reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Co się komu nie podoba w Polsce i dlaczego?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 23 Wrz 2007, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/-1,1522238,wiadomosc.html

Trzeba wysłuchać wywiadu co jest na tej stronie, i będzie wiadomo co mi się nie podoba

pzdr
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
zyzak
Go
PostWysany: 24 Wrz 2007, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KO napisa:
http://www.tvn24.pl/-1,1522238,wiadomosc.html

Trzeba wysłuchać wywiadu co jest na tej stronie, i będzie wiadomo co mi się nie podoba

pzdr


wysluchalem do polowy i moje piesci sie zacisnely najmocniej jak moga, szkoda, ze nie mam szyji tego prostaka w rekach.
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 24 Wrz 2007, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha dobry ten bratanek...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ansswis

Doczy: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysany: 24 Wrz 2007, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bratanek jest rewelacyjny chociaz nie wiem czy smiac sie czy plakac.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 24 Wrz 2007, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansswis napisa:
Bratanek jest rewelacyjny chociaz nie wiem czy smiac sie czy plakac.

ja bym wujka i bratanka podpalił
i gasil benzyną lol

Wink
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 24 Wrz 2007, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajmy mu szanse, nie, no bo jeszcze niejednym, nie, nas zakoczy, nie, no normalnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skd: pUstka
PostWysany: 29 Wrz 2007, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze potocznie zamiast NIE wstawia inne slowa, ale dziennikarze kamery itd wiec public relation SAMOOBRONY pocwiczyla z nim by zamiast tego co zwykle wstawial NIE Smile, urodzony opozycjonista he he
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 29 Wrz 2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siewa26 napisa:
moze potocznie zamiast NIE wstawia inne slowa, ale dziennikarze kamery itd wiec public relation SAMOOBRONY pocwiczyla z nim by zamiast tego co zwykle wstawial NIE Smile, urodzony opozycjonista he he


no takich, nie, nam trzeba, nie? :]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Wrz 2007, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, to jest proste. To nie bratanka wybieramy, tylko Andrzeja Leppera razy dwa. Lepper chce poprostu mieć ludzi posłusznych, a demokracja uniemozliwia jednej osobie startowanie o 10 mandatów poselskich.
To akurat jest dobre w Lepperze, że chce mieć spójną partię i wymyśla weksle, wpycha niezbyt rozgarniętą rodzinę itd.
Jesli tylko główny Lepper byłby człowiekiem porządnym, dobrym i inteligentnym, to taki system trzeba by było tylko chwalić.

Wy się nie powinniście śmiać z Bogusława, bo on jest tylko marionetką. Śmiać się a raczej bać się trzeba Leppera, bo jasno pokazał, że raczej nie interesuje go dobro Polski.
Bo mnie nie interesuje poprawność polityczna. Gdyby Lepper był porządnym politykiem, to mógłby nawet rodzinę z wariatkowa wprowadzić do Sejmu, byle by tylko jego "porządność" mogła się mnożyć.
Demokracja to wsiowy system i tylko wieśniakom chce się uczestniczyć w tej zabawie. Przepraszam, jeśli ktoś się poczuł obrażony, ale taka jest brutalna prawda.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Wrz 2007, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy jesteśmy w jakims stopniu głupi. Jedni mniej drudzy bardziej.
Zakładam, że z jakichś powodów mogę się mylić, ale na razie wychodzi na to, że jednak bardziej prawdopodobne jest to co głoszę.
Demokracja jest zła, a my zamiast ją zniszczyć lub zreformować zastanawiamy się, czy wybrać Leppera, Tuska czy Kaczyńskiego, bo o Kwaśniewskim nie wspomnę.
I to jest przykre, bo ludzie nie zdają sobie sprawy, że wybierają pomiędzy:
- czy obetną nam dwie ręce
- czy też jedną nogę

Poza tym, jak już mówiłem, większość naszych sympatii politycznych bierze się z jakiegoś lęku lub zawiści.
Jeśli ten bratanek Leppera nie jest złym człowiekiem, to ja nie mam nic przeciwko, by siedziałw Sejmie.
Wolę w Sejmie ludzi głupich i dobrych niż mądrych i złych.
Niestety wujaszek Lepper wygląda na człowieka złego. A źli ludzie umieją podporządkować sobie ludzi dobrych i głupich.

Jesteście (i ja też) manipulowani. I nie jest prawdą to, co pisze mjkl, że można rozpoznać prawdę.
Jeśli tak mówi, to znaczy, że został już zmanipulowany do końca. Człowiek myślący raczej żyje wątpliwościami niż wiarą, że coś jest prawdą.
Dlatego życie człowieka głupiego jest przyjemniejsze i prostsze, bo ma on prosty pogląd na świat i raczej nie zastanawia się nad alternatywą. Wie komu ufać i kto mówi prawdę i jest zadowolony.
Najgorsze jest jednak to, że ludzi głupich można podzielic na dwie główne kategorie:
- totalni głupcy (debile)
- ludzie głupi, ale wykształceni, którym się wydaje, że są mądrzy; ta wiara we własną mądrość jest przyczyną wiary w pewne rozstrzygniecia i pewne wizje świata; mają oni potencjał intelektualny by wyrwać się z odrętwienia, ale podświadomie nie chcą, bo wygodniej jest żyć, gdy wizja świata jest spójna i zagadek jest mniej niż pewników. Ten rodzaj głupoty wynika z lenistwa i zbytniego zaufania we własne możliwości intelektualne.
Być może o tej grupie ludzi ktoś ostatnio powiedział "wykształciuchy", a może miał na myśli kogo innego. Ale mnóstwo jest ludzi, którzy używają swego tytułu naukowego zamiast mózgu. Nawet IQ nie mówi wszystkiego o człowieku. Rozwiązywanie łamigłówek to niezła zabawa. A dostrzeżenie, że świat nie jest taki prosty, nie jest już tak przyjemne jak znalezienie jaka będzie następna liczba po 2, 34, 71, 522...
Żeby było miło to powiem, że nawet łamigłówki matematyczne można rozwiązać na wiele sposóbów, więc i tu kryje się niepewność...

A czy garbatemu trzeba mówić, że jest garbaty? Nie, jeśli sam o tym wie. Natomiast jesli garbaty chce popełnić jakiś błąd, gdyż nie wie, że jest garbaty, to chyba trzeba mu o tym powiedzieć.
Napisałem "chyba", bo wciąż nie wiemy, czy lepiej choremu powiedzieć, że umrze, czy też okłamać go i powiedzieć, że wszystko jest dobrze. To jest problem...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 30 Wrz 2007, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Wszyscy jesteśmy w jakims stopniu głupi. Jedni mniej drudzy bardziej. (...)

Najgorsze jest jednak to, że ludzi głupich można podzielic na dwie główne kategorie:
- totalni głupcy (debile)


to ja!

Odżajer Egzegeta napisa:
- ludzie głupi, ale wykształceni, którym się wydaje, że są mądrzy; ta wiara we własną mądrość jest przyczyną wiary w pewne rozstrzygniecia i pewne wizje świata; mają oni potencjał intelektualny by wyrwać się z odrętwienia, ale podświadomie nie chcą, bo wygodniej jest żyć, gdy wizja świata jest spójna i zagadek jest mniej niż pewników. Ten rodzaj głupoty wynika z lenistwa i zbytniego zaufania we własne możliwości intelektualne.


to tez ja!

Odżajer Egzegeta napisa:
(...)

A czy garbatemu trzeba mówić, że jest garbaty? Nie, jeśli sam o tym wie. Natomiast jesli garbaty chce popełnić jakiś błąd, gdyż nie wie, że jest garbaty, to chyba trzeba mu o tym powiedzieć.
Napisałem "chyba", bo wciąż nie wiemy, czy lepiej choremu powiedzieć, że umrze, czy też okłamać go i powiedzieć, że wszystko jest dobrze. To jest problem...


bo kazdy garbaty nie wie, ze jest garbaty!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 2 Pa 2007, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu głównego. Ogladałem właśnie debatę przedwyborczą i chce powiedzieć, że nie podobają mi się główni uczestnicy wydarzeń politycznych w Polsce. A sama debata fatalnie przygotowana i prowadzona. Szczególnie pani Monika Olejnik, której najlepszy czas chyba już minął (czyli media publiczne w Polsce również mi się nie podobają).
Pan premier zachowuje się raz, jakby był premierem światowego mocarstwa, a za chwilę jak dziecko, które skarży sie przedszkolance. Pan prezydent (były) z kolei wyluzowany, jakby miał świetlaną przeszłość, bo w sumie za jego czasów było lepiej (jemu).

Żenada. Róbcie tak dalej, panowie politycy, a niedługo braknie Wam ludków do rządzenia nimi. To rzeczywiście jest wybór między obcięciem obu rąk albo jednej nogi. Ale ludki pójdą, spełnić swój "patriotyczny obowiązek". I pewnie, co gorsza znowu wybiorą parę wyskrobków.
Powrt do gry
boogie

Doczy: 23 Pa 2007
Posty: 10
Skd: SOPOT- od 3 lat UK
PostWysany: 6 Lis 2007, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami tesknie za krajem, a moze raczej za swoimi miejscami
bo wlasciwie tylko w Polsce czuje sie "u siebie"

niemniej jednak nie podoba mi sie wiele rzeczy- z takich bardziej mnie dotyczacych to brak wiekszych perspektyw dla mlodych ludzi , m.in. bezrobocie (uogolniajac) i wynikajaca z tego frustracja spoleczna

smutny ten nasz kraj i tyle
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
police55
Go
PostWysany: 24 Lut 2008, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem dzisiaj wystapienie p. Jarosława K. I to jest to, co mi się nie podoba w Polsce. Wystąpienia niektórych polskich polityków wywołują u mnie odruch wymiotny. Nieszczere, cyniczne, obłudne, obrzydliwe, kłamliwe, pełne arogancji i pychy. I jak tu wracac na ojczyzny łono?
Powrt do gry
Mariusz_Pabianice

Doczy: 21 Lut 2006
Posty: 472
Skd: Reykjanesbaer
PostWysany: 26 Lut 2008, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się nie podoba to: http://wiadomosci.onet.pl/1699600,11,item.html
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 26 Lut 2008, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz_Pabianice napisa:
A mnie się nie podoba to: http://wiadomosci.onet.pl/1699600,11,item.html


Czemu Ci sie to nie podoba?
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stan

Doczy: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysany: 26 Lut 2008, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Mariusz_Pabianice napisa:
A mnie się nie podoba to: http://wiadomosci.onet.pl/1699600,11,item.html


Czemu Ci sie to nie podoba?


moze sie boi ze za paredziesiat lat na tej samej zasadzie reykjanesbær oglosi niepodleglosc od islandii Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron