reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Książki.....
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Islandofilska giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 21 Sie 2008, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio zamówiłam książki z www.NajlepszyPrezent.PL .Wysyłają bezproblemowo np. na Islandię , a ceny są niższe ogólnie niż w sklepach i mają spory wybór. Czy ktoś oprócz mnie też korzystał z ich usług?
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
ansswis

Doczy: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysany: 22 Sie 2008, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
A ja ostatnio zamówiłam książki z www.NajlepszyPrezent.PL .Wysyłają bezproblemowo np. na Islandię , a ceny są niższe ogólnie niż w sklepach i mają spory wybór. Czy ktoś oprócz mnie też korzystał z ich usług?


Tak z ciekawosci pytam, czy jakies clo/podatek ci doliczyli?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 22 Sie 2008, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziadek napisa:
..a ja po przeczytaniu ksiażki dawałem ją znajomym.
Czy owa billioteka mieści się na KOPAVOGUR przy szkole muzycznej?
....................................................................................................
ALCHEMIK jest i polecam Wink


niee, mówię o bibliotece w Keflaviku, w sumie moja wina mogłam wprowadzić kogoś w błąd, bo nie napisałam gdzie się znajduje. Biblioteka jest w tym samym budynku co bank, tylko z drugiej strony. Za 10/11 trzeba podejść pare metrów i jest Wink
Powrt do gry
julci3k
Go
PostWysany: 22 Sie 2008, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisa:
ktos mi kiedys powiedzial, ze w polskim sklepie mozna kupic ksiazki, raz tam pojechalam, gdy ujrzalam nazwisko Steel zaraz wyszlam Smile


dlaczego?

WielkiBialyKrolik napisa:
ja tam wole kupowac, nie musze pamietac o jakis terminach itd. kiedys w Polsce korzystalam z biblioteki, ale potem porzucilam to. Ksiazka dobra rzecz, warto ja miec na wlasnosc.


Warto, ale byłam dziś w księgarni w Keflaviku i nie znalazłam żadnej polskiej książki. Może coś ominęłam, bo byłam tam tylko 10 minut, ale wątpie. Jest jedynie pare słowników polsko-islandzkich w cenach od 3 do 7 tysięcy Smile
Powrt do gry
yzabelaaa

Doczy: 29 Sie 2008
Posty: 13
Skd: Reykjavik
PostWysany: 29 Sie 2008, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamawiam książki ze świata książki a bardzo ciekawe można również znaleźć w Polsce jako załącznik do gazety i moja mama mi je często podsyła. jeśli są rozpakowane z folii i bez żadnych paragonów to bezproblemowo przejdą przez granicę. jeśli ktoś bardzo chce to mogę pożyczyć do poczytania:) mam ich około 20, w tym mój ukochany Paulo Coelho jak ktoś wcześniej wspomniał autor "Alchemika", Steel też posiadam... naprawde polecam tych autorówSmile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 29 Sie 2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh szkoda że mieszkasz w Reykjaviku... Neutral
Powrt do gry
Dziadek
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Sie 2007
Posty: 149
Skd: Hafnarfjordur
PostWysany: 29 Sie 2008, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yzabelaaa napisa:
ja zamawiam książki ze świata książki a bardzo ciekawe można również znaleźć w Polsce jako załącznik do gazety i moja mama mi je często podsyła. jeśli są rozpakowane z folii i bez żadnych paragonów to bezproblemowo przejdą przez granicę. jeśli ktoś bardzo chce to mogę pożyczyć do poczytania:) mam ich około 20, w tym mój ukochany Paulo Coelho jak ktoś wcześniej wspomniał autor "Alchemika", Steel też posiadam... naprawde polecam tych autorówSmile



czesc..ja chetnie pozycze cos Paulo Coelho od Ciebie....a masz może coś William Wharton'a?
pozdrawiam szajbus
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
alice47

Doczy: 06 Lip 2008
Posty: 113
Skd: Akranes
PostWysany: 29 Sie 2008, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansswis napisa:
Grazyna napisa:
A ja ostatnio zamówiłam książki z www.NajlepszyPrezent.PL .Wysyłają bezproblemowo np. na Islandię , a ceny są niższe ogólnie niż w sklepach i mają spory wybór. Czy ktoś oprócz mnie też korzystał z ich usług?


Tak z ciekawosci pytam, czy jakies clo/podatek ci doliczyli?


Ja zamawiam w merlin.pl
Paczka przychodzi do 3 tygodni lub szybciej kurierem (ale sporo drożej).
Przy odbiorze płacę tutejszy VAT (VSK) 24,5% od wartości faktury.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
yzabelaaa

Doczy: 29 Sie 2008
Posty: 13
Skd: Reykjavik
PostWysany: 30 Sie 2008, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma problemu. Williama niestety nie posiadam:( napisz priva to sie dogadamy:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
forlorn

Doczy: 24 Sie 2007
Posty: 135
Skd: Reykjavik
PostWysany: 30 Sie 2008, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisa:
Heej. Byłam w bibliotece, zapisałam się i wypożyczyłam książeczki. Maksymalnie można wziąć 6 książek. Są polskie książki. Cały regał około stu książek. Każdej dziedziny: są szkolne, słowniki, psychologiczne, horrory, itp. Polecam każdemu. Dobra sprawa jak ktoś lubi czytać. Dostępne są też magazyny: dziewczyna, nesweek i jeszcze jedno ale nazwy nie pamiętam. To jest stronka biblioteki (jest napisana na karcie) www.gegnir.is Poza tym biblioteka ma w paru językach bogatą gamę książek, gazet i dostęp do internetu. A do końca wakacji trwa nawet jakiś konkurs (jest napisane po polsku przy ladzie) dla dzieci. Zapisując się trzeba mieć ze sobą paszport i nr kenitala. Very Happy

a jakie są horrory?? pamiętasz może jakiś tytuł??
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
yako

Doczy: 29 Sie 2008
Posty: 1
PostWysany: 30 Sie 2008, 23:39    Temat postu: zamienię ,,To tylko facet" Mazurkiewicz na coś innego. Odpowiedz z cytatem

zamienię ,,To tylko facet" Mazurkiewicz na coś innego.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
alice47

Doczy: 06 Lip 2008
Posty: 113
Skd: Akranes
PostWysany: 30 Sie 2008, 23:46    Temat postu: Re: zamienię ,,To tylko facet" Mazurkiewicz na coś inn Odpowiedz z cytatem

yako napisa:
zamienię ,,To tylko facet" Mazurkiewicz na coś innego.


Może na proszek do prania?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
@ni@

Doczy: 16 Sie 2008
Posty: 326
PostWysany: 31 Sie 2008, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yzabelaaa napisa:
ja zamawiam książki ze świata książki a bardzo ciekawe można również znaleźć w Polsce jako załącznik do gazety i moja mama mi je często podsyła. jeśli są rozpakowane z folii i bez żadnych paragonów to bezproblemowo przejdą przez granicę. jeśli ktoś bardzo chce to mogę pożyczyć do poczytania:) mam ich około 20, w tym mój ukochany Paulo Coelho jak ktoś wcześniej wspomniał autor "Alchemika", Steel też posiadam... naprawde polecam tych autorówSmile
Hej ja bardzo chętnie bym skorzystała z Twojej propozycji pożyczki Very Happy Co prawda mieszkam w Selfoss,ale raz ,dwa razy w miesiącu jestem w Stolicy,jeśli mogłybyśmy się jakoś dogadać to daj znać, z góry dzięki Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
julci3k
Go
PostWysany: 31 Sie 2008, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forlorn napisa:
julci3k napisa:
Heej. Byłam w bibliotece, zapisałam się i wypożyczyłam książeczki. Maksymalnie można wziąć 6 książek. Są polskie książki. Cały regał około stu książek. Każdej dziedziny: są szkolne, słowniki, psychologiczne, horrory, itp. Polecam każdemu. Dobra sprawa jak ktoś lubi czytać. Dostępne są też magazyny: dziewczyna, nesweek i jeszcze jedno ale nazwy nie pamiętam. To jest stronka biblioteki (jest napisana na karcie) www.gegnir.is Poza tym biblioteka ma w paru językach bogatą gamę książek, gazet i dostęp do internetu. A do końca wakacji trwa nawet jakiś konkurs (jest napisane po polsku przy ladzie) dla dzieci. Zapisując się trzeba mieć ze sobą paszport i nr kenitala. Very Happy

a jakie są horrory?? pamiętasz może jakiś tytuł??


horrorów niestety widziałam tylko pare, ale za pare dni wybieram sie do biblioteki to spisze Ci tytuły..Smile
Powrt do gry
gatecrash

Doczy: 02 Lut 2008
Posty: 71
PostWysany: 31 Sie 2008, 16:26    Temat postu: książki Odpowiedz z cytatem

mam książki...i to takie do czytania...i wymienić się chce...Motyl i Skafander, Monachium, coś z kryminalu i jedną Greanspana...o 11 września...kto chce wymienić, zamienić, pożyczyć ze zwrotem i bezzwrotnie...a najlepiej po polskiemu by była wymianka...jutro w czasie lunchu mogę podjechać do kogoś...Julcik...Keflavik odpada
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 31 Sie 2008, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3=e, julci3k=julciek


szkodaaa bardzo ale cóóż, powodzenia Very Happy
Powrt do gry
gatecrash

Doczy: 02 Lut 2008
Posty: 71
PostWysany: 31 Sie 2008, 16:53    Temat postu: hmm Odpowiedz z cytatem

przepraszam za moją "ortografię" obiecuje że był to przed ostatni raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
yzabelaaa

Doczy: 29 Sie 2008
Posty: 13
Skd: Reykjavik
PostWysany: 31 Sie 2008, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]Hej ja bardzo chętnie bym skorzystała z Twojej propozycji pożyczki Very Happy Co prawda mieszkam w Selfoss,ale raz ,dwa razy w miesiącu jestem w Stolicy,jeśli mogłybyśmy się jakoś dogadać to daj znać, z góry dzięki Very Happy[/quote]

poprostu napisz mi priva kiedy będziesz i się dogadamy:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
yzabelaaa

Doczy: 29 Sie 2008
Posty: 13
Skd: Reykjavik
PostWysany: 31 Sie 2008, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mała pomyłka... miałam zacytować @n@.. ja mieszkam w Reykjaviku:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
gatecrash

Doczy: 02 Lut 2008
Posty: 71
PostWysany: 31 Sie 2008, 20:29    Temat postu: ksiązki Odpowiedz z cytatem

powiedz mi gdzie mam podjechać w czasie lunchu 21.30-13.00 to podjade i sie wymienimy...no i jakie posiadasz tytuły
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Islandofilska giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron