reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Wątek o mjkl
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 21 Pa 2007, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
a byl ten pan moze? ;]


Dlaczego Ty swoich rodakow nie szanujesz? Polish jokes etc to Twoj ulubiony temat jak widze.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 21 Pa 2007, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
mjkl napisa:
a byl ten pan moze? ;]


Dlaczego Ty swoich rodakow nie szanujesz?


a za co mialbym szanowac nachlanego wonsa, ktory przychodzi do konsulatu po paszport z kumplem, ktory 3 czy 4 razy za niego wypisuje wniosek + podpisuje sie pod nim... bo jest mniej nietrzezwy... & nawet za tym 3cim czy 4tym razem wniosek wypelniony jest blednie... a na pytanie gdzie mieszka odpowiada, ze gdzies tam?

FilipR79 napisa:
Polish jokes etc to Twoj ulubiony temat jak widze.


ostatnio przepadam. dzis ten mi sie podoba:

A man walked into a bar and asked the bartender, "Hey, have you heard the latest Pollack joke?" The bartender replied, coldly, "No. And I'll have you know I'm Polish." That's O.K.," said the man, "I'll talk slow."

przetlumacze bo moze nie kazdy umi przeczytac:

Przychodzi pan do baru i pyta pana barmana, "hey, slyszales ostatni dowcip o polanskich?" pan barman na to "nie, i powinienes wiedziec, ze jestem polakiem" na to pan co przyszedl "w porzadku, bede mowil powoli"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 22 Pa 2007, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jedno jestesmy majkel z tego samego miasta w Polsce a jakbys byl z innej planety
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 22 Pa 2007, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ludzie są różni i głupotą jest myślenie, że jesli jest się z jednej dzielnicy, miasta, regionu, kraju, kontynentu, to ma się to samo w głowie.

Dlatego właśnie demokracja tak świetnie ignoruje mądre osoby. Bo gdyby zamiast podziału geograficznego podzielić ludzi wedle grup o podobnym myśleniu lub podobnym zawodzie czy inteligencji, to wtedy zarówno sama kampania jak i jej wyniki byłyby dużo ciekawsze...

Dlatego daj spoókj mjkl i znajdź kogoś kto myśli jak Ty, choć może ma czarną skórę i pochodzi z miejsca, gdzie nigdy nie byłeś Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 22 Pa 2007, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Bo ludzie są różni


Wiem o tym, ale w swoim miescie takich przypadkow jak majkel niestety nie poznalem. Co prawda znam Go jedynie z opowiesci kobiet, jak to mi niejedna mowila: Filip .Ty to jestes prawdziwym mezczyzna , nie to co moj byly - mjkl. Ale nie bede sie wiecej rozwodzic na ten temat zeby Mu nie robic kompleksow.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 22 Pa 2007, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to żeś dogryzł mjkl... Smile

Rozumiem więc, że nie jest on w opinii kobiet mężczyzną prawdziwym. Więc może jest mężczyzną zmyślonym? Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 22 Pa 2007, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Odżajer Egzegeta napisa:
Bo ludzie są różni


Wiem o tym, ale w swoim miescie takich przypadkow jak majkel niestety nie poznalem.


to moze slabo znasz swoje miasto.

FilipR79 napisa:
Co prawda znam Go jedynie z opowiesci kobiet, jak to mi niejedna mowila: Filip .Ty to jestes prawdziwym mezczyzna , nie to co moj byly - mjkl. Ale nie bede sie wiecej rozwodzic na ten temat zeby Mu nie robic kompleksow.


smialo. kompleksow nie mam. miec nie bede. chcesz moje zdjecie topless?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 22 Pa 2007, 3:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
smialo. kompleksow nie mam. miec nie bede. chcesz moje zdjecie topless?
Jest tu taki wątek, gdzie twoje zdjęcie topless byłoby mile widziane.
A jeszcze bardziej "downless" Smile
Tyle, że to drugie troszeczkę naruszałoby (prymitywne skądinąd) prawo, choć przecież pokazywałoby rzecz zupełnie naturalną i prawdziwą...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 22 Pa 2007, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
mjkl napisa:
smialo. kompleksow nie mam. miec nie bede. chcesz moje zdjecie topless?
Jest tu taki wątek, gdzie twoje zdjęcie topless byłoby mile widziane.


ten o [...] co sie szukaja?

Odżajer Egzegeta napisa:
A jeszcze bardziej "downless" Smile
Tyle, że to drugie troszeczkę naruszałoby (prymitywne skądinąd) prawo, choć przecież pokazywałoby rzecz zupełnie naturalną i prawdziwą...


zwisajaca i owlosiona.


Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 22 Pa 2007, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja też nie lubię wręcz nienawidzę i sie wstydzę zapijaczonych mord z Polski, które chcąc coś załatwić w banku i przychodzą w trzech a nawet w czterech i usiłują coś wytłumaczyć. Strasznie się przy tym denerwując że ich ta Pani bądź Pan w okienku nie rozumie. Ale jak ma zrozumieć jak w potoku wylewanych słów słychać k....rwa, ja pier.....le, głupia cip....a nic nie rozumie. A wystarczyło by sie nauczyć angielskiego na poziomie komunikatywnym. Ale po co.
Lepiej co weekend chlać i jeszcze bardziej zapijać te mordy.........
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 22 Pa 2007, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze ma powody by sie upic - problemy rodzinne, zdrowotne. Dopoki krzywdy tym innym osobom nie wyrzadza to Jego indywidualna sprawa.
A tak na powaznie to jakto byl kiedys napis na Bulgarskiej ( kibice wiedza o co chodzi) oraz jak pozniej spiewal 52 debiec: Lubi nas niewielu, wiekszosc nienawidzi, boja sie wszyscy..... cos w tym jest
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 22 Pa 2007, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
ten o [...] co sie szukaja?

Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.

O gejach. I nie tylko o nich, watek tez jest dla lesbijek. Badz uprzejmy przyswoic sobie te terminologie.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 22 Pa 2007, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisa:
mjkl napisa:
ten o [...] co sie szukaja?
Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.

O gejach. I nie tylko o nich, watek tez jest dla lesbijek. Badz uprzejmy przyswoic sobie te terminologie.


Z calym szacunkiem Ireth dla Twojej orientacji seksualnej. [...], gey. [...]etc. Zwal jak zwal ale o jedno chodzi. Ja tego i tak nigdy nie zrozumiem jak facet moze byc atrakcyjny fizycznie dla drugiego faceta no ale w zaciszu swojej alkowy robcie co chcecie. Ale Wam sie za duzo zachciewa: zwiazki malzenskie, adoptowanie dzieci itp. W niektorych krajach Wam sie to niestety udalo. Ale Was jest podobno az 11% populacji czyli dosc sporo grupa potencjalnych wyborcow. Troszke Ireth pokory na tym forum by Ci sie przydalo. Oczywiscie [...] to moze nie jest mile okreslenie ale nam hetero tez nie jest milo patrzec jak idziecie ulica trzymajac sie za rece itd
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 22 Pa 2007, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Z calym szacunkiem Ireth dla Twojej orientacji seksualnej.

Cala reszte Twojej wypowiedzi znamionuje brak szacunku...
Cytat:
[...], gey. [...] etc. Zwal jak zwal ale o jedno chodzi.

Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.

Jasne, ale jednak jezyk duzo znaczy. Widzisz roznice miedzy "kocham cie" a "z.......m sie w tobie jak c...j"*?
Co do reszty, jesli rzeczywiscie masz ochote o tym pogadac, zapraszam do specjalnego watku w offtopiku.
http://www.forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=1160

*cytat z mlodziezy gimnazjalnej miasta Katowic
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.


Ostatnio zmieniony przez Ireth dnia 22 Pa 2007, 21:32, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stan

Doczy: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysany: 22 Pa 2007, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Oczywiscie [...] to moze nie jest mile okreslenie ale nam hetero tez nie jest milo patrzec jak idziecie ulica trzymajac sie za rece itd

Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.


prosze, nie wypowiadaj sie za wszystkich hetero, mi to absolutnie nie przeszkadza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 22 Pa 2007, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z calym szacunkiem Ireth dla Twojej orientacji seksualnej. [...], gey. [...] etc. Zwal jak zwal ale o jedno chodzi. Ja tego i tak nigdy nie zrozumiem jak facet moze byc atrakcyjny fizycznie dla drugiego faceta no ale w zaciszu swojej alkowy robcie co chcecie. Ale Wam sie za duzo zachciewa: zwiazki malzenskie, adoptowanie dzieci itp. W niektorych krajach Wam sie to niestety udalo. Ale Was jest podobno az 11% populacji czyli dosc sporo grupa potencjalnych wyborcow. Troszke Ireth pokory na tym forum by Ci sie przydalo. Oczywiscie [...] patrzec jak idziecie ulica trzymajac sie za rece itd

Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.


Widzę że Ty taki zacofany troszkę.
Wiesz nie wystarczy wyjechać za granicę żeby być światowym.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 22 Pa 2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viking, czy moglbys uzasadnic czemu jestem zacofany?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 23 Pa 2007, 0:10    Temat postu: Homoseksualizm Odpowiedz z cytatem

Mjkl już nie po raz pierwszy pozwala sobie na używanie słów wulgarnych. Nie potrafi się pohamować. Chyba ma jakiś problem z sobą, bo przecież nie ma potrzeby mówić brzydko.

Gdyby ktoś zabił Ci dziecko lub żonę, to zrozumiałbym, że rozpacz sięga po najgorsze inwektywy w stosunku do mordercy.
Zostaw więc sobie inwektywy na naprawdę złych ludzi...
Szkoda je marnować tak bez sensu.

Ale na co dzień, przy okazji zwykłej grzecznej rozmowy, można chyba wymagać od siebie nieco więcej.

Homoseksualni ludzie też mają prawo do jakiegoś szacunku, choćby dlatego, że są ludźmi. Nawet jeśli homoseksualizm to choroba, to przecież nie wyzywa się chorych i nie obraża się ich z powodu choroby.

Masz natomiast nieco racji, że mniejszości poczuły wiatr w żagle i czasem jak w komedii chcą więcej praw niż większość.
Ostatnio oglądałem komedię o strażakach, którzy udawali małżeństwo. Po oglądnięciu tego filmu doszedłem do wniosku, że geje to często ludzie lepsi niż hetero. Potępienie, nietolerancja i wstyd powodują, że zamykają się nieco w sobie, a tam (w swoim wnętrzu) często można odnaleźć prawdziwe wartości takie jak przyjaźń, poświęcenie itd.
Po kilku przemyśleniach doszedłem nawet do wniosku, że pewien brak tolerancji oraz jakies formy nierównouprawnienia gejów i lesbijek daje im pewną siłę, której się pozbędą, gdy świat już będzie taki zupełnie równy i tolerancyjny.

Tak samo było z chrześcijanami - dopóki byli prześladowani, to ich wiara płynęła z prawdziwego natchnienia. Gdy katolicyzm stał się religią rządzącą, wielu zaczęło "wierzyć" tylko na pokaz...
Zamiast więc walczyć o jakieś wyimaginowane prawa i równość, lepiej cieszyć się jakąś swoją innością. Nie wszyscy są i muszą być równi.
Ważne by szukać szczęścia w życiu bez epatowania świata jakąś naciąganą ideologią równości. Małżeństwo nie zawiera się w USC lecz w sercu. Jeśli ktoś chce prawa do zawierania małżeństw to jest to tylko taka walka o papier. Kiedyś może feministki walczyć będą o rentę z powodu braku penisa, a faceci zażądają dopłat do operacji powiększania biustu.
Jeśli chciałbym przeżyć cud urodzenia dziecka, to będąc facetem jestem upośledzony i należy mi się jakieś odszkodowanie. Może niech rodzące kobiety płacą podatek od tego szczęścia, na rzecz mężczyzn, którzy mają zaświadczenie, że chcą rodzić, a nie mogą.... Smile
Nie ma równości i nigdy nie będzie. Nikt nie wybierze niewidomego na prezydenta. Nikt nie da ślepemu prawa jazdy.
Są ludzie obdarzeni przez naturę (los, boga) i oni mają lepiej. Zamiast im zazdrościć i żądać odszkodowań i wyrównań prawa, lepiej nauczyć się cieszyć z tego co się ma.

Rozsądek musi wyznaczyć jakąś granicę równości; niestety w demokracji to nie rozsądek jest górą....

Walka o bezsensowne prawa, rodzi instynktowny opór i nienawiść u niektórych ludzi. Ofiarą taką jest pewnie mjkl, którego pewnie irytuje to ciągłe mówienie o gejach, jakby ich problemy były przyczyną globalnego ocieplenia...
Obie strony muszą wyciszyć swe emocje i włączyć rozsądek. Bez złości, zawiści, zazdrości.
Ponieważ internet nie pozwala na zrozumienie do końca emocji mówiącego, więc nie wiemy, czy mówiąc "pedał" ktoś ma na celu obrazić tych ludzi, czy też używa tego określenia beznamiętnie.
Skoro więc słowo to jest dwuznaczne, lepiej użyć mniej obraźliwe, a wszelkie zastrzeżenia co do działalności organizacji gejowskich, przedstawiać w formie zwartego zarzutu, a nie chować te zarzuty w określeniu "pedał".


// koniec homilii Smile //
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
HARRY75

Doczy: 15 Cze 2007
Posty: 417
Skd: z Kątowni
PostWysany: 23 Pa 2007, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo chodzi chyba o to żeby wszyscy ludzie byli szczęśliwi i czuli się beapiecznie
ALE
w dążeniu do własnego szczęścia nie jest konieczna zmiana całego świata i ludzi na "lepsze"
Więc jeśli jesteś szczęśliwy i czujesz się świetnie obrażając innych , rób to w samotności nie otwierając ust i nie dotykając klawiatury.
Bardzo serdecznie państwa pozdrawiam , bardzo serdecznie...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 23 Pa 2007, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
A moze ma powody by sie upic - problemy rodzinne, zdrowotne. Dopoki krzywdy tym innym osobom nie wyrzadza to Jego indywidualna sprawa.


i co z tego. btw wedle twego toku rozumowania nasmiewajac sie z buraka czy ponizajac publicznie rowniez krzywdy innym osobom sie nie wyrzadza. to moja indywidualna sprawa kogo czeresniakiem nazwe.

FilipR79 napisa:
A tak na powaznie to jakto byl kiedys napis na Bulgarskiej ( kibice wiedza o co chodzi) oraz jak pozniej spiewal 52 debiec: Lubi nas niewielu, wiekszosc nienawidzi, boja sie wszyscy..... cos w tym jest


nie wszyscy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron