reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Morderstwo? Dziekanskiego na lotnisku w Vancouver!!!
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 17 Lis 2007, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monika napisa:
O.E. film powstal na podstawie prawdziwych badan
Tak, tak, wiem. Dlatego własnie przytoczyłem ten przykład.

Ludzie wczuwają się w rolę lub wychodza ich złe emocje, gdy da im się nawet mała władzę.
Jednak nie zwalnia to nikogo z odpowiedzialności za traktowanie innych ludzi jak śmieci. Taki eksperyment (strażnicy-więźniowie) to dobry sposób na odróżnienie ludzi dobrych i złych. Gdy ktoś bardziej martwi się o więźnia i nie jest w stanie robić mu krzywdę, mimo rozkazów szefa, to znaczy, że jest prawdziwym człowiekiem.
Ten natomiast kto wykorzystuje możliwość bycia strażnikiem, by znęcać się nad innymi, na miano człowieka nie zasługuje.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
police55
Go
PostWysany: 18 Lis 2007, 3:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo uważnie obejrzałem ten film z lotniska w Vancouer, czego chyba większośc z Was nie zrobiła. A mówię tak, ponieważ Wasze wypowiedzi to całkiem dosłowne cytaty z mediów. Nie chciałbym umniejszac tragedii, jaką jest śmierc człowieka, ale wg mnie jest to typowa manipulacja medialna, żerująca na ludzkiej tragedii. Bo tragedią jest nie tylko śmierc naszego rodaka, ale również wpływ tego wydarzenia dla jego bezpośrednich sprawców. Może nie wiecie, ale policjant też jest człowiekiem. I to wcale nie jest tak, że po takim wydarzeniu wraca do domu, strzeli szklaneczkę whisky i spokojnie idzie spac. Na szkoleniach z użycia less-leathal weapons policjanci wypróbowują na sobie działanie taserów. Generalnie jest to broń niezabójcza, jednak w przypadkach skrajnych, gdy człowiek jest pod działaniem alkoholu, narkotyków lub chocby adrenaliny, może zmienic się w zabójczą.
Wg mnie policja działała prawidłowo, co widac na filmie. Czy komuś się wydaje, że policjant powinien negocjowac w takim przypadku, może dłużej niż 20-25 sekund, może godzinę? Zresztą to byli policjanci z oddziału specjalnego, szkoleni do szybkiego wyeliminowania zagrożenia. Nasz rodak znajdował się w zamkniętej strefie bezpieczeństwa. Nie było tam żadnej obsługi, która prawdopodobnie uciekła z powodu jego zachowania. Widac było pracowników ochrony, którzy wyraźnie bali się tam wejśc. Dlaczego? A mówienie , że nasz rodak nie był agresywny? Jak wobec tego wygląda człowiek agresywny? Na filmie widac, jak policjant wydał polecenie, gestem zrozumiałym dla każdego, że podejrzany ma połozyc ręcę na stole, czego nasz rodak nie zrobił. Zrobił natomiast szybki ruch w stronę jednego z policjantów. Wówczas został rażony. Normalnie u człowieka nastepuje wówczas zwiotczenie mięśni i pada bezwładnie. Jeśli sie to nie wydarzy, policjant ma prawo myślec, ze podejrzany ma podwyzszony próg reakcji na ból (alkohol, narkotyki). Nie widziałem natomiast na filmie, a co było we wszystkich mediach, wielokrotnego użycia tasera. Jeśli policjanci blokuja podejrzanego własnym ciałem w celu założenia kajdanek, żaden z pozostałych nie użyje tasera, ponieważ raziłby również własnych kolegów. To, co widzą media, nie zawsze jest takie jak się wydaje.
Wielu ludzi spędza na lotniskach dużo czasu, co kosztuję masę utraconych nerwów z różnych powodów. Ale chyba nie każdy od razu rzuca krzesłami i komputerami. Nikogo nie osądzajmy pochopnie. Pewnie, że najłatwiej jest powiedziec - policja zabiła bezbronnego człowieka. Ale gdy chuligani demolują ulicę, samochody czy sklepy - wszyscy wołają - gdzie jest policja?
Powrt do gry
zyzak
Go
PostWysany: 18 Lis 2007, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja obejrzalem film dokladnie,
Policjancie czy znajomy jest Tobie miedzynarodowy gest podniesienia rąk do góry ???? wiesz co to oznacza????Widzę ze nie wiesz, juz Ci tlumacze.
Podniesienie rąk do góry oznacza poddanie się, brak chęci walki itp.

Na filmie, po tym jak Polak podniosł rece do gory, dostal pierwszy impuls.Za co pytam???
Jest to bez wątpienia nadurzycie i juz tak nie broń tych *$#&*$^$*&*$ przebranych w stroje policyjne.
Ale co sie dziwic jak wiekszosc takich policjantow to kretyni i nieuki.
A Ci mordercy ,ktorzy przyczynili sie do smierci Polaka już zostali przeniesieni, a to dopiero poczatek sprawy.
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 18 Lis 2007, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez obejrzalem kilka razy...

http://www.youtube.com/watch?v=qHKk5qQRzL4

poczytalem tez troche o sprawie... i na moje to jest tak, ze koles lecial samolotem pare h, potem czekal pare h we frankfurcie, potem pare h przez ocean, potem pare h w sali odbioru bagazu... koles nie wlada zadnym obcym jezykiem + boi sie latac... laduje w vancouver. nikt mu nie pomaga. nikt nie odbiera. zdezorientowany jest. dostaje ataku paniki co widac na filmie - 0:39 - ostro przyspieszony oddech, puls/tetno 2x szybsze niz normalne pewnie, spocony... bredzi & rozpierdala graty w wyniku ostrego stresu/bezsilnosci... 4:40 - wrzeszczy 'policja' ewidentnie w taki sposob, jakby ich wzywal, bo konflikt to raczej pomiedzy nim a ochrona jest. wg mnie koles liczy na to, ze policja mu pomoze... 5:20 - jak zyzak napisal, podnosi dlonie, palce wyprostowane. osacza go 4 kolesi. jeden wyciaga w jego strone palec, w strone w ktora on w tej chwili idzie/przemieszcza sie... 5:28 - dostaje taserem. chwile przed strzalem trzyma rece z dala od tulowia, rozlozone, wzdluz ciala. imo ani przez chwile nie dal policji pretekstu do takiej reakcji z ich strony... policja wyszla z zalozenia, ze koles to swir/agresywny/terrorysta/rozpierdala sprzety tak jak uslyszeli w zgloszeniu od pracownikow ochrony lotniska. nie bez powodu bylo ich 4... cala akcja raczej tak miala przebiegac zeby nie cackac sie z kolesiem, niewazne co by robil czy mowil. ogluszyc pradem. skuc. wyniesc. szybko i skutecznie.

Cytat:
Wg mnie policja działała prawidłowo, co widac na filmie.


wg mnie nie. bardzo nie... 4 na 1. zadzialali wygodnie a nie prawidlowo. + koles ktorego obezwladniali nie mogl miec przy sobie broni bo wciaz przebywal na lotnisku. nie strzela sie taserem do kogos kto cie ignoruje albo nie rozumie. ataku albo nawet checi ataku nie bylo. co do gestu & polecenia policjanta w 5:24 polak zdaje sie pyta/krzyczy cos w stylu 'gdzie?'... btw w 5:26 widac jak 4 policjantow rozstawia sie juz, aby koles nie uciekl przypadkiem bo wiadomo co sie stanie.. strzal z tasera padl w momencie wydawania polecenia... nie za szybko?

Cytat:
Zrobił natomiast szybki ruch w stronę jednego z policjantów.


kiedy? prosze podaj czas z filmu.

Cytat:
Nie widziałem natomiast na filmie, a co było we wszystkich mediach, wielokrotnego użycia tasera.


dokladnie. to mnie tez ostro zdziwilo, ze wszedzie pisza ze padl drugi strzal, potem trzeci, czwarty... strzal byl jeden.

Cytat:
Wielu ludzi spędza na lotniskach dużo czasu, co kosztuję masę utraconych nerwów z różnych powodów. Ale chyba nie każdy od razu rzuca krzesłami i komputerami.


po kilkunastu godzinach w bardzo stresogennym otoczeniu bez mozliwosci/umiejetnosci porozumienia sie z kimkolwiek & nieumiejetnosci poruszania sie po lotnisku raczej ciezko sie dziwic, ze do czegos takiego doszlo.

Cytat:
Pewnie, że najłatwiej jest powiedziec - policja zabiła bezbronnego człowieka.


i najlatwiej i w tym konkretnym przypadku jak najbardziej slusznie. wiadomo, ze nie dla wlasnej przyjemnosci, policjanci to tez ludzie, tez dzialaja pod wplywem ostrego stresu co i w tej sytuacji bylo bardzo widoczne, no ale stalo sie... niestety.

Cytat:
Ale gdy chuligani demolują ulicę, samochody czy sklepy - wszyscy wołają - gdzie jest policja?


no od tego jest policja zeby ich wolac przy okazji takich akcji. ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 18 Lis 2007, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taser Death by RCMP - commentary by filmer
http://www.youtube.com/watch?v=7QTd8vXOhZs
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 18 Lis 2007, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
..5:28 - dostaje taserem. chwile przed strzalem trzyma rece z dala od tulowia, rozlozone, wzdluz ciala. imo ani przez chwile nie dal policji pretekstu do takiej reakcji z ich strony... policja wyszla z zalozenia, ze koles to swir/agresywny/terrorysta/rozpierdala sprzety tak jak uslyszeli w zgloszeniu od pracownikow ochrony lotniska. nie bez powodu bylo ich 4... cala akcja raczej tak miala przebiegac zeby nie cackac sie z kolesiem, niewazne co by robil czy mowil. ogluszyc pradem. skuc. wyniesc. szybko i skutecznie.


Wg mnie 5.28 Robert Dziekański wykonał szybki ruch obiema rekami wprost przed siebie, jakby klaskał i w tym samym momencie został rażony. Ale masz rację, z całą pewnością policjanci chcieli szybko załatwic sprawę, a my nie wiemy jak długo ona trwała wcześniej, pnieważ nikt o tym nie mówi (od kiedy RD okupował pomieszczenie). Myślę, że jeśli połozyłby ręce na stole i stanął tyłem w rozkroku, zostałby tylko skuty i wyprowadzony, bez użycia broni.

Cytat:
wg mnie nie. bardzo nie... 4 na 1. zadzialali wygodnie a nie prawidlowo. + koles ktorego obezwladniali nie mogl miec przy sobie broni bo wciaz przebywal na lotnisku

Policjant zawsze zakłada, że możesz miec broń, bez względu na okoliczności. Pewnośc, że jej nie masz ma dopiero po przeszukaniu. Było ich 4 na 1 prawdopodobnie dlatego, że otrzymali informację, że ochrona sobie nie radzi.

Cytat:
wiadomo co sie stanie.. strzal z tasera padl w momencie wydawania polecenia... nie za szybko?


Wyjaśniłem wyżej jak to widzę - nie za szybko, ale rzeczywiście bardzo szybko.

Cytat:
kiedy? prosze podaj czas z filmu.]


5.28

Cytat:
po kilkunastu godzinach w bardzo stresogennym otoczeniu bez mozliwosci/umiejetnosci porozumienia sie z kimkolwiek & nieumiejetnosci poruszania sie po lotnisku raczej ciezko sie dziwic, ze do czegos takiego doszlo.]


Trudno się dziwic. Ja sie nie dziwię i wbrew pozorom nie usprawiedliwiam działań policji. Staram się tylko obiektywnie, bez emocji interpretowac fakty. Poprzednie posty kolegów niosły bardzo duży ładunek emocjonalny i wiem, że z góry postawili tezę o winie policji. Nawiasem mówiąc RCMP zawsze była i chyba jest uznawana za najlepszą policję na świecie.

Cytat:
no ale stalo sie... niestety.]

Niestety.


Cytat:
no od tego jest policja zeby ich wolac przy okazji takich akcji. ;]


Jest. Niemniej, gdy policjant reaguje mało agresywnie jest oskarżany o nieudolnośc, jeśli agresywnie jest nazywany mordercą, kretynem i nieukiem. Ciężka praca.

I jeszcze jedna uwaga. Temat jest gorący, ponieważ nasz rodak nie żyje i jest ofiarą. Ciekawe, czy tak samo kolega Zyzak będzie bronił pamięci niewinnych kobiet i dzieci zamordowanych z zimną krwią przez bestie w polskich mundurach w Afganistanie?
Powrt do gry
zyzak
Go
PostWysany: 18 Lis 2007, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RCMP zawsze była i chyba jest uznawana za najlepszą policję na świecie, co nie oznacza ,ze nie dochodzi tam do pomyłek. A jak wiemy pomyłki organow państwowych są skrzętnie skrywane przed opinią publiczną,w Polszy czy tez na sswiecie. Być moze w canadzie jest mielicja do bani , nawet gorsza od polskich policjancikow, ale mogą oni miec takie mechanizmy w systemie ze te pomylki nie wychodzą na jaw, są skrywane.
Bardzo dobrze ,ze czlowiek ktory nagrał to zdarzenie wynajął prawników i udało im się odzyskać, zarekwirowany po zajsciu przez policje film i go upublicznić.Dzieki niemu widzimy prawdę. Gdyby nie to, sprawy by nie bylo, chyba nei musze tlumaczyc.
Jak chcesz police to zaloz temat o kobietach i dzieciach zabitych przez polskich najemikow walcxacych przy boku zjebanego usa. czy jak tam.
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 19 Lis 2007, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisa:
Wg mnie 5.28 Robert Dziekański wykonał szybki ruch obiema rekami wprost przed siebie, jakby klaskał i w tym samym momencie został rażony. Ale masz rację, z całą pewnością policjanci chcieli szybko załatwic sprawę, a my nie wiemy jak długo ona trwała wcześniej, pnieważ nikt o tym nie mówi (od kiedy RD okupował pomieszczenie). Myślę, że jeśli połozyłby ręce na stole i stanął tyłem w rozkroku, zostałby tylko skuty i wyprowadzony, bez użycia broni.


dziekanski w sali odbioru bagazu byl jakies 9 godzin. jego matka, majaca go odebrac zostala wprowadzona w blad bo nikt nie zalozyl, ze ktos moze w taki sposob zgubic sie na lotnisku. tak czy inaczej - w 5:21 wykonal szybki ruch ale podnoszac rece do gory w gescie mowiacym cos w stylu 'dajcie mi spokoj' czy 'ja to xxxxxxx' i odszedl na bok... na blacie rak nie mogl polozyc bo stal przy oknie, tylem do niego, a droge do blatu blokowal mu jeden z policjantow widoczny na filmie. gdyby ruszyl w jego strone dostalby taserem wczesniej... zwroc uwage w 5:26 i 27 jak policjanci rozstawiaja sie po jego 3 stronach. za plecami ma szybe. chwile wczesniej koles z lewej ma juz taser przygotowany do strzalu... w 5:28 zaczyna sie miotac bo juz zostaje razony pradem... + w 5:27 krzyczy cos w stylu 'zostawcie mnie' czy 'co wy chcecie'. tak osoba, ktora chce zaatakowac raczej nie mowi... latwiej to wszystko zaobserwowac ogladajac sobie film klatka po klatce w imovie czy adobe premiere. wszystko widac jak na dloni. calosc jest raczej oczywista i totalnie jednoznaczna.

Cytat:
Policjant zawsze zakłada, że możesz miec broń, bez względu na okoliczności. Pewnośc, że jej nie masz ma dopiero po przeszukaniu. Było ich 4 na 1 prawdopodobnie dlatego, że otrzymali informację, że ochrona sobie nie radzi.


zawsze. tak. ale nie moze pozbawic sie zdrowego rozsadku. dziekanski byl wciaz w strefie celnej czy jak to tam sie nazywa. raczej nie mogl miec przy sobie broni. statystycznie to tak pewnie na 99.9%. + policjantow bylo 4, gdzies wyczytalem, ze nawet 5 tylko ten piaty zostal na zewnatrz & nie widac go na filmie. a procedura rcmp jest taka, ze do takiego zdarzenia idzie 3... to tez o czyms swiadczy.

Cytat:
Wyjaśniłem wyżej jak to widzę - nie za szybko, ale rzeczywiście bardzo szybko.


zdecydowanie za szybko. pobadaj to video jeszcze raz. btw na daily motion jest wersja z lepszym synchro obraz/dzwiek. ta wersja jutubowa pod koniec troche sie sypie.

Cytat:
Trudno się dziwic. Ja sie nie dziwię i wbrew pozorom nie usprawiedliwiam działań policji. Staram się tylko obiektywnie, bez emocji interpretowac fakty. Poprzednie posty kolegów niosły bardzo duży ładunek emocjonalny i wiem, że z góry postawili tezę o winie policji. Nawiasem mówiąc RCMP zawsze była i chyba jest uznawana za najlepszą policję na świecie.


tez staram sie ocenic bez emocji. & mysle, ze mi sie udalo. wina policji ewidentna. + pracownikow ochrony & obslugi lotniska. ich nawet wieksza. co do najlepszych - policja oceniana jest przede wszystkim na podstawie statystyk. a to niekoniecznie czy nie zawsze dobry wyznacznik.

Cytat:
Jest. Niemniej, gdy policjant reaguje mało agresywnie jest oskarżany o nieudolnośc, jeśli agresywnie jest nazywany mordercą, kretynem i nieukiem. Ciężka praca.


ciezka praca ale w sumie praca jak kazda inna. inny charakter, inne problemy. na pewno duza odpowiedzialnosc.

Cytat:
I jeszcze jedna uwaga. Temat jest gorący, ponieważ nasz rodak nie żyje i jest ofiarą. Ciekawe, czy tak samo kolega Zyzak będzie bronił pamięci niewinnych kobiet i dzieci zamordowanych z zimną krwią przez bestie w polskich mundurach w Afganistanie?


niewazne czy rodak czy nie rodak. zabili kolesia bo sie zgubil na lotnisku & zeswirowal - pewnie wsiok z rumunii czy rosji, zycie jego jest wiec mniej warte. kwestia oceny czy podejscia... a na podstawie tej oceny, nawet pobieznej, sie dziala... i tak imo zadzialala policja & wczesniej ochrona... gdyby dziekanski byl nieco inaczej ubrany czy mial mniej slowianskie rysy twarzy albo mniej slowianska fryzure to pewnie do tego wogole by nie doszlo...

w polsce tak samo ocenia sie skosnych z wietnamu czy kambodzy & gdyby taki na bosaka latal po okeciu to pewnie zostalby z taka sama brutalnoscia jak dziekanski potraktowany... ale to w sumie temat na inna bajke...

& to jest norma, ze zycie/cokolwiek co sie dzieje zwiazane ze swojakiem, czy bardziej ogolnie - cywilizowanym (europa/ameryka pln) jest bardziej wazne/ekscytujace/pociagajace/straszne/niehumanitarne/szokujace niz np rozstrzelanie stada brudasow gdzies na jakims zakurzonym xxxx w afganistanie czy innym bangladeszu...

+ do tego wszystkiego - dziekanski byl odwodniony co spotegowalo jego atak paniki & totalnie irracjonalne zachowanie na kilka minut przed smiercia

+ http://www.google.com/search?q=taser+death
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 19 Lis 2007, 1:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z mjkl. Film wyraźnie pokazuje, że gdyby policja była bardziej cierpliwa, to do tragedii by nie doszło.
Poza tym wszystkim, oni trzymali go pod prądem dośc długo. O ile się znam na rzeczy, to rażenie prądem trwało do chwili, gdy policjant trzymający taser krzyknął coś do swoich kolegów (pewnie, że już przestał razić) i wtedy oni mogli się rzucić na człowieka.
Dopóki trwa rażenie prądem, to nikt się nie zbliża...

Tak długie rażenie prądem wydaje się zwierzecą brutalnością. Ot taka zabawa z człowieczkiem z dzikiego kraju...

Oczywiście mogę się mylić. Również biorę pod uwagę, że policjanci po całym zajściu mają moralnego kaca. Ale jednak brakowało im moralnej siły, gdy bawili się człowiekiem.

Jeśli chodzi o brak policji przy (c)huligańskich wybrykach - to jest inna sprawa. Gdy huligani zaczynają wojnę z policją, to jest oczywiste, że policja może uzyć nawet broni ostrej.
Natomiast w przypadku omawianego wyżej zdarzenia, nie mamy do czynienia z kimś kto atakuje a raczej z kimś kto chce zwrócić na siebie uwagę.
Podkreślę to co zauważył mjkl: ten Polak cieszył się, gdy zobaczył policję. Pewnie ochroniarze nie pozwalali mu gdzieś przejść "na skróty" a on nie wiedział, gdzie ma iść i co robić.

Oczywiście cały czas jestem otwarty na wyjaśnienia policji, ale jak na razie te wyjaśnienia są mgliste i jakieś takie podejrzanie zdawkowe. Ile trzeba czasu, by ustalić jak było lub podać wersję tych policjantów?
Poza tym policja sama sobie robi szkodę, gdy utrudnia odzyskanie filmu i z góry zakłada, że jej funkcjonariusze działali dobrze.
Z góry nic się nie powinno zakładać, a film jako własność prywatna, powinien być zwrócony właścicielowi po kilku dniach.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 19 Lis 2007, 5:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche offtopikowo, ale a propos kandayjska policja:

http://wiadomosci.onet.pl/1643139,69,1,1,item.html
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 19 Lis 2007, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Troche offtopikowo, ale a propos kandayjska policja:

http://wiadomosci.onet.pl/1643139,69,1,1,item.html


"Decyzja ta została również podjęta w oparciu o informacje zawarte w raporcie przygotowanym na zlecenie kanadyjskiego Ministerstwa Przemysłu. Zgodnie z przedstawionymi tam faktami, dzielenie się plikami w sieci w żaden sposób nie wpływa na poziom sprzedaży muzyki. Tendencja ta ma raczej charakter odwrotny: im więcej osób pobiera pliki przez sieci P2P, tym bardziej zwiększa się sprzedaż płyt CD."

hah. w koncu zaczelo docierac... :]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 19 Lis 2007, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:

hah. w koncu zaczelo docierac... :]


A Ty widze kradniesz.....
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 19 Lis 2007, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
mjkl napisa:

hah. w koncu zaczelo docierac... :]


A Ty widze kradniesz.....


"kradne". muzyke ostatnio rzadziej. czesciej filmy i oprogramowanie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 19 Lis 2007, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
FilipR79 napisa:
mjkl napisa:

hah. w koncu zaczelo docierac... :]


A Ty widze kradniesz.....


"kradne". muzyke ostatnio rzadziej. czesciej filmy i oprogramowanie.


A chleba w sklepie nie?
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 19 Lis 2007, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
A chleba w sklepie nie?


chleba nie. cukierki i orzechy tak.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 20 Lis 2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.worldairportawards.com/Awards_2007/Airport2007.htm

8 miejsce Evil or Very Mad

Publiczne dochodzenie a jednak....
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 20 Lis 2007, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=9414690&rfbawp=1195573747.042&ticaid=14db1
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 22 Lis 2007, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1646223,12,item.html
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 22 Lis 2007, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale naprawdę wszyscy już wiedzą, że kolega FR79 regularnie czyta wiadomości.
Powrt do gry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysany: 22 Lis 2007, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisa:
Ale naprawdę wszyscy już wiedzą, że kolega FR79 regularnie czyta wiadomości.


Ja tylko staram sie zeby kazdy kto chce wypowiedziec sie w tym temacie byl na biezaco.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron