reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

pomysly na spedzenie czasu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mkkmiec

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 86
Skąd: polska - włocławek
PostWysłany: 25 Lip 2009, 13:29    Temat postu: pomysly na spedzenie czasu Odpowiedz z cytatem

a wiec sytuacja jest nastepujaca prosze was o pomoc w znalezieniu fajnego pomyslu na spedzenie czasu w weekend.. dla jednej osoby. z gory pisze odpada wyjscie ze znajomymi poniewaz ich nie posiadam... a wiec moze ktos jest w stanie mnie nakierowac na fajne spedzenie czasu...
_________________
Gabriel GarcĂ­a MĂĄrquez

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Lip 2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wychlej cosik!
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
podglądacz
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 50
Skąd: las
PostWysłany: 25 Lip 2009, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://dontudare.weebly.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 25 Lip 2009, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo piaskownic w okolicy Wink
Dostalbys/dostalalabys bardziej sensowne odpowiedzi po uchyleniu rabka tajemnicy ...np. plec,wiek ,zainteresowania .........Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mkkmiec

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 86
Skąd: polska - włocławek
PostWysłany: 26 Lip 2009, 13:20    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

a wiec postaram sie podac wiecej info co do " wychlej cos" nie wchodzi w gre nie pijam alkoholu Smile ... na zabawe w lepienie babek z piasku jestem za duza.. no ale .. tak naprawde ciezko cokolwiek wymyslec jezeli sie jest samemu.
plec: kobieta
wiek: 25
zainteresowania: rozne... muzyka, sport, wycieczki, imprezy... i wiele innych ciekawa swiataotwarta na nowosci Smile (ale nie do przesady)... oki jezeli te info pomoga to bylabym wdzieczna..
_________________
Gabriel GarcĂ­a MĂĄrquez

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Lip 2009, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim życiu są tylko 3 miejsca, w których się nudzę: kościół, szkoła i poczekalnia w przychodni lekarskiej. Dość dawno rozwiązałam problem nudy w swoim życiu: do kościoła nie chodzę, na razie edukacje zakończyłam i staram się chodzić do lekarza tylko w ostateczności, w takim stanie, ze wszystko mi jedno.

Wychodzę z założenia, ze NUDZĄ się tylko NUDNI ludzie, bo jak ktoś nie jest nudny to jest na tyle kreatywny by jakoś czas sobie zorganizować we własnym towarzystwie lub w towarzystwie innych (jeżeli czuje taka potrzebę) i przede wszystkim nie jęczy z tego powodu.


Ps. niepijącym nie ufam! xD
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mkkmiec

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 86
Skąd: polska - włocławek
PostWysłany: 26 Lip 2009, 13:46    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

mozesz tez wziasc pod uwage osobe niesmiale ale dlaczego odrazu nudna i nie jecze tylko prosze o pomoc w nakierowaniu mnie na jakikolwiek pomysl bo moze i moje juz wygasly. jezeli ty sie nie nudzisz i jestes kreatywna osoba to tylko pozazdroscic.. ale nie ladnie kpic z innych tylko dlatego iz szukaja pomocy Wink pozdrawiam cieplo
_________________
Gabriel GarcĂ­a MĂĄrquez

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Lip 2009, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no takie jest moje zdanie na ten temat, a jezeli uwazasz, ze kipe albo ze to jakis wrzut to trudno, moze nie mam taktu, albo jestem burakiem, a moze mam ochote pisac to akurat w takiej formie. dobrze jest miec dystans do wielu spraw. a co do niesmialosci, to jezeli ci przeszkadza to z nia walcz, jezeli nie to zaakceptuj, na wszystko potrzeba czasu, a jak na razie słabo cos wychodzi to nie ma sensu cisnieniowac sie o to.

jak to mój instruktor nauki jazdy mawiał:
- Krolik pamietaj, jak zgasnie ci silnik, to nie płacz i nie krzycz "Jezus Maryja!", tylko odpalaj i spokojnie jedz dalej.
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mkkmiec

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 86
Skąd: polska - włocławek
PostWysłany: 26 Lip 2009, 14:30    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

dzieki za rade krĂłlik chyba musze postepowac tak jak z tym silnikiem Smile
_________________
Gabriel GarcĂ­a MĂĄrquez

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 26 Lip 2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje ogloszenie powinno brzmiec " Szukam towarzystwa do wspolnego spedzania czasu ".Sama sporo nie zrobisz ...takie pozycje jak kino ,baseny ,silownie ,lodowiska ,wieczorne koncerciki w klubach to juz masz chyba obcykane .Czesto kompletne nic nie robienie ,siedzenie na tylku i nieodzywanie sie,ze znajomym czy przyjacielem jest bardziej satysfakcjonujace niz najbardziej wymyslne zajecia ....samemu Sad.
Mysle ,ze jest wiele osob ,ktore maja ten sam problem co i Ty , tylko wiele osob zrazilo sie do zgryzliwych odpowiedzi czy niewypalonych spotkan.
Badz cierpliwa i staraj sie poznawac nowe osoby a na pewno jedna z ilus tam bedzie miala te same zainteresowanie co i Ty a wtedy zajecia same sie znajda Wink
Pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 2 Sie 2009, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ipsacja
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron