reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Medytacja pobudza geny promujące zdrowie
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
mechanik27
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 06 Sie 2012
Posty: 71
Skd: Kołobrzeg , Rvk
PostWysany: 5 Maj 2014, 0:05    Temat postu: Re: Medytacja pobudza geny promujące zdrowie Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
jarekwar napisa:
...Spróbuj trochę pośpiewać lub medytacji...
(Źródło: NEXUS nr 92)


Jarekwar spróbuj trochę pośpiewać, wg. badań naukowych, być może cofną się negatywne zmiany w twoim mózgu.
to jest zalosne co tu sie dzieje skoro sie tak swietnie znacie spotkajcie dajcie sobie po ryjach albo popiszcie smsy czy cos tam na prawde otwierajac zakładke kultura i ludzie widzac wasza klotnie nie chce mi sie ....to byl moj ostatni raz w dziale zreszta musze dodac bo nie omieszkam wszedzie siare polacy robia ...jeden medytuje do potegi entej drugi chorobliwy wierzacy wtf? ja sie pytam so roboty!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mechanik27
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 06 Sie 2012
Posty: 71
Skd: Kołobrzeg , Rvk
PostWysany: 5 Maj 2014, 0:07    Temat postu: Re: Medytacja pobudza geny promujące zdrowie Odpowiedz z cytatem

mechanik27 napisa:
darek 13 napisa:
jarekwar napisa:
...Spróbuj trochę pośpiewać lub medytacji...
(Źródło: NEXUS nr 92)


Jarekwar spróbuj trochę pośpiewać, wg. badań naukowych, być może cofną się negatywne zmiany w twoim mózgu.
to jest zalosne co tu sie dzieje skoro sie tak swietnie znacie spotkajcie dajcie sobie po ryjach albo popiszcie smsy czy cos tam na prawde otwierajac zakładke kultura i ludzie widzac wasza klotnie nie chce mi sie ....to byl moj ostatni raz w dziale zreszta musze dodac bo nie omieszkam wszedzie siare polacy robia ...jeden medytuje do potegi entej drugi chorobliwy wierzacy wtf? ja sie pytam po co ?do roboty!!!!
kazdy robi co chce .... Nie mam nic przeciwko waszym działaniom pozdrawiam i pozabijajcie sie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mechanik27
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 06 Sie 2012
Posty: 71
Skd: Kołobrzeg , Rvk
PostWysany: 5 Maj 2014, 0:15    Temat postu: Re: Medytacja pobudza geny promujące zdrowie Odpowiedz z cytatem

mechanik27 napisa:
mechanik27 napisa:
darek 13 napisa:
jarekwar napisa:
...Spróbuj trochę pośpiewać lub medytacji...
(Źródło: NEXUS nr 92)


Jarekwar spróbuj trochę pośpiewać, wg. badań naukowych, być może cofną się negatywne zmiany w twoim mózgu.
to jest zalosne co tu sie dzieje skoro sie tak swietnie znacie spotkajcie dajcie sobie po ryjach albo popiszcie smsy czy cos tam na prawde otwierajac zakładke kultura i ludzie widzac wasza klotnie nie chce mi sie ....to byl moj ostatni raz w dziale zreszta musze dodac bo nie omieszkam wszedzie siare polacy robia ...jeden medytuje do potegi entej drugi chorobliwy wierzacy wtf? ja sie pytam po co ?do roboty!!!!
kazdy robi co chce .... Nie mam nic przeciwko waszym działaniom pozdrawiam i pozabijajcie sie
różne * przepraszam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 5 Maj 2014, 18:31    Temat postu: Re: Medytacja pobudza geny promujące zdrowie Odpowiedz z cytatem

mechanik27 napisa:
... wszedzie siare polacy robia ..


Zgadzam się z Tobą przyjacielu.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
MarekAD78

Doczy: 28 Kwi 2014
Posty: 2
Skd: Lubon
PostWysany: 9 Maj 2014, 17:38    Temat postu: Re: Medytacja pobudza geny promujące zdrowie Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
mechanik27 napisa:
... wszedzie siare polacy robia ..


Zgadzam się z Tobą przyjacielu.


oj już nie przesadzajmy, zawsze się pamięta / mówi o tych najgorszych ale nie można generalizować
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 13 Wrz 2014, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Onkolodzy alarmują – znachor nie wyleczy z raka, nie dajmy się nabrać. .... Uzdrowiciel od razu zaznaczył, że pacjent musi zrezygnować z normalnego leczenia. Z kolei jego metoda leczenia jest bardzo prosta. .... Uzdrowiciel od razu zaznaczył, że pacjent musi zrezygnować z normalnego leczenia. Z kolei jego metoda leczenia jest bardzo prosta."


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znam-sposob-na-raka-ekipa-wiadomosci-na-tropie-niebezpiecznego-szarlatana/s2x95
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron