reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

niezadowolona

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
soley

Doczy: 16 Kwi 2005
Posty: 226
Skd: HFJ
PostWysany: 3 Pa 2006, 22:24    Temat postu: niezadowolona Odpowiedz z cytatem

Nie spodobalo mi sie zablokowanie nowego watku , ktory zalozylam na temat festiwalu. Owszem watek byl ale bardziej w formie organizacyjnej, dopiero na samym koncu padlo pytanie o wrazenia juz po festiwalu, niestety bez odpowiedzi.
Wydaje mi sie ze ten festiwal byl na tyle godnym uwagi wydazeniem ze zasluguje na osobny watek na temat wrazen po.
Nie chce byc wredna ale np. watkow na temat biletow lotniczych tez jest kilka i nikomu to nie przeszkadza. Chyba ze ktos ma cos przeciwko samemu festiwalowi, ale po to wlasnie zalozylam ten watek aby kazdy sie wypowiedzial, nawet te osoby, ktorym sie nie podobal.
Pozdrawiam admina i licze na wyrozumialosc. Crying or Very sad
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 4 Pa 2006, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w całej rozciągłości!

admin niedługo sam tu zostanie.
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 4 Pa 2006, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Soley, to nie jest kwestia jakiś ograniczeń czy cenzury. Przecież rozmawiać można wszędzie. Nie trzeba tworzyć nowych "specjalnych" tematów, aby o czymś rozmawiać. Po kwestiach organizacyjnych przyszła część refleksyjna... skoro nikt tam nie odpowiedział, to stworzenie nowego tematu nic nie pomoże... Zawsze ewentualnie można zadać pytanie kilka razy, by doczekać się komentarzy w tym jednym wątku.

Po drugie, uważam za trochę chamskie to, że ot tak po prostu łamiesz regulamin, bo wyraźnie piszę wszędzie, by takie sprawy kierować do mnie na priva.
Mam IQ wyższe niż 80 i można się ze mną dogadać, bez tworzenia nowych wątków, jaki to admin jest zły.
Wiele wątków zostało odblokowanych, gdy autor wytłumaczył mi cel i potrzebę istnienia nowego wątku. Ale należy to robić TYLKO na PRIVA.

Cytat:
Nie chce byc wredna ale np. watkow na temat biletow lotniczych tez jest kilka i nikomu to nie przeszkadza.
Mnie przeszkadza i każdemu nowemu użytkownikowi, który szuka informacji o liniach lotniczych i musi się przerzucać pomiędzy różnymi topikami.
Przecież dla mnie to mogłoby tu być milion topików... Ale właśnie dla WAS robimy porządek, bo to WY podjęliście decyzję, że porządek być musi.
To również Ty Jean moimi rękami blokujesz tematy, które naruszają zasady, bo to Tobie nie podobały się pewne zjawiska na Forum...

To jest trochę tak, że jak nas okradają to się wkurzamy czemu policja nie działa, a jak nas legitymują, gdy nocą dźwigamy telewizor, to również się denerwujemy, co oni sobie myślą...

A znów powtórżę, to co mówiłem: po to blokuję (a nie usuwam), by autor mógł się skontaktować i na priva porozmawiać. Bo ja czasem popełniam błedy, które ktoś może skorygować.
Gdy natomiast nie umiemy wypracować jakiegoś dobrego rozwiązania, to można wtedy zapytać innych Forumowiczów o zdanie.

Ten temat również blokuję, a jeśli ktoś ma problem, niech pisze na PRIVA.
To jest Forum o Islandii a nie o błędach admina (które dość często się zdarzają).

Przykro mi Jean, że właśnie Tobie brak zaufania do mnie, bo twoje słowa oznaczają, iż wierzysz w to, że blokuję takie posty z jakiejś nienawiści lub złości... Bardzo to przykre...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 4 Pa 2006, 22:05    Temat postu: Przeprosiny Odpowiedz z cytatem

Po otrzymaniu na priva pewnych wyjaśnień, chciałbym dodatkowo tutaj publicznie przeprosić za użycie słów "trochę chamskie".
Mam nadzieję, że ten błąd będzie mi wybaczony.

Zapraszam do pisania o Festiwalu, bo przybyło sporo postów w tym względzie Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron