reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Co się komu nie podoba w Polsce i dlaczego?
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 4 Lip 2007, 23:26    Temat postu: Co się komu nie podoba w Polsce i dlaczego? Odpowiedz z cytatem

Heja


k00rwica mnie trafia jak czytam codziennie wiadomości o moim kraju.
Słyszeliscie co wymyslił pralat jankowski ????
jego instytut chce otworzyc sieć kawiarni-pubów gdzie bedzie sprzedawany alkochol, gdzie beda zatrudnione, jak sam powiedział prałat (blehhhh) tylko ładne dziewczyny- brzydkie nie maja czego szukać.
Myśli także o serii perfum z jego wizerunkiem i opatrzonych jego imieniem !!!!
a wszystko to bo on ma zacny cel pomagac biednym !!!!!

a najlepsze jest to , ze on chce aby mel gibson (mam nadzieje ze nie strzelilem gafy) nakrecil film o nim, i on chce grac glowna role. Bo jak tierdzi, po co ktos ma grac jego? , jeszcze go źle zagra.


ZYCZE MU WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO CO MOZE BYC !!!!!!!!!!
DO DIABLA Z NIM !!!!!!!!

gdybym mogl wpakowal bym mu kule w jego lep bez skropolów.

sorrryyyyy !!!!!
Powrt do gry
fanka_franka

Doczy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Skd: Kópavogur
PostWysany: 4 Lip 2007, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pralata Henryka J. to juz mnie chyba nic nie zdziwi. Skoro ma wino to czemu nie ma miec perfum. Ale zauwaz Zyzak, ze owszem kelnerki ladne, ale pracowac moga za poreczeniem proboszcza swojej parafii. Musza miec zaswiadczenia o dobrym prowadzeniu sie Smile

A ja tam jestem za. Lepiej niech sie kosciol sam finansuje niz mialby budowac bursztynowe oltarze z pieniedzy podatnikow! Tak to prznajmniej wlasnnym biznesem zarobi na swoje samochody i przyjecia imieninowe!
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 5 Lip 2007, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem Zyzak twojej nienawiści i agresji. Jesteś gorszy od tego prałata.
Co On Ci zawinił? Czy nie ma prawa robić tego co robi? Czy to narusza kościelne prawo?
Oczywiście jest człowiekiem grzesznym, ale każdy jest...
Nie masz zielonego pojęcia (chyba, że znasz Go osobiście), czy jego samouwielbienie nie ma realnych podstaw. Może jest geniuszem? Może rzeczywiście zrobił wiele dobrego. Oczywiście powinien zachować pobożną skromność, ale każdy ma jakąś wadę. A jeśli prałat ma tylko taką, to oby robił dobre rzeczy z pożytkiem dla innych, to tylko Go chwalić.

Nie rozumiem ludzi, którzy myślą płasko w kategoriach rozsiewanych przez popularne media. Świat nie jest płaski. Ludzka psychika jest bardzo zawiła.
Media nauczyły ludzi, że mogą sobie oceniać innych. Niby na tym ma polegać demokracja. A ha uważam to za chamstwo. Tak.
Zyzyak, czytając twój post ma się ochotę strzelić do Ciebie (ja osobiście jednak daleki jestem od zabijania). Bo Ty masz w sobie agresję, a prałat ma w sobie miłość (do samego siebie).
Ja wolę tę miłość niż twoją nienawiść, którą w dodatku chcesz zasiać innym.
Nie mając dokładnych danych o osobie prałata, o jego działalności przez całe życie itd. nie wolno Ci Go oceniać, tylko na podstawie krótkiej notki w jakichś mediach. Po prostu Ci nie wolno.
Nawet jeśli prałat swoim luksusowym samochodem przejechał Ci psa, to mimo takiej tragedii nadal, nie znając powodu dla którego pędził tak szybko swym wozem, nie możesz Go oceniać. Bo rzadko kiedy ma się pewność, że ktoś wyrządza jakieś zło z premedytacją.
Jeśli Ty masz takie dowody na zło w prałacie to czekamy na te dowody.
Produkcja perfum nie jest takim dowodem. A ładne dziewczyny (czy mężczyźni) to tylko ładna powierzchowność związana z estetyką wyglądu.
Bo prawdą jest, że ludzie dzielą się na ładnych i brzydkich. Nie bądźmy debilnie poprawni politycznie i nie uważajmy, że wszyscy ludzie są identyczni. Są pewne kanony piękna i niektórzy mieli to szczęście że tacy są. Ja np. piękny nie jestem i nie płaczę, że nie jestem modelem.
A jeśli jeszcze piękno zewnętrzne ma być potwierdzone pięknem wewnętrznym (odpowiednią moralnością), to chyba lepiej, że ładne dziewczyny pracują przy zbożnym dziele.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
zyzak
Go
PostWysany: 5 Lip 2007, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fanka_franka ja tez jestem za. Opodatkować kosciół i tyle i niech robią co chcą.

Co do prałata jankowskiego to strzeliłbym mu w łep i tyle. I to bez zastanowienia.Czy Ci sie to OE podoba czy nie ! Smile , nie tylko mu strzeliłbym w ŁEp Wink,,, jemu nawet bym rozproł brzuch i jego kiszkami obwiązał go do jakiegoś drzewa.Wziąłbym w wiadro mrowisko a póżniej wysypał u jego stóp.
hahahaha WinkWinkWink

OE przestan byc debilnie politycznie poprawny Wink

pozdrawiam
Powrt do gry
fanka_franka

Doczy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Skd: Kópavogur
PostWysany: 5 Lip 2007, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zyzak, to soro jestes za, czemu tak Cie oburza?
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Peterans

Doczy: 28 Sie 2004
Posty: 367
Skd: Warszawa
PostWysany: 5 Lip 2007, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisa:
fanka_franka ja tez jestem za. Opodatkować kosciół i tyle i niech robią co chcą.

Co do prałata jankowskiego to strzeliłbym mu w łep i tyle. I to bez zastanowienia.Czy Ci sie to OE podoba czy nie ! Smile , nie tylko mu strzeliłbym w ŁEp Wink,,, jemu nawet bym rozproł brzuch i jego kiszkami obwiązał go do jakiegoś drzewa.Wziąłbym w wiadro mrowisko a póżniej wysypał u jego stóp.
hahahaha WinkWinkWink

OE przestan byc debilnie politycznie poprawny Wink

pozdrawiam

Cóż, internetowa frustracja (czyt. internetowa napinka) nie zna granic.
Ludzie nie mają gdzie wyrazić swoich emocji, robią to na forum.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
fanka_franka

Doczy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Skd: Kópavogur
PostWysany: 5 Lip 2007, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peternas lepsze forum niz mialby kosze na smieci demolowac Smile
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 5 Lip 2007, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Nie rozumiem Zyzak twojej nienawiści i agresji. Jesteś gorszy od tego prałata.
Co On Ci zawinił? Czy nie ma prawa robić tego co robi? Czy to narusza kościelne prawo?
Oczywiście jest człowiekiem grzesznym, ale każdy jest...
Nie masz zielonego pojęcia (chyba, że znasz Go osobiście), czy jego samouwielbienie nie ma realnych podstaw. Może jest geniuszem? Może rzeczywiście zrobił wiele dobrego. Oczywiście powinien zachować pobożną skromność, ale każdy ma jakąś wadę. A jeśli prałat ma tylko taką, to oby robił dobre rzeczy z pożytkiem dla innych, to tylko Go chwalić.

Nie rozumiem ludzi, którzy myślą płasko w kategoriach rozsiewanych przez popularne media. Świat nie jest płaski. Ludzka psychika jest bardzo zawiła.
Media nauczyły ludzi, że mogą sobie oceniać innych. Niby na tym ma polegać demokracja. A ha uważam to za chamstwo. Tak.
Zyzyak, czytając twój post ma się ochotę strzelić do Ciebie (ja osobiście jednak daleki jestem od zabijania). Bo Ty masz w sobie agresję, a prałat ma w sobie miłość (do samego siebie).
Ja wolę tę miłość niż twoją nienawiść, którą w dodatku chcesz zasiać innym.
Nie mając dokładnych danych o osobie prałata, o jego działalności przez całe życie itd. nie wolno Ci Go oceniać, tylko na podstawie krótkiej notki w jakichś mediach. Po prostu Ci nie wolno.
Nawet jeśli prałat swoim luksusowym samochodem przejechał Ci psa, to mimo takiej tragedii nadal, nie znając powodu dla którego pędził tak szybko swym wozem, nie możesz Go oceniać. Bo rzadko kiedy ma się pewność, że ktoś wyrządza jakieś zło z premedytacją.
Jeśli Ty masz takie dowody na zło w prałacie to czekamy na te dowody.
Produkcja perfum nie jest takim dowodem. A ładne dziewczyny (czy mężczyźni) to tylko ładna powierzchowność związana z estetyką wyglądu.
Bo prawdą jest, że ludzie dzielą się na ładnych i brzydkich. Nie bądźmy debilnie poprawni politycznie i nie uważajmy, że wszyscy ludzie są identyczni. Są pewne kanony piękna i niektórzy mieli to szczęście że tacy są. Ja np. piękny nie jestem i nie płaczę, że nie jestem modelem.
A jeśli jeszcze piękno zewnętrzne ma być potwierdzone pięknem wewnętrznym (odpowiednią moralnością), to chyba lepiej, że ładne dziewczyny pracują przy zbożnym dziele.



O Moj Boże , przeczytalem to jeszcze raz i zwymiotowałem SadSadSadSad , nie dyskutujmy juz o tym zacnym księdzu prałacie.


tak wogle to zartowalem, ks jankowski spoko gosc , naprawde !!!! ja tylko zartowalem, mialem zly dzien :p


OE dlaczego zmieniles tytyul wątku ??? byl "co sie w tej Polsce dzieje" a Ty zmieniles na "ksiadz Jankowski" Cool

A ja chcialem pisać tutaj o róznych rzeczach, wlasnie co sie w tej Polsce dzieje. Sad

Chcialem teraz pogadac o michale wisniewskim i jego kolejnej nowej zonie i dziecku o jakze egzotycznym imieniu , i o tym , ze ta para czerwonowłosych ludzików nie zamierza chrzcić swojej coreczki bo jak twierdzi czerwonowłosy tato , dziecko nie jest swiadome wyboru.
OE czy Ty, jak kiedys kiedys moze bedziesz mial z kims dziecko, to tez go nie ochrzcisz ??? czy co tam sie robi wg. Twojej wiary, bo nie sądze abys ze Swoimi pogladami i naukowo-politycznym podejsciem do zycia wierzyl w cokolwiek Smile

Czy postąpiłbyś jak michas wisniewski ?

Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Idea1 Idea1 Idea1 Question Question Question
Powrt do gry
fanka_franka

Doczy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Skd: Kópavogur
PostWysany: 5 Lip 2007, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Zyzak, Zyzak lubisz robic szum wokol wlasnej osoby?
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Arysta

Doczy: 22 Cze 2007
Posty: 80
PostWysany: 5 Lip 2007, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska jest w tej chwili na językach całego świata. Gdzie indziej na świecie państwem żądzą blizniacy, ministrem edukacji jest zagorzały nacjonalista ( zabrał się za lektury, zabierze się i za biologię i o Darwinie nasze dzieci zapomną). Gdzie w swiecie najpopularniejszym nakryciem głowy jest moherowy beret, księża to jedni z przedsiębiorczych businessmanów. Dzięki komu fenomen na skalę światową jakim jest UE może pójść w nie pamięć? Tylko w naszym kraju mieszka najbardziej znienawidzona osoba przez środowiska gejowskie;) itp. itd. Myślę, że w chwili obecnej nikt na świecie nie będzie miał problemów z określeniem miejsca położenia Polski.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Peterans

Doczy: 28 Sie 2004
Posty: 367
Skd: Warszawa
PostWysany: 5 Lip 2007, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arysta napisa:
Ministrem edukacji jest zagorzały nacjonalista

Ahh... gdyby ministrem edukacji był rzeczywiście Nacjonalista to by było pięknie, niestety pozory mylą, Pan G również. Pseudo-nacjonalizm, tak to nazwę, inni jak sobie chcą.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Arysta

Doczy: 22 Cze 2007
Posty: 80
PostWysany: 5 Lip 2007, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście masz rację. Źle się wyraziłam, miałam na myśli skrajny źle interpretowany nacjonalizm Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 6 Lip 2007, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że jest dobrze, tak dobrze jak tylko dobrze może być w tak głupim ustroju jak demokracja.

Arsyta - twoje "argumenty" są zadziwiająco bezsensowne. Przypomnijmy sobie co zarzucasz Polsce:
a) rządzą bliźniacy
b) część ludzi nosi moherowe berety
c) księża to biznesmeni
d) propozycja nauczania o kreacjonizmie
e) rządy nacjonalisty w ministerstwie edukacji

Żaden z tych "zarzutów" nie został podparty żadnym argumentem, że szkodzi Polsce. Znów wypowiada się ignorant, który swoją "wiedzę i przekonania" czerpie z mediów.
Ludzie! Więcej pokory. Jesteście często debilami* w porównaniu do ludzi, którzy całe życie zgłębiali pewne zagadnienia. W wielu sprawach debilem jestem również ja!
Więc skąd w Was taka pycha, że Wy właśnie macie racje i że to co Wam się wydaje głupie i złe, to takie właśnie jest??
Media podsycają takie demokratyczne uczucie, że każdy jest geniuszem, bo przecież każdy ma prawo głosu. Życzę wszystkim taki m "geniuszom", by w czasie gdy będą mieli operację w szpitalu o przebiegu tej operacji decydowali demokratycznie wszyscy współobywatele. A jeszcze lepiej niech decydują najwięksi krzykacze, którzy na jakimś forum napiszą, że tę osobę to trzeba leczyć poprzez dwie zdrowaśki w piecu...

Jedynym wyznacznikiem prawdy dla niektórych jest opinia publiczna, a nie prawda absolutna. Ten trend co gorsza widoczny jest również w samym środowisku naukowców, którzy zdegenerowali w kierunku kasy i władzy i przestała ich interesować prawda.

Jeszcze raz apeluję: WIĘCEJ POKORY!
Nikt nie był przy początkach wszechświata, a teoria ewolucji to tylko teoria, tak samo jak kreacjonizm (była już o tym mowa tutaj). Bardziej prawdopodobna wydaje się ta pierwsza, ale nic nie szkodzi by nauczać także drugiej. Nauka nie może być miejscem na pewniki. Ludzie, żeby myśleć muszą mieć różne kierunki. Inaczej nie będzie rozwoju.


P.S. Nie obrażajcie się za słowo "debile". Ono niestety dobrze opisuje większość społeczeństwa, a niestety Wy również jesteście jego częścią, tak samo jak ja. W Polsce żyje być może tylko kilka tysięcy ludzi mądrych. Nieuzasadnionym było by twierdzenie, że choć jedna taka osoba jest na tym Forum.
Nie oznacza to, że mamy przestać dyskutować. Dyskusje są dobre jeśli przybliżają nas do mądrości. Ale nasze stanowisko ZAWSZE powinno być ostrożne i z dużym szacunkiem do tego czego nie rozumiemy. Nie wolno potępiać poglądów, na których się nie znamy.
A ludzie, którzy kpią z moherowych beretów, są tacy sami jak ci którzy biją gejów lub murzynów.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 6 Lip 2007, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peterans napisa:
Ahh... gdyby ministrem edukacji był rzeczywiście Nacjonalista to by było pięknie, niestety pozory mylą, Pan G również. Pseudo-nacjonalizm, tak to nazwę, inni jak sobie chcą.
A jaką masz definicję nacjonalizmu, do której nie pasuje Giertych?
Chyba, że rozpatrujesz różnice między ideami a działaniami...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 6 Lip 2007, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisa:
O Moj Boże , przeczytalem to jeszcze raz i zwymiotowałem
Szkoda, że to nieprawda.
Nie cytuj całych postów tylko to co chcesz komentować.
Nie łam prawa i obyczajów. Jeśli twoje wypowiedzi będą nasycone nienawiścią bez podania powodów, które taką nienawiść by mogły usprawiedliwić, to zostaniesz zbanowany.

Cytat:
OE dlaczego zmieniles tytyul wątku ??? byl "co sie w tej Polsce dzieje" a Ty zmieniles na "ksiadz Jankowski"
Naruszasz regulamin. Pytania do admina zadaje się tylko na priva.

Cytat:
OE czy Ty, jak kiedys kiedys moze bedziesz mial z kims dziecko, to tez go nie ochrzcisz ??? czy co tam sie robi wg. Twojej wiary, bo nie sądze abys ze Swoimi pogladami i naukowo-politycznym podejsciem do zycia wierzyl w cokolwiek
Oczywiście, że wierzę, ale o swojej wierze nie mam zamiaru dyskutować na forum publicznym, gdyż wiara nie podlega dyskusji.


Co do kościła katolickiego, to uważam, że jest to bardzo pożyteczna instytutcja. A kierowanie się medialnymi doniesieniami o różnych księżach, którzy popełniali grzechy, jest znów przykładem debilizmu.
Zawsze w każdej grupie społecznej znajdą się czarne owce. Nie można na tej podstawie oceniać całej instytucji. Ludzie są zawsze grzeszni i dlatego kościół nietwierdzi, że jego hierarchowie nie popełniali nigdy grzechów. Spowiada się nawet papież.
I to odróżnia hierarchie kościelną od innych ludzi: oni wiedzą o swoich słabościach. jednak to nie słabości kościoła powinny Was interesować, ale jego ideologia.
Ale cóż, to jest bardzo dobra wymówka, to niestosowania się do przykazań. Wmawiamy sobie, że skoro ksiądz nie przestrzega prawa moralnego, to my też nie musimy. Naprawdę prymitywne i głupie samooszukiwanie się.

Jeszcze nikt nie dyskutował tu merytorycznie o ideologii kościoła. Większość zainteresowana jest wyłącznie aferami i skandalami.
A już biznes księdza Jankowskiego, który nie narusza prawa kościelnego (biznes to przecież praca, a ta uszlachetnia) w ogóle nie powinien nas interesować.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
zyzak
Go
PostWysany: 6 Lip 2007, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadajac pytanie nie traktowalem Cie jako admina tylko jako normalnego forumowicza.. ehhhhh Sad((( naoprawde chcialem pogadac o winiewskim i jego zamiarze.

co tam, niedlugo odkupie swoje winy
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 6 Lip 2007, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisa:
zadajac pytanie nie traktowalem Cie jako admina tylko jako normalnego forumowicza.. ehhhhh Sad((( naoprawde chcialem pogadac o winiewskim i jego zamiarze.
Normalny Forumowicz nie może zmieniać tytułów wątków. Mogą to robić moderatorzy i admin.
Zmiana tytułu jest czynnością administracyjną. Admin podejmuje decyzje jaki tytuł najlepiej pasuje do danego wątku.
Zauważ, że tytuł ponownie został zmieniony.

Cytat:
co tam, niedlugo odkupie swoje winy
Miejmy nadzieję Smile
Gorąco Ci w tym kibicuję Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
fanka_franka

Doczy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Skd: Kópavogur
PostWysany: 6 Lip 2007, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzajer to wedlug Twojej teorii tylko ludzie z wiedza absolutna moga sie wypowiadac na jakis temat? Zgadzam sie, pokora jest potrzebna, jak i dystans do siebie i poczucie humoru, ale idac Twoim tokiem myslenia doszlibysmy do tego, ze nawet o pogodzie porozmawiac nie mozna, bo przeciez nie wiem skad nadchodzi prad atmosferyczny, a tylko czuje ze mi zimno i ze mi deszcz pada na glowe Smile
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 6 Lip 2007, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czytałaś uważnie (lub do końca). Ja wyraźnie napisałem, że wypowiadać się można i trzeba, by poszerzyć swoją wiedzę.
Dam Ci przykład:

Tak powinno się wypowiadać:
- Wydaje mi się, że 2+2=7, ale może ktoś potwierdzi czy mam rację?


Tak nie powinno się wypowiadać:
- Słuchajcie! 2+2=7, tylko to jest prawdą i nic więcej! A wszyscy co mówią inaczej to idioci, nacjonaliści i moherowe berety! Podobno nawet minister edukacji chce inaczej nauczać dzieci, że niby 2+2=4! To skandal! W jakim my kraju żyjemy!


Pokora nie oznacza milczenia. Oznacza tylko mniejszą pewność siebie w osądach i twierdzeniach. Smile
Szczególnie, gdy mówi się o faktach, których się samemu nie widziało, a informacje czerpie się z mediów.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Arysta

Doczy: 22 Cze 2007
Posty: 80
PostWysany: 6 Lip 2007, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze mój ton (treść) mojej wypowiedzi nie miał zamiaru nikogo obrazić. Ja mam do tego wszystkiego lekki stosunek, uważam że to fenomen na skale swiatową aby na czele rządu stali bliźniacy itp. itd i już nie chcę omawiać tego tematu, bo boję się że zostanę wciągnięta w coś co nie było moją intencją. Napisałam co napisałam ja szanuję innych wypowiedzi nawet jeśli się z nimi nie zgadzam. Pisałam to raczej z przekonsem, ale i również z prawem do wyrażania swoich mysli fajnych czy nie fajnych, śmiesznych czy nieśmiesznych a została debilem. Ja nie uważam siebie za debila i jest mi przykro ze tak zostałam oceniona. Jeśli ktoś chce się tak nazywać jego wola.
To również jest nauczka dla mnie na przyszłość aby trzymać się punktów regulaminu a szczególnie 10. Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron