reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Wątek o mjkl
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 23 Pa 2007, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisa:
mjkl napisa:
ten o pedalach co sie szukaja?

O gejach. I nie tylko o nich, watek tez jest dla lesbijek. Badz uprzejmy przyswoic sobie te terminologie.


spoko nie goraczkuj sie ireth. terminologie znam & wiem tez, ze w dzisiejszych czasach okreslenie pedal funkcjonuje juz normalnie jako slowo - nie obelga czy slowo majace kogos upokorzyc. tak samo jak xxxxxxxx/ciapek/skosny czy bialas. wulgarne to moze, ale znam wielu, meskich & zenskich pedalow ktorym to okreslenie nie przeszkadza & funkcjonuje normalnie w rozmowach.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 23 Pa 2007, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Z calym szacunkiem Ireth dla Twojej orientacji seksualnej. Pedal, gey. kochajacy inaczej, pedryl etc. Zwal jak zwal ale o jedno chodzi. Ja tego i tak nigdy nie zrozumiem jak facet moze byc atrakcyjny fizycznie dla drugiego faceta no ale w zaciszu swojej alkowy robcie co chcecie.


przerasta cie to, jestes zbyt ograniczony umyslowo czy emocjonalnie - nie musisz rozumiec. proste.

FilipR79 napisa:
Ale Wam sie za duzo zachciewa: zwiazki malzenskie, adoptowanie dzieci itp. W niektorych krajach Wam sie to niestety udalo. Ale Was jest podobno az 11% populacji czyli dosc sporo grupa potencjalnych wyborcow.


hahahaha... przypomnialo mi sie, ze gdzies tam pisales w jakims temacie, zes student/absolwent.

FilipR79 napisa:
Troszke Ireth pokory na tym forum by Ci sie przydalo.


domyslam sie o co ci chodzi ale mozesz rozwinac? zabawnie bedzie przeczytac.

FilipR79 napisa:
Oczywiscie pedal to moze nie jest mile okreslenie ale nam hetero tez nie jest milo patrzec jak idziecie ulica trzymajac sie za rece itd


frustracja spowodowana utrata kogos bliskiego, braku samoakceptacji czy moze zakorzeniona przez rodzine czy kolegow czy telewizor? pewnie wszystkiego po trochu. hah.

& uwazaj na wlasne mysli w przyszlosci bo na ogol osoby wylewajace takie cos publicznie jak ty sa zakompleksionymi skrytymi fanami wciskania czlonka w meskie zwieracze. a co by powiedzieli koledzy gdyby wydalo sie? w dodatku publicznie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 23 Pa 2007, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

& przypomniala mi sie scena z 'american beauty' kiedy ojciec "dowiadujac sie", ze jego syn obciaga glownemu bohaterowi zasuwa do niego do garazu & probuje wcisnac swoj jezyk w jego usta. filip479 - pasujesz do profilu/postaci idealnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 23 Pa 2007, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Viking, czy moglbys uzasadnic czemu jestem zacofany?


rzeczy oczywistych uzasadniac raczej nie trzeba. ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 23 Pa 2007, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
rzeczy oczywistych uzasadniac raczej nie trzeba. ;]


Ja Ciebie o zdanie nie pytalem, ale jak wystepujesz pod dwiema postaciami... to jeszce jedna i mozna bedzie swiatynie Tobie budowac. Ale jak widze po Twoich dzisiejszych postach majkel to widze ze znowu miales ciezki dzien ( tak jak pozostale 364 Smile . Pewnie w pracy nieprzyjemnosci, jak wracasz do "domu" to jeszzce gorsza gehenna wiec Ci sie czlowieku nie dziwie. Ciesze sie ze na tym forum masz przynajmniej pewna oaze szczescia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 23 Pa 2007, 23:22    Temat postu: Re: Homoseksualizm Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Mjkl już nie po raz pierwszy pozwala sobie na używanie słów wulgarnych. Nie potrafi się pohamować. Chyba ma jakiś problem z sobą, bo przecież nie ma potrzeby mówić brzydko.


uzylem slowa pedal aby sprowokowac. jak widac udalo sie pieknie. ;]

Odżajer Egzegeta napisa:
Gdyby ktoś zabił Ci dziecko lub żonę, to zrozumiałbym, że rozpacz sięga po najgorsze inwektywy w stosunku do mordercy.
Zostaw więc sobie inwektywy na naprawdę złych ludzi...
Szkoda je marnować tak bez sensu.


nie marnuje. stawianie do kata ludzi ziejacych wkolo jadem & nienawiscia do innych to bardzo fajna sprawa. przepadam. ;]

Odżajer Egzegeta napisa:
Ale na co dzień, przy okazji zwykłej grzecznej rozmowy, można chyba wymagać od siebie nieco więcej.


mozna. spoko.

Odżajer Egzegeta napisa:
Homoseksualni ludzie też mają prawo do jakiegoś szacunku, choćby dlatego, że są ludźmi. Nawet jeśli homoseksualizm to choroba, to przecież nie wyzywa się chorych i nie obraża się ich z powodu choroby.


homoseksualizm to nie choroba. gdzies tam kiedys se o tym juz dyskutowalismy. ale nie wazne. ;]

uzywajac slowa pedal nie uzywam go jako obrazy. wyjasnilem wyzej dlaczego tego slowa wlasnie uzylem tu w tym watku. orientacje seksualna traktuje tak samo jak gust czy ulubiony kolor.

Odżajer Egzegeta napisa:
Masz natomiast nieco racji, że mniejszości poczuły wiatr w żagle i czasem jak w komedii chcą więcej praw niż większość.


nei chca wiecej praw niz wiekszosc. chca takie same prawa jak wszyscy albo nie chca praw sformulowanych tak, ze 2jka homoseksualistow jako zwiazek w spoleczenstwie funkcjonujacym w ramach jakichs tam ustalonych praw nie ma tych praw w pelni czy w ogole.

Odżajer Egzegeta napisa:
Ostatnio oglądałem komedię o strażakach, którzy udawali małżeństwo. Po oglądnięciu tego filmu doszedłem do wniosku, że geje to często ludzie lepsi niż hetero. Potępienie, nietolerancja i wstyd powodują, że zamykają się nieco w sobie, a tam (w swoim wnętrzu) często można odnaleźć prawdziwe wartości takie jak przyjaźń, poświęcenie itd.
Po kilku przemyśleniach doszedłem nawet do wniosku, że pewien brak tolerancji oraz jakies formy nierównouprawnienia gejów i lesbijek daje im pewną siłę, której się pozbędą, gdy świat już będzie taki zupełnie równy i tolerancyjny.


to czy ktos zamyka sie w sobie czy nie nie ma raczej zwiazku z orientacja. wstaw w te historyjke np azjate i afroamerykanke czy romeo i julie i masz to samo. ;]

Odżajer Egzegeta napisa:
Tak samo było (...)

Rozsądek musi wyznaczyć jakąś granicę równości; niestety w demokracji to nie rozsądek jest górą....


ano rozsadek.

Odżajer Egzegeta napisa:
Walka o bezsensowne prawa, rodzi instynktowny opór i nienawiść u niektórych ludzi. Ofiarą taką jest pewnie mjkl, którego pewnie irytuje to ciągłe mówienie o gejach, jakby ich problemy były przyczyną globalnego ocieplenia... (...)


hahahaha. tzn ja nie lubie pedalow tak? zeby niejasnosci nie bylo bo znowu ktos czegos gdzies tam nie zrozumie - lubie. i niepedalow tez lubie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 23 Pa 2007, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
mjkl napisa:
rzeczy oczywistych uzasadniac raczej nie trzeba. ;]


Ja Ciebie o zdanie nie pytalem, ale jak wystepujesz pod dwiema postaciami... to jeszce jedna i mozna bedzie swiatynie Tobie budowac. Ale jak widze po Twoich dzisiejszych postach majkel to widze ze znowu miales ciezki dzien ( tak jak pozostale 364 Smile . Pewnie w pracy nieprzyjemnosci, jak wracasz do "domu" to jeszzce gorsza gehenna wiec Ci sie czlowieku nie dziwie. Ciesze sie ze na tym forum masz przynajmniej pewna oaze szczescia.


dzisiaj spoko. na wagarach bylem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 23 Pa 2007, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
dzisiaj spoko. na wagarach bylem.


W Cafe Cozy caly dzien spedziles pewnie...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 23 Pa 2007, 23:59    Temat postu: Re: Homoseksualizm Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
uzylem slowa pedal aby sprowokowac. jak widac udalo sie pieknie.
Udało się, ale nie pięknie... Udało się brzydko.

Cytat:
nie marnuje. stawianie do kata ludzi ziejacych wkolo jadem & nienawiscia do innych to bardzo fajna sprawa. przepadam.
Geje nie zieją nienawiścią. Czasem są głupi i prymitywni, gdy żądają pewnych niepotrzebnych im praw, ale to inna historia.
Jeśli ktoś sieje jadem i nienawiścią to teraz jesteś to Ty. Nawet jeśli nie było to twoim celem, to komuś (dobremu) mogło się zrobić przykro.

Cytat:
uzywajac slowa pedal nie uzywam go jako obrazy. wyjasnilem wyzej dlaczego tego slowa wlasnie uzylem tu w tym watku.
Niestety taki jest wydźwięk tego słowa, więc zastąp je innym.
Jeśli jakiś gej szuka tu podobnych sobie ludzi, to możesz grzecznie mu zakomunikować, że jest już taki wątek.
To, że nie chcesz być poprawny politycznie, nie oznacza, że od razu musisz być chamski.
Bo jeśli twoje słowa kogoś ranią, a Ty to ignorujesz, to znaczy, że jest w Tobie jakieś zło, z którym powinieneś zrobić porządek.

Cytat:
to czy ktos zamyka sie w sobie czy nie nie ma raczej zwiazku z orientacja. wstaw w te historyjke np azjate i afroamerykanke czy romeo i julie i masz to samo.
Toż ja to właśnie chciałem powiedzieć. Że każdy kto w jakiś sposób doświadcza odrzucenia, zyskuje na tym.
Nie chciałbym być tu znowu porównywany do jakiegoś biskupa, ale aż się chce zacytować Biblię, że ostatni będą pierwszymi a poniżeni zostaną wywyższeni (tak jakoś to szło) Smile

Murzyni, inwalidzi, chorzy, zboczeńcy, maniacy, imigranci - ci ludzie zawsze doświadczą jakiegoś poniżenia, nietolerancji, bólu...
Ale to mimo, że nie jest przyjemne, ale jednak daje im siłę, jednoczy w tym bólu, pozwala poszerzyć horyzonty.

Cytat:
hahahaha. tzn ja nie lubie pedalow tak? zeby niejasnosci nie bylo bo znowu ktos czegos gdzies tam nie zrozumie - lubie. i niepedalow tez lubie.
Jeśli lubisz "pedałów" a oni proszą Cię, byś nazywał ich gejami lub homo, to chyba możesz spełnić ich prośbę? chytry
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Leisla

Doczy: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysany: 24 Pa 2007, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja równiez bardzo lubie gejów i z moim kolega urodzonym gejem ;D bawie sie naprawde swietnie i cnie musze sie martwic o to ze mnie zaciagnie do łozka.....
a tak wogole to niektore zwierzeta np niektore delfiny zakladaja zwiazki homoseksualne....
czy one tez są chore i nie naturalne??
takie mowienie ze nie chce sie na to patrzec na ulicy to tak jakby sie nie chcialo wiedziec par o roznych kolorach wlosow....z homoseksualizmu nie da sie wyleczyc a krycie tego w sobie powoduje jeszcze dodatkowych frustracji co moze powodowac np agresje....a po co? wystarczy troche akceptacji ze ktos ma inne pragnienia niz my....
_________________
What's up doc....???
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 24 Pa 2007, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leisla napisa:
ja równiez bardzo lubie gejów i z moim kolega urodzonym gejem ;D bawie sie naprawde swietnie i cnie musze sie martwic o to ze mnie zaciagnie do łozka.....
A to w łóżku jest źle?
Łóżko to bardzo przyjemne miejsce Smile

Cytat:
a tak wogole to niektore zwierzeta np niektore delfiny zakladaja zwiazki homoseksualne....
czy one tez są chore i nie naturalne??
Tak.
Bo o ile związki osobników tej samej płci dla jakichś konkretnych celów (wychowanie potomstwa, polowanie, zabezpieczanie stada) jest normą o tyle seks między osobnikami tej samej płci nie jest do niczego potrzebny, choć może rozładowywać napięcie seksualne, gdy z jakichś przyczyn brak samic.
Lemingi czasem popełniają zbiorowe samobójstwa i nikt nie proponuje by ludzie robili to samo Smile

Nalezy odróżnić miłość od seksu. Homoseksualizm jest rodzajem zboczenia (choć poprawni politycznie lekarze wycofali te określenia kilkanaście lat temu). Normą dla człowieka jest seks typu hetero. Rzadkością jest seks homo, stąd wniosek, że seks homo jest mniejszością, a więc odstepstwem od normalnej większości.

Inteligencja jest również rzadkością, więc można powiedzieć, że ludzie inteligentni to ludzie nienormalni. Jednak ze względu na pejoratywne znaczenie słowa "nienormalny" ludzi inteligentnych nazwiemy ponadnormalnymi, gdyż ich odstępstwo od normy służy społeczeństwu.
Są oni często przywódcami stada...

Cytat:
takie mowienie ze nie chce sie na to patrzec na ulicy to tak jakby sie nie chcialo wiedziec par o roznych kolorach wlosow....
Masz rację, ale mjkl ma prawo do wyrażenia opinii, że nie lubi blondynek, grubych łysych facetów oraz całujących się gejów.
Nie musi oczywiście epatować przy tym wulgarnymi lub agresywnymi określeniami, ale grzecznie może zapoznać nas ze swoim estetycznym kanonem piekna i brzydoty.


Cytat:
z homoseksualizmu nie da sie wyleczyc
Podobnież się da.
To tak samo jak z arachnofobią (to również choroba). Jeśli ktoś będzie chciał się z tego wyleczyć to da radę. A innemu pozostanie tylko mordowanie biednych pajączków na ścianie.

Ponieważ wzrasta tolerancja dla homoseksualizmu, więc geje nie czują już takiej presji na to by zmienić orientację. W przeciwieństwie do arachnofobii, homoseksualizm nie wyrządza większych szkód i można go w sobie tolerować. To tak jak osoba, która lubi popijać niewielkie ilości alkoholu codziennie. Dopóki nei jest to alkoholizm, a tylko jeden kieliszek, to nawet jest to zdrowe i trudno "wyleczyć się" z tego nawyku. Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Leisla

Doczy: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysany: 24 Pa 2007, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leisla napisa:
ja równiez bardzo lubie gejów i z moim kolega urodzonym gejem ;D bawie sie naprawde swietnie i cnie musze sie martwic o to ze mnie zaciagnie do łozka.....
Cytat:
A to w łóżku jest źle?
Łóżko to bardzo przyjemne miejsce Smile

przyjemne ale ja mam faceta i niestety czasem bywam wierna;D
Cytat:
seks między osobnikami tej samej płci nie jest do niczego potrzebny, choć może rozładowywać napięcie seksualne, gdy z jakichś przyczyn brak samic.

a każdy wie jak bardzo ważne jest rozładowanie napiecia....


Cytat:
Nalezy odróżnić miłość od seksu. Homoseksualizm jest rodzajem zboczenia (choć poprawni politycznie lekarze wycofali te określenia kilkanaście lat temu). Normą dla człowieka jest seks typu hetero. Rzadkością jest seks homo, stąd wniosek, że seks homo jest mniejszością, a więc odstepstwem od normalnej większości.

hmm to ja jestem zboczona bo mnie podnica moj facet ktory nie podoba sie wiekszosci kobiet wiec naleze do mniejszosci.....

Cytat:
Masz rację, ale mjkl ma prawo do wyrażenia opinii, że nie lubi blondynek, grubych łysych facetów oraz całujących się gejów.
Nie musi oczywiście epatować przy tym wulgarnymi lub agresywnymi określeniami, ale grzecznie może zapoznać nas ze swoim estetycznym kanonem piekna i brzydoty.

kazdy ma prawo wyrazac swoje antypatie i opinie ale trzeba wiedziec jak to zrobic aby nikogo nie urazic....


Cytat:
Cytat:
z homoseksualizmu nie da sie wyleczyc
Podobnież się da.
To tak samo jak z arachnofobią (to również choroba). Jeśli ktoś będzie chciał się z tego wyleczyć to da radę. A innemu pozostanie tylko mordowanie biednych pajączków na ścianie.

a ja slyszalam ze sie nie da bo homoseksualizm jest wrodzony....tak mowili na zajeciach z psychiatrii na mojej kochanej akademii medycznej...
_________________
What's up doc....???
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 24 Pa 2007, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leisla napisa:
a ja slyszalam ze sie nie da bo homoseksualizm jest wrodzony....tak mowili na zajeciach z psychiatrii na mojej kochanej akademii medycznej...


Na tejze samej uczelni 25 stronicowa praca licencjaka byla uznawa za norme.
Homoseksualizm jest mutacja genetyczna. A poniewaz kazda mutacja genetyczna to choroba, czyli homoseksualizm jest tez choroba niestety nieuleczalna podobnie jak zespol downa. Niestety homoseksualizm zostal wykreslony z listy chorob w latach 70. Na dzien dzisiejszy ogol osob o sklonnosciach seksualnych szacuje sie na 11%. Wg mnie tylko 1% populacji to prawdziwi homoseksualisci. Pozostale osoby to osoby chcace sie wyroznic. kobiety ktore twierdza ze tylko kobieta wie jak dobrze zrobic kobiecie , osoby ktore zakochaly sie niezczesliwie i szukaja ukojenia u osoby tej samej plci itd, przykladow mozna by mnozyc. Niestety grupa ta chce coraz wiecej przywilejow dla siebie - zwiazki malzenskie, adoptowanie dzieci itd. Z adoptowaniem dzieci wiaze sie pewien paradoks, Kto zabroni homoseksualnej kobiecie urodzic dziecko i je wychowywac wraz z jej wybranka . Homoseksualisci mescy maja znacznie gorzej w tej kwestii i roszcza sobie prawo do adopcji. Z calym szacunkiem ale bym nie chcial aby po mojej przedwczesnej smierci (odpukac) moj syn zostal adoptowany przez homoseksualna pare. A co do leczenia homoseksualizmu to cos takiego pomiedzy leczeniem z zespolu downa a leczeniem z alkoholizmu. Alkoholik do konca zycia pozostanie alkoholikiem tak samo dziecko z zespolem downa do konca swojego krotkiego zycia chocby na nauke przeznaczal 5 razy wiecej czasu niz jego rowiesnicy to i tak zawsze bedzie od nich odstawal.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Leisla

Doczy: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysany: 24 Pa 2007, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy uwazasz ze to ze sie pisze krotkie prace lic to znaczy ze zle ucza na danej uczelni?
a ty niby co ukonczyles ze na tej podstawie oceniasz poziom uczelni?



ja sadze ze kazdy ma prawo zyc tak jak chce pod warunkiem ze nikomu nie dzieje sie krzywda psychiczna ani fizyczna ani nie ma zagrozenia zycia ani zdrowia. a homoseksualista nikomu swoja orientacja krzywdy nie robi....to 89% lubi kurczaka a tylko 11% lubi np cielecine to ci ostatni powinni sie leczyc? zastanowcie sie co w mowicie, sprobujcie postawic sie na ich moiejscu...jakby to bylo jakby hetero byli w mniejszosci??
_________________
What's up doc....???
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 24 Pa 2007, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leisla napisa:
czy uwazasz ze to ze sie pisze krotkie prace lic to znaczy ze zle ucza na danej uczelni?
a ty niby co ukonczyles ze na tej podstawie oceniasz poziom uczelni?


Bynajmniej, ale po AM w Warszawie spodziewalbym sie ciut wiekszego zaangazowania zarowno ze strony Promotora jak i ze strony Promotora. 25 stron mozna napisac w dwa dni, uwazam ze wysilek ze stronny studenta konczacy etap edukacji jakim byl licencjat powinien byc o wiele wiekszy. Takze wysilek ze strony Promotora czyli ze sie tak wyraze wczytanie sie w prace tez powinien byc wiekszy bo sprawdzic 25 stron ( minus spis tresci bibliografia etc) nie jest (chyba) dla Niego wiekszym problemem. Wiesz my ludzie spoza Warszafki obojetnie co byscie nie zrobili i tak bedzie dla nas zle. Wy nas nie lubicie i my tez Was nie lubimy. Tutaj taki maly przyklad (umieszczalem juz w dowcipach ale pozwole sobie tutaj tez wkleic). Od 6:50 sie zaczyna co my o Was sadzimy

http://www.youtube.com/watch?v=gn7OJeOQgu8

A tutaj tak dla gejow:
http://www.youtube.com/watch?v=VAP6dyMcvtg
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Leisla

Doczy: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysany: 24 Pa 2007, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powiedz mi co jest wazniejsze dla pielegniarki,,,to ze bedzie umiala lac wode na papierze i pisac jakies teoretyczne rzeczy czy potrafic zaopiekowac sie pacjentem i umiec mu uratowac zycie?
_________________
What's up doc....???
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Leisla

Doczy: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysany: 24 Pa 2007, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy ludzie z warszafki...a skad wiesz ze ja pochodze z warszawy...moze ja tylko tu mieszkam???
_________________
What's up doc....???
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 24 Pa 2007, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewazne, kto z kim przystaje tym sie staje. Wiesz pielegniarki raczej zycia nie ratuja, od tego jest chyba inny personel medyczny. Ale cieszy mnie fakt ze posiadasz w sobie takze umiejetnosci ratujace zycia. To ze potrafisz zaopiekowac sie pacjentem, zrobic zastrzyk, wymienic kaczke itd takich rzeczy sie powinnas nauczyc w liceum medycznym czy tez studium medycznym. Przypominam ze licencjat to jest wyzsze wyksztalcenie i powinno to byc rownoznaczne z posiadaniem zarowno wiedzy jak i umiejetnosci znacznie wychodzacych z zakresu podstawowego.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 24 Pa 2007, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie homoseksualistów.
Jeżeli jakiś człowiek ma inną orientacje seksualną to jego sprawa, pod warunkiem, że nikogo nie krzywdzi. Był już on nieobcy w starożytości. Więc ktoś porównał słusznie takie osoby do chorych na dauna. Zarówno jednym jak i drugim należy się szacunek. Trudno jednak uznać je za normę.Jednak zarówo jedni jak i drudzy dysponują nieraz wiekszym potencjałem np.emocjonalnym niż pozostali ludzi.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Leisla

Doczy: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysany: 24 Pa 2007, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Niewazne, kto z kim przystaje tym sie staje. Wiesz pielegniarki raczej zycia nie ratuja, od tego jest chyba inny personel medyczny. Ale cieszy mnie fakt ze posiadasz w sobie takze umiejetnosci ratujace zycia. To ze potrafisz zaopiekowac sie pacjentem, zrobic zastrzyk, wymienic kaczke itd takich rzeczy sie powinnas nauczyc w liceum medycznym czy tez studium medycznym. Przypominam ze licencjat to jest wyzsze wyksztalcenie i powinno to byc rownoznaczne z posiadaniem zarowno wiedzy jak i umiejetnosci znacznie wychodzacych z zakresu podstawowego.



jak to nie ratuja zycia...to jest personel medyczny ktory szybciej zauwaza ze pacjent jest w ciezkim stanie i jako pierwszy reaguje a lekarze sobie siedza na kawce czy roznych kongresach i maja to gdzies to pielegniarki maja czasem wieksze molzliwosci niz lekarze bo znaja pacjenta a nie widza go przez pol godziny na calym dyzurze....co ty wogole za bzdury opowiadasz...
rada dle ciebie...nie wiesz czegos to sie nie wypowiadaj wtedy...bo o tym to najwyrazniej nie masz pojecia

a ja nie chodzilam do liceum medycznego czy studium tylko odrazu po ogolniaku poszlam na studia wiec nie gadaj glupot gdzie sie czego powinnam uczyc....
_________________
What's up doc....???
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron