reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Odbi贸r polskiej telewizji (TV) na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Sebastian
Go舵
PostWys砤ny: 21 Pa 2004, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi si臋 Einar, 偶e to ju偶 inny w膮tek a dyskusja na ten temat mog艂aby by膰 interesuj膮ca.
Powr髏 do g髍y
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 22 Pa 2004, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bardzo ch臋tnie podyskutuje... Mo偶emy sobie za艂o偶y膰 w膮tek w off-topicu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
neklam
Go舵
PostWys砤ny: 3 Lis 2004, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile no dziekuje bardzo za informacje przydadza sie i to bardzo, martwi mnie tylko to c艂o, no ale zobaczymy jak bedzie :wink:
Powr髏 do g髍y
Sebastian
Go舵
PostWys砤ny: 3 Lis 2004, 22:46    Temat postu: Digital Island Odpowiedz z cytatem

Na forum jest jeszcze jeden temat o Polskiej TV na Islandii
Powr髏 do g髍y
Patrycja

Do潮czy: 21 Kwi 2004
Posty: 77
Sk眃: Islandia-Akranes
PostWys砤ny: 4 Lis 2004, 10:34    Temat postu: hejo hejio Odpowiedz z cytatem

A ja przywiozlam Cyfre dwa lata temu i jakos ja przemycilam chyba.Pisze chyba ...poniewaz mnie mily pan zatrzymal i poprosil o dokumenty i zezwolenie na prace.....malo tego widzial dekoder (ale bez dysku....to kupilam w Reykjaviku za 11 tys jak sie nie myle) i nie pwoiedzial nic.Oprocz dekodera bylo jeszcze moje video......
Nie zaplacilam ani grosza claPewnie pwiecie ze mi sie udalo.
Natomiast calkiem niedawno musielismy zaplacic 3,500 tys za fajki.
Heheheh pan celnik byl bardzo mily zyczyl rzucenia palenia,ale nawet za usmiechy i zarty z placenia nie zrezygnowal.
Z snieznego juz trochu Akranes
Patrycja
_________________
gatta
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
Paqos

Do潮czy: 27 Wrz 2005
Posty: 53
Sk眃: Szczecin
PostWys砤ny: 13 Pa 2005, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie sa koszty kupienia na miejscu dekodera z czasza, powiedzmy ze karte biore ze soba z polski np. Cyfre
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
yiraki
Go舵
PostWys砤ny: 13 Pa 2005, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usuni臋to

Ostatnio zmieniony przez yiraki dnia 16 Kwi 2006, 0:03, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
faxe
Go舵
PostWys砤ny: 13 Pa 2005, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wwozeniem sprzetu rtv,laptopow itp. na Islandie jest tematem na chybil trafil.To samo tyczy sie wysylania np.pocztexem.Ja przyjechalem tutaj z laptopem i nawet nikt na niego nie spojrzal,bez problemowo.Wysylalem z Polski dekoder zaplacilem 13000 cla,ale znam rowniez przypadki gdzie wysylka poczta dekodera lub innych sprzetow rtv itp. przechodzila bez problemu.
Powr髏 do g髍y
rekinludojad

Do潮czy: 11 Lis 2005
Posty: 11
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 16 Lis 2005, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co powiedza celnicy jak ja ze soba sobie przywioze caly sprzet do nurkowania i sprezarke do nabijania butli. Przecierz tego szpeju jest jakies 150kg. To chyba zarty!!! Turysta przyjezdza na miesiac ze swoim sprzetem i ma placic clo??? A moze ja cos nie doczytalem?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 17 Lis 2005, 2:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawe co powiedza celnicy jak ja ze soba sobie przywioze caly sprzet do nurkowania i sprezarke do nabijania butli. Przecierz tego szpeju jest jakies 150kg. To chyba zarty!!! Turysta przyjezdza na miesiac ze swoim sprzetem i ma placic clo??? A moze ja cos nie doczytalem?


Nie doczyta艂e艣.
Jak przyjezdzasz turystycznie to nie p艂acisz za nic c艂a.
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Sebastian
Go舵
PostWys砤ny: 14 Sty 2006, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paqos napisa:
A jakie sa koszty kupienia na miejscu dekodera z czasza, powiedzmy ze karte biore ze soba z polski np. Cyfre


Dobrej klasy dekoder cyfrowy kosztuje od 25000 do 70000 ISK. Tak zwane PVRy to ju偶 chyba 艣rednio st贸wka.
Czasza hmmm. Pytanie jak膮 chcesz. Za 11-15 tysi贸w kupisz stalow膮 setk臋 (100 cm) FTE ale podczas wietrznej pogody mo偶esz mie膰 problemy bo czasza nie jest wzmocniona i czasem poprostu si臋 wygina i trz臋sie co powoduje pogorszenie odbioru. Poza tym moim zdaniem w tym kraju dla satelit贸w HotBrid i Astra minimum jest 120 cm. Ja osobi艣cie kupi艂em plastikow膮 120-stk臋 Channel Master. Wzmocniona z ty艂u a konwerter mocowany na trzech a nie jednym odci膮gu. W razie wiatru i innych niesprzyjaj膮cych warunk贸w nie boj臋 si臋 o odbi贸r. Chyba 偶e sypie 艣nieg i zasypuje mi czasz臋. Wtedy to ju偶 nie ma si艂y. Koszt. Sze艣膰 lat temu ten sprz臋t kosztowa艂 32 tysie. Teraz nie zdziwi艂bym si臋 jakby kosztowa艂 i 40. Dla ciekawostki w listopadzie przywieziono mi dekoder Echostar plus modu艂 dost臋pu Seca-Mediaguard CAM oraz kowerter 0,3 db. Koszt ca艂ego zestawu w pewnym polskim sklepie internetowym to 23000 ISK贸w. Niez艂a r贸偶nica prawda???
Powr髏 do g髍y
marekgc

Do潮czy: 26 Gru 2006
Posty: 88
Sk眃: Patreksfjordur/Wroc艂w
PostWys砤ny: 14 Lut 2007, 11:11    Temat postu: tv Odpowiedz z cytatem

gdy prys艂ali mi dekoder z polski za偶膮dali zap艂aty c艂a , ale ja si臋 upar艂em 偶e nie zap艂ace , bo je tego nie k贸pi艂em Tylko wypo偶yczy艂em (9cyfra tak ma) przes艂a艂em im tylko umow臋 z cyfr膮 przet艂umaczy艂em kawa艂ek o dzier偶awie i nic nie zap艂acilem. c贸d czy luka w przepisach?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Asiaaa

Do潮czy: 21 Pa 2006
Posty: 45
Sk眃: Akureyri
PostWys砤ny: 15 Lip 2007, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam zamiar przyslac sobie do Islandii telewizje sat a doklaanie caly zestaw cyfra+, razem z talerzem. Zastanawiam sie ile zaplace cla. Oczywiascie w zestawie bedzie dolaczony rachunek. Czy jest to obliczane procentowo? I czy ktos wie jaki to procent?

Dziekuje i pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Grazyna

Do潮czy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 18 Lip 2007, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Talerz kup sobie na miejscu na Islandii. Kosztuje nawet taniej ni偶 w Polsce. A wtedy jest mo偶liwo艣膰, 偶e za dekoder nic nie zap艂acisz. Ja kiedy艣 przes艂a艂am talerz dla m臋偶a i uwierz, to by艂o bardzooooooooo g艂upie z naszej strony. dowalili takie c艂o, 偶e... buty nam pospada艂y.
_________________
Brunetka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
corel

Do潮czy: 01 Sie 2005
Posty: 44
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 2 Gru 2007, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Obczytalem sie ile moglem ale swojego watku nie znalazlem.
Czy moze ktos mial juz doswiadczenie jesli chodzi o odbior Telewizji ,,n,, czyli nowej generacji.
Podlaczylem znajomego nowy dekoder ,,n,, w celu aktywowania go, do ustawionego wczesniej przeze mnie talerza (bo ja mam POLSAT z sygnalem okolo 46%) no i sprawa jest taka ze na tym nowym dekoderze poziom sygnalu jest 8%. Po wykonaniu telefonu do Polski i poproszeniu o aktywacje niestety okazalo sie ze musi byc okolo 60% sygnalu.
Czy ktos moze wie w czym moze byc problem ewentualnie gdzie lezy przyczyna a moze to wogole nie mozliwe?
Pozdrowka
Corel
_________________
A Vibovit jest lepszy...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
stan

Do潮czy: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWys砤ny: 2 Gru 2007, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mozliwe ze przyczyna lezy w szerokosci geograficznej, troszke za bardzo tu na polnoc jestesmy, a satelity geostacjonarne sa nad rownikiem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
aniapl
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 30 Kwi 2006
Posty: 219
Sk眃: by艂 Reykjavik - teraz Polska
PostWys砤ny: 3 Gru 2007, 1:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy ma "n" pod艂膮czony do tej samej anteny co cyfra+. Nie wiem jaki tam jest sygna艂, ale wszystko dzia艂a idealnie. Wi臋c to mo偶liwe.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Bartek

Do潮czy: 06 Lip 2007
Posty: 129
Sk眃: D膮browa G贸rnicza
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MA kto艣 wiecej informacji o telewizji "N" ?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ansswis

Do潮czy: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWys砤ny: 16 Sty 2008, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
Talerz kup sobie na miejscu na Islandii. Kosztuje nawet taniej ni偶 w Polsce. A wtedy jest mo偶liwo艣膰, 偶e za dekoder nic nie zap艂acisz. Ja kiedy艣 przes艂a艂am talerz dla m臋偶a i uwierz, to by艂o bardzooooooooo g艂upie z naszej strony. dowalili takie c艂o, 偶e... buty nam pospada艂y.


Tez sie zastanawiam nad wysylka samego talerza na islandie, mozesz przyblizyc jakiej wysokosci bylo to clo, albo jaka jest cena talerza i gdzie moge go zakupic.

I prosze napiszcie jak wam odbiera, macie sporo problemow z odbiorem w wietrzne dni.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Arina

Do潮czy: 16 Sty 2007
Posty: 388
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 19 Lis 2008, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie zapytam tu , bo nigdzie nie moge znalesc . Jak szukam to mi wyskakuje cala gora nie potrzebnych zeczy . Moze pytanie zle napisalam ,no nie wazne . Tez mi chodzi o polska tv , o w szczegolnosci o polskie kanaly , na jakich dekoderach islandzkich sa dostepne . Posiadam Digital Island ale po wstrzymaniu nadawania polsat2 , nie mamm zadnego polskiego kanalu . Glupio tak troche , ida swieta i przydalo by sie miec cos co pachnie przynajmniej troche Polska Smile Moze ktos cos wie ? Smile
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron