reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

kot
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

Czy lubisz koty
A co to za pytanie? Kotów nie da się nie lubić...
60%
 60%  [ 37 ]
Co za różnica? Ważne czy kot mnie lubi...
39%
 39%  [ 24 ]
Wszystkich Gosw : 61

Autor Wiadomo
kiki
Go
PostWysany: 2 Lis 2010, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech sobie ta Pani kupi "odczulacz" bo "znieczulice" to juz napewno ma, poza tym jestes właścicielem mieszkania i powinno ją gucio obchodzic bo Ty w domu trzymasz !! Ja wynajmuje mieszkanie w domu gdzie są jeszcze 4 rodziny i przywlokłam sobie dwa kotki i nikt mi nic nie powiedział.. być może dlatego że wtedy jeszcze na dwór ich nie puszczałam..hmm...w tej chwili pół dnia przesiaduja w ogrodzie i ganiają do upadłego liście (raz nawet przyniosła kotka mysz!! Shocked ) i dalej nic. Ja mysle że ta Pani złapała katar i ma potworna chandrę i proponuje wyperswadować jej alergię. Tymbardziej że znam alergików i wiem że przez mury ataków nie dostają !! Walcz i nie daj się !! Powodzonka
Powrt do gry
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 2 Lis 2010, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz ,co do alergii to niestety moze miec racje .Jestesmy rodzina alergikow ,w wiekszym i mniejszym stopniu ,ale zwierzat miec nie mozemy . Jedno z nas ma spore uczulenie na koty , lubimy te zwierzeta ,jak tylko jakis sie przypaleta to glaskamy , pomimo oczywistego skutku.Ubolewamy ,ze nie mozemy miec takiego ......... ale do sedna, jedno z nas ma takie uczulenie na kota ,ze wystarczy jak ociera sie przed drzwiami ,czy nawet lniejac przejdzie obok yo juz potrafi z nosa katar poleciec .Bylismy u znajomych gdzie nie maja kota i ale alergia dopadla natychmiastowo ,okazalo sie ,ze opiekowali sie kotem przez kilka dni ..... kilka tygodni temu.
Znajomi mieli tez sprawili sobie kota , o pozwolenie nie pytali ,kot wychodzil tylko przez balkon na podworko , w tej samej klatce ,3 pietra wyzej,mieszkala rodzina z alergicznym dzieckiem , klocili sie o posiadanie kota,znajomi zastrzegali sie ,ze kot nie sprawia problemow i ma swoje wyjscie przez balkon ....... sprawa sie ciagnela ,troche ucichla , kotek wylazil sobie przez okno,dziecko mialo corazto wieksza alergie ,czeste wizyty u lekarza, nie wiadomo dokladnie dlaczego ,az natkneli sie na kota lezacego na 3 pietrze ,na dywaniku kolo kwiatka .
W poblizu swoich domow ,koty wleza wszedzie , nawet do cudzego mieszkania.
Niestety ,ale kot wylecial z hukiem.
Szkoda ,ze macie takie problemy ze swoja pociecha .
Niestety na islandii jest norma ,ze wprowadzajac sie robimy rozeznanie o mozliwosci posiadania zwierzat czy poasiadania anten satelitarnych .
Taki kraj taki obyczaj .
Mozecie dowodzic swoich racji poprzez kolektyw mieszkaniowy tzn , czym wiecej osob poprze Was w twierdzeniu ,ze kot wychodzi tylko drzwiami ogrodkowymi i nie paleta sie w poblizu danej alergiczki ,ale mysle ,ze w 90% takie sprawy koncza sie fiaskiem dla posiadaczy zwierzat.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron