reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

dotyczy komputera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 24 Sie 2004, 21:59    Temat postu: dotyczy komputera Odpowiedz z cytatem

potrzeba pomoc rzetelnego znawcy komputerow -chodzi o "naprawde" profesjonaliste .......wciaz padaj mi twarde dyski western Digital,moj komputer to skladak i mam stary processor czy istanieje cos takiego jak konflikt hardware?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 24 Sie 2004, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to wciaz ten sam model dysku?
Mialem podobny problem, za ktoryms razem dowiedzialem sie, ze cala seria dyskow jest wadliwa- wprowadzono jakas techniczna nowosc, ktora nie zostala nalezycie przetestowana i "w praniu" dysk sie rozsypywal.
Moze masz podobny problem, sprobuj w google wpisac dokladny model dysku, powinno znalezc fora, gdzie o nim dyskutowano. Moze kogos spotkala podobna przykrosc.
Powodzenia.
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
esmerka31

Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 542
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 20:34    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

szukam kogos kto zna sie na komputerach z keflaviku lub okolic, prosze o priv
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michael-Scofield
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 91
Skąd: Keflavik/Mosefellbaer
PostWysłany: 30 Lis 2007, 11:13    Temat postu: Re: hej Odpowiedz z cytatem

esmerka31 napisał:
szukam kogos kto zna sie na komputerach z keflaviku lub okolic, prosze o priv


Zalezy co sie stalo lol Moj syn jest dobry w tych klockach, ale mieszkam w Reykjaviku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karol

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 9
PostWysłany: 27 Gru 2007, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem informatykiem i pracuje w swoim zawodzie na IS i radze zainstalowac sobie program ktury sie nazywa Burnin test tu daje linka do stronki [list=http://www.passmark.com/products/bit.htm]http://www.passmark.com/products/bit.htm[/list]
ten program sprawdza caly hardware(spszet) od dysku tfardego po procesor na koniec pokazuje co nie dziala prawidlowo i gdzie sa problemy, program im dluzej chodzi tym bardziej dokladny raport dostaniemy radze zostawiac komputer z wlaczonym programem na jakies 8 godzin albo i dluzej Very Happy

PS: jak program jusz jest na chodzie to nie radze nic robic z komputerem bo ten program uzywa 100% komputera a wiec nawet GG lub skype bedzie wolno chodzil !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brainstorm

Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 13
Skąd: ŁódĹş
PostWysłany: 30 Mar 2008, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro dotyczy to ja teĹź mam pytanie Very Happy

Od niedawna pracuję na nowym kompie, ma vistę i nie wyskakuje mu "ci" czyli Ć małe, napisac cma, cześc - znacie ten ból.

Niby wszystko mam w porządku - język polski, klawiatura programisty, a jednak jedna literka w połączeniu z altem nie działa. Podkreślam, że duże Ć wchodzi bez problemu. Zabawne jest, że małe ć wchodzi, ale tylko po caps locku - naciskając shift Smile Ja myślę, że to przez jakichś skrót klawiszowy. Gdzie takie klawisze można zmieniac? Chyba, że ktoś wie w czym leży problem.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skąd: Akranes
PostWysłany: 30 Mar 2008, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może trzeba wyłączyć klawisze dostępu w ustawieniach karty graf.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lili67

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 239
Skąd: HafnarfjĂśrdur/Keflavik
PostWysłany: 30 Mar 2008, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brainstorm napisał:
Skoro dotyczy to ja teĹź mam pytanie Very Happy

Od niedawna pracuję na nowym kompie, ma vistę i nie wyskakuje mu "ci" czyli Ć małe, napisac cma, cześc - znacie ten ból.

Niby wszystko mam w porządku - język polski, klawiatura programisty, a jednak jedna literka w połączeniu z altem nie działa. Podkreślam, że duże Ć wchodzi bez problemu. Zabawne jest, że małe ć wchodzi, ale tylko po caps locku - naciskając shift Smile Ja myślę, że to przez jakichś skrót klawiszowy. Gdzie takie klawisze można zmieniac? Chyba, że ktoś wie w czym leży problem.

Pozdrawiam


Miałam to samo. Trzeba w ustawieniach karty ATI (Catalyst Control Center) zmienić skrót klawiaturowy z Ctrl+Alt+C na jakąkolwiek inną literę i wyłączyć ten skrót. Mnie pomogło.
_________________
Legere et non intellegere neglegere est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brainstorm

Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 13
Skąd: ŁódĹş
PostWysłany: 31 Mar 2008, 3:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest OK.
Dzięki. Very Happy

Cześć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron