reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Komunikacja miejska w Reykjaviku
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

Czy jesteś zadowolony(a) z komunikacji miejskiej w Reykjaviku
Tak
47%
 47%  [ 26 ]
Nie
30%
 30%  [ 17 ]
Nie mam zdania
21%
 21%  [ 12 ]
Wszystkich Gosw : 55

Autor Wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 10 Lut 2005, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, nie wiem co jest grane, ale mbl pisze inaczej niż mówisz. Chyba, że media kłamią. Autobusy przekazała pani Erna Gísladóttir, szefowa B&L (taka blondynka, musiałeś ją widzieć na imprezie, chyba nawet widzę ją na Twoim zdjęciu;). W mbl pisze, że te pięć autobusów, to są "fyrstu vagnana af þrjátíu", czyli pierwsze z trzydziestu. Mogły jeździć już wcześniej, moze były testowane w ten sposób, ale przekazane zostały dopiero wczoraj, a ja piszę o przekazaniu, a nie o tym, że wczoraj zaczęły jeżdzić. A komfort, to rzecz względna i każdy może mieć inne zdanie (Twoja firma najwyrazniej uwaza je za komfortowe, bo to wyczytalam na jej stronie).
Po drugie, tu jest link do oryginalnego newsa
Po trzecie, nienawidze japońskiego żarcia:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 10 Lut 2005, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Jolu !
Do redakcji nie mam pretensji. A co do rzetelności mediów to chyba sama się przekonalaś. Ten Pan na środkowym zdjęciu to jeden z wielu obecnych przedstawicieli firmy KAROSA. Cała impreza odbyla sie na terenie firmy B&L która jest pośrednikiem. Dużo nie piłem (jeden kieliszek) więc widzialem co kto komu przekazywał. lol lol lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 10 Lut 2005, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro B&L jest przedstawicielem Irisbus na Islandię, to chyba oczywiste, że jak przekazuje B&L, to i tym samym przekazuje Irisbus (oboje mamy rację). Na mbl jest nawet zdjęcie pani blondynki, która przekazała Twojemu szefowi te autobusy - obściskują się przy tym Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 10 Lut 2005, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy tej okazji.

Bardzo fajny pomysl z tym przesuwajacym sie paskiem z najswiezszymi newsami. Tylko czy nie mozna by go odrobine przyspieszyc? Potwornie wolno sie przewija, potrzeba wiele cierpliwosci przy oczekiwaniu na kolejne wyrazy :-) A tak szczerze to szalu mozna dostac, ciekawosc mnie kiedys zgubi ;-)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 10 Lut 2005, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy Cię właśnie spytać jako profesjonalisty - informatyka, jak to zrobić, żeby po przyspieszeniu nie migało przed oczami tak, że dostaje się jeszcze gorszego szału niż takiego, o którym piszesz...
To jest napisane w html-u i jeżeli zwiększa się prędkość to napis zaczyna skakać i migać przed oczami. Nie mamy obeznania w javie czy w innym języku i nie wiemy jak się do tego zabrać. To nie jest, że przyjeliśmy założenie, że im więcej czasu ktoś spędzi na stronie głównej tym lepiej Smile
Jeśli wiesz jak to zrobić to byłby super.
Czekamy na sugestię i pomysły.
8)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 10 Lut 2005, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysle nad tym i sie odezwe. Tymczasem jutro mam egzamin, wiec poki co tylko bazy danych mi w glowie ;-) trzymajcie kciuki.

P.S. Hmmm.. tylko bazy danych w glowie.. no poza forum iceland.pl oczywiscie.. no i wlasciwie plcia przeciwna, plytka ktora sobie wczoraj kupilem, kolejnym odcinkiem Bundych, ktory wlasnie sie sciagnal z eMule, gg... cholera ja nie zdam tego egzaminu język I na nastepnym zlocie czeka mnie kolejny wyklad Odzajera o masowej produkcji niewyksztalconych magistrow Very Happy
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
johanna

Doczy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skd: Kielce
PostWysany: 10 Lut 2005, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdasz, całe forum czyma kciuki Smile
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 11 Lut 2005, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johanna napisa:
zdasz, całe forum czyma kciuki Smile


Slabo trzymalo ;-) Nici z ferii... :x
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 11 Lut 2005, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
Skoro B&L jest przedstawicielem Irisbus na Islandię, to chyba oczywiste, że jak przekazuje B&L, to i tym samym przekazuje Irisbus (oboje mamy rację). Na mbl jest nawet zdjęcie pani blondynki, która przekazała Twojemu szefowi te autobusy - obściskują się przy tym Smile


Przedstawicielem firmy Irisbus na Islandię jest firma Hagvagnar/Hopbilar uzytkująca autobusy IRISBUS od paru lat. A ten pan nigdy nie był ,nie jest i raczej nie będzie moim szefem(pomimo oferty nie interesuje mnie praca w Jego firmie). Bo jest szefem innej firmy . Wiesz ,że gdzieś dzwonią ,ale nie wiesz gdzie. Jeszcze musisz trochę poczytać na temat Islandii.
Dziwne ,że nie wiesz ,że w Reykjaviku komunikację miejską obsługują cztery firmy. lol lol lol
p.s. To zdjęcie było zrobione dla prasy po imprezie. Wreczenie symbolicznych kluczy wraz z modelem autobusu z drewna (autobus Karosa używany dawno temu w Polsce) nastapiło przez Przedstawiciela KAROSA (widoczny na środkowym zdjęciu).
Ale ty pewnie wiesz lepiej (jak zwykle).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 15 Lut 2005, 7:12    Temat postu: Zgryźliwi Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu, ale przez niektórych ciągle przemawia jakaś zgryźliwość... (tak to odczytuję, choć mogę się mylić).
Czują się chyba ciągle niedocenieni i atakowani więc bronią się jak lwy, robiąc przy tym niezbyt kulturalne i godne jakiejkolwiek dyskusji docinki.

Uwagi o tym, że ktoś coś musi doczytać, wypominanie, że ktoś powiedział "ile pieniędzy wydał" jest nie na miejscu, szczególnie, gdy ta sama osoba co chwilę chwali się "imiennymi zaproszeniami", możliwościami itp.
Chwalenie się nie jest złe. Jest bardzo dobre. Osobiście jestem za tym, by każdy mówił śmiało co wie najlepiej, w czym czuje się ekspertem.
Lecz jeśli samemu mówię "jestem najlepszym filozofem w mieście" to nie mogę wypominać innym, że choćby napominają, że cokolwiek wiedzą o Islandii. Bo nigdy nie padło z ust członka Redakcji, że jest największym na świecie ekspertem.
Ja osobiście uważam, że jesli chodzi o wiedzę ogólną (geograficzną) to śmiało można nazwać Jolę ekspertem i nie boję się tego głośno powiedzieć, nawet jeśli Ona nie wie ile drzew rośnie przed twoim oknem w Reykjaviku...
Można być ekspertem od transportu publicznego w Polsce a nie widzieć ile autobusów miejskich jeździ np. w Świdnicy.

Ale, gdy widzi się drzazgę w cudzym oku, a belki w swoim nie, to już nie jest dobrze...
Szczególnie, że Jola podając pewne fakty nie miała nigdy na celu chwalenia się, lecz podania ich jako przykładu np. jak droga potrafi być Islandia, gdy chce się ją dogłębnie poznać, a nie tylko pracować na niej.
Ale są tacy, którzy skorzystają z każdej okazji by komuś dopiec (tak jak ja to robię teraz, by pokazać jak niemiłe jest to uczucie).

A najciekawsze jest to, że posiadacze "imiennych zaproszeń" nie skorzystali ze swej wiedzy, by przesłać e-mailem krótkie info o planowanej imprezie - wtedy redakcja z pewnością zamieściła by newsa wcześniej i w dodatku z pierwszej ręki.
Jak można przeznaczać tyle czasu na utarczki i nie zawsze konstruktywną krytykę, gdy zabrakło dobrej woli, by w ciągu 5 minut napisać newsa o nowych autobusach...
A są też i inni Polacy na Islandii, którzy z dobrego serca pomagają Redakcji przysyłając newsy, zdjęcia itp. które potem stanowią materiał, który inni tylko czytają... i jeszcze czasem krytykują.

Raz jeszcze powtarzam: KRYTYKA JEST DOBRA! Ale musi być kulturalna i miła, a przede wszystkim konstruktywna. Redakcja składa się z ludzi ciekawskich, którzy bardzo chętnie dowiedzą się czegoś nowego - oni tylko czekają na wieści, uwagi, informacje, poprawki - bo oni nie dają newsów na akord, tylko by samemu poznać lepiej Islandię.

Wiedząc jak dużo pracy wkłada cała redakcja w tworzenie portalu, drobniejsze błędy wręcz wypada przesłać i omówić poza forum.
Osoba krytykująca musi brać również pod uwagę, że sama nie jest alfą i omegą i może się zdarzyć, że jej wiedza jest niekompletna lub może być fałszywa.

A redakcja nie może na podstawie każdej uwagi zmieniać danych otrzymanych z być może bardziej miarodajnych źródeł. Te źródła mogą się oczywiście mylić, ale to trzeba sprawdzić i ustalić.
A jeszcze się nie zdarzyło, by osoba krytykująca zadała sobie trud, by zebrać pełną informację i przesłać dokładną dokumentację o zdarzeniu lub fakcie, by "przekonać" redakcję o błędzie.
Zwykle zaczyna się o drobnej uwagi, a gdy redakcja stara się dociec, powiązać skąpe fakty, sprawdzić, które źródło mówi prawdę, to zaczyna się wtedy dyskusja i przykre uwagi pod adresem Redakcji, bo przecież Redakcja powinna bez zmrużenia oka przyjąć każdą poprawkę.
Ale zwykle jest tak, że jak ktoś ma się za eksperta to przesyła pełną informację a nie tylko dwa słowa...

Ja wiem, że może niektórzy nie mają nic złego na myśli, a tylko tekst pisany spłaszcza uczucia i odbiorca może wyczytać co innego niż nadawca myślał. Dlatego raz jeszcze apeluję o rozważne pisanie i używanie emotikonek we właściwych miejscach.

Bo przecież to forum oraz cały portal nie istnieje w jakimś niezmiernie tajnym i ważnym celu wykazania czyjejś wielkości. Islandia to nie jakiś przykry obowiązek, tylko radość, zabawa, przyjemność, wypoczynek, ciekawość.
Nie można się bić o to, jaki jest kolor spalin z autobusu, bo w zachodzącym słońcu będą czerwone, a w nocy wszystkie spaliny są czarne Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 15 Lut 2005, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:
Ale ty pewnie wiesz lepiej (jak zwykle)


Kolego Deceerze.
Dostałeś link do oryginalnej wersji newsa z Morgunblaðið
Przetłumacz go, bo jako człowiekowi mieszkającemu na Islandii, pracującemu w Reykjavíku powinno Ci być łatwiej. Poświęć te 5 minut, o któych pisze Odżajer i przetłumacz.
Może faktycznie Morgunblaðið, Vísir czy RÚV z niewiadomych powodów nie piszą prawdy o komunikacji miejskiej w Reykjavíku. A może islandzkie media z zasady piszą bez sensu i wtedy bardziej opłacalne by było zlikwidowanie newsów na iceland.pl? Po co mamy siedzieć po ileśtam godzin, jeśli pan odbierający model autobusu okazuję nie być tym panem, któym miał być.
A Jola pisząc "szef" nie miała na myśli osoby, która wydaje Ci pensję tylko osoby pracującej na kierowniczym stanowisku w stołęcznej komunikacji miejskiej którejkolwiek z firm. Nie jest to istotą problemu.
Nie wiem jak reszta osób z iceland.pl ale mi się znudziło prowadzenie tego typu bezowocnych dyskusji.
Jak napiszesz coś na temat Islandii (bo ICELAND.PL jest portalem o Islandii) to z przyjemnością dołączę do dyskusji.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 15 Lut 2005, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer
Ja już temat zakończyłem ale skoro podtrzymujecie dalej to proszę.
Nie rozumiem dlaczego każdy komentarz odbierasz (Ty ,Jola i Einar) jako osobisty atak na Waszą redakcję. Wygląda na to ,że komentować wolno tylko wybrańcom. I nie piszcie o przysyłaniu materiałów do redakcji bo dobrze wiecie ,że moje trafiają do "kosza" i pewnie nie tylko moje. Gdyby Odżajer ,Jola i Einar na spokojnie czytali moje posty to można tam przeczytać ,że nie mam pretensji do redakcji Iceland.pl tylko chciałem skorygować pewne fakty. Sebastian i jeszcze jeden Polak obecny na imprezie "dali spokój" i stwierdzili ,że z niektórymi osobami nie ma co dyskutować bo i tak zawsze mają rację. A teraz widzę ,że mieli rację.
I teraz ucieszę Jolę postanowiłem nie odpisywać na posty bo to jest bez sensu i ten jest ostatni.
p.s. Moim naczelnym jest



Nafn: Gísli Jens Fridjónsson
Forstjóri Hopbilar/Hagvagnar

I aby nie było niedomówień w żaden sposób nie jestem powiązany służbowo z osobą na zdjęciu (to jest "szef" oddzielnej firmy która jest częścią komunikacji miejskiej w RVK) lol lol lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 15 Lut 2005, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tv widzialam blondynke wreczajaca kluczyki jakiemus facetowi ,ktory zreszta poznij probnie pojechal tym autobusem.nie jestem pewna do konca czy to wane tak naprawde kto komu przekazal te nieszczesne autobusy ale ta blondyna byla z B&L.A to ze czesto w mediach sa niescislosci to prawda bo nawet ostatnio jeden z reporterow zrezygnowal z pracy ...podal jakas nie sprawdzoina inforamacje i sam odszedl.Zreszta jak na moj gust ,wystarczyloby sprostowac...Nazywa sie ...Marcel czy jakos tak ,,,nie moge sobie przypomniec
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 16 Lut 2005, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I aby nie było niedomówień...
Nie miałem żadnych kontaktów seksualnych z panią Lewinsky... :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 16 Lut 2005, 7:19    Temat postu: Proszę czytać... Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:

to można tam przeczytać ,że nie mam pretensji do redakcji Iceland.pl tylko chciałem skorygować pewne fakty.

Ja wiem, że moje posty są długie i pewnie nie chce Ci się czytać do końca... ale cóż odpowiadasz jak zwykle nie na temat.
Dopóki przesyłałeś "fakty" to powiedzmy, że było OK (choć ich forma mogła być inna, a informacje bardziej zebrane i udokładnione), ale OK.

Natomiast twój przedostatni post wcale nie był grzeczny, chyba, że stosujesz inne standardy językowe lub kulturowe...
Przekaz jaki można wyczytać z tego postu jest taki, że ktoś jest nieukiem i powinien sobie doczytać.
Jeszcze raz powtarzam, że nikt nie ma monopolu na prawdę i wiedzę totalną. Ty możesz nie wiedzieć, jaki kolor sukienki ma żona twojego szefa, ale to nie oznacza, że nie znasz się na komunikacji miejskie w Reykjaviku.
Wszechświat jest wypełniony trylionami faktów i informacji i nie każda jest na tyle ważna, by jej brak w portfelu eksperta dyskredytował go w oczach innych ludzi.
Ja jestem ekspertem (nie boję się tak powiedzieć) w dziedzinie chemii, lecz moja szczegółowa wiedza dotycząca substancji chemicznych nie obejmuje nawet jednego promila zarejestrowanych związków! I żaden ekspert na świecie takiej wiedzy nie ma, bo bycie ekspertem nie polega na zapamiętaniu wszystkich faktów, tylko na tym, by wiedzieć, gdzie szukać ewentualnych źródeł oraz na umiejętności łączenia faktów i wyciągania wniosków.

To ile firm MPK jest w Reykjaviku, jest informacją dość ciekawą, choć nie krytyczną dla eksperta od spraw Islandii, szczególnie, gdy ten ekspert wprost mówi, że "specjalizuje się" w przyrodzie i geografii a nie gospodarce Wyspy.

Ponieważ nie jestem członkiem Redakcji, a tylko swego rodzaju doradcą, więc wiem, że nie wyrzucają tam niczego wartościowego.
Natomiast zdarza się, że ktoś przyśle parę linków, dwa zdania na krzyż (czasem jeszcze z błędami ortograficznymi) i potem są pretensje, czemu dzieło nie zostało opublikowane.
Linki, to sobie Redakcja umie znaleźć w internecie sama (szczególnie, jeśli dane strony istnieją od wielu lat). Redakcja pracuje czasem 14 godzin na dobę i napisane byle jak materiały, które wymagają wiele godzin pracy nad doszlifowaniem, są poprostu odkładane na półkę (nigdy nie wyrzucane do kosza).
Jeżeli ktoś chce pomóc Redakcji na prawdę, to powinien przygotować pełny materiał, odpowiednio zredagowany, ze zdjęciami, po korekcie ortograficznej (zarówno polskiej jak i islandzkiej). Tekst powinien zawierać pełną informację na przedstawiany temat, a nie dopisek "a o tym to sobie już sami znajdźcie".
Ale to nie znaczy, że materiały niepełne są wyrzucane! Jeśli temat jest ciekawy, a Redakcja dysponuje czasem i odpowiednimi materiałami to po pewnym czasie materiał może się ukazać.

To jest oczywista rzecz i dziwią mnie znów niegrzeczne oskarżenia o wyrzucanie czegoś do śmieci... no chyba, że jedyną rzeczą, którą ktoś prześle jest link do np. mbl.is
Dla tych, którzy się nie orientują powiem, że nawet jeśli ktoś przyśle pełny i bezbłędny artykuł np. w formacie Worda, to przeformatowanie tego tekstu do szablonu html iceland.pl wraz z ustawieniami linków itp. zajmuje kilka godzin!!
Więc prosiłbym o powstrzymanie słów krytyki. Chyba, że Redakcja zaprzestanie na miesiąc publikacji newsów, by w tym czasie poprawić przesłane materiały (a w niektórych przesłanych samych "pomysłach" trzeba właściwie dopisać całą treść).
Wybory dokonywane przez Redakcję trzeba uszanować i o ile nie jest się wielkim sponsorem, to wszelkie uwagi można przesyłać w formie próśb, a nie żądań lub niegrzecznej krytyki.
Jeżeli ktoś bardzo chce mieć wpływ na wygląd portalu zawsze może zostać sponsorem - otrzymane pieniążki Redakcja może przeznaczyć na opłacenie dodatkowych osób, które mogłyby odciążyć Redakcję.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Nul

Doczy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skd: Kraków
PostWysany: 30 Mar 2005, 15:01    Temat postu: wizyta(cja?) Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:

p.s. Nul czekamy na twoje odwiedziny. lol


No to sie pewnie doczekacie w kwietniu. Prawdopodobnie nie bede mogla ominac stolicy, a skoro juz tam bede to skorzystam z okazji przetestowania tej islandzko-polskiej komunikacji. Smile
_________________
A-Nul
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Sebastian
Go
PostWysany: 1 Kwi 2005, 15:28    Temat postu: Re: wizyta(cja?) Odpowiedz z cytatem

Nul napisa:
No to sie pewnie doczekacie w kwietniu. Prawdopodobnie nie bede mogla ominac stolicy, a skoro juz tam bede to skorzystam z okazji przetestowania tej islandzko-polskiej komunikacji. Smile

Od polowy kwietnia komunikacja miejska przestanie byc juz islandzko-polską ponieważ 50% polskiej części załogi kończy tam pracę i wyjeżdza, drugie 50 już tam nie pracuje ponieważ znalazło zatrudnienie w innej, miejscowej firmie transportowej.
Powrt do gry
Nul

Doczy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skd: Kraków
PostWysany: 1 Kwi 2005, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i teraz nie wiem, jak traktować odpowiedź zamieszczoną na forum w dniu 1 kwietnia...

???
_________________
A-Nul
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Sebastian
Go
PostWysany: 1 Kwi 2005, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nul napisa:
No i teraz nie wiem, jak traktować odpowiedź zamieszczoną na forum w dniu 1 kwietnia...

???


Akurat tę odpowiedź możesz potraktować całkowicie poważnie, bo to jest najszczersza prawda.
Powrt do gry
Nul

Doczy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skd: Kraków
PostWysany: 1 Kwi 2005, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK.
_________________
A-Nul
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron