reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Polski pub/bar?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Arysta

Doczy: 22 Cze 2007
Posty: 80
PostWysany: 5 Wrz 2007, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostanio wybrałam sie w weekand do baru. Przed barem stało już paru Polaków nieźle nawianych. I tak sobie popatrzyłam i stwierdziłam ze nie ma co wchodzic. W Polsce również omijam takie miejsca, poprostu sie boje. Zdaję sobie równiez sprawe z tego ze wiele konflików wynika z tego ze wielu Polaków nie znają obcego języka. Przypuszczam do tej nadpobudliwości przykałda się to iż faceci są tu bez swoich kobiet. lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 5 Wrz 2007, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking napisa:

Ciekawe kto zrobił rozrube. Mam na myśli narodowość.


Normalnie. Byli to ludzie z narodu chamów, ćwoków, gburów, nieuków, swołoczy i wody na młyn odwetowców.
Powrt do gry
marika

Doczy: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skd: GDYNIA
PostWysany: 5 Wrz 2007, 23:14    Temat postu: Polski pub/bar Odpowiedz z cytatem

Kazdy czlwoiek wypija cos tam, mniej lub wiecej, w roznych miejscach,ale najfajniej oceniac .......innych????????a awantury czy bujki zdarzaja sie w kazdym państwie,miescie.W moim ładnym miescie awantury najczesciej spowodowane sa przez szwedow, a przechodnie mysleli ze to nasi,ale im łyso....... lol lol lol
pozdr
Marika
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 6 Wrz 2007, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisa:
viking napisa:

Ciekawe kto zrobił rozrube. Mam na myśli narodowość.


Normalnie. Byli to ludzie z narodu chamów, ćwoków, gburów, nieuków, swołoczy i wody na młyn odwetowców.


Juz pisalem gdzies o tym, ze jesli mowimy o narodowosci to nie mozemy mowic o narodowosci chamów, ćwoków, gburów, nieuków, swołoczy i wody na młyn odwetowców itp.


ja podejrzewam,ze byli to polacy. Ale szczerze to wali mnie to.
W kazdej narodowosci mozna wytknac cos zlego.

heja i do przodu, zycie kreci sie dalej Smile
Powrt do gry
police55
Go
PostWysany: 9 Wrz 2007, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisa:

W kazdej narodowosci mozna wytknac cos zlego.


No właśnie. Może źle napisałem. Miałem na myśli, że byli to chamy, ćwoki,... itd.
Powrt do gry
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 9 Wrz 2007, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bardziej w temacie: w keflaviku jest polski(to się pisze z małej litery tak? tak jak język polski?) pub nazywa się paddy's. Właściwie on nie jest tak 100% polski, ale gdzieś 90% ;-). Na prawdę to on jest raczej multinarodowy, bo fizycznie znajduje się w Islandi, w nazwie ma "Irish pub", ale klientów 90% ma Polskich.
piwo drink

pzdr
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
police55
Go
PostWysany: 9 Wrz 2007, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KO napisa:
Tak bardziej w temacie: w keflaviku jest polski(to się pisze z małej litery tak? tak jak język polski?) pub nazywa się paddy's. Właściwie on nie jest tak 100% polski, ale gdzieś 90% ;-). Na prawdę to on jest raczej multinarodowy, bo fizycznie znajduje się w Islandi, w nazwie ma "Irish pub", ale klientów 90% ma Polskich.
piwo drink

pzdr


Przymiotniki piszemy z małej litery, inaczej nazwy własne. Jeśli klientów polskich to z małej, jesli klientów Polaków to z dużej.

Myślę, że pub jest wówczas polski, gdy właściciele są Polakami, a nie gdy klienci są Polakami. A ten pub nazywa się "Paddy" czy "Irish Pub"?
Powrt do gry
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 9 Wrz 2007, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Paddy's Irish Pub"
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron