reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

plastikowe okna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:14    Temat postu: plastikowe okna Odpowiedz z cytatem

Czy w nowym budownictwie na IS montuje sie plastiki czy drewno ?
Powrót do góry
police55
Gość
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to i to. Ale archtekci wolą okna drewniano-aluminiowe i takie najcześciej są montowane w nowych blokach. Mówie najczęściej, bo nasze okna też.
Powrót do góry
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:34    Temat postu: plastikowe okna Odpowiedz z cytatem

Zyzak Ty niewiesz???jedne i drugie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:39    Temat postu: Re: plastikowe okna Odpowiedz z cytatem

marika napisał:
Zyzak Ty niewiesz???jedne i drugie.


nie jestem alfa i omega ani nie jestem Filipem z rocznika 79 Wink


niewidzialem jeszcze poprostu plastikow tutaj i to mnie zastanawialo.Byc moze dlatego ,ze nie bylem nigdzie w "nowych blokach"

Wszedzie tam gdzie bywalem widziałem wilgoc i zgnilizne idącą od okien.
Powrót do góry
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:44    Temat postu: plastikowe okna Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy , to po jakich Ty szaruzniach chodzisz???ja bywam czasem w Islandii i widziałam w wielu miejscach, ale moge podac Ci miejsca gdzie mozesz sie przyjzec z bliska. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
police55
Gość
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z nowych bloków w HF na ulicy Flatahraun posiada wszystkie okna plastikowe z naszej firmy. Również bloki budowane przez firmę Akkord przy Bjallavad.
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:51    Temat postu: Re: plastikowe okna Odpowiedz z cytatem

marika napisał:
Very Happy Very Happy , to po jakich Ty szaruzniach chodzisz???ja bywam czasem w Islandii i widziałam w wielu miejscach, ale moge podac Ci miejsca gdzie mozesz sie przyjzec z bliska. Very Happy Very Happy



z bliska to sie moge przyjzec w bankach itp a jak do tej pory to w kazdym hotelu widzialem takie dziwy no i w chatach ale tych nie nowobudowanych.
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:56    Temat postu: Re: plastikowe okna Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
to w kazdym hotelu widzialem takie dziwy no .


Jestes wulgarny. Co to za slownictwo? Jest inna terminologia. Panie lekkich obyczajow, cory Koryntu itp
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 10 Lut 2008, 22:58    Temat postu: Re: plastikowe okna Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
zyzak napisał:
to w kazdym hotelu widzialem takie dziwy no .


Jestes wulgarny. Co to za slownictwo? Jest inna terminologia. Panie lekkich obyczajow, cory Koryntu itp


glodnemu chleb na mysli Wink
Powrót do góry
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 10 Lut 2008, 23:02    Temat postu: Plastikowe okna Odpowiedz z cytatem

Zyzak nie przejmuj sie, sa ludzie i ludziki, okna chcesz zobaczyc, mĂłw :isz i masz, a Mazury opanuje sie tez Very Happy
A dziwy to była zapewne przenosnia.Jak ładnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron