reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Kurs ANGIELSKIEGO w Reykjaviku
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Język
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
English4Polish

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 8
PostWysłany: 21 Lut 2008, 10:53    Temat postu: Kurs ANGIELSKIEGO w Reykjaviku Odpowiedz z cytatem

Organizuję kurs języka angielskiego dla początkujących.
Dwa razy w tygodniu wieczorem niedaleko Hlemmuru.
Opłata 10.000 koron za miesiąc.


Dla tych, którzy nie zamierzają tu zostać na stałe, to jest alterantywa w stosunku do nauki dużo trudniejszego islandzkiego. Prawie wszędzie można tu się po angielsku porozumieć, a w dalszym życiu też się przyda.

Po kilku tygodniach dostrzeżecie pierwsze efekty, kiedy będziecie mogli choć trochę porozmawiać z szefem lub islandzkimi kolegami.
Po kilku miesiącach nauki będziecie w stanie sami załatwić swoje sprawy w urzędzie czy z pracowacą.

Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unregistered

Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWysłany: 21 Lut 2008, 20:08    Temat postu: Re: Kurs ANGIELSKIEGO w Reykjaviku Odpowiedz z cytatem

English4Polish napisał:
Organizuję kurs języka angielskiego dla początkujących.
Dwa razy w tygodniu wieczorem niedaleko Hlemmuru.
Opłata 10.000 koron za miesiąc.


Dla tych, którzy nie zamierzają tu zostać na stałe, to jest alterantywa w stosunku do nauki dużo trudniejszego islandzkiego. Prawie wszędzie można tu się po angielsku porozumieć, a w dalszym życiu też się przyda.

Po kilku tygodniach dostrzeżecie pierwsze efekty, kiedy będziecie mogli choć trochę porozmawiać z szefem lub islandzkimi kolegami.
Po kilku miesiącach nauki będziecie w stanie sami załatwić swoje sprawy w urzędzie czy z pracowacą.

Zapraszam


Zapewne masz racje ze dla niektorych osob bedzie to atrakcyjna alternatywa i dlatego mam kilka pytan, ktore pomoga chyba w podjeciu decyzji przez potencjalnych zainteresowanych.

1) Jak dlugo trwa kurs???
2) Ile godzin tygodniowo??? 2x w tygodniu ale po ile godzin???
3) Jak duze beda grupy???
4) Jakie uprawnienia ma osoba nauczajaca??? (skonczona anglistyka? inne papiery? itp.)
5) Jakie ma doswiadczenia w nauczaniu???
6) Czy osobu znajacy juz jezyk angielski w stopniu komunikatywnym (a z tego co zauwazylem takich osob na tym forum jest sporo) rowniez znajda jakis kurs dla siebie w celu poprawienia swojej angielszczyzny???
7) Czy osoby podejmujace nauke na tym kursie otrzymaja fakture w celu otrzymania pomocy ze zwiazku zawodowego??? Jak zapewne wiesz sam jest to czesto praktykowane przy roznego rodzaju kursach na Islandii.
8) Czy osoby podejmujace nauke na tym kursie otrzymaja jakis dokument swiadczacy o skonczeniu tego kursu i osiagnieciu na przyklad poziomu podstawowego itp.???
9) Skoro to ma byc kurs to jak to jest na ogol bedzie sie odbywal w jakiejs szkole jezykowej a Ty po prostu organizujesz ten kurs. Jaka to szkola??? Jaki jest jej adres???

To narazie wszystkie pytanie ktore mi przychodza do glowy.
Byc moze dziwi Cie dlaczego zadaje te pytania mimo ze nawet nie jestem potencjalnym kursantem.
Otoz odpowiadajac na te pytania potwierdzisz rzetelnosc swojego przygotowania a ci z nas ktorzy nie znaja jezyka angielskiego beda mieli chociaz niewielka gwarancje jakosci Twoich uslug. Dodatkowo swoimi odpowiedziami zapewne przekonasz niektorych ze nie jestes najzwyczajniejszym oszustem a odpowiednia osoba do prowadzenia takiego kursu.

Pozdrawiam
_________________
prawie regulamin forum
1. Forum nie powstało z myślą o miłośnikach pracy na Islandii.
Powstało z myślą o miłośnikach Islandii, skupionych wokół ICELAND.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
English4Polish

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 8
PostWysłany: 22 Lut 2008, 11:43    Temat postu: Re: Kurs ANGIELSKIEGO w Reykjaviku Odpowiedz z cytatem

1) Jak dlugo trwa kurs???
- 1 stopień trwa 1 miesiąc. Kurs będzie prowadzony przynajmniej do czerwca.

2) Ile godzin tygodniowo??? 2x w tygodniu ale po ile godzin???
- 2x1.5h

3) Jak duze beda grupy???
- Pomiędzy 4 a 9 osób.

4) Jakie uprawnienia ma osoba nauczajaca??? (skonczona anglistyka? inne papiery? itp.)
- Nauczycielka skończyła tzw. college z angielskiego. Ma licencjat z anglistyki.

5) Jakie ma doswiadczenia w nauczaniu???
- Pracowała przez rok w szkole, udzielała prywatnych lekcji, a ostatnio przez półtora roku uczyła w dużej prywatej szkole angielskiego w Stambule w Turcji.

6) Czy osobu znajacy juz jezyk angielski w stopniu komunikatywnym (a z tego co zauwazylem takich osob na tym forum jest sporo) rowniez znajda jakis kurs dla siebie w celu poprawienia swojej angielszczyzny???
- W tej chwili mamy zajęcia dla całkiem początkujących. W kwietniu zaczniemy grupę dla takich, co znają podstawy. Powtórzymy czasy, będziemy poznawać słownictwo z życia codziennego i będziemy ćwiczyć budowanie zdań prostych w różych konfiguracjach.

7) Czy osoby podejmujace nauke na tym kursie otrzymaja fakture w celu otrzymania pomocy ze zwiazku zawodowego??? Jak zapewne wiesz sam jest to czesto praktykowane przy roznego rodzaju kursach na Islandii.
- Tak. Jesteśmy teraz na etapie rejestracji. A czy związki nas zaakceptują w przyznaniu tej formy dotacji, tego nie wiem na pewno.

8) Czy osoby podejmujace nauke na tym kursie otrzymaja jakis dokument swiadczacy o skonczeniu tego kursu i osiagnieciu na przyklad poziomu podstawowego itp.???
- Tak, po każdym poziomie będzie sprawdzian wiadomości i po zdaniu każdy uczeń dostanie dyplom.

9) Skoro to ma byc kurs to jak to jest na ogol bedzie sie odbywal w jakiejs szkole jezykowej a Ty po prostu organizujesz ten kurs. Jaka to szkola??? Jaki jest jej adres???
- Szkoła mieści się w części prywatnego mieszkania.
Poważnie zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. Na pewno adres dostaną.



To narazie wszystkie pytanie ktore mi przychodza do glowy.
Byc moze dziwi Cie dlaczego zadaje te pytania mimo ze nawet nie jestem potencjalnym kursantem.
- Tak, dziwi mnie. Od razu widziałem, że się nie zapiszesz.

Otoz odpowiadajac na te pytania potwierdzisz rzetelnosc swojego przygotowania a ci z nas ktorzy nie znaja jezyka angielskiego beda mieli chociaz niewielka gwarancje jakosci Twoich uslug.
- Tak, niech będzie. Faktycznie niektórym te szczegóły wydadzą się pomocne.

Dodatkowo swoimi odpowiedziami zapewne przekonasz niektorych ze nie jestes najzwyczajniejszym oszustem a odpowiednia osoba do prowadzenia takiego kursu.
- Po co oszust by to robił?


Na te ostatnie uwagi porszę już nic nie odpisywać.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 22 Lut 2008, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj, jeślibyś potrzebował kogoś do pomocy w nauczaniu , jeśliby było więcej zainteresowanych. .. moja żona skończyła filologię angielską na UWM , pedagogikę też tam, pracowała 6 lat w zawodzie, nauczyciel kontraktowy w liceum, egzaminator języka angielskiego z uprawnieniami zaakceptowanymi przez islandzkie ministerstwo edukacji ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 22 Lut 2008, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z calym szacunkiem Szczurze dla Twojej osoby ale zastanow sie co piszesz. Malzonka rodzi za pare miesiecy a Ty Jej dodatkowej pracy szukasz?
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 23 Lut 2008, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co Cie obchodzi stan mojej malzonki?
hahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 23 Lut 2008, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....przeciez ja Jej nie namawiam, jesli czuje sie dobrze i na silach?
a przy tym moze ludzi nauczyc jezyka , a z tego co slyszalem o Niej w Elku robi, to bardzo to dobrze, wiec czemu nie, Jej uczniowie zarowno w ogolniaku jak i w prywatnej szkole mieli bardzo dobre wyniki, laska przychodzaca na ´korki´do nas do domu, walnela mature na 80 %, rodzice byli w szoku bo nauczyciel ´malolaty´nie mogl nic wbic Jej do glowy....
moim zdaniem sama znajomosc jezyka to polowa sukcesu, trzeba byc dobrym pedagogiem zeby umiec uczyc innych w odpowiedni sposob i po to jest na studiach pedagogika...
nie mozna postawic na rowni nauczyciela ktory jechal na studiach na miernotach z takim ktory w indeksach mial bardzo wysokie noty...
poza tym jescze jest kwestia tego czy ktos chce sie nauczyc czy nie?
za moich czasow w szkole nie mozna bylo wybierac sobie grup lub nauczyciela....szkoda....
a do mojej zony zapisywali sie Ci, ktorzy chcieli anglika dobrze sie nauczyc, niektorzy poszli na filologie angielska i tez beda nauczycielami....a ja mam pewnosc ze wyszli spod ´dobrej reki´...
najlepsza reklama to zadowolony klient...
bye, bye (zona mnie nauczyla..hahaha)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 23 Lut 2008, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
...Malzonka rodzi za pare miesiecy a Ty Jej dodatkowej pracy szukasz?


Nie doceniasz siły kobiet Filip, pamiętam jak zabrałem swoją żonę prosto ze szkoły (jeszcze z klasówkami) na porodówkę ha ha.

Co by nie było OT, moja małżonka też jest dyplomowanym nauczycielem j.angielskiego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 23 Lut 2008, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siewa, trzeba zebrac nasze panny i otworzyc prawdziwa szkole...
hahaha, szkoda ze my wracamy do domku- nie nie szkoda !!!!
fajnie ze sie odzywasz czasem .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 23 Lut 2008, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisał:
siewa, trzeba zebrac nasze panny i otworzyc prawdziwa szkole...
hahaha, szkoda ze my wracamy do domku- nie nie szkoda !!!!
fajnie ze sie odzywasz czasem .....


Moja Ĺźona ma juz dosyc nauczania (kilka lat w rosji, 6 lat w Polsce, w przedszkolu, gimnazjum oraz liceum),
Niestety w Polsce w szkołach zazwyczaj to rodzice wiedzą lepiej od pedagoga jak trzeba nauczać angielskiego , a na wywiadówkach tylko same problemy i nieprzyjemności. A przecież po to była wprowadzona reforma nauczania by podzielić uczniów na odpowiednie grupy i trzymać się odpowiedniego programu dla każdej z grup...
Prywatnie to całkiem inna bajka, tutaj klient rozumie wymagania i ma odpowiednie nastawienie. Ja też uczyłem się angielskiego tylko jeden rok u mojej żony i to wystarczyło. Wirtuozem angielskiego nie jestem, ale bez kompleksów moge sobie porozmawiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 23 Lut 2008, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, Filip, ciaza to nie choroba. Ja siedze w pracy po 10-12 godzin, a potem jeszcze ide sobie na silownie pojezdzic na rowerze. I wszystko gra.
Ale straszny oftopik sie zrobil. Przepraszam.
A angielskiego uczyc sie warto - chociazby na Islandii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 23 Lut 2008, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A angielskiego uczyc sie warto - chociazby na Islandii.[/quote]

oczywiście że tak, znajomośc ang. przyda się jak nie wcześniej to później, jeśli ktoś ma możliwość to niech się uczy lub szlifuje język, nie wiem jak Wy ale ja i wiele osób spotkało się z niechęcią islandczyków do obcego języka, powoli zaczyna denerwowac ich to że ktoś przylatuje tu do pracy i nie mówi w ich języku, z jednej strony ich rozumiem, ale z drugiej strony nie mogę sobie wyobrażić ich życia bez obcokrajowców, czy daliby radę?........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Dziadek
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 149
Skąd: Hafnarfjordur
PostWysłany: 4 Sie 2008, 19:40    Temat postu: Re: Kurs ANGIELSKIEGO w Reykjaviku Odpowiedz z cytatem

English4Polish napisał:
Organizuję kurs języka angielskiego dla początkujących.
Dwa razy w tygodniu wieczorem niedaleko Hlemmuru.
Opłata 10.000 koron za miesiąc.


Dla tych, którzy nie zamierzają tu zostać na stałe, to jest alterantywa w stosunku do nauki dużo trudniejszego islandzkiego. Prawie wszędzie można tu się po angielsku porozumieć, a w dalszym życiu też się przyda.

Po kilku tygodniach dostrzeżecie pierwsze efekty, kiedy będziecie mogli choć trochę porozmawiać z szefem lub islandzkimi kolegami.
Po kilku miesiącach nauki będziecie w stanie sami załatwić swoje sprawy w urzędzie czy z pracowacą.

Zapraszam



Jestem zaintresowany kursem ale nie mogę sie dodzwonic.
...a może ktoś coś wie gdzie i kiedy?
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julci3k
Gość
PostWysłany: 5 Sie 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teĹź jestem zainteresowana Smile
Powrót do góry
English4Polish

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 8
PostWysłany: 14 Sie 2008, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanych zapraszam.
Zajęcia są wieczorem od poniedziałku do czwartku.

ul. HĂĄtĂşn 19, 105 Rvk
tel. 8933089

Dominik Wierzbanowski
English4Polish
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
owieczka.23

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 94
Skąd: KrakĂłw --> Reykjavik
PostWysłany: 24 Sie 2008, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej
A nie Planujesz może nowej edycji kursu , dla ludzi znających podstawy???
Tak gdzieś od września ???
_________________
Bo ja to taki wilk w owczej skĂłrze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
English4Polish

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 8
PostWysłany: 25 Sie 2008, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy obecnie grupę pre-intermediate we wtorki i czwartki o 20:45.
Możesz przyjść i zobaczyć czy odpowiada Ci poziom.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dziadek
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 149
Skąd: Hafnarfjordur
PostWysłany: 25 Sie 2008, 9:15    Temat postu: a Odpowiedz z cytatem

witam...od kiedy bedzie grupa dla poczatkujacych?
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
English4Polish

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 8
PostWysłany: 25 Sie 2008, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od początku września.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
owieczka.23

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 94
Skąd: KrakĂłw --> Reykjavik
PostWysłany: 27 Sie 2008, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

English4Polish napisał:
Mamy obecnie grupę pre-intermediate we wtorki i czwartki o 20:45.
Możesz przyjść i zobaczyć czy odpowiada Ci poziom.
Pozdrawiam



Rozumiem,z e jest to grupa ktĂłra juĹź trwa....
Jak długo już odbywają się zajęcia w tej grupie??
Może planujecie nową ???
_________________
Bo ja to taki wilk w owczej skĂłrze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Język Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron