reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Rocznica iceland.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicja
Gość
PostWysłany: 21 Lis 2004, 10:26    Temat postu: Iceland/Wro Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam ciepło z dworcowej cafeji wszystkie śpiochy, którym pewnie sni się teraz Islandia:)
było doprawdy mmmm..Smile!!!!
[a to piernikowate ciasto Einara...mniam mniam!]


dziękujęSmile
Powrót do góry
Daniel

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 116
Skąd: Katowice
PostWysłany: 21 Lis 2004, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz czekamy na opis tego, co nas ominęło :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Steva

Dołączył: 20 Lut 2004
Posty: 127
PostWysłany: 21 Lis 2004, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe dlaczego nic nie mówią, może jeszcze śpią, a może nie mają zamiaru w ogóle nic powiedzieć?

Drodzy NIE-Zlotowicze!!
Musimy się skrzyknąć i opracować postulaty, bez tego nie będziemy wiedzieć co TAM się działo.Trzeba kategorycznie zażądać sprawozdania, przy czym ma to być sprawozdanie rzetelne.Bez żadnych tam uogólnień i lania wody.

Czas też ujawnić nasze poczynania przedzlotowe , polegające na zabezpieczeniu sposobu zapewnienia relacji z ukrytego żródła, o którym (ze zrozumiałych względów) Zlotowicze nie mieli prawa wiedzieć.Ale teraz dowiedzą się po to ,aby nie próbowali nas omamić tym, że zlecieli się li tylko w celu edukowania, wymieniania doświadczeń,dyskutowania o kulturze i tradycjach islandzkich.
Zlotowicze!! Mówcie ,a Wasze słowo skonfrontujemy ze słowem z naszej ukrytej wtyczki, która to jak pluskwa siedzi sobie pod listwą koło....o jej, co ja robię!! Przecież Oni gotowi są zdjąć naszego cennego informatora i poddać chemicznemu zobojętnieniu( muszę ujawnić , że wiem ze żródeł zbliżonych do wiarygodnych,iż niektórzy z Nich są chemikami, więc nietrudno przyjdzie im dokonać tego procederu).

A więc Zlotowicze! Budżcie się ze zlotowego snu nocy zimowej i stańcie do raportu!!

Dłużej nie możemy czekać bo zeżre nas do cna ciekawość, a oczy puchną i zachodzą mgłą od wypatrywania wieści na forum.

I miejcie się na baczności, ma to być przejrzyste i rzetelne, bo....no!!!
_________________
Jutro to dziś - tyle, że jutro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daniel

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 116
Skąd: Katowice
PostWysłany: 21 Lis 2004, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawe dlaczego nic nie mówią, może jeszcze śpią, a może nie mają zamiaru w ogóle nic powiedzieć?

Olali nas i tyle :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 21 Lis 2004, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki. Poznan juz w domu! :)
Krotka relacja z weekendu..

Dreszczyk emocji juz bylo czuc w pociagu.. Pod tym wzgledem wyjazd mial wiecej czaru niz poprzedni- majowy. No bo jak to inaczej okreslic - jedziesz na spotkanie w iceland.pl, snieg za oknem, slicznie zabielone lasy, zimny Sigur RĂłs w sluchawkach. Czego chciec wiecej przy tej okazji?:)

We Wroclawiu bylem okolo 13:30.. Czas wolny spedzilem w Galerii na poszukiwaniu czesci garderoby odpowiedzialnych za ocieplanie uszu i rak, niestety nic ciekawego nie wpadlo mi w oko. Ale zakupy udane, bo kupilem Koop w Empiku..

Okolo 16:10 bylem w Iceland.pl. Dobrze znane katy:) Co krok jakies islandzkie akcenty, flagi, naklejki, nawet tabliczki na drzwiach typu "Centrum Islandologiczne". Naprawde wyjatkowa lokalizacja, czlowiek przechodzi przez prog i przenosi sie gdzies daleko..

Czesc oficjalna zaczela sie kilka minut po 17. Na sale wjechal tort, otwarto szampana. Nastepnie Jola przedstawila krotki rys historyczny dot. szanownego jubilata:).

Natepnie paleczke przejal Tomek (Adeviq, Odzajer) i rozpaczal sie kilkugodzinny (!!) wyklad na tematy ogolnoislandzkie. Kazdy, kto choc chwile mial okazje zamienic slowo z Tomkiem wie doskonale, jak sprawnie i interesujaco potrafi on przekazywac wiedze. Ma gadane, oj ma :)

Po czesci oficjalnej nastapil "czas wolny", ostatnie dyskusje zakonczono okolo 4:30 nad ranem.. Nie musze chyba dodawac jak ksztalcace to byly dysputy.

Niedziele rozpoczelismy proba zobaczenia wspomnieniowego odcinka Misji Martyny, ktory o 12:45 wyswietlil TVN. Oczywiscie nie zabraklo w nim materialow z Islandii..

Ostatni goscie (Jean Valjean i ja) opuscili redakcje okolo godziny 15:30. Przypadkiem pociag z Wroclawia do Warszawy jechal przez Poznan, wiec nasze spotkanie moglismy kontynuowac z Jeanem w pociagu. Nazwijmy to takim malym afterparty :)

To tyle moich wrazen. Kto nie byl moze nie uwierzy, moze stwierdzi, ze jestem nieobiektywny. Alle bylo naprawde wspaniale. Dziekuje jeszcze raz za wszystko. Bogatszy o dwa dni z "Islandia" czekam juz niecierpliwie na kolejny zlot.

Oprocz wyzej wymienionych serdeczne pozdrowienia takze dla Alicji, Einara, Kinca i Marka oraz wszystkich, ktorych nie mialem okazji poznac.
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.


Ostatnio zmieniony przez Qortes dnia 22 Lis 2004, 1:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 21 Lis 2004, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa tez juz w domu, a relacja pozniej Wink
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 22 Lis 2004, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Steva napisał:
Czas też ujawnić nasze poczynania przedzlotowe ,
polegające na zabezpieczeniu sposobu zapewnienia relacji z ukrytego żródła, o którym (ze zrozumiałych względów) Zlotowicze nie mieli prawa wiedzieć

Steva - rozumiem z Twojej wypowiedzi, że praca pocztowca to tylko taka "przykrywka" dla zakrojonej na szeroką, międzynarodową skalę działalności agenturalnej...
lol

Steva napisał:
pluskwa siedzi sobie pod listwą

Zgłosiliśmy do Administracji - zajmą się tym... :wink:

Steva napisał:
Drodzy NIE-Zlotowicze!!

Mam propozycję. Ci, którzy się nie zlecieli na zlot, mogą się zlecieć i urządzić niezlot niezlotowiczów :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 22 Lis 2004, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas na symboliczna, forumowa fotorelacje..

Na poczatek krotka wycieczka po Wroclawiu


Wszystko gotowe, czas zaczynac!


Najpierw Jola..


Potem Tomek.



Odbyla sie tez projekcja filmu z koncertu Mum z Poznania, autorstwa Jeana.


Dyskusje trwaly do bialego rana.



Nie zabraklo miejsca dl goscia specjalnego:)

_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Alicja
Gość
PostWysłany: 22 Lis 2004, 22:49    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

milo zobaczyć już zdjecia Qortes:)
szkoda tylko, że na zdjęciu z koncertem Mum nie ma tego fantastycznego ujęcia Jean'a Wink
pozdrawiam cieplo:)
Powrót do góry
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 22 Lis 2004, 23:24    Temat postu: Re: . Odpowiedz z cytatem

Alicja napisał:

szkoda tylko, że na zdjęciu z koncertem Mum nie ma tego fantastycznego ujęcia Jean'a ;)

Bo zdjecia nie oddaja wszystkiego.. prawda? ;-)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Alicja
Gość
PostWysłany: 23 Lis 2004, 0:41    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

a.............. to fakt... nie oddająSmile
Powrót do góry
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 23 Lis 2004, 2:58    Temat postu: I kto to mĂłwi? Odpowiedz z cytatem

Qortes napisał:
Bo zdjecia nie oddaja wszystkiego.. prawda? ;-)


Święta racja! Hmmm skąd ja znam te słowa... Very Happy
Lepszy jeden tydzień na Islandii niż pół roku patrzenia na zdjęcia Very Happy

A Zlot pewnie miałby więcej akcentów islandzkich, gdyby pewien jegomość nie nawijał tyle o polityce, filozofii i prawie (szczególnie autorskim) język
Mogliśmy tego łobuza zmusić by opowiedział coś o Islandii, nie?
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 23 Lis 2004, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zlocie, ku zdziwienie wszystkich, pojawiłem sie około godziny 23 :>. Omineła mnie czesc oficjalna, czesc gosci poznikała, Kincowi pomachałem tylko reka ;> ....ale załapałem sie na czesc nieoficjalna ;> ...

w czasie ktorej
dyskusjom o prawa autorskie nie było konca. znaczy koniec był, okolo 4.30 .....

rano [około 13 ;P] sniadanie, potem sprzatanie, samochodowe zwiedzanie Wrocławia, Wieza Cisnien...ulica tarnobrzeska ;P ...

i ekspresem z Qortesem przez Posen do Warszawy ..

mimo spoznienia 7 godzinnego nie załuje...
pozdrawiam i dzekuje za wszystko .....
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Steva

Dołączył: 20 Lut 2004
Posty: 127
PostWysłany: 24 Lis 2004, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie :

czy "życie" na forum zakończyło się razem ze zlotem? Czy to tylko zbieg okoliczności?

A może zasypało i zawiało drogi? Very Happy Very Happy

Islandofile z Islandii są usprawiedliwieni, bo tam ostatnio mroziło, ale u nas jeszcze nie jest żle!

Do roboty wobec tego, będzie cieplej i rażniej!! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Jutro to dziś - tyle, że jutro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Steva

Dołączył: 20 Lut 2004
Posty: 127
PostWysłany: 24 Lis 2004, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę chyba wywołać niektórych do tablicy(miejcie się na baczności Very Happy ).

Peteransik!!!gdzie jesteś?Nie mów ,że uczysz się geografii :wink: ?

Wszędzie było Cię pełno...pustka jakoby bez Ciebie....pisz o zawiejach, zamieciach i o czym tylko chcesz Very Happy Very Happy

Mam dalej wywoływać? Myślę ,że niektórzy wiedzą ,iż o Nich mowa,więc proszę nie wykręcać się sianem i nie pozbawiać mnie przyjemności czytania wieści forumowych!!!! Very Happy Smile Very Happy Smile
_________________
Jutro to dziś - tyle, że jutro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 24 Lis 2004, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze chwilowo nie ma o czym pisac ?
takie wywoływanie, pisanie na siłe zawsze mnie denerwowało..

spokojnie

kiedys było mniej postów i wcale nie było gorzej
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alicja
Gość
PostWysłany: 24 Lis 2004, 18:38    Temat postu: niebieski groszek Odpowiedz z cytatem

calkiem "nie na sile" piszę, że już strasznie mi brakuje tego gadania o prawach autorskich[tak.. nawet o nich!] Tomka:) i mimo mojego marudzenia[już ok.3 w nocy:)] o monotematyczności, z chęcią posluchalabym Mum i zjadla jeszcze jeden niebieski groszek z urodzinowego tortu:). moze "zlećmy" się jeszcze raz..wkrótce:)

A jak się spalo na lóżeczku Bartek?Smile
Powrót do góry
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 24 Lis 2004, 21:22    Temat postu: Re: niebieski groszek Odpowiedz z cytatem

Alicja napisał:

A jak się spalo na lóżeczku Bartek?Smile


Znacznie lepiej niz na podłodze ;>

Ja bym sie mogł "zlatywać" i 2 razy w tygodniu, tylko do Wrocławia dosc daleko, 6 godzin pospiechem, lub 5 i pol ;P..ekspresem przez Poznan...to jednak nie jest hopsiup.. :>
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alicja
Gość
PostWysłany: 24 Lis 2004, 21:46    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

wygodny! hihi;)!
Powrót do góry
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 24 Lis 2004, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie.. lozko.. Jak to mowia- kto rano wstaje temu pan Bog daje. Ja przespalem swoja szanse i twardo na podlodze az do 12:30 :]

A wlasnie.. Alicja.. jeszcze nie podziekowalem za Bjork :) A ten pierwszy remix jest swietny.
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.


Ostatnio zmieniony przez Qortes dnia 24 Lis 2004, 21:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron