reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Moderatorzy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 6 Maj 2007, 10:04    Temat postu: Moderatorzy Odpowiedz z cytatem

Rewela!

Są nowi moderatorzy - średnio związani z Islandią....

Tak to od nowa Islandia wraca pod okupację Danii !!!!

Moje kandydatury - na następnych: DCR i Lenny (Norwegia) i weźcie jeszcze Groma - z Wysp świetnie posprawdza co się tutaj dzieje Smile

Marks wyszczerzył zęby kiedy powstał "Alpha Team" dla lizusów, Lenin teraz nogami obraca ze śmiechu, czekamy na Sxxxxn Smile

Old Star
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Basia

Doczy: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skd: Reykjavik
PostWysany: 6 Maj 2007, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star widac tez chcial byc moderatorem... Nie zniechecaj sie, masz jeszcze szanse!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 6 Maj 2007, 14:59    Temat postu: Re: Moderatorzy Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:
Są nowi moderatorzy - średnio związani z Islandią....
Są związani poprzez swoje zainteresowanie. Z pewnością bardziej są związani od Ciebie.

Cytat:
kiedy powstał "Alpha Team" dla lizusów
Alpha Team jest dla poważnych ludzi, którzy chcą mieć poważny wpływ na działanie tego Forum. Nie ma to nic wspólnego z lizusostwem, chyba, że twoim, bo takim jadowitym językiem chcesz podlizać się tym, którzy nie lubią naszego Forum.
Są fora, gdzie piszą ludzie o wadach Islandii, a są też takie, gdzie wręcz króluje islandowstręt. Jeśli według Ciebie jedyną formą aktywności na Forum może być lizusostwo, to na takich forach sam będziesz mógł się wykazać taką aktywnością. Widocznie nie wiesz, że nie trzeba być lizusem aby coś osiągnąć. Ale każdy bierze przykład z siebie. Widocznie Ty chyba musiałeś się przez całe życie komuś podlizywać, by cokolwiek osiągnąć. Inni jednak nie muszą... uwierz!


Jak masz pisać głupoty to lepiej zamilcz, bo tylko obrażasz porządnych ludzi. Nie znasz ich, nie wiesz za co i dlaczego dostali się do Alpha Teamu. Przemawia przez Ciebie zawiść i dlatego lepiej żebyś zamilkł. Napiszesz jeszcze raz coś tak obraźliwego i będę zmuszony Cię ukarać.
Jeśli chcesz się wyżyć, weź nadgodziny w pracy. Na Forum zachowaj kulturę.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
nigel
Reporter ICELAND.PL
Doczy: 06 Lis 2004
Posty: 261
Skd: Warszawa
PostWysany: 6 Maj 2007, 17:52    Temat postu: Re: Moderatorzy Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:
Są nowi moderatorzy - średnio związani z Islandią....

Tak to od nowa Islandia wraca pod okupację Danii !!!!


Moderatorem powinno się być nie za sympatię, ale za umiejętności moderowania i kulturę osobistą. To jedyne kryteria oceny. Smile
_________________
Skandynawia - wortal raczkujący
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 6 Maj 2007, 18:09    Temat postu: Re: Moderatorzy Odpowiedz z cytatem

nigel napisa:
Moderatorem powinno się być nie za sympatię, ale za umiejętności moderowania i kulturę osobistą. To jedyne kryteria oceny. Smile
Bardzo dobre kryteria!
Te są oczysiście najważniejsze, ale ponieważ moderowanie to działaność społeczna, więc potrzebna jest jakaś sympatia i zainteresowanie tematem Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Lauraana
Alpha Team
Doczy: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Skd: Gdansk/101 Reykjavik
PostWysany: 8 Maj 2007, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie żebym się chciała przechwalać, ale ja akurat jestem bardzo związana z Islandią, więc nie rozumiem, gdzie leży problem.
moderatorów zdaje się mamy aktualnie dwóch - mnie i Ireth, nie wiem jak to z nią, ale nawet jeśli uznać, że nie ma powiązań (nie mi to oceniać, jeśli się czuje związana, to jest) to mamy 50%.
hm?
_________________
og ef þú vilt þá skal ég ljúga að þér...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 8 Maj 2007, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lauraana napisa:
nie żebym się chciała przechwalać, ale ja akurat jestem bardzo związana z Islandią, więc nie rozumiem, gdzie leży problem.
moderatorów zdaje się mamy aktualnie dwóch - mnie i Ireth, nie wiem jak to z nią, ale nawet jeśli uznać, że nie ma powiązań (nie mi to oceniać, jeśli się czuje związana, to jest) to mamy 50%.
hm?

Lauraano, jemu chodzilo o miejsce zamieszkania, jak sadze...
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 16 Maj 2007, 22:33    Temat postu: Re: Moderatorzy Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Old Star napisa:
Są nowi moderatorzy - średnio związani z Islandią....
Są związani poprzez swoje zainteresowanie. Z pewnością bardziej są związani od Ciebie.

Cytat:
kiedy powstał "Alpha Team" dla lizusów
Alpha Team jest dla poważnych ludzi, którzy chcą mieć poważny wpływ na działanie tego Forum. Nie ma to nic wspólnego z lizusostwem, chyba, że twoim, bo takim jadowitym językiem chcesz podlizać się tym, którzy nie lubią naszego Forum.
Są fora, gdzie piszą ludzie o wadach Islandii, a są też takie, gdzie wręcz króluje islandowstręt. Jeśli według Ciebie jedyną formą aktywności na Forum może być lizusostwo, to na takich forach sam będziesz mógł się wykazać taką aktywnością. Widocznie nie wiesz, że nie trzeba być lizusem aby coś osiągnąć. Ale każdy bierze przykład z siebie. Widocznie Ty chyba musiałeś się przez całe życie komuś podlizywać, by cokolwiek osiągnąć. Inni jednak nie muszą... uwierz!


Jak masz pisać głupoty to lepiej zamilcz, bo tylko obrażasz porządnych ludzi. Nie znasz ich, nie wiesz za co i dlaczego dostali się do Alpha Teamu. Przemawia przez Ciebie zawiść i dlatego lepiej żebyś zamilkł. Napiszesz jeszcze raz coś tak obraźliwego i będę zmuszony Cię ukarać.
Jeśli chcesz się wyżyć, weź nadgodziny w pracy. Na Forum zachowaj kulturę.


Odżajer, dyskusja z Tobą to jak typowa polska polityka - co powie "prawica" to zawsze "lewica" madrzejsza a kiedy "lewica" coś nowego wymyśli, wtedy "prawica" natychmiast to ukróci Smile

Ty zawsze jesteś nadmądrzejszy - dawno już zapomniałeś o roli administratora - czyli prawdę mówiąc, jak kiedyś sam się nazwałeś - "sprzątacza forum".

Kreujesz się teraz na Boga Słońce - tego co wie wszystko, słyszał wszystko i ktokolwiek wie, co jeszcze Bóg Słońce wie Smile

Odżajer Egzegeta napisa:
Napiszesz jeszcze raz coś tak obraźliwego i będę zmuszony Cię ukarać. .


Jak mnie ukarać? TY mnie ukarzesz - no właśnie, a nie SPOŁECZNOŚĆ FORUM - więc to nie forum, ponieważ mianujesz się Władcą !

W tej chwili jeśli chcesz mnie ukarać, możesz co najwyżej rozpisać na to ankietę....

Lepiej mnie zbanuj od razu, bo republiki na pewno tu już nie będzie Smile

Old Star

P.S. Dlaczego nie odpowiadasz na post w temacie "równych i równiejszych" - mętnie to tłumaczysz "poważnymi ludźmi" z Alfa Team?

Popełniasz ten sam błąd, co obecny prezydent Pollandi - być może dlatego, że ciagle w tym kraju mieszkasz a nie na Islandii....

Skoro kilka osób z całokształtu forum to "poważni ludzie" to kim jest kilka tysięcy pozostałych uczestników?

Niepoważni?

Heh,

Pozdrawiam,

OLD STAR
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
bouncingTEAMnarsiltm

Doczy: 05 Wrz 2007
Posty: 42
Skd: GDAŃSK dumnie POLSKA mniej
PostWysany: 11 Wrz 2007, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze OE tak zareagowal z powodu nadmiaru wzietych nadgodzin na rzecz sprzatania forum hmm ?

nie mnie to oceniac lecz ocenic moge ten temat Smile
bardzo cienka linia . . . napieta . . .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron