reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Wybieramy sie pod koniec lutego!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A&E

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Wroclaw, Polska
PostWysłany: 12 Lis 2006, 20:01    Temat postu: Wybieramy sie pod koniec lutego! Odpowiedz z cytatem

Gdzie szukac pracyw zawodzie opiekunek osob starszych? Jak rozwinietay jest system opieki w Islandii? Maja Wyspiarze domy pogodnej starosci czy tez nie? wybieramy sie pod koniec lutego 2007 i chcialybysmy cos konkretnego wiedziec.
Znamy dobrze niemiecki i rosyjski, troche angielski w opiece posiadamy kilkuletnie doswiadczenie, referencje.
Zaczniemy od stolicy, bo tam wyladujemy, ale i inne miejscowosci, miasta nas interesuja.
No i jakby ktos zechcial podac ceny mieszkan, najlepiej w euro;)
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysłany: 12 Lis 2006, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elo

przejzyj forum zanim zadasz jakiekolwiek pytania lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A&E

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Wroclaw, Polska
PostWysłany: 15 Lis 2006, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przegladalam.. jednak informacji o ktore prosze ( poza postem z cenami kawalerki w Reykjaviku ) nie znalazlam..
Interesuja mnie konkretne informacje, bo wyjazd juz zaklepany.. i warto cos wczesniej wynajac, zeby nie tulac sie po hotelach..
o takie prosze raz jeszcze.. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysłany: 15 Lis 2006, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A&E
"Interesuja mnie konkretne informacje, bo wyjazd juz zaklepany.. i warto cos wczesniej wynajac, zeby nie tulac sie po hotelach.. "



podziwiam za odwage , zaklepac wyjazd bez wczesniejszego zaklepania mieszkania... no chyba ze sie ma grubaśny portfel.

o mieszkaniach juz bylo koszt srednio 80.000 ISK (latwo p[oliczyc ile to EURO - kurs ISk masz na stronie głównej iceland.pl ) + nie mała kaucja na poczatek. Ogólnie z mieszkaniami to jest nieciekawie.

Co do pracy w zawodzie opiekun osób starszych, to nie mam pojecia gdzie szukac, za to jeśli ogolnie chodzi o prace "gdzie szukac" to bylo juz wałkowane tutaj sporo.

Może jacyś icelandofile łaskawie się odezwą i zechcą Ci pomóc/dopowiedziec coś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elza74

Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 293
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 15 Lis 2006, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domy starcow w reykjaviku sa 2 ,z tego co wiem.jeden jest na ulicy SNORRABRAUT 60,a drugi nazywa sie SKJOL ale nie wiem dokladnie na jakiej ulicy.
pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 16 Lis 2006, 16:40    Temat postu: Re: Wybieramy sie pod koniec lutego! Odpowiedz z cytatem

A&E napisał:
.
Znamy dobrze niemiecki i rosyjski, troche angielski


Niemiecki, rosyjski to sobie mozesz tutaj w ... wsadzic, angielski trzeba znac w miare dobrze wedlug mnie jesli sie szuka wogole pracy. A bez podstawowej znajomosci islandzkiego to nie wiem jak sie masz zamiar z Seniorami porozumiec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PODRÓŻNIK
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 45
Skąd: ze swiata
PostWysłany: 17 Lis 2006, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ŻADEN DOM STARCÓW NIE ZATRUDNIA OPIEKUNÓW BEZ ZNAJOMOŚCI ISLANDZKIEGO...

nie piszę tego żeby was zniechecić... TO JEST FAKT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron