reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Rekord za kierownicą Hanstholm-Polska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 30 Wrz 2007, 22:18    Temat postu: Rekord za kierownicą Hanstholm-Polska Odpowiedz z cytatem

hi przczolki moje kochane.
Wlasnie wbilem do domu mojego kochanego w Ełku, po podrozy do niego z islandii.
Ustanowilem Swoj nowy rekord w prowadzeniu fury non-stop z przerwami na jakąś paszę Smile

no więc jechalem 24h z hanstholm przez niemcy i znienawidzoną przezemnie pod wzgledem dróg polskę.

tęsknilem za wami Wink


a teraz wybaczcie ale padam na ryj i czuje sie jeszcze jak na promie.
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Wrz 2007, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!
Niezły wyczyn Smile

Ja aż tak długo nie jechałem, bo mam bliżej (Wrocław), ale za to prowadziłem samochód bez przednich amortyzatorów Very Happy
To dopiero jest jazda - nawet niemieckie równiusieńkie autostrady okazują się być na tyle nierówne, że przy szybszej jeździe samochód wpada w rezonans i wykonuje śmieszne kiwnięcia "dziobem".
Pewnie inni użytkownicy autostrady myśleli, że to jakiś amerykański tunnig, który pozwala pompować somochód wyżej i niżej Very Happy

Taka jazda jest na prawdę do bani, człowiek wlecze się ze stałą prędkością, przy której nie ma rezonansu - zero szybszej jazdy.
Już lepiej mieszkac w Ełku ale mieć zupełnie sprawny samochód. Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
delfin

Doczy: 24 Gru 2006
Posty: 48
Skd: Reydarfjordur
PostWysany: 1 Pa 2007, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poczatku pomyslalem : ale sie ciągłeś , ale jak zobaczyłem droge przez polske do Ełku , no to niezle , szczególnie gratuluje ciągłości jazdy spoko

Ja z Krakowa leciałem do Hanstholm w 13h , ale od początku miałem autostrady , no może sie kidyś doczekamu autostrad w polsce , to wtedy zrobisz to np.w 14h Wink

A tak poza tym, to myślałem że jedziesz 3 pazdziernika Question
Dobrze ze szcześliwie dotarłeś, mnie to czeka 20 pazdziernika, bo wyplywam 17 pazdziernika. Pozdrawiam! Baw sie dobrze tańczę
_________________
"malo jest takich chwil ktore mam tylko dla siebie,bo wciaz poswiecam sie innym"
"nigdy nie jest tak zebys nie mogl wiecej niz myslisz"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
zyzak
Go
PostWysany: 1 Pa 2007, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delfin napisa:
Na poczatku pomyslalem : ale sie ciągłeś , ale jak zobaczyłem droge przez polske do Ełku , no to niezle , szczególnie gratuluje ciągłości jazdy spoko


dobrze myslales, ciągłem się Smile nie spieszylem się tak jak to mialo miejsce podczas trasy Ełk-Hanstholm ,ktora zrobilem w jakies 17-18h spieszac sie na prom Smile


Najgorzej bylo przejechac polske ktora wypadla w niedziele, miliony aut na drogach, kupa niebieskich, stan drog gorzej niz fatalny, wloklem sie tak 14h z zamotka w )))))lonej bydgoszczy.Kiedy bylem w olsztynie (~180 km od Ełku) lazilo mi po glowie wbic do jakiegos hotelu przekimac ,bo nie dawalem rady jechac.Zeby nie wredna_mimi na pokladzie, ktora nie zmrurzyla oka na moment, pewnie bym zasnął gdzies za kierą w Polsce.
Gratulacja mimi :*

Z dani wyruszylismy o 21:00 (planowany desant byl na 09:00 Surprised )
do Ełku zajechalem nastepnego dnia o 21:00
Powrt do gry
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 1 Pa 2007, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę zrzędzić!!!
Po cholerę tak oszukiwać organizm ( zmęcznie robi swoje) ,żeby ryzykować wupadek tuż przed powrotem do domu!!!! Ktoś kiedyś powiedział: Kto szybko jeżdzi - tego powoli poniosą. Cieszę się ,że calo wróciliście do domu.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zyzak
Go
PostWysany: 1 Pa 2007, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
Będę zrzędzić!!!
Po cholerę tak oszukiwać organizm ( zmęcznie robi swoje) ,żeby ryzykować wupadek tuż przed powrotem do domu!!!! Ktoś kiedyś powiedział: Kto szybko jeżdzi - tego powoli poniosą. Cieszę się ,że calo wróciliście do domu.


moja mama tez zrzędziła Smile
Powrt do gry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 1 Pa 2007, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zyzak, to kiedy zaczynacie budowe Waszego wymarzonego domku?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 1 Pa 2007, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Zyzak, to kiedy zaczynacie budowe Waszego wymarzonego domku?


a no w sytuacji kiedy bedziemy mieli pieniedzy tyle,aby kupic projekt i juz zaczac budowac Smile
a to raczej za 3 lata-4lata ostrego tyrania tam na Islandi Wink ale wolalbym w danii, tam lepsza kasa Smile

...achhh...jak ja to lubie, kiedy plany zyciowe mozna nieporownywalnie szybko zrealizowac Smile

ale kto nie lubi??Wink
Powrt do gry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 1 Pa 2007, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisa:
Ale wolalbym w danii, tam lepsza kasa Smile
Y

Zyzak to za rok pojedziemy do Danii, Old Star tam na nas juz czeka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 1 Pa 2007, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
zyzak napisa:
Ale wolalbym w danii, tam lepsza kasa Smile
Y

Zyzak to za rok pojedziemy do Danii, Old Star tam na nas juz czeka.

no ja chce Smile

z wredna_mimi Wink
Powrt do gry
zyzak
Go
PostWysany: 1 Pa 2007, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Gratulacje!
Niezły wyczyn Smile

Ja aż tak długo nie jechałem, bo mam bliżej (Wrocław), ale za to prowadziłem samochód bez przednich amortyzatorów Very Happy
To dopiero jest jazda - nawet niemieckie równiusieńkie autostrady okazują się być na tyle nierówne, że przy szybszej jeździe samochód wpada w rezonans i wykonuje śmieszne kiwnięcia "dziobem".
Pewnie inni użytkownicy autostrady myśleli, że to jakiś amerykański tunnig, który pozwala pompować somochód wyżej i niżej Very Happy

Taka jazda jest na prawdę do bani, człowiek wlecze się ze stałą prędkością, przy której nie ma rezonansu - zero szybszej jazdy.
Już lepiej mieszkac w Ełku ale mieć zupełnie sprawny samochód. Very Happy


ojej, to co sie stalo z amortyzatorami ?Smile
wspolczoje, to zapewne byja niezla jazda hehe Smile
a ten amerykanski tuning na polskich tablicach, to nie wiem jak rzutuje na metke "ludzi z PL "Wink
ale przezycie niesamowite musialo byc

ja dodam ze jechalem bez waznych badan Embarassed
Powrt do gry
GoBo
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 16 Wrz 2007
Posty: 106
Skd: KEFLAVIK
PostWysany: 7 Pa 2007, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy wszyscy z forum pochwalają wyczyn zyzaka. Dla mnie to jest raczej głupota niż powód do chwalenia. Rozumiem że każdemu się spieszy ale trzeba to robić z głową. Po takiej jeździe organizm jest tak wykończony że nawet byś nie zauważył kiedy zasypiasz za kierownicą. Miałem okazję swego czasu widzieć jak osoba przede mną zasnęła i zaczęła zjeżdżać na przeciwny pas ruchu. Większość trasy jechało mało aut a akurat w tym momencie z naprzeciwka jechał Polonez. Całe szczęście że zobaczył co się dzieje i zaczął migać światłami i trąbić klaksonem. Mój klakson też zaczął działać i to wszystko chyba pomogło bo typek się obudził. Nie dał rady co prawda wjechać już z powrotem na jezdnię i zahamował na dalekim poboczu. Ogólnie nic sie nie stało poza trzęsącymi się rękoma śpiącego kierowcy. POZDRAWIAM i uważam wyczyn zyzaka za szczyt głupoty ale to tylko moja opinia i bez obrazy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zyzak
Go
PostWysany: 7 Pa 2007, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GoBo napisa:
Ciekawe czy wszyscy z forum pochwalają wyczyn zyzaka. Dla mnie to jest raczej głupota niż powód do chwalenia. Rozumiem że każdemu się spieszy ale trzeba to robić z głową. Po takiej jeździe organizm jest tak wykończony że nawet byś nie zauważył kiedy zasypiasz za kierownicą. Miałem okazję swego czasu widzieć jak osoba przede mną zasnęła i zaczęła zjeżdżać na przeciwny pas ruchu. Większość trasy jechało mało aut a akurat w tym momencie z naprzeciwka jechał Polonez. Całe szczęście że zobaczył co się dzieje i zaczął migać światłami i trąbić klaksonem. Mój klakson też zaczął działać i to wszystko chyba pomogło bo typek się obudził. Nie dał rady co prawda wjechać już z powrotem na jezdnię i zahamował na dalekim poboczu. Ogólnie nic sie nie stało poza trzęsącymi się rękoma śpiącego kierowcy. POZDRAWIAM i uważam wyczyn zyzaka za szczyt głupoty ale to tylko moja opinia i bez obrazy.


masz prawo tak myslec, ale zwazywszy na moje doswiadcenie za fajera ja tak wcale nieuwazam, i Ci powiem ,ze jestes w bledzie. To nie byl wcale jakisz szczyt glupoty.
Takie motywy o ktorych piszesz "nieswiadome zasypianie" znam z lat ,kiedy bylem troche mlodszy.
Powrt do gry
police55
Go
PostWysany: 7 Pa 2007, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy zabici lub zabijający w wypadkach drogowych to świetni, doświadczeni kierowcy. Niejednokrotnie mający przejechane miliony kilometrów. Jeżdżący "szybko, ale pewnie". I zawsze mieli o sobie opinie doświadczonych. Mam nadzieję, że każdy z nas, będąc za kierownicą, będzie na tyle ostrożny, że nigdy nie dołączy do grona "doświadczonych".
Powrt do gry
zyzak
Go
PostWysany: 7 Pa 2007, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zapomnialem jeszcze dodac, ze mimo iż jestem doswiadczony to oczywiscie doswiadczam sie rowniez z kazdym dniem bardziej coraz mocniej. coraz predzej, czasami wolniej , oby bezpiecznie.
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 7 Pa 2007, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a musiales tymi kombinowanymi lancuchami kola owijac?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 7 Pa 2007, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
a musiales tymi kombinowanymi lancuchami kola owijac?


nie,

to co widac na kamerach drogowych, oraz prognozy mogly przerazac a w zeczywistosci bylo zadziwiajaco elegancko. Niepotzebnie sie obawialem i zamierzalem uzyc jak cos tych lancochow Wink
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 8 Pa 2007, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to spoko :]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron