reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Warsztaty marketingu internetowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
projektpolska.is

Doczy: 28 Pa 2013
Posty: 12
PostWysany: 6 Gru 2013, 11:41    Temat postu: Warsztaty marketingu internetowego Odpowiedz z cytatem

Czym jest "social media marketing" i jak może nam pomóc w odnalezieniu się w zagmatwanej cyfrowej rzeczywistości? Jak możemy wykorzystać olbrzymi potencjał sieci społecznościowych do promocji produktu czy rozprzestrzeniania idei? Co zobić aby zatrzymać choć przez chwilę nieustannie przesuwajca się kolumnę informacji w miejscu, w którym chcemy?
Na te i inne pytania będziemy starali się poznać odpowiedź w ramach warsztatów marketingu internetowego. Warsztaty poprowadzi specjalistka - Karina Swachta.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Wstęp 1000isk

FB event: https://www.facebook.com/events/259640717523426
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
projektpolska.is

Doczy: 28 Pa 2013
Posty: 12
PostWysany: 6 Gru 2013, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wtorek, 10-go grudnia o godz. 18.00 w sali na 6-tym piętrze przy ul. þórunnartúni 2, 105 Reykjavík.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 9 Gru 2013, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=SPlXxdZTKmg

Czy ta pani która będzie prowadzić to spotkanie, bierze udział w tym filmie?
Wydaje się mi że film pochodzi z jej kanału na Youtube.com
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
W.

Doczy: 30 Kwi 2015
Posty: 7
PostWysany: 3 Maj 2015, 9:44    Temat postu: Co z marketingiem na Islandii? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem studentką studiów niestacjonarnych i jednym z przedmiotów, który wybrałam w tym semestrze jest marketing międzynarodowy.
3 lata temu byłam na wakacjach na Islandii (piękny kraj, jestem nim zauroczona, ale nie o tym miałam pisać), to co mi się rzuciło w oczy to brak reklam i bilbordów (nie tak jak w PL oblepiony każdy płot i słup). No i postanowiłam na zaliczenie zrobić prezentację z marketingu na Islandii, ale nie takiego książkowego, ale takiego jak go odbierają ludzie. W związku z tym mam do Was pytanie...jak Wy odbieracie ten marketing w tym pięknym kraju. Co według Was Islandczycy najchętniej kupują, w jaki sposób reklamują swoje towary, jak je dystrybuują, jak dbają o klienta (jakie mają do niego podejście), jaka jest konkurencja. Będę wdzięczna za wszystkie wasze uwagi i spostrzeżenia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron