reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Siłownia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mythm

Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 106
PostWysłany: 12 Maj 2011, 11:38    Temat postu: Siłownia Keflavik Odpowiedz z cytatem

Witam. Potrzebuję namiary na dobrą siłownię w Keflaviku. Czy i jak można otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy. Dzięki, pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R-vik1
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 32
PostWysłany: 12 Maj 2011, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Tez poszukuje dobrze wyposazonej i nie przepelnionej silowni w okolicy skeifanu. Za wszelkie info z gory dziekuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tuniec
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 58
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 12 Maj 2011, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedlugo lece na miesieczny urlop. Wracajac, chcialem przewiezc do islandii troche, kreatynki,BAA, Glutaminki bialka, ogonlnie mowiac troche odzywek, bo wiadomo, ze w polsce taniej. Nie bede mial przez to zadnych problemow podczas odprawy na lotnisku, bo jesli maja mi zabrac towar, lub dowalic jakas kare, to chyba zrezygnuje:)
_________________
beloved iceland
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mythm

Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 106
PostWysłany: 13 Maj 2011, 1:19    Temat postu: supple Odpowiedz z cytatem

Tuniec co do odżywek itp. suppli to nie polecam przewozić hurtowych ilości ...bo jak wiadomo Islandzcy celnicy nie należą do przychylnych jeśli chodzi o ilość. Wiadomo, że jeśli odżywki to spożywka, a jak spożywka to do 3 kg. Możesz zawsze oclić, ale nie wiem jaka jest cena za kg. Swego czasu np. szynka kosztowała ok 800 koron za kg, ale co do specyfików na siłownię, to nie mam pojęcia. Dodatkową sprawą jest zawartość suppli, jeśli jest coś, co jest zabronione na Isl. a jest tego dużo, to także możesz stracić towar ... więc lepiej poczytaj, popytaj w Urzędzie Celnym i wtedy zdecyduj. Pozdrawiam i powodzenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysłany: 2 Cze 2011, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Polsce po pierwsze lepsze produkty też kosztują nie mało, ceny zbliżone do islandzkich bo przy czestszych zakupach dają rabaty. Sprawa oclenia to już inny problem. Islandczycy doszukują się w odżywkach bóg wie czego, wymyślają wciąż to nowe zakazy. Można nawet za niektóre odżywki zapłacić kare w wysokości ok 8 tyś koron jęsli nas przyłapią na lotnisku. Tutaj chłopaki w sklepach mają dużo towaru, a to czego niby nie można sprzedawać bo zakazane też można kupić bo oni poprostu tego nie wystawiaja na półki. Co do Polskich firm typu Olimp czu trec to trzeba szczerze powiedzieć, że może jakość nie jest najgorsza, ale dawki jakie trzeba podawać przy jednorazowym spożyciu w porównaniu do np amerykanskich produktów są zbyt duże i nieopłacalne. Oczywiście dla ćwiczących rekreacyjnie nie ma to zbyt większego znaczenia, ale dla kulturystów bardziej zaawansowanych dokładne liczenie ilości białka, kalorii, cukrów w produkcie jest bardzo ważna.
_________________
niki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 28 Cze 2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orjetuje sie ktos czy u tego dziadka w sklepie mozna kupic jakies monohydraty creatyny z olimpa albo vitalmax
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fernandos

Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 49
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 18 Lip 2011, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew_Przewrotka napisał:
orjetuje sie ktos czy u tego dziadka w sklepie mozna kupic jakies monohydraty creatyny z olimpa albo vitalmax

Można, tylko czasami trzeba długo czekać na dostawę. Bo zamawia towar dopiero jak sprzeda poprzedni.
_________________
Kto nie wierzy ten nie wygrywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
RRJMW

Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 2
PostWysłany: 12 Paź 2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może dostęp do soków tutaj na wyspie? Potrzebowałbym flakonik propka i listek clomu. Proszę o kontakt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysłany: 16 Paź 2011, 2:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u Dziadka są nowe odżywki firmy Aminostar i mogę powiedzieć, ze bardzo dobra jakość. W Polsce jak na rynek Polski bardzo drogie. 2 kg Protein Izolat kosztuje 300 zł, 1 kg 150 zł. Dziadek ma od 3,5 do 4,5 tyś za kg i to naprawde dobra cena jak na Islandie i Polske. Stosunek kalorii do białka jest dość niski a po tym się sprawdza jakość białka. Duża ilośc Bcaa i glutaminy. Glutamina duża pucha u starego 4 tyś i to tez git cena. Warto spróbować i samemu ocenić. Firma niewypromowana jeszcze w Polsce ze względu na wysokie ceny, ale jest kilka opini kulturystów którzy twierdzą, że jakość bardzo wysoka jak na Polske. Oby dziadek nie zrezygnował z tej firmy bo na dzien dzisiejszy oceniam, że jesli chodzi o białko lepsze jest od Olimpowskiego
_________________
niki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Searcher

Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 97
PostWysłany: 16 Paź 2011, 4:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz pojęcia o czym piszesz latawcu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysłany: 5 Lis 2011, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedzi Pana powyzej nie skomentuje, bo nie ma sensu zniżać się do jego poziomu.
Co do odzywki kupiłem Izolat Aminostara i jest wart swojej ceny. Smak jest nieco słony ale to jest prawie czyściutki izolat z niewielkim dodatkiem smakowym i niestety posmak soli będzie obecny. Jak dla mnie białko NR 1 na Islandii wraz z białkami MuscleTecha. Jednak nasze w smaku może gorsze, ale jakością nie odbiega.. POOOLECAAAAM
_________________
niki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PhotoJarex

Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 14
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 11 Gru 2011, 9:49    Temat postu: OdĹźywki Odpowiedz z cytatem

Witam
Jako że jestem laikiem w tych sprawach mam pytanko do kogoś obeznanego w tym temacie.Chciałbym kupić tutaj jakieś odżywki na przyrost masy, jednak nie orientuję się zbytnio który ze specyfików wybrać. Może ktoś z bardziej obeznanych w temacie coś podpowie???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GangBang

Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 6
PostWysłany: 11 Gru 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przyrost masy dieta, i jeszcze raz dieta na początek, jak zaczynasz swoja przygode, ze siłownia kup sobie białko, do uzupełnienia braków w diecie, i jakies carbo witaminy trening FBW 3 razy w tygodniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Searcher

Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 97
PostWysłany: 11 Gru 2011, 21:18    Temat postu: Re: OdĹźywki Odpowiedz z cytatem

PhotoJarex napisał:
Witam
Jako że jestem laikiem w tych sprawach mam pytanko do kogoś obeznanego w tym temacie.Chciałbym kupić tutaj jakieś odżywki na przyrost masy, jednak nie orientuję się zbytnio który ze specyfików wybrać. Może ktoś z bardziej obeznanych w temacie coś podpowie???


Czesc!

Uloz sobie diete, jak juz "gwalt zbiorowy" napisałSmile Jeśli stwierdzisz, że nie dostarczasz wystarczająco białka z mięska itp, wtedy zastanów się nad białeczkiem w proszku. Zobacz co tu mają w sklepach, a niestety wybór masz dosć ograniczony, wielu produktów nie ma na rynku, a wiele z tych, które są, jest w kosmicznej cenie - ja tam na przykład zle sie czuje, przeplacajac pieciokrotnie:) Poczytaj sobie opinie, zapytaj wujka googla i nie daj sobie wcisnac jakiegos aminostara czy innego gówienka. Moim typem w kategorii jakosc / cena jest Gold Standard 100% Whey Protein 4,5kg
http://protin.is/products/4539-gold-standard-100-whey-protein-4-5kg Ale oczywiscie zanim kupisz, poradz sie wujka google.

Co do carbo, to moim zdaniem strata kasy, tak latwo dostarczyc wegle z diety, ze dodatkowo placic za cukier, to juz lepiej kupic wiecej piersi z kuraka / indyka.

Na razie na tym bym poprzestał. Kiedyś przyjdzie czas na inne suplementy, ale minimum pierwsze pol roku to tylko bialeczko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaćwing

Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 34
Skąd: JaćwieĹź
PostWysłany: 4 Sty 2012, 19:28    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie rodacy. Trenuje ktoś w World Class Kringlunni?
_________________
And it greets me with gates open wide,
All around my bloodbrothers by my side,
And they show me the seat that bears my name
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
chomik1
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 50
PostWysłany: 12 Sie 2012, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
ponawiam pytanie trochę juz dawno temu zadane,ale czy jest ktoś kto ćwiczy na siłowni World Class Kringlunni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cukinia

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 2
PostWysłany: 4 Sty 2013, 15:54    Temat postu: aerobik Odpowiedz z cytatem

lovisa napisał:
a kto by sie na aerobic zapisal?


ja bym sie zapisała mieszkam na 105 reykjavik i chce sie zapisac na aerobik do world classu który jest koło mnie SZUKAM KOMPANKI Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
chomik1
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 50
PostWysłany: 12 Sty 2013, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie na ktorych siłowniach sa opiekunki dla dzieci,chodzi dokladnie o moja roczna córeczke.dostałam namiary na jedna z takich siłowni ale niestety dziecko musi mieć minimum 2 lata,a wiem,że napewno sa takie siłownie gdzie opiekuja się w tym czasie również młodszymi dzieciaczkami. z góry dziękuje za info.Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moniae1987

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 3
PostWysłany: 23 Sty 2013, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie ceny siłowni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darek33

Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 39
PostWysłany: 14 Sie 2013, 20:51    Temat postu: pytanie Odpowiedz z cytatem

czy ktos zna polskiego trenera fitness lub trenerke na islandii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron