reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Służba zdrowia na Islandii
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o lekarzach na Islandii
Bardzo dobrzy
14%
 14%  [ 17 ]
Dobrzy
26%
 26%  [ 31 ]
Przeciętni
21%
 21%  [ 25 ]
Słabi
14%
 14%  [ 17 ]
Do niczego
21%
 21%  [ 25 ]
Wszystkich Głosów : 115

Autor Wiadomość
misiaczek4069

Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: juchyyy
PostWysłany: 18 Lis 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisał:
szaleństwo... Very Happy
Grazyna: teraz juĹź wiesz, o czym ja tutaj ... Very Happy


Nie wiem jak Grazyna, ale ja nie wiem o czym ty tu....

Wydaje mi sie, ze jestes dwulicowa....nie masz chyba zbyt wielu przyjaciol...i tak naprawde udajesz kogos, kim tak naprawde nie jestes..a w sieci mozemy byc kim chcemy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 18 Lis 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiaczku przyjmuję twoje przeprosiny. Ale nie osądzaj zbyt AB ponieważ ona także przyznała się ,że ją poniosło. Ja nauczyłam się zbyt szybko nie osądzać ludzi.Często się okazuje ,że to co nas razi u innych , jest tylko pozorem. Tutaj mogłabym zrobić mega temat, ale nie mam czasu pisać i wątpię, czy psychologia społeczne jest miejscem akurat tutaj na miejscu. Chyba wkurzyło Ciebie to,co napisałam do Sxxxxn. Ale sam pomyśl , jeżeli ktoś publicznie mówi o swoich innych poglądach to jest odważnym człowiekiem i właśnie za to go szanuję. A nie za to ,że jest rasistą według jego.A Ty sam znasz swoje wady i co podasz je publicznie czy raczej nie? Ja nienawidzę ludzi fałszywych , co to " na głowie złoty ma wianek, a przed nią bierzy baranek " a tak naprawdę jest całkiem innym człowiekiem.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 18 Lis 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisał:
Misiaczku przyjmuję twoje przeprosiny. Ale nie osądzaj zbyt AB ponieważ ona także przyznała się ,że ją poniosło. Ja nauczyłam się zbyt szybko nie osądzać ludzi.Często się okazuje ,że to co nas razi u innych , jest tylko pozorem. Tutaj mogłabym zrobić mega temat, ale nie mam czasu pisać i wątpię, czy psychologia społeczne jest miejscem akurat tutaj na miejscu. Chyba wkurzyło Ciebie to,co napisałam do Sxxxxn. Ale sam pomyśl , jeżeli ktoś publicznie mówi o swoich innych poglądach to jest odważnym człowiekiem i właśnie za to go szanuję. A nie za to ,że jest rasistą według jego.A Ty sam znasz swoje wady i co podasz je publicznie czy raczej nie? Ja nienawidzę ludzi fałszywych , co to " na głowie złoty ma wianek, a przed nią bierzy baranek " a tak naprawdę jest całkiem innym człowiekiem.


kazdy ma jakies wady, bo nikt idealem nie jest...nie osadzam jej po prostu wydaje mi sie ze juz sie zagubila...i NAPRAWDE NIE ROZUMIEM CZEMU AKURAT PRZYCZEPILI SIE KASIUNI.... inni tez podawali swoje przyklady...kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania....tak jak napisalem na forum mozna udawac...i mysle ze Acid to wlasnie robi....ale coz...


ja rozwniez spotkalem sie z brakiem profesjonalizmu.mialem wtedy goraczke, nie bylem w pracy od kilku dni, a gdy poszlem do lekarza powiedzial, ze sasmo mi przejdzie.nie badal mnie i stwierdzil, ze to nic takiego...moja konwersacjia z lekarzem nie okazala zadnego rezultatu, tak wiec poszedlem do domu i musialem kurowac sie ,,babcinymi,, sposobami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 18 Lis 2009, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia Wink

Byc moze ,ze Ci co sa mocno zawiedzeni mieli zbyt wysokie wymagania od sluzby zdrowia .
( wiekszosc to na pewno pechowy los )

Spodziewasz sie opieki i lekarstw a tutaj Ci cole przepisuja ,zawiedzony Sad

Z drugiej banki ... masz nadzieje ,ze to nic powaznego i cieszysz sie ,ze tylko cola zapisana i do pracy Smile.

Dzieki bogu mam zdrowa rodzine i nie doswiadczylem jeszcze wieeelkich zawodow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 18 Lis 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

svavec napisał:
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia Wink

Byc moze ,ze Ci co sa mocno zawiedzeni mieli zbyt wysokie wymagania od sluzby zdrowia .
( wiekszosc to na pewno pechowy los )

Spodziewasz sie opieki i lekarstw a tutaj Ci cole przepisuja ,zawiedzony Sad

Z drugiej banki ... masz nadzieje ,ze to nic powaznego i cieszysz sie ,ze tylko cola zapisana i do pracy Smile.

Dzieki bogu mam zdrowa rodzine i nie doswiadczylem jeszcze wieeelkich zawodow.

szczesciarz z ciebie he hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 18 Lis 2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Kasiuniu teraz nic nie było o Tobie. Pozdrawiam.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sylwiam

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 153
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 18 Lis 2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misiaczek4069 ma racje co do AcidBrun,rzeczywiscie jezeli ktos ma inne zdanie to jest be,jest jak wiatr zawieje,krytykuje innych,zwraca im uwage i jest wrecz niemila,a jak ktos zwroci jej uwage to robi z siebie ofiare( i to nie tylko w tym watku), ale czy mozemy wrocic juz do tematu tego watku. moze w wyniku naszych doswiadczen ktorymi tutaj sie dzielimy ktos uniknie przykrej sytuacji ze strony sluzby zdrowia, moze komus przydadza sie innych doswiadczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 18 Lis 2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiunia131 napisał:


kazdy ma jakies wady, bo nikt idealem nie jest...nie osadzam jej po prostu wydaje mi sie ze juz sie zagubila...i NAPRAWDE NIE ROZUMIEM CZEMU AKURAT PRZYCZEPILI SIE KASIUNI.... inni tez podawali swoje przyklady...kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania....tak jak napisalem na forum mozna udawac...i mysle ze Acid to wlasnie robi....ale coz...


ja rozwniez spotkalem sie z brakiem profesjonalizmu.mialem wtedy goraczke, nie bylem w pracy od kilku dni, a gdy poszlem do lekarza powiedzial, ze sasmo mi przejdzie.nie badal mnie i stwierdzil, ze to nic takiego...moja konwersacjia z lekarzem nie okazala zadnego rezultatu, tak wiec poszedlem do domu i musialem kurowac sie ,,babcinymi,, sposobami...



lol_na lol_na lol_na lol_na

chba ci sie profile pomyliły, tego posta mialas napisac jako misiaczek4069

buhahaha

zaloz jeszcze kilka profili to ci zwolennikow przybedzie.
_________________
Divided We Stand, United We Fall!

NSK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 18 Lis 2009, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="stan"]
kasiunia131 napisał:


kazdy ma jakies wady, bo nikt idealem nie jest...nie osadzam jej po prostu wydaje mi sie ze juz sie zagubila...i NAPRAWDE NIE ROZUMIEM CZEMU AKURAT PRZYCZEPILI SIE KASIUNI.... inni tez podawali swoje przyklady...kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania....tak jak napisalem na forum mozna udawac...i mysle ze Acid to wlasnie robi....ale coz...


ja rozwniez spotkalem sie z brakiem profesjonalizmu.mialem wtedy goraczke, nie bylem w pracy od kilku dni, a gdy poszlem do lekarza powiedzial, ze sasmo mi przejdzie.nie badal mnie i stwierdzil, ze to nic takiego...moja konwersacjia z lekarzem nie okazala zadnego rezultatu, tak wiec poszedlem do domu i musialem kurowac sie ,,babcinymi,, sposobami...



lol_na lol_na lol_na lol_na

chba ci sie profile pomyliły, tego posta mialas napisac jako misiaczek4069

buhahaha

nie mialam pisac jako misiaczek pisal to moj znajomy, ktory nie ma kata na tym forum....a zwolennikow to nie szukam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misiaczek4069

Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: juchyyy
PostWysłany: 18 Lis 2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stan napisał:
kasiunia131 napisał:


kazdy ma jakies wady, bo nikt idealem nie jest...nie osadzam jej po prostu wydaje mi sie ze juz sie zagubila...i NAPRAWDE NIE ROZUMIEM CZEMU AKURAT PRZYCZEPILI SIE KASIUNI.... inni tez podawali swoje przyklady...kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania....tak jak napisalem na forum mozna udawac...i mysle ze Acid to wlasnie robi....ale coz...


ja rozwniez spotkalem sie z brakiem profesjonalizmu.mialem wtedy goraczke, nie bylem w pracy od kilku dni, a gdy poszlem do lekarza powiedzial, ze sasmo mi przejdzie.nie badal mnie i stwierdzil, ze to nic takiego...moja konwersacjia z lekarzem nie okazala zadnego rezultatu, tak wiec poszedlem do domu i musialem kurowac sie ,,babcinymi,, sposobami...



lol_na lol_na lol_na lol_na

chba ci sie profile pomyliły, tego posta mialas napisac jako misiaczek4069

buhahaha

zaloz jeszcze kilka profili to ci zwolennikow przybedzie.


nie chcialem juz naprawde wypoeiadac sie w tym czy innym temacie....te forum robi sie zalosne....pozdrawiam a ze sluzba zdrowia nie mialem do czynienia poniewaz jestem tu dopiero 2 miesiace...pozdrawiam wszystkich forumowiczow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AQA
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysłany: 18 Lis 2009, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!!! Jestem tu nowa Very Happy Patrze, ze niezle sie dzieje na tym forum.....a mialo byc o sluzbie zdrowia he he odczepcie sie od niej i po klopocie:)
Moje doswiadczenia ze sluzba zdowia sa raczej nie mile... nie bede podawala przykladow...mysle ze kazzdy ma swoje zdanie co do tego tematu a temat jak rzeeka...taaaaaaaaki dluuugi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AQA
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysłany: 18 Lis 2009, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie Ty Stan masz doswiadczenia ze sluzba zdrowia????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 18 Lis 2009, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes jak dziecko. poznac cie po tych wielokropkach. nicki sobie mozesz zmieniac ale stylu niebardzo.
_________________
Divided We Stand, United We Fall!

NSK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AQA
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysłany: 18 Lis 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stan napisał:
jestes jak dziecko. poznac cie po tych wielokropkach. nicki sobie mozesz zmieniac ale stylu niebardzo.


a co maja wielokropki??? pisze sie tak zeby nie kaczyc zdania.Duzo ludzi ich uzywa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 18 Lis 2009, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQA napisał:
stan napisał:
jestes jak dziecko. poznac cie po tych wielokropkach. nicki sobie mozesz zmieniac ale stylu niebardzo.


a co maja wielokropki??? pisze sie tak zeby nie kaczyc zdania.Duzo ludzi ich uzywa Very Happy


Maja to, ze już widac jak na dłoni potrójny twór pewnej osoby na tym forum.
Ciekawe ile jest ich jeszcze?
Takie osoby maja bardzo duze problemy z akceptacją zewnętrzną jak również wewnętrzną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 18 Lis 2009, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uzywam ,czesto i gesto , wielokropkow . Zeby nie nakazywac ,nie twierdzic tylko polemizowac ,rozmyslac ,ogolnie przedstawiac moje zdanie ,z ktorym nie wszyscy musza sie zgadzac ,wiec mysle ,ze wielokropki lagodniej przekazuja moje tezy Wink......
.... , ale widze ,ze nie wszyscy forumowicze patrza na takie zlozenia zdan pozytywnie ,wiec postaram sie ograniczyc taka forme konstruowania tekstu.

Hi Hi Ha Ha ... pozdrowionkaaa
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 18 Lis 2009, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby twoj profil byl zalozony dzisiaj bylbys pierwszy na liscie podejzanych
język
_________________
Divided We Stand, United We Fall!

NSK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AQA
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 26
PostWysłany: 19 Lis 2009, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli kazdy jet podejzany, kto stawia kropki heh smieszne lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seasalt

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 22 Lis 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie kazdy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikolaj

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 1 Gru 2009, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wysmiano-mnie-ze-mam-swinska-grype,wid,11735353,wiadomosc.html?ticaid=1933c

Nie narzekajmy na islandzka sluzbe zdrowia i nie wywyzszajmy tej naszej polskiej bo jak widac tez nie jest najlepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron