reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Oczekiwanie na samolot na lotnisku w KEF nocą

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hanna Kozak

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Lublin
PostWysłany: 12 Mar 2007, 9:23    Temat postu: Oczekiwanie na samolot na lotnisku w KEF nocą Odpowiedz z cytatem

Powrotny samolot mamy o 7.00 rano i najwygodniej byłoby spędzić tę noc na lotnisku . Śledziłam już ten temat i mam sprzeczne informacje -w większości jednak, że zamykają lotnisko na noc. Ktoś jednak zapewniał mnie, że to nieprawda, bo sam nocował. Wszystkie te informacje są sprzed kilku lat. Pisałam na lotnisko i do Iceland Express - nie odpowiedzieli. Może ktoś wie jak wygląda aktualna sytuacja? Na większości lotnisk można przebywać w nocy, więc może sie coś zmieniło?
_________________
Hanka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 12 Mar 2007, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hanno, nie mozna nocowac na lotnisku. Przynajmniej takie zasady obowiazywaly kiedy ostatnio lecialam. W okolicy Keflaviku jest kilka przyjemnych moteli, z ktorych rano odwioza cie na lotnisko ( nie trzeba za to ekstra placic, ale lepiej zapytac). Jest pole namiotowe w odleglosci ca. 3km od lotniska, przed zjazdem na Keflavik. Sa tam tez pokoje i domki do wynajecia. To chyba najblizej lotniska polozone miejsce, gdzie mozna spac.
http://www.randburg.com/is/alex_motel/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 13 Mar 2007, 1:37    Temat postu: Blokada Odpowiedz z cytatem

Przykro mi, ale ten temat już był, chyba na samym początku istnienia Forum. Warto korzystać z wyszukiwarki by znaleźć po pierwsze już istniejące informacje, a po drugie, by zadać pytanie o dane najświeższe.

W razie wątpliwości proszę pisać do mnie na priva.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron