reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

PEAN na cześć...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Steva

Doczy: 20 Lut 2004
Posty: 127
PostWysany: 23 Pa 2004, 21:54    Temat postu: PEAN na cześć... Odpowiedz z cytatem

Kochani Forumowicze!
Jako senior wśród Islandofilów(mam na myśli wiek a nie staż w Islandofilii lol )myślę, że mam prawo (?) podsumować okres ostatnich kilku tygodni, kiedy to Kierownictwo pozbawiło nas swych opiekuńczych skrzydeł, podrzucając do innego gniazda.Pełni złych przeczuć, poddaliśmy się nowemu "władcy".I tu ( musicie przyznać) spotkała nas przemiła niespodzianka.Władcą okazał się facet o niespotykanej wprost kondycji piśmienniczej. Wszechobecność ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu ) , fachowość i dyspozycyjność ( zjawiał się jak na zawołanie aby poradzić, odpowiedzieć), to są odpowiednie słowa na określenie naszego Opiekuna, którym okazał się Einar( emblemat tez mówi coś na ten temat) .

Einarze! To nie kadzidło i mirra, lecz obiektywna ocena Twojej pracy, wlożonej w zachowanie ciągłości na wszystkich frontach.

Przyznam się, że gros czasu wolnego po pracy( który zazwyczaj poświęcałam na czytanie książek), tym razem spędzałam przy kompie śledząc i czytając : ciekawostki, newsy, rozwżania, przemyślenia, porady,odpowiedzi na wątpliwości i pytania itd , itp, autorstwa , oczywiście, naszego Einara.

Gdybym nie obawiała się "zemsty nietoperza" zaryzykowałabym stwierdzenie...o nie...jednak nie zaryzykuję.

Były równiez ( a jakże ),wątki sensacyjne, kiedy to forum niebezpiecznie zaczynało iskrzyć, lecz nasz Gospodarz radził sobie z takimi sytuacjami doskonale! Pożaru nie było!

Bardzo życzliwy , kompetentny, istne panaceum!!!

Jola , jesteś szczęściarą mając w swojej "stajni" Einara!

I to by było na tyle. Pozdrawiam
_________________
Jutro to dziś - tyle, że jutro


Ostatnio zmieniony przez Steva dnia 23 Pa 2004, 22:58, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 23 Pa 2004, 22:23    Temat postu: Re: PEAN na cześć... Odpowiedz z cytatem

Steva napisa:
Jola , jesteś szczęściarą mając w swojej "stajni" Einara!

Jola - pamiętaj o tym Smile
Steva - dziękuję - chyba nic więcej nie wypada powiedzieć...
(przez wrodzoną skromność rzecz jasna :wink: )
Jak dotąd praca z Jolą wiązała się dla mnie z samymi przyjemnościami. Miło jest pracować pod taką naczelną :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Steva

Doczy: 20 Lut 2004
Posty: 127
PostWysany: 23 Pa 2004, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O właśnie, zapomniałam o skromności- kolejny atut
_________________
Jutro to dziś - tyle, że jutro
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 24 Pa 2004, 3:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przyłączam się do pochwał i gratuluję dyplomacji niezbędnej przy "iskrzeniach" Ale nie wiem czy nie kopię dołków pod Einarem ,bo co na to Jola. Question Question
Boję się , że przeniosą Einara do działu spraw nieważnych.
lol lol lol lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 24 Pa 2004, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie niczym nie jestes w stanie zaszkodzic einarowi:) Spadl mi z nieba! Nie umiem sobie wyobrazic kogos lepszego w tej roli.
A pracy przy portalu jest tyle, ze starczy dla nas obojga, wiec pojawienie sie einara nie oznacza mojego odejscia, spokojna glowa! Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 24 Pa 2004, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol lol Very Happy Bałem się tylko ,że po tych Peanach na cześć Einara przeniesiesz go do pracy w pomieszczeniach sanitarnych lol lol lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 25 Pa 2004, 2:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Einar, drogi przyjacielu, ode mnie pozdrowienia i szacunek za celujące pełnienie obowiązków admina na forum. Mam nadzieje, że nie jeden raz będziemy jeszcze mieli możliwość dyskusji. Tak jak Steva, ja swój wolny czas pożytkowałem na czytanie wiadomości z polskiej prasy, ale od niedawna na listę wpisałem również forum iceland.pl. Teraz odwiedzam je codziennie.
Einar dla Ciebie.
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 25 Pa 2004, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:
Bałem się tylko ,że (...) przeniesiesz go do pracy w pomieszczeniach sanitarnych


Dcr napisa:
Boję się , że przeniosą Einara do działu spraw nieważnych


Dcr - Ty się tak o mnie już nie musisz bać...
Co do przeniesienia do pomieszczeń sanitarnych. Skąd wiesz... może bym i lubił :wink:
Spraw nieważnych nie ma. Wszystkie są ważne.
I doprawdy Twoje obawy są nieuzasadnione. Bardzo lubię pracować w redakcji. Myślę, że Jola może to potwierdzić - mam naturę "pracoholika" lol
A w ogóle to: "Wnioskuję o przeniesienie kolegi śpiewaka do sekcji gimnastycznej. Po pierwsze nabierze więcej optymizmu - jeszcze więcej - a co najważniejsze... przestanie śpiewać."
8)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron