reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Co się komu nie podoba w Polsce i dlaczego?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 26 Lip 2007, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja napisze co mi sie podoba...

podoba mi sie nieslychanie arogancja, ignorancja, zarozumialosc, malostkowosc, zawisc, roszczeniowa postawa co niektorych osob posiadajacych polski paszport, a zwlaszcza tych, ktorzy nie sa w danej chwili 'u siebie', tzn. w granicach administracyjnych panstwa polskiego.

:]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 26 Lip 2007, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem wiecej... ,niektorzy sa tak ograniczeni, ze nie umieja nawet przeczytac regulaminu i cokolwiek z niego zapamietac Wink lub mimo to ,że cos tam pamietaja z regulaminu forum, łamia go, aby wyładować Swoją frustrację.Moze tacy ludzie chcą się przez to przypodobac komus,komu ktos jest równie ograniczony jak oni sami.Nie wiem. ale wiem jedno
Jak takich czytam to jestem za aborcją ! i lepiej moze aby producent takich ludzi spuscil sie za lozko niz ......
Powrt do gry
zyzak
Go
PostWysany: 26 Lip 2007, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pentagon zawarł z Boeingiem kontrakt wartości 80 milionów USD, przewidujący rozpoczęcie planowania i prac przygotowawczych na potrzeby elementów obrony przeciwrakietowej w Polsce i w Czechach - informuje czeska agencja CzTK.


Nie podoba mi się to !!!!!!

uwazam, ze ta tarcza jest zbędna.Tylko rozwscieczy Putina.
Ktos sieje wiatr ,zbiera burzę.
Ta tarcza moze przyniesc nam wiecej zlego, w sumie to ona raczej nic dobrego nie przyniesie, bo nie wydaje mi sie, aby ktokolwiek chcial bronić Polski.To taka propaganda tylko dla durniów.
Teraz rakiety rosyjskie z glowicami atomowymi beda tez skierowane na Polske.Putin zapewne dotrzyma slowa.

Obawiam się tego ,że w przypadku (ptfu ptfu) poslania przez Rosje atomu w kierunku zachodnim, ten system jak zadziala-zestrzeli tą rakietę która spadnie na Polskę.

Śmierć idiotom z polskiego koryta- WSZYSTKIM !!!!!!!!
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 27 Lip 2007, 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WSZYSTKIM!!!!11!!1!111jeden!!1111!!!!!1jedenascie!!1111!11!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 27 Lip 2007, 4:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisa:
Obawiam się tego ,że w przypadku (ptfu ptfu) poslania przez Rosje atomu w kierunku zachodnim, ten system jak zadziala-zestrzeli tą rakietę która spadnie na Polskę.
Pomyśl logicznie (bo chyba tego nie robisz).
1) zestrzelona głowica nuklearna nie jest już właściwie groźna, jedyny minus to trochę materiału radioaktywnego, ale radioaktywnośc nie jest taka szkodliwa jak wszyscy myślą (proszę poczytać specjalistów).
2) jeśli Rosja zacznie wysyłać głowice nuklerane na USA, to jak myślisz, czym to się skończy? Pewnie sobie wyślą, a my będziemy się martwić o to, że Rydzyk coś tam powiedział?
Otóż jak zacznie się wojna, to armia rosyjska wkroczy do Polski, by przejść na zachód.


Poza tym prowadzenie wojny totalnej to tylko groźby. Putin w ten sposób robi sobie PR w swoim kraju. Chce być uwielbiany przez swój naród, który chce czuć, że jest imperium.
Przewidywanie wojny z Rosją jest raczej zabawą S-F i choć jest prawdopodobne, to jednak prawdopodobieństwo to jest znikomo małe.
Rosja pokazuje pazurki, których nie użyje.
Tarcz jest nastawiona głównie na rakiety lecące z krajów takich jak Iran, a które w wypadku wojny nie będą miały nic do stracenia.



Cytat:
Śmierć idiotom z polskiego koryta- WSZYSTKIM !!!!!!!!
Jako admin proszę Cię byś nieco się powsztrzymywał od żądań cudzej śmierci.
Jeśli ktoś jest idiotą, to nie zasługuje na śmierć. Nazywając polityków idiotami, odbijasz piłeczkę w swoją stronę. Bo skoro idiotom udało się dojść do władzy, to jak bardzo Ty musisz być opóźniony w rozwoju, skoro tej władzy nie masz??
Nie sądzę, żebyś był idiotą (wyglądasz na inteligentnego człowieka, choć ponosi Cię fantazja i nienawiść).
Politycy to w miarę inteligentni spryciarze. Jedyne co można o nich powiedzieć, to to, że są często złymi ludźmi...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 27 Lip 2007, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

& ostatnie wydarzenia pokazuja ze putin jednak jest cwanszy od doradcow busha. bush chce tarczy, bedzie ja mial. rosja dostanie biegun polnocny lub chociaz jego czesc, te bardziej istotna gospodarczo oczywiscie... wszystko jest pod kontrola & bedzie ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 27 Lip 2007, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chociaz moze nie cwanszy... cala sytuacja pokazuje, ze obie strony dzialaly w porozumieniu juz od dluzszego czasu w obu tych kwestiach - tarcza & biegun...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 27 Lip 2007, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopakom z ue (niemcy/francja) tez cos skapnie... z tej rury co to dnem baltyku poleciec ma...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 27 Lip 2007, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do polskich politykow - oni sa naszymi reprezentantami, przeciez to my ich sobie wybralismy, nikt inny tego za nas nie zrobil. nie ma sie teraz wiec co spinac zyzaku, masz taka wladze jaka wybrales, czy takiej chciales to odrebna kwestia oczywiscie... :]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 27 Lip 2007, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do tych co brakiem poczucia humoru & rezerwy cechuja sie - potraktujcie te wywody o spiskowej teorii z przymruzeniem oka. szkoda waszych nerwow zszarganych uzeraniem sie z przytlaczajaca codziennoscia i pogonia za hajsem, zwlascza tu na wyspie... ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 27 Lip 2007, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
do tych co brakiem poczucia humoru & rezerwy cechuja sie - potraktujcie te wywody o spiskowej teorii z przymruzeniem oka. szkoda waszych nerwow zszarganych uzeraniem sie z przytlaczajaca codziennoscia i pogonia za hajsem, zwlascza tu na wyspie... ;]

głaszcze
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 27 Lip 2007, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 27 Lip 2007, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wredna_mimi napisa:
mjkl napisa:
do tych co brakiem poczucia humoru & rezerwy cechuja sie - potraktujcie te wywody o spiskowej teorii z przymruzeniem oka. szkoda waszych nerwow zszarganych uzeraniem sie z przytlaczajaca codziennoscia i pogonia za hajsem, zwlascza tu na wyspie... ;]

głaszcze


Kochana mimi , widzisz co narobilas ;
jest takie przyslowie ,,, rusz kupe to smierdziec zacznie,
frustrajca i zawisc majkela jest nieograniczona :]

Pieknostko mimi kochana, lepiej byc madrzejszym i nie zaczepiac- ustapic takim frustratom, bo balagan robia na forum.


Wracajac do tematu.....

OE ,pokaz mi badania nad glowicami jadrowymi ,mowiace o tym, ze jak je sie zestrzeli, to nie dojdzie do wybuchu takiej glowicy.
Byc moze masz racje, ze tak sie dzieje, ale chcalbym jakies dowody na to.Nigdy o tym nie slyszalem ani nie czytalem badan, wykonanych przez niezaleznych ekspertow mowiacych o tym.
Jesli to prawda to bedespal spokojnie i moze zmienie zdanie na temat tarczy i w przyszlosci nawet jak uslysze cos zlego o tarczy to bede mial argument, ze ona wniesie wiecej dobrzego niz zlego Very Happy



Co do politykow to masz racje, jestes adminem i nie mozesz pozwolic mi na takie zachowanie...PRZEPRASZAM.... myslalem ze skoro nie zareagowales pierwszy raz to moge smialo pisac to co o nich mysle Embarassed

OE pewnie znasz te piosenke...
°° bo fantazja , fantazja ... bo fantazja jest od tego.....
..aby bawic sie,,,, aby bawic siee.....
aby bawic sie na calego °°


dance szajbus
pozdrawiam

Wielki zylasty smoczek w buzie polskim niedobrym i zlym politykom !!!!!!!!coby zamilkli i nie obiecali wiecej gruszek na wierzbie, a glupi narod nie szedl i nie glosowal na nich ...bo uwierzyl...
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 27 Lip 2007, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisa:
OE ,pokaz mi badania nad glowicami jadrowymi ,mowiace o tym, ze jak je sie zestrzeli, to nie dojdzie do wybuchu takiej glowicy.
Akurat tak się składa, że jestem z wykształcenia ścisłowcem i wiem jak działa bomba atomowa.
Jak się ją zestrzeli (doprowadzi do rozbicia na części) to taka głowica przestaje być groźna. Mogłaby być groźna, gdyby miała mechanizm włączający reakcję w chwili wykrycia nadlatującej rakiety wroga. Ale nic mi nie wiadomo o takim mechanizmie (który mógłby być ryzykowny nawet dla samej Rosji).

Cytat:
Byc moze masz racje, ze tak sie dzieje, ale chcalbym jakies dowody na to.
No wiesz, to jest forum o Islandii i nawet off-topic trudno zaprząc do stworzenia wykładu o działaniu bomb atomowych Smile
Ale zaglądnij do Wikipedii, zajrzyj na fora dotyczące fizyki lub broni jądrowej (pewnie takie istnieją). Tam dowiesz się wszystkiego ze szczegółami.
W skrócie powiem, że aby bomba atomowa zadziałała uran lub pluton muszą być w kupie tak by przekroczona została masa krytyczna.
Aby taka masa krytyczna od razu nie eksplodowała, stosuje się różne moderatory. Aby uruchomić bombę, głowica usuwa moderatory i wtedy następuje reakcja łańcuchowa.
Jeśli więc rozbijemy głowicę uranową/plutonową to zabraknie masy krytycznej i taka głowica przestaje być groźna.
Jeśli chodzi o tarczę, to jej zadaniem jest wychwytywanie głównie rakiet zwykłych lecących z Iranu.
A "zwykłe" rakiety mogą mieć oprócz ładunków wybuchowych, również bojowe środki trujące lub broń biologiczną.
I w tych przypadkach zestrzelenie nad Polską mogłoby być dla nas groźne. No chyba, że zniszczenie takiej rakiety będzie się odbywać z dużą energią, która zniszczy trucizny oraz środki biologiczne.

Ale to czy wybuch podczas niszczenia rakiety jest w stanie unieszkodliwić mikroby, o to trzeba zapytać specjalistów, bo chyba przeprowadzano odpowiednie próby.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
police55
Go
PostWysany: 15 Wrz 2007, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A temacie, co się komu w Polsce nie podoba i dlaczego, to ja powiem, że w Polsce nie podoba mi się:
1. Teczki - bo każdy kto jest u władzy, robi sobie z nimi co mu się podoba. Należy ujawnić albo spalić.
2. Ordynacja wyborcza - to jest chore, aby do parlamentu wchodził człowiek, na którego głosowało kilka osób (bo jest na liście wyborczej silnej partii).
3. Paternalizm - chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
4. Rasizm - tak, tak. Polacy-rasiści, każdy to powie. Bo nie lubię rasistów.
5. I jeszcze to, że mnie za te 34 lata to nikt, k....., nie przeprosił.
Powrt do gry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 15 Wrz 2007, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5. I jeszcze to, że mnie za te 34 lata to nikt, k....., nie przeprosił.[/quote]

Przepraszam.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 22 Wrz 2007, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:

Przepraszam.


Dziękuję.
Powrt do gry
ansswis

Doczy: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysany: 23 Wrz 2007, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polska zawisc mi sie nie podoba, to ze osoby wyjezdzajace za granice wstydza (boja) sie przyznac do swojich roodakow, zebym im ktos nozki nie podlozyl.

POLITYCY no nie moge na nich patrzec
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 23 Wrz 2007, 2:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/news/prezydent-trzeba-zachecic-polakow-do-powrotu,979511,3

;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 23 Wrz 2007, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/news/prezydent-trzeba-zachecic-polakow-do-powrotu,979511,3

;]


alez on bełkoce, znaczy sie ten &^@%^#%&# president.
(ocenzurowalem bo jeszcze bym zostal postawiony pzed sad)

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35056,4477719.html
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron