reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

nasza-klasa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia

Dołączył: 01 Lis 2004
Posty: 18
Skąd: Polska
PostWysłany: 10 Gru 2007, 10:48    Temat postu: nasza-klasa Odpowiedz z cytatem

Temat mało islandzki... Przebywając na wyspie tęskniłam za znajomymi. Zastanawiałam się co robią. Kilka tygodni temu znalazłam serwis www.nasza-klasa.pl . Muszę przyznać, że fantastycznie się bawię odnajdując znajomych z dawnych klas POLECAM!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 10 Gru 2007, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szajbus
doskonaly portal, aczkolwiek chwilowo nieco przeciazony(caly czas zyskuje nowych uzytkownikow (3miliony stuknelo))
mozna odnalezc starych przyjaciol, szkolne znajomosci od przedszkola po studia i organizacje pozaszkolne Smile

ja jestem od wielu miesiecy, znajomych sie dodaje caly czas mnostwo, odkurzylam wiele znajomosci, znalazlam sie z kilkoma osobami z ktorymi bezskutecznie szukalismy sie od dawna (wzajemnie jak sie okazalo).

wszyscy umieszczaja zdjecia i fajnie jest zobaczyc pozmieniane po tylu latach - badz nie - twarze, dowiedziec sie co kto porabia. Zorganizowac spotkania.

co ciekawe, policzylam, ze 26% sposrod moich znajomych jest poza Polska..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron