reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Czytanie wierszy i bajek dla dzieci .

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 24 Wrz 2009, 4:10    Temat postu: Czytanie wierszy i bajek dla dzieci . Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad zorganizowaniem , niedzielnych popoludni dla maluchow w Keflaviku . Jedna godzine ,w co druga niedziele , bo mysle ,ze maluszki nie usiedza dluzej .Jestem ciekawa , jak wiele osob bylo by chetnych. Gdyby okazalo sie ,ze jest wiele chetnych to mozna by czesciej . Posiadam zbior zabawnych wierszy i bajek , moze nie koniecznie tylko dla maluszkow , mysle ,ze i rodzice odkryli by dziecinstwo na nowo . Czytanie dla maluchow sprawia mi przyjemnosc ( nie ma znaczenia w jakim jezyku) . Rodzice w tych czasach sa bardzo zapracowani , czesto zmeczeni cieszkim dniem pracy . Oczywiscie nie chce wyreczac rodzicow w ich swietych obowiazkach Smile Pomysl na czytanie, zrodzil sie z potrzeby zaszczepienia piekna jezyka ojczystego mojej 3 letniej coreczce. Przyznam ,ze jest to bardzo trudne.
Jeszcze nie rozmawialam w tej sprawie z Urzedem Miasta . Podejme takie kroki ,jesli beda osoby , ktore odbiora to pozytywnie Smile
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stalin
Gość
PostWysłany: 24 Wrz 2009, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwalebna inicjatywa Smile , zycze powodzenia Smile , moze kiedys jak wnusio podrosnie to tez skorzystam Very Happy
Powrót do góry
Magdam

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 103
Skąd: Reyjanesbaer
PostWysłany: 24 Wrz 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Keflaviku jest Polskie Stowarzyszenie Kulturowe i taki pomysł już się zrodził. Może połączenie sił przyniosłoby miły skutek dla maluchów?

Biblioteka mogłaby być fajnym miejscem na czytanie bajek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 25 Wrz 2009, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak nie chciala bym czytac w bibliotece . Wole badziej zaciszne miejse , chociasz biblioteka powinna do takich nalezec, ale nie zawsze tak jest . Myslalam o sali gdzie miesci sie Kafiduus , gdzie jest muzeum ryboustwa itd. Uwage dziecka , mozna bardzo szybko rozprosic ,a skupienie tej uwagi na czyms bardzo istotnym wymaga duzo pracy .Wiem cos o tym , bo pracuje w przedszkolu .Chetnie moge polaczyc sily Smile a nawet spotkac sie w celu omowienia calosci .
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 25 Wrz 2009, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi tez o to , ze to nie ma byc , ot takie 1 godzinne odbebnienie pewnego materialu i do domu . Zakonczeniem spotkania moze byc , maly poczestunek (np : gofry i cieple kakao , ciasto i kawa a dla dzieci mleko ) . Rodzie moga wymienic sie pogladami , dzieci pobawi sie z soba. Zreszta , tyle ile jest hetnych , tyle moze byc ciekawych pomyslow Smile Zaprasza piszcie Smile
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 25 Wrz 2009, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za bledy ale klawiatra mi sie zacina . Jeszcze nie moge do dzisiaj wyczyscic banana ktorego mi corka wsmarowala .
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron