reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

T-Love w Islandii
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 20 Mar 2008, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unregistered napisał:
Miejsca jak kazde lol
Ja myslalem bardziej o Studentakjallarinn albo moze o Organie.
Miejsca mniejsze, zapewne tansze i byloby latwiej je zapelnic.


zgadzam się, poza tym ile osób 'siedzi' tu na tym forum? nie znaczy to że tylko ci przyjdą na koncert, szybciej należałoby umieścić plakaty przy bonusach, vinbudach, centrach handlowych, ja mogę umieścić na swym aucie Very Happy , forum nie wystarczy i nie jest odzwierciedleniem ilości potęcjalnych chętnych na koncert.... oczywiście że nasa nie musi być jedynym miejscem na ten koncert....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
lili67

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 239
Skąd: HafnarfjĂśrdur/Keflavik
PostWysłany: 21 Mar 2008, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisał:


zgadzam się, poza tym ile osób 'siedzi' tu na tym forum? nie znaczy to że tylko ci przyjdą na koncert, szybciej należałoby umieścić plakaty przy bonusach, vinbudach, centrach handlowych,


Dokładnie, też tak myślę. Szczególnie podoba mi się "przy vinbudach". Z pewnością odwiedza je ze 100 razy więcej Polaków, niż to forum.
_________________
Legere et non intellegere neglegere est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 21 Mar 2008, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrze Lili ze Ty też nie możesz spać... napisałem do chłopaków z T.Love na mypace, poczekam kiedy się odezwą, ciekawe jaka kwota ich zadowala za koncert? zresztą mogliby przy okazji trochę pozwiedzać, chętnie ich gdzieś zabiore, zawsze to jakaś atrakcja taka Islandia dla europejczyka, a miło by było posłuchać starych piosenek....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
lili67

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 239
Skąd: HafnarfjĂśrdur/Keflavik
PostWysłany: 21 Mar 2008, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisał:
patrze Lili ze Ty też nie możesz spać...


Wcześnie jeszcze...
Muszę jeszcze zaplanowac przyszły tydzień, wolne mam dopiero od soboty.

A na koncert, jeśli będzie, przyjdę na pewno.
_________________
Legere et non intellegere neglegere est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wojtsja

Dołączył: 19 Maj 2005
Posty: 15
Skąd: Warszawa-Reykjawik
PostWysłany: 21 Mar 2008, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisał:

poza tym ile osób 'siedzi' tu na tym forum? nie znaczy to że tylko ci przyjdą na koncert, szybciej należałoby umieścić plakaty przy bonusach, vinbudach, centrach handlowych, ja mogę umieścić na swym aucie Very Happy , forum nie wystarczy i nie jest odzwierciedleniem ilości potęcjalnych chętnych na koncert


zgadzam sie! Forum nie odzwierciedla ile osob faktycznie moze przyjsc. Jednak oddaje mniej wiecej poziom zainteresowania. No i jest tez forma rozeslania wiadomosci. Oczywiscie myslelismy i o innych sposobach dotarcia do Polakow. Chociaz moim zdaniem dobrze byloby zainteresowac rowniez Islandczykow. Gdyby koncert byl czescia Festiwalu to bylby reklamowany razem z nim i moze przyszloby troche Islandczykow.
Poza tym, problem polega na tym, ze organizacja takiego koncertu jest dosc kosztowna (wynajecie sali, koszt przejazdu i pobytu czlonkow zespolu + przyleglosci, wynagrodzenie dla zespolu, drukowanie plakatow itp. itd.). Male miejsca takie jak Organ czy Studentakjallarin troche nie maja sensu, chyba ze rzeczywiscie znajdzie sie sponsor, ktory pokryje WSZYSTKIE koszty. Tak samo nie ma co porywac sie na wieksze miejsce. Nasa wydaje sie w takiej sytuacji optymalna.
I wracajac do IA. Prawda, promuja mlode islandzkie zespoly, ale nie tylko. Bilety tez nie kosztuja 8tys. A koncert T-Love nigdy nie mial byc za darmo.
No nic, bedziemy probowac nadal.

pozdr.
wojtsja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 16 Cze 2008, 4:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ten koncert sie odbył?
bo nigdzie w sieci nie znalazłem wiadomości
a od człowieka zaprzyjaznionego z T-love słyszałem ze się wybierali Smile

witam po przerwie Smile
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron