reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Gazeta.is i jej poziom
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arek1234
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 46
PostWysłany: 10 Cze 2009, 22:46    Temat postu: Gazeta.is i jej poziom Odpowiedz z cytatem

Witam przeczytalem wlasnie dumnie brzmiacy artykul w gazeta.is "ICELANDAIR ROZWIJA SWOJA ELSPANSJE" - pomyslalem ze po podboju ksiezyca rozpoczynaja loty ma Marsa ale nie i tu ogromne zdziwienie- rozpoczynaja nowa linie lotow na jakas wioche w Europie PN i to z przesiadka jak w jakims PKSie.
Ale nie w tym problem ow autor podpisujacy sie - skrotem, pseudonimem(bo nie wiem jak nazwac to gowno) "DEKA" ekscytuje sie tym bardziej niz Jaskiniowiec po wynalezieniu kola.
Zastanawiam sie wiec czy gosc jest taki tepy, czy dostal 5% znizki na kawe na pokladzie tych nieziemskich linii lotniczych?
Reasumujsc ktos mu w koncu pozwolil na puszcenie w obieg tego badziewia.
APELUJE WIEC NIE CZYTAJCIE TYCH WYPOCINZ W GAZETA.IS JESLI CHCECIE ZACHOWAC RESZTKI ZDROWEGO ROZSADKU
Ps. Patrzacz perspektywy czasu i poziomu artykulow DV przy tym to wyrocznia gustu i dobrego smaku
pozdrawiam
Ps

_________________
persona non grata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elza74

Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 293
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 10 Cze 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked Shocked Question Question Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elza74

Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 293
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 10 Cze 2009, 22:55    Temat postu: Re: Gazeta.is i jej poziom Odpowiedz z cytatem

arek1234 napisał:
Witam przeczytalem wlasnie dumnie brzmiacy artykul w gazeta.is "ICELANDAIR ROZWIJA SWOJA ELSPANSJE" .....[/b]


ekspansje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek1234
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 46
PostWysłany: 10 Cze 2009, 23:08    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

znlazlem chyba autora "artykulu"
_________________
persona non grata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
police55
Gość
PostWysłany: 10 Cze 2009, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wrażenia aż przeczytałem ten artykuł, a właściwie notkę. Po trzykrotnej lekturze nie udało mi sie wyłapać atmosfery ekscytacji autora, a sama informacja jest podana raczej beznamiętnie.

Natomiast post kolegi arek1234 aż kipi od emocji. Kolega będzie promował własną gazetę, czy po prostu nie lubi Icelandair?
Powrót do góry
arek1234
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 46
PostWysłany: 10 Cze 2009, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisał:
Z wrażenia aż przeczytałem ten artykuł, a właściwie notkę. Po trzykrotnej lekturze nie udało mi sie wyłapać atmosfery ekscytacji autora, a sama informacja jest podana raczej beznamiętnie.

Natomiast post kolegi arek1234 aż kipi od emocji. Kolega będzie promował własną gazetę, czy po prostu nie lubi Icelandair?

Niczego nie promuje i nie bede, chcialem tylko zwrocic uwage ludzi z forum, oczywiscie tych, ktorych to interesuje na poziom gazeta/is, a wlasciwie na jego brak
Jak sam napisales z artytkulu nic nie wynika tylko tytul patetyczny a w srodku puuuuuuuuuuuustka
pozdrawiam
_________________
persona non grata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ORANGE
Gość
PostWysłany: 10 Cze 2009, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś tłumaczy na gotowe artykuły, marnuje swój czas chodź mógłby iść na ryby lub do kina, opracowuje tekst gramatycznie i językowo... i co ma? G*****....Poziom wiadomości? Jaki reprezentuje sobą poziom ten co krytykuje?Moze temu się przyjżyjmy!
Powrót do góry
ORANGE
Gość
PostWysłany: 10 Cze 2009, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyjrzyjmy....
Powrót do góry
patryk23l
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 670
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 10 Cze 2009, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jesli komus sie nie podoba niech nie czyta.
Dla niektorych ludzi dobre i tyle.
Moze DV pisalo czasem bzdury ale czasami cos sie dowiedzialo.
Nie kazdy musi znac kochany jezyk islandzki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
SebastianZ2

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 89
Skąd: warszawa/reykjavik
PostWysłany: 13 Cze 2009, 22:06    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

a tak wlasciwie to czemu ludzie ktorym sie jakas strona nie podoba do niej wracaja?
nie czytalem tego co arek... ma na mysli ale z calym szacunkiem nie powinno sie tak ekscytowac internetem oO
jesli ktos ma emocje niech sobie ma , jak ktos cos tam pisze marnujac wolny czas zeby inni mieli co czytac , niech sobie pisze, jak ktos nie chce czytac niech nie czyta
ale ososbiscie uwazam ze stronka jest fajna i pod katem artykulow jak rowniez szaty graficznej
p.s. moze arek powinien pojsc na jakis kurs angielskiego lub islandzkiego zeby czytac sobie wiadomosci w jednym z tych jezykow
p.s.2 nie jestem osoba tlumaczacym artykuly w gazeta.is
p.s.3 turboneta wiem ze nie uzywam polskiej mowy poprawnie język
_________________
2 good 2 be U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoBo
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 106
Skąd: KEFLAVIK
PostWysłany: 13 Cze 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co chodzi użytkownikowi arek1234 ale w przeciągu kilkunastu godzin napisał już chyba 2-gi post którego treść jest godna pożałowania. Kolego sympatyczny-zamiast krytykować kogokolwiek za cokolwiek może sam byś wykazał się inicjatywą i zadziwiłbyś nas ciekawym artykułem na gazeta.is lub oferując komukolwiek auto za przejęcie rat. Nie znam Cię osobiście i nie chcę Cię oceniać ale po przeczytaniu kilku postów uważam że nie masz co robić chyba z czasem. POZDRAWIAM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 13 Cze 2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam gazeta.is w zakladkach ,czesto tam wchodze ,nie zwracam uwagi na jakosc opisu informacji tylko na je same,ale tych jest malo ,za malo ,moge wchodzic co tydzien i wtedy cos nowego ,krotkiego sie pojawia
jestem za ,ale za wiecej info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek1234
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 46
PostWysłany: 13 Cze 2009, 22:52    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

SebastianZ2 napisał:
a tak wlasciwie to czemu ludzie ktorym sie jakas strona nie podoba do niej wracaja?
nie czytalem tego co arek... ma na mysli ale z calym szacunkiem nie powinno sie tak ekscytowac internetem oO
jesli ktos ma emocje niech sobie ma , jak ktos cos tam pisze marnujac wolny czas zeby inni mieli co czytac , niech sobie pisze, jak ktos nie chce czytac niech nie czyta
ale ososbiscie uwazam ze stronka jest fajna i pod katem artykulow jak rowniez szaty graficznej
p.s. moze arek powinien pojsc na jakis kurs angielskiego lub islandzkiego zeby czytac sobie wiadomosci w jednym z tych jezykow
p.s.2 nie jestem osoba tlumaczacym artykuly w gazeta.is
p.s.3 turboneta wiem ze nie uzywam polskiej mowy poprawnie język

czytam artykuly na angielskich stronach z powodzeniem posiadam dyplom lektora angielskiego , co prawda z kiepskiej uczelni ale rozumiem tekst pisany ,jesli chodzi o islandzki to fakt odstaje od idealu
pozdrawiam
_________________
persona non grata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek1234
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 46
PostWysłany: 13 Cze 2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GoBo napisał:
Nie wiem o co chodzi użytkownikowi arek1234 ale w przeciągu kilkunastu godzin napisał już chyba 2-gi post którego treść jest godna pożałowania. Kolego sympatyczny-zamiast krytykować kogokolwiek za cokolwiek może sam byś wykazał się inicjatywą i zadziwiłbyś nas ciekawym artykułem na gazeta.is lub oferując komukolwiek auto za przejęcie rat. Nie znam Cię osobiście i nie chcę Cię oceniać ale po przeczytaniu kilku postów uważam że nie masz co robić chyba z czasem. POZDRAWIAM.

Ad1 nie ma szans na moj artykol na gazeta.is(zbyt niskie wymagania)
Ad2 nigdy nie oferowalem nikonu czegos za przejecie rat
AD3 pracuje na dwoch etatach wiec casu wolnego mi brak
Ad4 Pisze jesli mam czas i to co mysle, przeciez chyba poto sa fora otwarte
pozdrawiam
_________________
persona non grata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wronski

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 36
PostWysłany: 14 Cze 2009, 0:02    Temat postu: arek Odpowiedz z cytatem

tak dokladnie po to sa fora otwarte ale czasem warto zastanowic sie co sie pisze pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek1234
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 46
PostWysłany: 14 Cze 2009, 0:15    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi
pozdrawiam
_________________
persona non grata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damian09

Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 14
PostWysłany: 15 Cze 2009, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem się przyjrzeć temu artykułowi na gazeta .is i czytając go miałem wrażenie że go gdzieś wcześniej czytałem i już wiem gdzie dokładnie na mbl.is news in english i ten artykuł został dokładnie przetłumaczony z tamtej strony,czyli pan arek 1234 powinien wg. mnie przeprosić pana deka który dobrze przetłumaczył,
po drugie nazwał pan tępakiem dziennikarza mbl,


z powaĹźaniem Damian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek1234
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 46
PostWysłany: 20 Cze 2009, 0:35    Temat postu: f Odpowiedz z cytatem

I"M BACK AGAIN
_________________
persona non grata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek1234
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 46
PostWysłany: 20 Cze 2009, 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Islandia planuje zaoszczędzić 150 miliarów ISK
Wpisany przez MNG
Poniedziałek, 08 Czerwiec 2009 20:49
Minister Finansów Steingrímur J. Sigfússon poinformował, że rząd planuje zaoszczędzić 20 miliardów euro (161 milionów USD, EUR 115 milionów) w pozostałej części tego roku i 150 miliardów ISK (1,2 miliardów USD, EUR 860 milionów) między 2010 i 2013 rokiem. W związku z tym Sigfússon odbył kilka kluczowych spotkań wczoraj popołudniu.

Zmieniony: Poniedziałek, 08 Czerwiec 2009 20:59
Jak widac poziom wciac wysmienity 20 miliardow tylko ze w nawiasie to 115 milionow euro, brak kropki sugeruje, ze zdanie trwa.
jesli dodac to wszystko gdyz brak jakichkolwiek znakow interpunkcyjnych to mamy 875 mln euro????
Chyba, ze dodac USD i EURO nie chce mi sie tego przeliczac ale bedzie to jakies 1,36 miliarda USD lub 975 milionow Euro nawet jak zsumujemy te dwie waluty (jako jedna to bedzie 2,11 miliarda(liczylem na liczydlach)
To brakuje z 18 miliardow nie wiem z kim odbyl Steingrimur owe spotkania ale na pewno mie z Balcerowiczem
Martwi mnie, ze ludzie piszacy w tego typu portalach maja problemy z dodawaniem, jesli chodzi zas o poprawnosc stylistyczna to niech Turboneta po was pojedzie
pozdrawiam
_________________
persona non grata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ORANGE
Gość
PostWysłany: 20 Cze 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty jesteś normalny czy nie?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron