reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Czy znalaz艂a by si臋 tu osoba kt贸ra jest w stanie pom贸c mi i
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
danielo

Do潮czy: 11 Lis 2007
Posty: 47
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywi艣cie 偶e zyzak nie zygzak!!!!!! lol lol
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
esmerka31

Do潮czy: 19 Lut 2007
Posty: 542
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 22:43    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

korszak a dzieciaku dawaj do nas, chocby dzis, a kto ci broni, dam ci nawet kawalek chlebka:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 22:45    Temat postu: Re: hmm Odpowiedz z cytatem

korszak napisa:

ale co mi szkodzi byc bardziej ambitnym i zarobic z 偶on膮 chodzby po 20tys z艂 na g艂owe na czysto , kiedy sa takie mozliwosci


hahahhahahahhahahahhaha zdechne ze smiechu. Ponad 400.000 koron islandzkich na glowe na czysto. hahahahhahahaahhaahhahaha
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KA呕DY KILOGRAM OBYWATELA Z WY呕SZYM WYKSZTA艁CENIEM SZCZEG脫LNYM DOBREM NARODU
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
police55
Go舵
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 22:56    Temat postu: Re: hej Odpowiedz z cytatem

esmerka31 napisa:
Lovisa, zgadzam sie z toba w 100%, jak tez stracilam kupe kasy za pomaganie, wzamian nie mam nic,


Drogie Panie,
idea pomagania k艂贸ci si臋 nieco w moim mniemaniu z ide膮 osi膮gania zysk贸w. Zawsze my艣la艂em, 偶e ludzie pomagaja sobie bezinteresownie. Je艣li nie, nie nazywam tego pomaganiem lecz 艣wiadczeniem us艂ug. W obu jednak przypadkach 艣miesznym jest narzekanie, 偶e druga strona nie zadowoli艂a nas w oczekiwanym stopniu, gdy偶 tak naprawd臋 藕le to 艣wiadczy o stronie pierwszej.
A pomagac si臋 nie musi jak si臋 nie chce. Tylko po co robic z siebie m臋czennika?
Powr髏 do g髍y
rangurmadur
Go舵
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie chcesz byc bardziej ambitnym - MILION KORON ISLANDZKICH na czysto na glowe - to jest ambitne wyzwanie Smile Tylko nie wiem czy wiesz ze musisz na to pracowac ok. 100h na dobe Smile
Powr髏 do g髍y
lovisa
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie meczennika tylko ze najpierw sie umawiasz ze ktos ci odda np za paliwo a jak juz zalartwisz wszystko to wypina sie tylkiem i znika a ty ponosisz tylko koszta za pomaganie a agencja harytatywna na razie jeszcze nei jestem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
police55
Go舵
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lovisa napisa:
nie meczennika tylko ze najpierw sie umawiasz ze ktos ci odda np za paliwo a jak juz zalartwisz wszystko to wypina sie tylkiem i znika a ty ponosisz tylko koszta za pomaganie a agencja harytatywna na razie jeszcze nei jestem.


Je艣li chcesz zwrotu koszt贸w, wi臋c 艣wiadczysz us艂ug臋. Je艣li 艣wiadczysz us艂ug臋, musisz si臋 zabezpieczyc przed oszustami. Lub po prostu wiedziec komu mo偶na zaufac. A na pewno nigdy nie dawac pe艂nej us艂ugi przed zap艂at膮. Ludzie to wilki, je艣li wyczuj膮, 偶e maj膮 do czynienia z frajerem, zawsze go wykorzystaj膮. Niemniej, je艣li kto艣 nie zap艂aci艂by mi za dowiezienie na lotnisko i uciek艂, to 艣wiadczy艂oby to tylko o mojej niezdarno艣ci i wstydzi艂bym si臋 m贸wic o tym publicznie. Podszed艂bym do tego filozoficznie i pomy艣la艂bym - sra艂 to pies.
Powr髏 do g髍y
lovisa
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 25 Gru 2007, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego wole sprzedawac kosmetyki ...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Milka

Do潮czy: 02 Gru 2006
Posty: 140
Sk眃: Waw,Hver
PostWys砤ny: 26 Gru 2007, 0:00    Temat postu: Re: hmm Odpowiedz z cytatem

korszak:
,,sprawa jest prosta zarabiam teraz z zona jak na polskie warunki okolo 15tys miesiecznie , jak na polskie warunki rewelka
ale co mi szkodzi byc bardziej ambitnym i zarobic z 偶on膮 chodzby po 20tys z艂 na g艂owe na czysto , kiedy sa takie mozliwosci[/quote]''

,,W polsce niestety nie mozemy sie dorobi膰''

Zastan贸w si臋 co piszesz, bo gubisz si臋 w zeznaniach. Nie mo偶esz si臋 dorobi膰... Shocked
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
korszak
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 25 Gru 2007
Posty: 8
Sk眃: Inowroc艂aw
PostWys砤ny: 26 Gru 2007, 2:26    Temat postu: heh robaczki Odpowiedz z cytatem

jesli czlowiek nie oszczedza to nie moze sie dorobi膰

dobra bogacze z wyspy
ide spac

a teraz powiem wam prawde
mam w polsce bardzo du偶膮 firme spedycyjna dochody roczne okolo 20mln z艂
teraz 艣pijcie w jeszcze wiekszym nie dowierzaniu hehehhehehe
PAMIETAJCIE ZAWSZE BEDZIECIE TYLKO PRACOWNIKAMI , ZAWSZE BEDZIE PRACOWAC DLA KOGO艢 , TAK JAK I JA KIEDYS PRACOWA艁EM JAK DZIKI REX W ANGLII dawno dawno temu

a teraz posypie sie lawina potwornej niedowiarskiej kosmicznej krytyki

SERDECZNIE DZIEKUJE ZA UBAW bardzo mi by艂o mi艂o
na pewno jeszcze was odwiedze
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
korszak
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 25 Gru 2007
Posty: 8
Sk眃: Inowroc艂aw
PostWys砤ny: 26 Gru 2007, 2:29    Temat postu: jeszcze wk艂adka Odpowiedz z cytatem

firma jest polsko niemiecka
naczepy niemieckie
ciagniki siod艂owe polskie

dla bardziej zaawansowanych wiedz膮 transportow膮


. koniec
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
unregistered

Do潮czy: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWys砤ny: 26 Gru 2007, 3:21    Temat postu: Re: heh robaczki Odpowiedz z cytatem

korszak napisa:
jesli czlowiek nie oszczedza to nie moze sie dorobi膰

dobra bogacze z wyspy
ide spac

a teraz powiem wam prawde
mam w polsce bardzo du偶膮 firme spedycyjna dochody roczne okolo 20mln z艂
teraz 艣pijcie w jeszcze wiekszym nie dowierzaniu hehehhehehe
PAMIETAJCIE ZAWSZE BEDZIECIE TYLKO PRACOWNIKAMI , ZAWSZE BEDZIE PRACOWAC DLA KOGO艢 , TAK JAK I JA KIEDYS PRACOWA艁EM JAK DZIKI REX W ANGLII dawno dawno temu

a teraz posypie sie lawina potwornej niedowiarskiej kosmicznej krytyki

SERDECZNIE DZIEKUJE ZA UBAW bardzo mi by艂o mi艂o
na pewno jeszcze was odwiedze



Mnie osobiscie nie razi ze zarabiasz lub nie jakies duze czy male pieniadze. Rowniez nie interesuje mnie to na tyle by w to wierzyc czy tez przejmowac sie tym. Nie wiem dlaczego jest to tak wazne dla Ciebie. Pieniadze przeciez nie sa najwazniejsze w zyciu.

Tak naprawde to przykrosc mi sprawil ten post i nie wiem czy zrozumiesz dlaczego.
Po glupotach TVN pojawilo sie sporo forumowiczow ktorzy chca sie przeniesc na Islandie by poprawic swoj poziom zyciowy. I mozna to zrozumiec.
Oraz Ty. Najpierw przedstawiajacy sie jako osoba w potrzebie a na koncu jako ktos kto ma "rewelacyjne dochody" w Polsce.
Mozna i tak. Jesli prawdziwa jest sytuacja ktora opisales na koncu to wierze ze ubaw miales swietny. Tylko jakim kosztem? Moim, innych mieszkancow Islandii czy tez innych forumowiczow ktorzy bedac w Polsce staraja sie jakos pomoc? Niestety nie. Zabawiles sie tak naprawde kosztem tych wszystkich ktorzy nie sa w tak rewelacyjnej sytuacji w Polsce i beda chcieli wyjechac ale dzieki Tobie beda mieli klopoty by otrzymac jakies informacje. Tylko jak pisalem wczesniej nie jestem pewien czy to zrozumiesz.

Jak to czasami mowia niektorzy ludzie: raz na wozie raz pod wozem. Skoro teraz "tak ci sie powodzi" to nie wiem czy ci czegos zyczyc czy tez sie powstrzymac od jakichkolwiek zyczen.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
rangurmadur
Go舵
PostWys砤ny: 26 Gru 2007, 5:02    Temat postu: Re: heh robaczki Odpowiedz z cytatem

korszak napisa:
jesli czlowiek nie oszczedza to nie moze sie dorobi膰

dobra bogacze z wyspy
ide spac

a teraz powiem wam prawde
mam w polsce bardzo du偶膮 firme spedycyjna dochody roczne okolo 20mln z艂
teraz 艣pijcie w jeszcze wiekszym nie dowierzaniu hehehhehehe
PAMIETAJCIE ZAWSZE BEDZIECIE TYLKO PRACOWNIKAMI , ZAWSZE BEDZIE PRACOWAC DLA KOGO艢 , TAK JAK I JA KIEDYS PRACOWA艁EM JAK DZIKI REX W ANGLII dawno dawno temu

a teraz posypie sie lawina potwornej niedowiarskiej kosmicznej krytyki

SERDECZNIE DZIEKUJE ZA UBAW bardzo mi by艂o mi艂o
na pewno jeszcze was odwiedze


haha,
stary, to my sie tutaj praca bawimy:)
Nie powiesz mi ze prowadzenie firmy spedycyjnej w PRLu to zabawa Very HappyVery HappyVery Happy
Im wieksze te teoretyczne dochody, to tym bardziej Ci wspoczuje Smile
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron