reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Polki w urzedzie pracy !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
true

Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 3
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 20:11    Temat postu: Re: Polki w urzedzie pracy !!! Odpowiedz z cytatem

[quote="*KitkaAnitka*"]
true napisał:


oj bój się Kasiu !
quote]

Chyba jakas pomylka..... Neutral


tak myślisz ?

lukass napisał:
... mam nadzieje że do rodaczki która wie na 100 % jak to napisała już puka policja w celu przesłuchania oby miała więcej do powiedzenia niż
ekki talla Islensku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tak tak już pukają do Pani Kasi G.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczepan

Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 20:13    Temat postu: l Odpowiedz z cytatem

Moze i farmazony dziewczyny popisaly na temat kobiet pracujacych w urzedzie pracy, nie wiem nie znam ale ty ich tak nie strasz policja bo sie nie zle usmialem i zapewne nie tylko ja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skąd: Rvk
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 20:14    Temat postu: Re: Polki w urzedzie pracy !!! Odpowiedz z cytatem

[quote="true"]
*KitkaAnitka* napisał:
true napisał:


oj bój się Kasiu !
quote]

Chyba jakas pomylka..... Neutral


tak myślisz ?

lukass napisał:
... mam nadzieje że do rodaczki która wie na 100 % jak to napisała już puka policja w celu przesłuchania oby miała więcej do powiedzenia niż
ekki talla Islensku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ja nie mam na imie Kasia!!!!! Neutral
tak tak już pukają do Pani Kasi G.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
true

Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 3
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 20:18    Temat postu: Re: l Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Moze i farmazony dziewczyny popisaly na temat kobiet pracujacych w urzedzie pracy, nie wiem nie znam ale ty ich tak nie strasz policja bo sie nie zle usmialem i zapewne nie tylko ja.



wiesz słowo policja to mało znaczący szczegół, myśle że za bezpodstawne obrażanie osoby jak by niebyło publiczej zapuka ktoś inny np: adwokat Pani Elżbiety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasss

Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 41
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 20:22    Temat postu: prosze o zamkniecie tematu Odpowiedz z cytatem

prośba do admina można zamknąć ten głupi temat policja nie policja adwokat ? osoba która wylała wiadro pomyj się przekona sama kto ją odwiedzi nic nam do tego i niech to bedzie przestroga zanim ktos chlapnie a pozniej pomysli !
_________________
lukasikkk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skąd: Rvk
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 20:41    Temat postu: Re: l Odpowiedz z cytatem

true napisał:
szczepan napisał:
Moze i farmazony dziewczyny popisaly na temat kobiet pracujacych w urzedzie pracy, nie wiem nie znam ale ty ich tak nie strasz policja bo sie nie zle usmialem i zapewne nie tylko ja.



wiesz słowo policja to mało znaczący szczegół, myśle że za bezpodstawne obrażanie osoby jak by niebyło publiczej zapuka ktoś inny np: adwokat Pani Elżbiety.


Ok niech odwiedza mnie-a nie jakas Kasie G. ktorej nie znam....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mkwr45

Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 330
Skąd: RKV
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 21:20    Temat postu: Re: l Odpowiedz z cytatem

true napisał:
szczepan napisał:
Moze i farmazony dziewczyny popisaly na temat kobiet pracujacych w urzedzie pracy, nie wiem nie znam ale ty ich tak nie strasz policja bo sie nie zle usmialem i zapewne nie tylko ja.



wiesz słowo policja to mało znaczący szczegół, myśle że za bezpodstawne obrażanie osoby jak by niebyło publiczej zapuka ktoś inny np: adwokat Pani Elżbiety.
lol_na lol_na lol_na lol_na lol_na lol_na Exclamation
_________________
i'm2good2be4go10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROSILAM WAS O NIE UDZIELANIE SIE JUZ W TYM WATKU.

BEDZIE CO MA BYC; PRZESTANCIE SIE PRZEPYCHAC..

_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa" , takie znoszone a jakie prawdziwe. Mnie też nie dawno ktoś swoim zachowaniem zmieszał z błotem i też musiałam oczami świecić za czyjeś kętactwa . Ale właśnie pomyslałam o tym szkolnym przysłowiu. I wyszło na moje bez żadnych wyjaśnień z mojej strony. Nie znam Pani Eli , ale radzę jej uzbroić się w cerpliwość. Jeżeli ktoś jednak sam zna tę kobięte niech napisze o niej obiektywnie.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
foo

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 659
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 10:37    Temat postu: Re: temat ktĂłrego juz być nie powinno Odpowiedz z cytatem

lukasss napisał:
pytanie tylko dlaczego robi się komuś czarny pijar za co za bezinteresowną pomoc bo ktoś mieszka 17 lat zna język wie gdzie i jak się załatwia różne sprawy pamięta jak mu było ciężko więc stara się komuś pomóc żeby mu było łatwiej ?

Średnio mnie ta cała sprawa obchodzi bla bla bla..., ale czy te panie tam pracują czy są na jakims wolontariacie?

Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie ludzie podchodzą do swojej pracy, bez względu na swoją płeć, czy pochodzenie, czy wykształcenie. A i ludzie są różni na przykład wiele Polek bezinteresownie pomaga rodakom( jeśli Ciebie nurtuje ten temat).
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
foo

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 659
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbytnio mnie nie nurtuje, pytałem nie o wiele Polek, ani różnych ludzi ale o te konkretne o których jest mowa, bo wątek zaczął się od pań które pracują w urzędzie a nagle okazało się, że mowa jest o jakichs co bezinteresownie pomagają, dla mnie sprzeczność :-] i nie zrozum mnie źle - ja mam tą sytuację w głębokim poważaniu, chciałem tylko ustalić czy pracują czy bezinteresownie pomagają :-)

No ale jak już sobie tak gaworzymy to chciał bym filozoficznie zauważyć, że "bezinteresowna pomoc" to jest trochę naciągane hasełko.
Czy ktokolwiek na prawdę pomaga innym jeżeli nie ma z tego korzyści?
To dlaczego? Bo np "pamięta jak mu było ciężko więc stara się komuś pomóc żeby mu było łatwiej ?", albo "czuje potrzebę pomagania innym" albo inne tego typu powody.
Ale to nie jest "bezinteresowna pomoc", można powiedzieć, że bez korzyści materialnych ale nie bezinteresownie, jak ktoś pomaga "bo czuje potrzebę" to własnie "pomagając" zaspokaja swoją potrzebę, jak pomaga "bo pamięta" to też robi to żeby sobie poprawić samopoczucie, czy podnieść samoocenę, to raczej nie jest całkiem "bezinteresownie".

PozdrĂłwka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paitra
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 13:39    Temat postu: polki w urzedzie Odpowiedz z cytatem

tu pisze sie tylko plotki ,natalia nie pracuje a elzbieta nadal tam pracuje i nic sie nie zmieni,,,pozdrawiam,,, to dla ciekawskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest takie pojęcie jak altruizm. A o tych konkretnych paniach nie wiem nic. Tylko wiem jedno: ten się nigdy nie myli co nic nie robi? Oczywiście możesz napisać bla , bla, bla .
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie już, bo skoro moderator prosił żeby nic więcej w tym temacie nie pisać to trochę niegrzecznie wygląda jak nadal kruszycie kopie.
Nie ma to Ĺźadnego sensu.

No i ja też wyszłam tym samym na taką co się nie stosuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skąd: Rvk
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisał:
Przestańcie już, bo skoro moderator prosił żeby nic więcej w tym temacie nie pisać to trochę niegrzecznie wygląda jak nadal kruszycie kopie.
Nie ma to Ĺźadnego sensu.

No i ja też wyszłam tym samym na taką co się nie stosuje.


bo ty zawsze musisz sie wtracic tam gdzie cie nie chca....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skąd: Z nie nacka
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisał:
"Oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa" .......Eli , ale radzę jej uzbroić się w cerpliwość. Jeżeli ktoś jednak sam zna tę kobięte niech napisze o niej obiektywnie.


Obiektywnie?
Czyli tak od siebie Smile

Znam Elę i lubię, ale.....tak jak i ktoś o mnie, tak i Ja o niej mam własne ale czy obiektywne? Smile
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam ,że można byc nawet wobec siebie obiektywnym,( nie jest to łatwe ale niewykonalne). Każdy zna swoje dobre i złe strony, chyba że jest kompletnie zakłamanym, oj takich też znam ze swojego środowiska.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron