reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Poszukuje muzyk贸w do wsp贸lnego muzykowania.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Dziadek
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 09 Sie 2007
Posty: 149
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 26 Lut 2008, 2:06    Temat postu: Poszukuje muzyk贸w do wsp贸lnego muzykowania. Odpowiedz z cytatem

Poszukuje muzyk贸w do wsp贸lnego muzykowania.
Gram na gitarze akustycznej,elektrycznej,basie i congach.
Mam do艣wiadczenie muzyczne i sceniczne.
Preferuje og贸lnie poj臋ty rock ale jestem otwarty na inne gatunki muzyczne.(Reykjavik i okolice)
AMATOROM DZI臉KUJE.
Zapraszam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 26 Lut 2008, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niez艂y z Ciebie gagatek, chcia艂e艣 gra膰 , odnowi艂em Ci bas, pomalowa艂em, bo my艣la艂em 偶e b臋dziemy grali, ale jak Ci臋 mo偶na traktowa膰 powa偶nie jak zawin膮艂e艣 si臋 bez s艂owa i nie dajesz znaku 偶ycia ? to nie stan wojenny-telefony dzi艂aj膮, mo偶na by艂o zadzwoni膰 i powiedzie膰 偶e Ci nie pasuje, poza tym jak sobie wyobra偶asz granie je艣li Ty spotyka膰 si臋 mo偶es co trzeci weekend? kto b臋dzie gra艂 w tygodniu? jestem dziadek na Ciebie strasznie wkurw.....ny bo wyg艂膮da mi na to 偶e znowu szukasz jelenia, zawracasz ludzom cztery litery o graniu, zacznij od siebie kup sprz臋t...wyka偶 wol臋 , a nie gadasz "jak b臋dzie mi pasowa艂o to kupi臋 sprz臋t..." ju偶 dwa miesi膮ce kupujesz... mi zale偶y na graniu , kupuj臋 sprz臋t bo chc臋 gra膰 i gram... a Ty kombinujesz jak ko艅 pod g贸r臋... mam nadzi臋j臋 偶e nikt wi臋cej nie da si臋 nabra膰.... wydawa艂o mi si臋 偶e spoko go艣膰 z Ciebi臋 -tylko mi si臋 wydawa艂o.... teraz , nawet do mnie nie dzwo艅...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
Aga

Do潮czy: 12 Lip 2007
Posty: 36
PostWys砤ny: 27 Lut 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisa:
niez艂y z Ciebie gagatek, chcia艂e艣 gra膰 , odnowi艂em Ci bas, pomalowa艂em, bo my艣la艂em 偶e b臋dziemy grali, ale jak Ci臋 mo偶na traktowa膰 powa偶nie jak zawin膮艂e艣 si臋 bez s艂owa i nie dajesz znaku 偶ycia ? to nie stan wojenny-telefony dzi艂aj膮, mo偶na by艂o zadzwoni膰 i powiedzie膰 偶e Ci nie pasuje, poza tym jak sobie wyobra偶asz granie je艣li Ty spotyka膰 si臋 mo偶es co trzeci weekend? kto b臋dzie gra艂 w tygodniu? jestem dziadek na Ciebie strasznie wkurw.....ny bo wyg艂膮da mi na to 偶e znowu szukasz jelenia, zawracasz ludzom cztery litery o graniu, zacznij od siebie kup sprz臋t...wyka偶 wol臋 , a nie gadasz "jak b臋dzie mi pasowa艂o to kupi臋 sprz臋t..." ju偶 dwa miesi膮ce kupujesz... mi zale偶y na graniu , kupuj臋 sprz臋t bo chc臋 gra膰 i gram... a Ty kombinujesz jak ko艅 pod g贸r臋... mam nadzi臋j臋 偶e nikt wi臋cej nie da si臋 nabra膰.... wydawa艂o mi si臋 偶e spoko go艣膰 z Ciebi臋 -tylko mi si臋 wydawa艂o.... teraz , nawet do mnie nie dzwo艅...




ble ble ble
to ty mia艂e艣 zadzwoni膰 a nie ja(tak umiawiali艣my si臋 przy ostatniej rozmowie) ..a poza tym nie obiecywa艂em Ci ,偶e b臋d臋 z Tob膮 gra艂.
Kupie piec jak b臋dzie PO CO bo puki co"nie widze " takiej potrzeby ....hahaha

ja sie nie prosi艂em o odnawianie gitary !!!(ale dzi臋kujjjjje bardzo)
a niez艂y to z Ciebie GAGATEK bo to ty szukasz basisty za moimi plecami od DAWNA ......papapa
-------------------------------------------------------------------------------------
MIE膯 SPRZ臉T TO NIE WSZYSTKO !!!
tak jak NIE NARTY CZYNI膭 NARCIARZA !!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dziadek
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 09 Sie 2007
Posty: 149
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 27 Lut 2008, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aga napisa:
szczur4x4 napisa:
niez艂y z Ciebie gagatek, chcia艂e艣 gra膰 , odnowi艂em Ci bas, pomalowa艂em, bo my艣la艂em 偶e b臋dziemy grali, ale jak Ci臋 mo偶na traktowa膰 powa偶nie jak zawin膮艂e艣 si臋 bez s艂owa i nie dajesz znaku 偶ycia ? to nie stan wojenny-telefony dzi艂aj膮, mo偶na by艂o zadzwoni膰 i powiedzie膰 偶e Ci nie pasuje, poza tym jak sobie wyobra偶asz granie je艣li Ty spotyka膰 si臋 mo偶es co trzeci weekend? kto b臋dzie gra艂 w tygodniu? jestem dziadek na Ciebie strasznie wkurw.....ny bo wyg艂膮da mi na to 偶e znowu szukasz jelenia, zawracasz ludzom cztery litery o graniu, zacznij od siebie kup sprz臋t...wyka偶 wol臋 , a nie gadasz "jak b臋dzie mi pasowa艂o to kupi臋 sprz臋t..." ju偶 dwa miesi膮ce kupujesz... mi zale偶y na graniu , kupuj臋 sprz臋t bo chc臋 gra膰 i gram... a Ty kombinujesz jak ko艅 pod g贸r臋... mam nadzi臋j臋 偶e nikt wi臋cej nie da si臋 nabra膰.... wydawa艂o mi si臋 偶e spoko go艣膰 z Ciebi臋 -tylko mi si臋 wydawa艂o.... teraz , nawet do mnie nie dzwo艅...




ble ble ble
to ty mia艂e艣 zadzwoni膰 a nie ja(tak umiawiali艣my si臋 przy ostatniej rozmowie) ..a poza tym nie obiecywa艂em Ci ,偶e b臋d臋 z Tob膮 gra艂.
Kupie piec jak b臋dzie PO CO bo puki co"nie widze " takiej potrzeby ....hahaha

ja sie nie prosi艂em o odnawianie gitary !!!(ale dzi臋kujjjjje bardzo)
a niez艂y to z Ciebie GAGATEK bo to ty szukasz basisty za moimi plecami od DAWNA ......papapa
-------------------------------------------------------------------------------------
MIE膯 SPRZ臉T TO NIE WSZYSTKO !!!
tak jak NIE NARTY CZYNI膭 NARCIARZA !!!

DZIADEK
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
zyzak
Go舵
PostWys砤ny: 27 Lut 2008, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz beda Sobie wyrzucac, na forum.......
Powr髏 do g髍y
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 27 Lut 2008, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cze艣c Tomek, nikt nie b臋dzie nic wrzuca膰 ... spodziewa艂em si臋 tego.... Tw贸j piec ju偶 gotowy... lol
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
zyzak
Go舵
PostWys砤ny: 27 Lut 2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisa:
cze艣c Tomek, nikt nie b臋dzie nic wrzuca膰 ... spodziewa艂em si臋 tego.... Tw贸j piec ju偶 gotowy... lol

ciekawe....Wink
Powr髏 do g髍y
Dziadek
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 09 Sie 2007
Posty: 149
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 11 Mar 2008, 23:58    Temat postu: Re: Poszukuje muzyk贸w do wsp贸lnego muzykowania. Odpowiedz z cytatem

Dziadek napisa:
Poszukuje muzyk贸w do wsp贸lnego muzykowania.
Gram na gitarze akustycznej,elektrycznej,basie i congach.
Mam do艣wiadczenie muzyczne i sceniczne.
Preferuje og贸lnie poj臋ty rock ale jestem otwarty na inne gatunki muzyczne.(Reykjavik i okolice)
AMATOROM DZI臉KUJE.
Zapraszam



NIEAKTUALNE Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron