reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Polski pub/bar?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 14 Lip 2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narsiltm napisa:
Zdaje sie, ze ten ktos wcale nie musi byc prymitywny, najzwyczajniej dba o swoje interesy. Taka segregacja jest niestety najprostszym i NAJSKUTECZNIEJSZYM sposobem na unikniecie klopotow.
Niekoniecznie, bo jeśli facio nie wpuści kilku porządnych Polaków to będzie miał mniejszy zysk, a ci Polacy się zrażą i nigdy tam nie wrócą.
Wywiad lub ocena zachowania jest chyba lepszym sposobem na ocenę gościa. Oczywiście wygląd zewnętrzny i zachowanie mogą być mylące, ale segregacja narodowościowa jest jednak czymś prymitywnym.
Jeśli ktoś nie chce problemów u siebie w barze, to robi tak, że rozdaje stałym klientom karty członkowskie, a jeśli jesteś nowym klientem to musisz za taką kartę dać zastaw np. 50 tys. ISK. Jeśli jesteś grzeczny i nie robisz rozróby to kasę odzyskujesz, a kartę możesz zachować i następnym razem przyjść bez problemu.
Zresztą rozwiązań jest wiele, a segregacja jest zawsze dotknie kogoś kto na to nie zasłużył.



Cytat:
Generalnie wlasciciel lokalu patrzy na kazdego raczej jak na potencjalny profit;)
Zgadza się, ale jeśli to nie jest tajny klub tylko dla członków, a knajpa, która reklamuje się i zaprasza wszystkich, to idąc ulicą chcę skorzystać z zaproszenia, a tu mnie nie wpuszczają - to jest moja strata i ktoś powinien za to zapłacić.
Jeśli ktoś chce mieć narodową knajpę niech napisze "TYLKO DLA ISLANDCZYKÓW" - ma prawo - to jego knajpa.


Cytat:
My jedynie mozemy starac sie poprawic ta opinie in plus wlasnym zachowaniem.
Nie ma co poprawiać. Dobrego zachowania nikt nie zlicza in plus. Tylko wady się dodają. Musielibyście dokonać jakiegoś bohaterskiego czynu (np. uratować dziecko z pożaru), by ktoś powiedział, że Polacy są OK. A tak naprawdę znowu będzie bezsensownie mówić o takim bohaterze "Polak", on wtedy był dobrym człowiekiem, gdy ratował dziecko. Nie robił tego jako Polak, a jako człowiek.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
narsiltm

Doczy: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skd: Skądinąd.
PostWysany: 15 Lip 2007, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrocilem wlasnie... Bylo niesamowicie przyjemnie, naprawde dawno sie tak nie ubawilem!!!!! Poznalem kilku bardzo ciekawych ludzi i juz planuje nastepny wypad. Na talerz poszly glownie cztery kluby: Sirkus, Solon, QBar, Olivier... Bajerka, naprawde!

Selekcja wylacznie ze wzgledu na wiek(oprocz Oliviera), niestety dwukrotnie bylem swiadkiem wyprowadzania z lokalu naszych nawalonych rodakow- Odzajerze nie da sie nie wstydzic.
Kolejna bardzo nie przyjemna sprawa: wiekszosc Islandczykow automatycznie lapie dystans w momencie w ktorym dowiaduje sie, ze dany czlowiek pochodzi z Polski. Do Reykiaviku dojechalem stopem, po dordze obserwowalem reakcje kierowcow na wiadomosc, ze jestem Polakiem... Wszyscy starali sie byc mili ale powstawal murek ktory ciezko bylo przelamac.



Cytat:
Nie ma co poprawiać. Dobrego zachowania nikt nie zlicza in plus. Tylko wady się dodają. Musielibyście dokonać jakiegoś bohaterskiego czynu (np. uratować dziecko z pożaru), by ktoś powiedział, że Polacy są OK. A tak naprawdę znowu będzie bezsensownie mówić o takim bohaterze "Polak", on wtedy był dobrym człowiekiem, gdy ratował dziecko. Nie robił tego jako Polak, a jako człowiek.
Tutaj absolutnie nie masz racji. Ja zwracam na to szczegolna uwage, podobnie jak ludzie ktorych wczoraj poznalem. We wrzesniu propolskiej edukacji ciag dalszy- zaprosilem nowych znajomych do naszego kochanego kraju celem pokazania im jasnej strony mocy;)

A teraz moi drodzy mowie DOBRANOC, bo juz mi sie literki rozmywaja!
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorów,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 15 Lip 2007, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narsiltm napisa:
niestety dwukrotnie bylem swiadkiem wyprowadzania z lokalu naszych nawalonych rodakow- Odzajerze nie da sie nie wstydzic.
No cóż, jeśli czujesz wspólnotę z tymi ludźmi to trudno.
Sądzę, że wstydzisz się nie dlatego, że czujesz Ty wspólnotę, ale dlatego, że otoczenie (Islandczycy) mogą was traktować jako jedno.
I to właśnie otoczenie i jego reakcja sprawia, że czujesz się zawstydzony.
Pewnie nie zwracasz uwagi, gdy wyprowadzają pijanych Belgów, Niemców, Finów (ci słyną z pijaństwa) itd.
Mało tego, jeśli np. jesteś łysy i wyprowadzają łysego, to nie wstydzisz się za łysych, bo i otoczenie nie robi takiej klasyfikacji.
A gdy byłeś w Polsce (przyjmijmy, że pochodzisz z Ełku) i pojechałeś do Warszawy i tam spotkałeś nawalonych mieszkańców Ełku, to czy wstydziłeś się, że też pochodzisz z tego miasta?

Cytat:
Kolejna bardzo nie przyjemna sprawa: wiekszosc Islandczykow automatycznie lapie dystans w momencie w ktorym dowiaduje sie, ze dany czlowiek pochodzi z Polski.
Zgadza się. Wynika to z lęku. Ludzie się boją, bo niestety są głupi. Ale można ich próbować edukować.
Ja kiedyś płynąłem promem na Islandię wraz z niemiecką rodziną. Gdy się dowiedzieli, że jestem Polakiem to zaczęliśmy rozmawiać o tym, że Polacy kradną im samochody. Oni z pewnością się bali, myśleli o swoim sprzęcie, który mieli w torbach ze sobą. Ale z drugiej strony chcieli się tego lęku pozbyć, bo byli inteligentnymi ludźmi.


Cytat:
Do Reykiaviku dojechalem stopem, po dordze obserwowalem reakcje kierowcow na wiadomosc, ze jestem Polakiem... Wszyscy starali sie byc mili ale powstawal murek ktory ciezko bylo przelamac.
Trzeba było zapytać się wprost (tak jak ja) o to czy myśli źle o Polakach. Trzeba skorzystać ze sposobności i jeśli tylko umiejętności językowe wystarczają, wytłumaczyć jak to jest.



Cytat:
Tutaj absolutnie nie masz racji. Ja zwracam na to szczegolna uwage, podobnie jak ludzie ktorych wczoraj poznalem.
Nie zrozumiałeś mnie chyba. Oczywiste jest, że jeśli jesteś dobrym człowiekiem, kulturalnie pijesz i się bawisz, to Islandczycy mają dobry przykład. Ale media, a więc i większość społeczeństwa żyje sensacją. A to, że Ty jesteś OK, nie jest sensacją. Więc nikt tego tak nie zapamiętuje. Jesteś traktowany jako wyjątek z grupy. Twoi znajomi nadal mogą myśleć, że większość Polaków to chamy, a tylko Ty jeden jesteś OK. Wszystko przez to, że o Polakach jako nacji słyszą wszędzie źle (media, znajomi itd.) a tylko Ciebie znają z dobrej strony.
Gdyby jakiś tam nikomu nie znany Polak uratował dziecko z pożaru to napisałaby o tym prasa i wtedy zmieniłby się nieco wizerunek.
Bo ludzie przeczytaliby o kimś obcym, kogo nie znają.
To tak jakbyś poznał miłego Cygana, wtedy pomyślałbyś, że to spoko człowiek, ale nadal mógłbyś bać się całej nacji Cyganów.
Oczywiście, gdybyś poznał setki Cyganów i każdy okazywałby się OK, to zmieniłbyś zdanie o całej nacji.
Ale ludzie nie są tak otwarci a poza tym w każdej grupie społecznej czy narodowościowej znajdzie się paru chamów, którzy psują wizerunek tejże grupie. Islandczycy też mają swoich pijaków i rozrabiaków. Ale Islandczycy nie zwracają na takich uwagi (a może nawet czasem myślą, że to Polak) Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Tely

Doczy: 07 Mar 2004
Posty: 82
Skd: Polska
PostWysany: 15 Lip 2007, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narsiltm napisa:

We wrzesniu propolskiej edukacji ciag dalszy- zaprosilem nowych znajomych do naszego kochanego kraju celem pokazania im jasnej strony mocy;)


Mam nadzieję, że nie BĘDZIESZ ZMUSZONY "oklepać komuś maski" w momencie gdy obrazi Twoich przyjaciół. lol lol lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 15 Lip 2007, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś obraża ciebie lub twoją zonę/dziewczynę, to są dwa rozwiązania:

1) cywilizowane: pozwać go do sądu (ewentualnie wezwać policję w celu pobrania danych osobowych); duże odszkodowanie będzie cywilizowaną karą i nauczką dla chama

2) sposób mniej cywilizowany i szybszy: pojedynek; ten sposób ma tę wadę, że nie ma pewności, że złoczyńca będzie ukarany (bo może być silniejszy); ból dłoni po bijatyce również nie jest przyjemny, a tamten nawet jak przegra pojedynek, to i tak może być zadowolony, bo są ludzie, dla których bijatyki w knajpach to sposób na życie.
Dlatego ten sposób jest mało skuteczny i właściwie nie daje nic ofiarom (osobom obrażonym), prócz właśnie samczej przyjemności z bicia kogoś.


Polecam pierwszy sposób Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
zyzak
Go
PostWysany: 15 Lip 2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Jeśli ktoś obraża ciebie lub twoją zonę/dziewczynę, to są dwa rozwiązania:

1) cywilizowane: pozwać go do sądu (ewentualnie wezwać policję w celu pobrania danych osobowych); duże odszkodowanie będzie cywilizowaną karą i nauczką dla chama

2) sposób mniej cywilizowany i szybszy: pojedynek; ten sposób ma tę wadę, że nie ma pewności, że złoczyńca będzie ukarany (bo może być silniejszy); ból dłoni po bijatyce również nie jest przyjemny, a tamten nawet jak przegra pojedynek, to i tak może być zadowolony, bo są ludzie, dla których bijatyki w knajpach to sposób na życie.
Dlatego ten sposób jest mało skuteczny i właściwie nie daje nic ofiarom (osobom obrażonym), prócz właśnie samczej przyjemności z bicia kogoś.


Polecam pierwszy sposób Smile


ja chcialbym dodac ,ze lepszym argumentem zamiast bolacej dloni po bijatyce bylby argument potencjalnego zagrozenia zarazenia sie HIV, albo masa innych chorob,zoltaka czy cos
.Bo ja rozumiem, ze jak juz miski sie klepie, to krew sie leje, czy to z geby czy z lapy.
Powrt do gry
gacek

Doczy: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skd: elblag,pl
PostWysany: 15 Lip 2007, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
narsiltm napisa:
niestety dwukrotnie bylem swiadkiem wyprowadzania z lokalu naszych nawalonych rodakow- Odzajerze nie da sie nie wstydzic.
No cóż, jeśli czujesz wspólnotę z tymi ludźmi to trudno.
Sądzę, że wstydzisz się nie dlatego, że czujesz Ty wspólnotę, ale dlatego, że otoczenie (Islandczycy) mogą was traktować jako jedno.
I to właśnie otoczenie i jego reakcja sprawia, że czujesz się zawstydzony.
Pewnie nie zwracasz uwagi, gdy wyprowadzają pijanych Belgów, Niemców, Finów (ci słyną z pijaństwa) itd.
Mało tego, jeśli np. jesteś łysy i wyprowadzają łysego, to nie wstydzisz się za łysych, bo i otoczenie nie robi takiej klasyfikacji.
A gdy byłeś w Polsce (przyjmijmy, że pochodzisz z Ełku) i pojechałeś do Warszawy i tam spotkałeś nawalonych mieszkańców Ełku, to czy wstydziłeś się, że też pochodzisz z tego miasta?


nawet gdyby wyprowadzali caly tabun naszych nawalonych rodakow to na pewno nie mialbym powodu do wstydu...i nawet jesli bylbym jedynym trzezwym Polakiem w jakiejs knajpie tez bym sie nie wstydzil...
dlaczego?
bo nie znam tych ludzi...laczy mnie z nimi tylko narodowosc przypisana polityczo-geograficznie...ktorej aczkolwiek sie nie wyrzekam...i jestem z niej dumny...i na pewno bym sie przyznal w takiej sytuacji ze ja jestem tez Polakiem...
choc przed przyjazdem tutaj (bylem w Anglii) myslalem bardziej na odwrot...ale na szczescie po tych 3 miesiacach pobytu tutaj moje zdanie uleglo zmianie...
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
narsiltm

Doczy: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skd: Skądinąd.
PostWysany: 15 Lip 2007, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam nadzieję, że nie BĘDZIESZ ZMUSZONY "oklepać komuś maski" w momencie gdy obrazi Twoich przyjaciół. lol lol lo

Tu mi drogi Tely niezle dopiekles;) Jak juz napisalem, bede sie staral pokazac to lepsze oblicze naszego kraju, dlatego lazenie po szemranych knajpach nie wchodzi raczej w gre!

Odzajer:
Cytat:
Pewnie nie zwracasz uwagi, gdy wyprowadzają pijanych Belgów, Niemców, Finów (ci słyną z pijaństwa) itd.

Mozliwe, ze nie zwrocilem uwagi.
Cytat:

Mało tego, jeśli np. jesteś łysy i wyprowadzają łysego, to nie wstydzisz się za łysych, bo i otoczenie nie robi takiej klasyfikacji.

Uczucie wstydu jest wywolywane glownie pod wplywem otoczenia, to wiem.
Cytat:
Trzeba było zapytać się wprost (tak jak ja) o to czy myśli źle o Polakach. Trzeba skorzystać ze sposobności i jeśli tylko umiejętności językowe wystarczają, wytłumaczyć jak to jest.
Oczywiscie, ze wytlumaczylem!

Cytat:
Nie zrozumiałeś mnie chyba. Oczywiste jest, że jeśli jesteś dobrym człowiekiem, kulturalnie pijesz i się bawisz, to Islandczycy mają dobry przykład. Ale media, a więc i większość społeczeństwa żyje sensacją. A to, że Ty jesteś OK, nie jest sensacją. Więc nikt tego tak nie zapamiętuje. Jesteś traktowany jako wyjątek z grupy. Twoi znajomi nadal mogą myśleć, że większość Polaków to chamy, a tylko Ty jeden jesteś OK. Wszystko przez to, że o Polakach jako nacji słyszą wszędzie źle (media, znajomi itd.) a tylko Ciebie znają z dobrej strony.
Gdyby jakiś tam nikomu nie znany Polak uratował dziecko z pożaru to napisałaby o tym prasa i wtedy zmieniłby się nieco wizerunek.
Bo ludzie przeczytaliby o kimś obcym, kogo nie znają.
To tak jakbyś poznał miłego Cygana, wtedy pomyślałbyś, że to spoko człowiek, ale nadal mógłbyś bać się całej nacji Cyganów.
Oczywiście, gdybyś poznał setki Cyganów i każdy okazywałby się OK, to zmieniłbyś zdanie o całej nacji.
Chyba to Ty ,mnie nie zrozumiales,mialem na mysli, ze trzeba zaczynac zmieniac swiat od siebie. Opisanym przez Ciebie sposobem:od znajomego do znajomego rownie latwo przenosza sie te pozytywne newsy;). Pozatym nie jestem tutaj sam!

Gacku
Cytat:

nawet gdyby wyprowadzali caly tabun naszych nawalonych rodakow to na pewno nie mialbym powodu do wstydu...i nawet jesli bylbym jedynym trzezwym Polakiem w jakiejs knajpie tez bym sie nie wstydzil...
dlaczego?
bo nie znam tych ludzi...laczy mnie z nimi tylko narodowosc przypisana polityczo-geograficznie...ktorej aczkolwiek sie nie wyrzekam...i jestem z niej dumny...i na pewno bym sie przyznal w takiej sytuacji ze ja jestem tez Polakiem...
choc przed przyjazdem tutaj (bylem w Anglii) myslalem bardziej na odwrot...ale na szczescie po tych 3 miesiacach pobytu tutaj moje zdanie uleglo zmianie..
Powiedz mi teraz dlaczego bys sie nie przyznal do swojej narodowosci? Jakie uczucia by to spowodowaly?
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorów,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 15 Lip 2007, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narsiltm napisa:
Chyba to Ty ,mnie nie zrozumiales,mialem na mysli, ze trzeba zaczynac zmieniac swiat od siebie. Opisanym przez Ciebie sposobem:od znajomego do znajomego rownie latwo przenosza sie te pozytywne newsy;). Pozatym nie jestem tutaj sam!
Popieram to zdanie, ale nadal twierdzę, że w ten sposób nie wychowasz głupich i strachliwych Islandczyków. Oczywiście zawsze warto być dobrym. Ale dobro (takie zwykłe, codzinne) gorzej się przebija do głów niż zło, które zwykle jest bardziej sensacyjne i spektakularne Neutral

Może właśnie uczucie wstydu jest jakby potwierdzeniem, że takie zachowanie twoich rodaków jest normalne u nas w kraju a za granicą musisz się wstydzić. Trudno jest zwalczyć ten wstyd, ale trzeba spróbować Smile
Popatrz się na tych awanturników jak na małpy w zoo, nie myśl o nich jak o Polakach. Gdy ich wyprowadzają z knajpy nie chowaj się w kącie, tylko śmiej się z tego pokazując, że Ty jesteś Polakiem i nie masz nic wspólnego z małpami...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
narsiltm

Doczy: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skd: Skądinąd.
PostWysany: 16 Lip 2007, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram sie nigdy nie chowac w kacie;) Nie mam zamiaru wysmiewac sie z tych ludzi dla poprawy samopoczucia, czy tez udowodnienia czegos innym-wtedy sam stalbym sie w pewnym sesie malpka!

Powiedzmy, ze sie nie wstydze. Jest mi raczej smutno i czuje zlosc na tych ludzi.
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorów,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 16 Lip 2007, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narsiltm napisa:
Nie mam zamiaru wysmiewac sie z tych ludzi dla poprawy samopoczucia
Nie chodzi o to, by wysmiewać dla poprawy samopoczucia. Śmiech ma być raczej oznaką, że nie bierzesz tych ludzi poważnie. Może to być wręcz śmiech politowania. Nie czujesz z nimi łączności, więc traktujesz jakby to byli np. Finowie.
Jesli pojechałbyś do jakiegoś kraju, gdzie nie ma Polaków i wyprowadzaliby Francuzów to uśmiechnąłbyś się z politowaniem i dalej pił piwo Smile



Cytat:
Jest mi raczej smutno i czuje zlosc na tych ludzi.
Czy jak wyprowadzają Rosjan, Finów, Grenlandczyków, to też Ci smutno?
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
gacek

Doczy: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skd: elblag,pl
PostWysany: 16 Lip 2007, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

nawet gdyby wyprowadzali caly tabun naszych nawalonych rodakow to na pewno nie mialbym powodu do wstydu...i nawet jesli bylbym jedynym trzezwym Polakiem w jakiejs knajpie tez bym sie nie wstydzil...
dlaczego?
bo nie znam tych ludzi...laczy mnie z nimi tylko narodowosc przypisana polityczo-geograficznie...ktorej aczkolwiek sie nie wyrzekam...i jestem z niej dumny...i na pewno bym sie przyznal w takiej sytuacji ze ja jestem tez Polakiem...
choc przed przyjazdem tutaj (bylem w Anglii) myslalem bardziej na odwrot...ale na szczescie po tych 3 miesiacach pobytu tutaj moje zdanie uleglo zmianie..
Powiedz mi teraz dlaczego bys sie nie przyznal do swojej narodowosci? Jakie uczucia by to spowodowaly?


Drogi Narstlimie
Przeczytaj raz jeszcze moja wypowiedz...chyba ze ty w swoim pytaniu odnosisz sie do mojego pobytu w Anglii...jesli tak to moja odpowiedz moze brzmiec: nie wiem tak do konca....moze bym sie bardziej sie wstydzil niz Ty...
Ale tam do takiej sytuacji nie doszlo bym mial sie nie przyznawac do swojej narodowosci...tak wiec tak do konca sam nie wiem co bym zrobil...

I jak pisalem...na szczescie zmienilo sie moje zdanie...
Potrafie uczyc sie na bledach...
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
gacek

Doczy: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skd: elblag,pl
PostWysany: 16 Lip 2007, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam za pomylenie twego imienia Narsiltmie....
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
narsiltm

Doczy: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skd: Skądinąd.
PostWysany: 16 Lip 2007, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gacku nie szkodzi.Narstlim to nic strasznego, zdazalo sie juz niektorym napisac Nasril;)
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorów,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
PiotrKawa

Doczy: 01 Cze 2007
Posty: 1
Skd: Starachowice / Hafnarfjordur
PostWysany: 16 Lip 2007, 21:25    Temat postu: Bar Polonia Odpowiedz z cytatem

Byłem w tym barze w dniu otwarcia ale nie dońca imprezy. Mieszkam blisko i nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek rozruchach czy burdach. Co do tego, że Polacy krzywo patrzyli na Islanczyków za ich obecność też mam wątpliwości bo razem wszyscy wspólnie dobrze się bawili. Moje informacje są z pierwszej ręki więc wiarygodne. Nie osądzajmy innych tylko na podstawie zasłyszanych plotek. Pozdro 4 all.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Bartek

Doczy: 06 Lip 2007
Posty: 129
Skd: Dąbrowa Górnicza
PostWysany: 17 Lip 2007, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ogolnie sporo Polaków przesiaduje wieczorami ?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skd: Reykjavik
PostWysany: 4 Wrz 2007, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja slyszalam ze zamkneliten bar, czy to prawda?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 4 Wrz 2007, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o bar Polonia w HF, to prawda. Policja zamknęła lokal po ostatniej bijatyce.
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 5 Wrz 2007, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Policja zamknęła lokal po ostatniej bijatyce.


Ciekawe kto zrobił rozrube. Mam na myśli narodowość.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
esmerka31

Doczy: 19 Lut 2007
Posty: 542
PostWysany: 5 Wrz 2007, 7:49    Temat postu: hehe Odpowiedz z cytatem

viking uwazaj co mowisz bo zostaniesz pojechany jak ja lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron