reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Walka z chamstwem na Forum
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Gru 2006, 0:50    Temat postu: Admin rulez Odpowiedz z cytatem

FaragoZoltan napisa:
Szanowny użytkowniku z lasu (narsiltm)
Przestan podlizywać się adminowi!
Wymiana uprzejmości oraz pochwalenie kogos to nie od razu podlizywanie się.
Ale ponieważ ty jesteś osoba, która tylko sieje jadem, więc pewnie obce ci jest chwalenie i dobre słowo?


Cytat:
Mścisz się, bo powiedziałem, że przypałowo jest pokazywać się z flachą pierwszego dnia w nowej pracy?
Nie wiem jak ty, ale nie wszyscy myślą tylko o zemście. Ciągle szukasz w ludziach tylko złych emocji i działań.
Czy taka mania prześladowcza nie jest dla ciebie zbyt szkodliwa?
A jeśli juz nawet ktoś mści się na tobie, to może dlatego, że jednak wina jest po twojej stronie. Może jesteś złym człowiekiem i zasługujesz na jakąś karę.

Ja z pewnością nie jestem idealnym adminem i pewnie znaleźliby się lepsi ode mnie, ale nie uważam, bym był najgorszy w swej roli i dziękuję wszystkim, którzy doceniają moją pracę.
Drobne uwagi krytyczne proszę słać na priva. Chwalić można oczywiście publicznie Smile
Uwagi krytyczne dotyczące ogólnej strategii działań administracji Forum, można oczywiście poddawać publicznej dyskusji.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
marekgc

Doczy: 26 Gru 2006
Posty: 88
Skd: Patreksfjordur/Wrocłw
PostWysany: 30 Gru 2006, 17:00    Temat postu: krytyka i samokrytyka Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście zauważyłem że są ludzie , którzy nie wnoszą własnych tematów ale namolnie wytykają komuś ortografie lub cytują akty prawne, które nie wnoszą nic nowego do tematu. Przykład znajdziecie na forum „ pobyt stały Smile na morzu.... (nie pisze NIK’a, bo może się mylę)
Sposób wypowiedzi jest zaczepny i prowokuje do odpowiedzi.

Błędy ortograficzne – przyznaję się i obiecuje porawę
lol

ADMIN - jak pianista, do niego nie strzelamy
ozdo flaga Islandii
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Szkudlarek.Krzysztof
Go
PostWysany: 1 Sty 2007, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję wprowadzić w ogóle opłatę abonamentową za korzystanie z forum. Np po 50zł miesięcznie! Może wtedy odsiejemy się od chamstwa. W końcu 50 zł to nie dużo a nas islandofilów na to stać
Cool
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 1 Sty 2007, 21:07    Temat postu: Opłaty Odpowiedz z cytatem

Szkudlarek.Krzysztof napisa:
Ja proponuję wprowadzić w ogóle opłatę abonamentową za korzystanie z forum. Np po 50zł miesięcznie! Może wtedy odsiejemy się od chamstwa. W końcu 50 zł to nie dużo a nas islandofilów na to stać
Cool


Myślę, że 50 zł to bardzo duża kwota dla młodych islandofilów i nawet rocznie taka kwota uderzałaby po portfelu uczniów i studentów.
Swego czasu myśleliśmy o możliwości wprowadzenia opłat za korzystanie w postaci swego rodzaju kaucji. Jeśli ktoś naruszałby regulamin, to drobne opłaty karne byłyby pobierane właśnie z kaucji. Osoby, które swoim stażem i zaangażowaniem udowodniłyby, że zależy im na dobru społeczności Forum, otrzymywałyby kaucję z powrotem.
Kaucja mogłaby wynosić np. 120 zł (dla uczniów, studentów, emerytów: 60 zł).
Oczywiście istniałaby możliwość zniesienia konieczności wpłaty kaucji dla osób, które są w bardzo trudnej sytuacji majątkowej.


W każdym razie zachęcam do dobrowolnych wpłat na rzecz ICELAND.PL - jesli wpłat będzie sporo to umozliwi nam to unowocześnienie Forum i wprowadzenie wielu użytecznych funkcji przydatnych w dyskusjach.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!


Ostatnio zmieniony przez O.E. dnia 25 Kwi 2007, 17:47, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 2 Sty 2007, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkudlarek.Krzysztof napisa:
Ja proponuję wprowadzić w ogóle opłatę abonamentową za korzystanie z forum. Np po 50zł miesięcznie! Może wtedy odsiejemy się od chamstwa. W końcu 50 zł to nie dużo a nas islandofilów na to stać
Cool


oplata rejestracyjna, za rejestracje nowego uzytkownika, bylaby moze lepszym rozwiazaniem. rozwazyc by tez mozna rabaty za zakladanie kolejnych kont przez te sama osobe, np 30%. ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron