profesjonalnie, mam kozdorazowo masaz glowy, a dodatkowo plecow i nog (na fotelu do mycia glowy jest polozona mata masujaca), moge sobie zazyczc jakas kuracje dla wlosow i jestem tak samo zadowolona z efektu (fryzura zawsze jest OK). Tak wiec z calego serca polecam salony fryzjerskie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczepan

Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 15 Lip 2009, 22:22    Temat postu: fryzjer Odpowiedz z cytatem

Poszedłem kiedys do takiej jednej małpy. Strzyzenie odbyło sie w ciemnym korytarzu. Artystka nie miała nasadek ani drugiego lusterka, zeby pokazac jak z tyłu wyglada. Po powrocie do domu nie wierzyłem co ona zrobiła. Fakt, ze zaplacilem mniej niz w salonie, ale lepiej by mnie obstrzygl nie widomy albo ja sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
novva

Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 14
PostWysłany: 15 Lip 2009, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki fryzjer/ salon fryzjerski polecicie w Reykjaviku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 16 Lip 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu nie oddałabym swoich włosów w ręce domowej fryzjerki która najczęściej używa farb niewiadomego pochodzenia i niewiadomej jakości.
Przez kilka lat jeździłam do Reykjaviku do fryzjera w centrum. Płaciłam od 10- 12 tys i zawsze byłam zadowolona z jakości jaką mi tam oferowano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mkkmiec

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 86
Skąd: polska - włocławek
PostWysłany: 16 Lip 2009, 21:57    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

ja chodzilam do salonow i szczerze mowiac nie bylam zadowolona w 100% niedawno znalazlam swietna dziewczyne ktora kocha swoj zawod bycie fryzjerem cena jak dla mnie normalna a farby najwyzszej jakosci a co najwazniejsze obsluga 100% wiec nie wszyscy sa tacy.. "fachowcy" jakimi sie nazywaja Smile
_________________
Gabriel GarcĂ­a MĂĄrquez

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
S3AL

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 15
PostWysłany: 17 Lip 2009, 0:08    Temat postu: Re: :) Odpowiedz z cytatem

mkkmiec napisał:
ja chodzilam do salonow i szczerze mowiac nie bylam zadowolona w 100% niedawno znalazlam swietna dziewczyne ktora kocha swoj zawod bycie fryzjerem cena jak dla mnie normalna a farby najwyzszej jakosci a co najwazniejsze obsluga 100% wiec nie wszyscy sa tacy.. "fachowcy" jakimi sie nazywaja Smile


Hej!
Mozesz podac namiary na ta fryzjerke??
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mstefa
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 413
Skąd: reykjavik-
PostWysłany: 17 Lip 2009, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rowniez polecam Karoline z salonu Diva. Panuje w salonie mila atmosfera,a i fryzurka za kazdym razem swietna. W polsce milion razy tlumaczylam jaka chce fryzure ile sciac ale i tak fryzjerka robila cos dodatkowego,inwencja.I dopiero Karolina sciela mi wlosy tak jak chcialam,doradzila conieco.Wie co robi i lubi to.
Smieje sie ze musialam na Islandie przyjechac zeby doczekac sie super fryzurki. Polecam Salon DIVA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miska123102

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 125
PostWysłany: 17 Lip 2009, 8:40    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

ja w salonie diva się ścinałam jestem nie zadowolona zostałam ścięta zupełnie nie tak jak chciałam w katalogu pokazywałam fotki tej fryzury co mnie interesuje ale niestety wyszłam zupełnie z czym innym na głowie Confused ja osobiście nie poszła bym tam drugi raz pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kocurek
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 96
Skąd: Rvk
PostWysłany: 17 Lip 2009, 14:28    Temat postu: salon Odpowiedz z cytatem

Hej również byłam klientka w Divie fryzurka była taka jak chciałam, kolorek tez wyszedł ok a do tego super masaż głowy wykonany przez Karoline, za włosy troche dłuższe niż sa ramiona zaplacilam 12 tys z samym blondem, a koleżanka włosy do ramion do tego wymyślana fryzurka też zaplacila 12 tys, teraz robie u polki i place 7tys i tez jestem zadowolona. A wieć zalezy do kogo sie trafi pod nożycze:) powodzonka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron