reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Ginekolog
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Karin.

Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 227
Skd: Wrocław || Reykjavik
PostWysany: 21 Lis 2009, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do tej pory mialak okacje poznac jedynie Gunnar Herbertsson,nie jest zły,aczkolwiek niestety mi nie pomogł...
_________________
:-)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
seasalt

Doczy: 15 Lis 2009
Posty: 47
Skd: Reykjavik
PostWysany: 21 Lis 2009, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klitus bajdus-modl sie za nami!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AQA
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysany: 23 Lis 2009, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
sylwiam napisa:
no oczywiscie najlepsza obrona jest atak.


Cytat:
sylwiam Wysłany: 18 Lis 2009, 23:37 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

przeczytaj to jeszcze raz :

Cytat:
nie mam ochoty z Toba polemizowac na temat postu Sxxxxn

na stanowisku adekwatnym do mojego wyksztalcenia.

a moja niechec polemiki z Toba wynika z tego ze nie wdaje sie w dyskusje z ludzmi uwazajacych sie za wszechwiedzacych.Twoja historia na tym forum potwierdza to.

to byla moja odpowidz,a co do mojej pracy to niestety nie trafilas i jestem w stanie w bardzo prosty sposob Ci to udowodnic.i zrozum wreszcie ze nie mam ochoty z Toba dyskutowac co zreszta juz Ci oznajmilam.


Ojej! No przykro mi niezmiernie, że nie chcesz ze mną dyskutować.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów w pracy w służbie zdrowia Smile


odczep ty sie od sylwiam!!! ty naprawde masz jakas manie na swoim punkcie???!!lepiej wejdz na wrzute i poczytaj jak cie niektorzy okreslaja. i zastanow sie co ty wypisujesz dziewczyno zachowujesz sie jakbys miala niepokolei
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 24 Lis 2009, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ty musisz się wper.... Twisted Evil może zmień nick na kolejne 10, bo widzę - lista jest długa... Twisted Evil wszystko da się sprawdzić Twisted Evil
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AQA
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysany: 24 Lis 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
a czy ty musisz się wper.... Twisted Evil może zmień nick na kolejne 10, bo widzę - lista jest długa... Twisted Evil wszystko da się sprawdzić Twisted Evil


sprawdzaj sobie ile chcesz, a po 2 to do ciebie nie pisalam i moze sie stul!!!! obronczyni sie znalazla. nudzi sie co??? to poradze ci wejdz na strone edziecko bo tym powinnas sie zajmowac, a co do ninckow to moge miec 100000000000000000000000000000 i nic ci do tego pilnuj lepiej swoich spraw bo te forum robi sie zalosne wlasnie przez takie osoby jak ty
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 24 Lis 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do AQA, kasiunia131, misiaczek i inne...

REGULAMIN FORUM ICELAND.PL

10. Przy pisaniu postów pamiętaj, że inni Czytelnicy nie znają Ciebie oraz nie wiedzą co masz na myśli, dlatego bardzo się staraj by twój post nie mógł zostać odczytany jako spam, prowokacja do kłótni lub próba obrażenia kogokolwiek. Przeczytaj uważnie post zanim go wyślesz, nie tylko by sprawdzić błędy, ale również by przetestować, czy język, którego użyłeś, nie jest przypadkiem zbyt "ostry" i czy w zalezności od nastawienia Czytelnika, nie można doszukać się w twoim poście treści, których zawrzeć nie chciałeś. Szczególnie powinieneś zadbać o przejrzystość postów zawierających elementy humoru - czasem żart może być odczytany na poważnie. Ponieważ jako autor jesteś odpowiedzialny za swoje posty, więc nie miej pretensji do kogokolwiek, gdy zostaniesz ukarany (usunięciem posta lub zbanowaniem) za wypowiedź, przy której nie miałeś złych intencji. Jeżeli coś może być niejasne lub dwuznaczne, poświęć trochę czasu na dokładne wyjaśnienie.

Potraktuj to jako oficjalne ostrzeżenie! Zaprzestań tych wulgaryzmów!
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AQA
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysany: 24 Lis 2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
Do AQA, kasiunia131, misiaczek i inne...

REGULAMIN FORUM ICELAND.PL

10. Przy pisaniu postów pamiętaj, że inni Czytelnicy nie znają Ciebie oraz nie wiedzą co masz na myśli, dlatego bardzo się staraj by twój post nie mógł zostać odczytany jako spam, prowokacja do kłótni lub próba obrażenia kogokolwiek. Przeczytaj uważnie post zanim go wyślesz, nie tylko by sprawdzić błędy, ale również by przetestować, czy język, którego użyłeś, nie jest przypadkiem zbyt "ostry" i czy w zalezności od nastawienia Czytelnika, nie można doszukać się w twoim poście treści, których zawrzeć nie chciałeś. Szczególnie powinieneś zadbać o przejrzystość postów zawierających elementy humoru - czasem żart może być odczytany na poważnie. Ponieważ jako autor jesteś odpowiedzialny za swoje posty, więc nie miej pretensji do kogokolwiek, gdy zostaniesz ukarany (usunięciem posta lub zbanowaniem) za wypowiedź, przy której nie miałeś złych intencji. Jeżeli coś może być niejasne lub dwuznaczne, poświęć trochę czasu na dokładne wyjaśnienie.

Potraktuj to jako oficjalne ostrzeżenie! Zaprzestań tych wulgaryzmów!


ktos sie zdenerwowal??? sama sie wszystkich czepiasz, myslisz ze kim ty jestes na tym forum??? ACIDBURN???? najpierw przeczytaj swoje posty i to co w nich wypisujesz a potem zwracaj komus uwage, bo widze, ze ty i turboneta zmienne jestescie to i pierwsze szukacie zaczepki po głowie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 24 Lis 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest pewna subtelna różnica pomiędzy szukaniem zaczepki a zaczynaniem dyskusji. To ty tutaj szukasz zaczepek, obrażając ludzi epitetami z podwórka Twisted Evil Skoro nie można ci wytłumaczyć, że źle postępujesz wypowiadając się w taki a nie inny sposób, mogę cię już tylko oficjalnie ostrzec, abyś zmieniła postępowanie Twisted Evil zacznij czytać swoje posty! I jak masz ochotę komuś dopiec za jakiegoś posta, to rób to inteligentnie, a nie ...w ten właśnie a nie inny sposób Twisted Evil rzucając wyzwiskami mądrości nie posiądziesz... Rolling Eyes
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AQA
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysany: 24 Lis 2009, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
Jest pewna subtelna różnica pomiędzy szukaniem zaczepki a zaczynaniem dyskusji. To ty tutaj szukasz zaczepek, obrażając ludzi epitetami z podwórka Twisted Evil Skoro nie można ci wytłumaczyć, że źle postępujesz wypowiadając się w taki a nie inny sposób, mogę cię już tylko oficjalnie ostrzec, abyś zmieniła postępowanie Twisted Evil zacznij czytać swoje posty! I jak masz ochotę komuś dopiec za jakiegoś posta, to rób to inteligentnie, a nie ...w ten właśnie a nie inny sposób Twisted Evil rzucając wyzwiskami mądrości nie posiądziesz... Rolling Eyes


ja do nikogo sie nie czepiam sama zaczynasz pisac jakies banaluki wiec wez nie pisz juz nie na temat bo nie chce mi sie odpisywac!! jak poczytalam troche to w kazdym temacie odbiegasz od tematu tylko po to zeby zwrocic komus uwage wiec przestan bo nie jestes najmadrzejsza-uwierz mi- bylas na edziecko??? pozdeawiam Cie Cool
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 24 Lis 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widać, mało czytasz Smile
jeśli zwracam komuś uwagę, to dlatego, że widocznie mam ku temu powody, a poza tym - takie mam zadanie.
dla twojej informacji: z ŻADNĄ inną osobą na tym Forum nie mam żadnych problemów z dyskusją; ktoś może nie zgadzać się z moimi poglądami, ale da się wyczuć dla nich RESPEKT... jeśli natomiast ciebie ktoś skrytykuje, rzucasz się "z pazurami", bo najwyraźniej (sądząc po wszystkich twoich ripostach) nie potrafisz inaczej... dlatego powtarzam: nikt nie musi tego tolerować, więc albo skończysz swoje mało znaczące wywody na temat osób wypowiadających się tutaj a które znacznie różnią się od ciebie, albo nie bądź w końcu zdziwiona.... Smile
ja również pozdrawiam
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AQA
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysany: 24 Lis 2009, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
widać, mało czytasz Smile
jeśli zwracam komuś uwagę, to dlatego, że widocznie mam ku temu powody, a poza tym - takie mam zadanie.
dla twojej informacji: z ŻADNĄ inną osobą na tym Forum nie mam żadnych problemów z dyskusją; ktoś może nie zgadzać się z moimi poglądami, ale da się wyczuć dla nich RESPEKT... jeśli natomiast ciebie ktoś skrytykuje, rzucasz się "z pazurami", bo najwyraźniej (sądząc po wszystkich twoich ripostach) nie potrafisz inaczej... dlatego powtarzam: nikt nie musi tego tolerować, więc albo skończysz swoje mało znaczące wywody na temat osób wypowiadających się tutaj a które znacznie różnią się od ciebie, albo nie bądź w końcu zdziwiona.... Smile
ja również pozdrawiam


zdziwiona???nie, nie musisz sie martic lol nie rzycam sie z pazurami a krytykujesz KAZDEGO kto ma inne zdanie poglady itd a wlasnie nie o to w tym chodzi no i jak sylwiam napisala to u ciebie jest tak jak wiatr zawieje szybko zmieniasz swoje zdanie, nie masz zadnych zasad i naprawde nie chce juz wchidzic z toba w zadne konwersacjie bo po co?? milego dnia Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
SnakDak
Go
PostWysany: 6 Mar 2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam poszukuje ginekologa w Hafnarfjordur?? czy moze ktos wie gdzie tu jest przechodnia ja mieszkam na 221 w hafnarfjordur.
Powrt do gry
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 27 Mar 2010, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SnakDak napisa:
witam poszukuje ginekologa w Hafnarfjordur?? czy moze ktos wie gdzie tu jest przechodnia ja mieszkam na 221 w hafnarfjordur.


Nie słyszałam o dobrym ginekologu w Hafnarfjordur ale być może taki jest.
Do Reykjaviku nie jest tak daleko więc proponuję tam się wybrać.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ania88_2010

Doczy: 17 Kwi 2010
Posty: 57
PostWysany: 17 Kwi 2010, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam prawdopodobnie jestem w ciązy czy mógłby mi ktoś pomóc i napisać od czego mam zacząć dodam ze jestem z kopavogur czy założą mi tutaj w przechodni karte i przydzielą połóżną?za jakiekolwiek informacje dziękuje
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
titka

Doczy: 28 Lut 2009
Posty: 46
PostWysany: 18 Kwi 2010, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam poszukuje ginekologa od niepłodności słyszałam o takim ale nie wiem jak sie nazywa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
luiza

Doczy: 09 Pa 2006
Posty: 151
PostWysany: 18 Kwi 2010, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art medica to klinika nieplodnosci http://artmedica.is/ znajduje sie niedaleko smaratorgu
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
jenny83

Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 88
PostWysany: 18 Kwi 2010, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ART MEDICA Baeralind 12 lekarz Þordur Oskarsoon
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ania12345

Doczy: 16 Lis 2008
Posty: 50
PostWysany: 16 Wrz 2010, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam ginekologa, ktore mnie jak najszybciej przyjmie na wizyte zna ktos was nr do jakiegos?????
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
agnieszka63124

Doczy: 21 Maj 2009
Posty: 11
Skd: Rekjavik
PostWysany: 16 Wrz 2010, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na Skipholt,zarejestrowałem się i wizytę miałam już na drugi dzień,nie pamiętam nazwiska ale któryś z tych lekarzy. Berglind Steffensen Skipholt 50 b 105 Reykjavik
Kristján Oddsson Skipholt 50 b 105 Reykjavik
Ósk Ingvarsdóttir Skipholt 50 b 105 Reykjavik
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email WP Kontakt
dziewuszka
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 22 Lut 2010
Posty: 25
PostWysany: 16 Wrz 2010, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnieszka63124 napisa:
Byłam na Skipholt,zarejestrowałem się i wizytę miałam już na drugi dzień,nie pamiętam nazwiska ale któryś z tych lekarzy. Berglind Steffensen Skipholt 50 b 105 Reykjavik
Kristján Oddsson Skipholt 50 b 105 Reykjavik
Ósk Ingvarsdóttir Skipholt 50 b 105 Reykjavik


Kristján Oddsson Skipholt 50 b 105 Reykjavik - dobry lekarz bardzo miły polecam!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastpny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron