reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Są idioci na tym świecie

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rangurmadur
Gość
PostWysłany: 20 Gru 2007, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, musze powiedziec ze mam bardzo zmieszane, by nie uzyc okreslenia - WSTRZASNIETE uczucia demokratyczne, jesli zdarzylo sie na tym forum, ze watek ogloszen towarzyskich dla gejow i lesbijek WCIAZ ISTNIEJE, a zalozony przeze mnie dla NIE-GEJOW i NIE-LESBIJEK zostal dyskretnie usuniety, i nawet nie dostalem ostrzezenia, ani jakiegokolwiek wytlumaczenia tego posuniecia(SIC!)

Hmm, ktos mi kiedys sugerowal ze w Polsce pleni sie HOMOMANIA, czyli nastawienie preferujace poparcie dla ruchow homo. Nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom, chetnie usciskam sie z jednymi i drugimi na Sylwestra i bede im zyczyl JAK NAJLEPIEJ, ale co do cholery z DEMOKRACJA i rownoscia w mediach dla orientacji seksualnych??
Smile
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 20 Gru 2007, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, moderatorka na tym forum jest Ireth o odmiennej orientacji seksualnej niz moja (nad czym bardzo ubolewam) i nic na dyskryminacje tutaj nie poradzimy Sad
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rangurmadur
Gość
PostWysłany: 21 Gru 2007, 2:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec to jest rozwiazanie zagadki Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 21 Gru 2007, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie tego, psiakosc, watku nie moderuje... Mam tylko dwa dzialy pod opieka. Ale licze, ze O.E. zmoderuje, co powinno byc zmoderowane.

Zalenie sie na niedemokratycznosc posuniecia jest co najmniej smieszne, sa juz trzy dzialy, gdzie sie osoby odmiennej plci moga na spotkania i randki umawiac, zakladanie kolejnego wygladalo raczej na szukanie dziury w calym. EOT.

Wesolych Swiat, Panowie i Panie.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 22 Gru 2007, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat wątku idealnie pasuje do postu jego autora.
Istnieją już na tym Forum ogłoszenia towarzyskie. Przyjmując zdroworozsądkowo, że większość stanowią ludzie heteroseksulani (jako, że są większością, to można ich od biedy nazwać normalnymi), więc dla tej "zdrowej" wiekszości jest właśnie tenże wątek.
Przyjmując homoseksualizm jako pewne niegroźne zboczenie (już o tym pisałem w pewnym wątku, więc proszę się tu z dyskusją nie pchać), to dla tych nieco innych ludzi powstał specjalny wątek, by mogli się tam czuć bardziej komfortowo.

Natomiast myślę, że nasz drogi Admin wysłucha prośbę autora tego postu i za spamowanie dostanie on jakąś karę.

Pozdrawiam wszystkich rozsądnych i dobrych ludzi.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron