reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Siłownia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 15 Gru 2007, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Szukam chetnego do wspolnych cwiczen w World Class od nowego roku. Wiadomo, trzeba bedzie zrzucic troche swiatecznego sadla a samemu nie bedzie mi sie raczej chcialo, len jestem i tyle.

ja Ci moge dac niezly wycisk, od stycznia tez musze cos zrobic ze Swoimi 7kg nadwagi hehe
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 17 Gru 2007, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
ja Ci moge dac niezly wycisk, od stycznia tez musze cos zrobic ze Swoimi 7kg nadwagi hehe


Kuszaca propozycja, tylko dwa "ale"

1 Musialbys sie dowiedzie czy Ci zwiazki zawodowe zrefunduja czesc kasy, bo Ty tak troche tutaj troche w Polsce nie wiem czy pewnej ciaglosci nie wymagaja w pracy.
2 Nie chcialbym dostac nozem w plecy za nasze klotnie na forum
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 17 Gru 2007, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
zyzak napisał:
ja Ci moge dac niezly wycisk, od stycznia tez musze cos zrobic ze Swoimi 7kg nadwagi hehe


Kuszaca propozycja, tylko dwa "ale"

1 Musialbys sie dowiedzie czy Ci zwiazki zawodowe zrefunduja czesc kasy, bo Ty tak troche tutaj troche w Polsce nie wiem czy pewnej ciaglosci nie wymagaja w pracy.
2 Nie chcialbym dostac nozem w plecy za nasze klotnie na forum


ad.1 to dla mnie nie jest istotne, ale jesli to warunek to spoko , dowiem sie.
ad2. to Ty serio bierzesz to wszystko na forum ?Wink ja to mam beke z tego. a z tym noĹźem to ostro przesadziles
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 17 Gru 2007, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:

ad.1 to dla mnie nie jest istotne, ale jesli to warunek to spoko , dowiem sie.
ad2. to Ty serio bierzesz to wszystko na forum ?Wink ja to mam beke z tego. a z tym noĹźem to ostro przesadziles


1. Wiesz, o pieniadze (swoje) trzeba dbac - takiego jestem zdania.
2. Na zartach sie nie znasz. Ty nie, ale wielu na tym forum chetnie "ozeniloby mnie z kosa" - wiec badz przygotowany na intratne propozycje ze stronych pozostalych Forumowiczow Wink BTW Tanio mnie nie sprzedaj.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 17 Gru 2007, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem przygotowany zwarty i gotowy...jeśli tak to w styczniu pocisne z mimi na silke :p tak bedzie najlepiej o Wink
Powrót do góry
mario19777

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: ŁOMĹťA Patreksfjordur
PostWysłany: 9 Kwi 2008, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja pracuje na silowni jak ktos ms chec to zapraszam tylko to jest 400 km od reykjaviku
_________________
Nie dac sie i do przodu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gniewomir

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 76
PostWysłany: 15 Kwi 2008, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

poszukuje jakiejś siłowni, nieopodal Breidholtu, co byście mi polecili?

Może być coś w Kopavogur także,

z góry dzięki za pomoc Smile

Pozdrawiam paker
_________________
"As long as winds will blow..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
carmela

Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 34
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 16 Kwi 2008, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na przeciwko smaralindu w tym nowym wysokim bloku na 15 pietrze jest world class, nie jest to tak duza silownia jak przy stadionie ale niedaleko breidholtu, jest tez na arbaer, mniej wiecej taka sama droga co do smaralindu, moze troche dalej, tam jest taniej niz w world class, jest basen na przeciwko z ktorego mozesz korzystac kupujac karnet na silownie (musisz tylko powiedziec ze chcesz razem z basenem). nie znam wiecej zadnej silowni w tej okolicy, mam nadzieje ze cos wybierzesz.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dorcia_4

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 117
Skąd: ...
PostWysłany: 16 Kwi 2008, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest takze SportHusið blisko smaralindu. Silowania jest dosyc duza i bogato wyposazona. Chodze tam i nie narzekam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gniewomir

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 76
PostWysłany: 16 Kwi 2008, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi, chyba już wybrałem Smile

Pozdrawiam
_________________
"As long as winds will blow..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
epic_rulezzz

Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 21
Skąd: Poznań
PostWysłany: 16 Kwi 2008, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak wyglądają ceny w tych siłowniach??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mr TIG
Gość
PostWysłany: 17 Kwi 2008, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak swoją drogą to zastanawia mnie parę kwestii.

1. Po co Polakom siłownia? Polak powinien zasuwać z 12h na dobę, mając darmową siłownię w pracy.

2. Po co Islandczykom siłownia? Typowy mężczyzna/kobieta "tego narodu" wygląda jakby z hot-dogiem pocisnął też oponę od Stara. Tego już się nie zmieni.

Kojarzy mi się też taka historia ap. p. 1. - przyleciał taki prawie Arnold tutaj do pracy, pierwsze pytania to o nadgodziny i siłownię.

Drugiego dnia już nie przyszedł do pracy takie miał zakwasy, o siłowni to nawet nie wspomniał, hehe.

Żeby wszyscy byli tak chętni do nauki angielskiego, jak do chodzenia na siłownię...

TIG
Powrót do góry
gniewomir

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 76
PostWysłany: 17 Kwi 2008, 2:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angielskiego i nie wspominając o Islandzkim, bo to chyba grzech się tego drugiego uczyć Wink

Mnie osobiście na siłownię ciągnie to aby zrzucić brzucha kawałek , poprawić sylewtkę, wzmocnić formę i korzystać z właściwości zdrowotnych sauny itp. Pomaga mi się to bardzo zrelaksować Smile

To właśnie moja motywacja flaga Islandii na rowerku pingwinek spoko
_________________
"As long as winds will blow..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
epic_rulezzz

Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 21
Skąd: Poznań
PostWysłany: 17 Kwi 2008, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisał:
A tak swoją drogą to zastanawia mnie parę kwestii.

1. Po co Polakom siłownia? Polak powinien zasuwać z 12h na dobę, mając darmową siłownię w pracy.

2. Po co Islandczykom siłownia? Typowy mężczyzna/kobieta "tego narodu" wygląda jakby z hot-dogiem pocisnął też oponę od Stara. Tego już się nie zmieni.

Kojarzy mi się też taka historia ap. p. 1. - przyleciał taki prawie Arnold tutaj do pracy, pierwsze pytania to o nadgodziny i siłownię.

Drugiego dnia już nie przyszedł do pracy takie miał zakwasy, o siłowni to nawet nie wspomniał, hehe.

Żeby wszyscy byli tak chętni do nauki angielskiego, jak do chodzenia na siłownię...

TIG


jak zasuwasz ciężko fizycznie i nie masz siły na nic więcej, TO TYLKO WSPÓŁCZUĆ.. język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
noneedtofight

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 18
Skąd: 105
PostWysłany: 14 Lip 2008, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
W czerwcu przyleciałem do Islandii. Mieszkam w Reykjaviku, Laugardalur, na przeciwko salonu Mercedesa (obok hotelu Hilton). Pracuje jako kucharz w KFC w Hafnafjordur. Smile
Planuję kupić karnet na siłownię. Najlepiej roczny, bo tyle tu zostanę. Czy może mi ktoś doradzić jakąś pakernię lol , najlepiej niedaleko terenów wokół stadionu. Wordl Class raczej odpada, bo z tego co mi wiadomo tam karnet roczny to wydatek ok. 50k-60k ISK.
Druga sprawa. Czy przysługuje mi zwrot części kosztów od związków zawodowych (w umowie o prace mam przynależność do Eflingu)?
No i na koniec:
Czy gdziekolwiek w Reykjaviku prowadzone są zajęcia Krav Magi, Sambo lub BJJ? lol Very Happy Smile Moze ktos zna jakis dobry klub z innymi sportami walki?

Pozdrawiam, Maciek
_________________
później to uzupełnię
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gatecrash

Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 71
PostWysłany: 16 Lip 2008, 15:56    Temat postu: sztuki walki Odpowiedz z cytatem

zapraszam serdecznie jezeli rzeczywiscie Cie interesuje Bjj i inne style walki do klubu na ulicy MýrargÜtu 2

chcesz poczytac wiecej wejdz na http://mjolnir.is

a tak w ogole w poblizu Ciebie obok salonu mercedesa jest szkola karate, na przeciwko urzedu podatkowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
norbi38

Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 40
PostWysłany: 16 Lip 2008, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noneedtofight napisał:
Witam,
W czerwcu przyleciałem do Islandii. Mieszkam w Reykjaviku, Laugardalur, na przeciwko salonu Mercedesa (obok hotelu Hilton). Pracuje jako kucharz w KFC w Hafnafjordur. Smile
Planuję kupić karnet na siłownię. Najlepiej roczny, bo tyle tu zostanę. Czy może mi ktoś doradzić jakąś pakernię lol , najlepiej niedaleko terenów wokół stadionu. Wordl Class raczej odpada, bo z tego co mi wiadomo tam karnet roczny to wydatek ok. 50k-60k ISK.
Druga sprawa. Czy przysługuje mi zwrot części kosztów od związków zawodowych (w umowie o prace mam przynależność do Eflingu)?
No i na koniec:
Czy gdziekolwiek w Reykjaviku prowadzone są zajęcia Krav Magi, Sambo lub BJJ? lol Very Happy Smile Moze ktos zna jakis dobry klub z innymi sportami walki?

Pozdrawiam, Maciek


Jezeli Islandczycy sa tacy mocni w sportach walki jak w innych dyscyplinach sportu to po 2-3 miesiacach treningow zostaniesz mistrzem Islandi w sporcie w ktorym wybierzesz lol lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 17 Lip 2008, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek zwiazki zawodowe zwroca ci czesc kasy za karnet na silownie,ale musisz miec przepracowane min. 6 m-cy na Isl.Sa tu sekce Bjj-Vt,ja znalazlem dwie,trenowalem w Pl,tu sie jednak nie zdecydowalem,zawsze mialem jakies kontuzje,a tu moje zdrowe rece to moje zycie na Isl,zbyt kontaktowy sport,zbyt duze ryzyko,poza tym czas,ktorego wiecznie brakuje...
Powrót do góry
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Lip 2008, 5:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy uwaznie 2 razy w tygodniu wieczorem obejrzec Hand of Death z 1975 r. i nie trzeba nigdzie chodzic. ja tak robie, pomaga!
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sakul

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3
PostWysłany: 17 Lip 2008, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze psychicznie pomaga ale xxxx nadal rosnie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron