reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Turystyka i wyprawy na Islandii - ogłoszenia
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 6 Lis 2014, 19:49    Temat postu: Re: Podróż z dzieckiem Odpowiedz z cytatem

Sylwia900 napisa:
Jakie miejsca w Islandii najlepiej odwiedzić z dziecmi ?


to zależy jak duże masz dzieci i w jaką kondycje mają.
na pewno "Złoty Krąg", część południowego wybrzeża oraz jakiś basen geotermalny, mozę być w reykjaviku. Warto również wybrać statkiem na oglądanie wielorybów.
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
adamkoc

Doczy: 08 Lis 2014
Posty: 4
PostWysany: 8 Lis 2014, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich to mój pierwszy post.

Jestem Adam, szukam chętnych do wspólnej wyprawy na Islandię na własną rękę. Transport samolot. Jeżeli chodzi o termin to kwestia dogadania się, mi to jest obojętne, mogę lecieć kiedykolwiek. Czas: około 2 tygodnie. Płeć nie ma znaczenia, najlepiej osoby z Warszawy, ale to też nie ma znaczenia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 8 Lis 2014, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałam do Ciebie priva w tej sprawie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
adamkoc

Doczy: 08 Lis 2014
Posty: 4
PostWysany: 10 Lis 2014, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki, jak coś to dalej aktualne Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Marionetka

Doczy: 13 Lis 2014
Posty: 1
PostWysany: 14 Lis 2014, 0:05    Temat postu: zwiedzanie Islandii Odpowiedz z cytatem

WItam Was wszystkich:)Smile

jestem tu nowa, ale w każdym badź razie zamierzam dłużej zagościćSmile
Od kilku lat razem z bratem staramy się podróżować w róźne zakątki świata, teraz zastanawiamy się nad Islandią, ostatnio była Norwegia...także coraz dalej:)Smile

Proszę mi powiedzieć, w jakim okresie najlepiej pojechac, to będzie nasza pierwsza wizyta, do jakiego miasta się udać? co ze sobą zabraćjęzyk i czy ktoś może polecić, niedrogą formę noclegu. Wyjazd i tak byłby dopiero w przyszłym roku...raczej w drugiej połowie...no chyba, że to najgorszy czas na odwiedziny Islandii:) narazie kumulujemy środki.

Będę wdzięczna za odpowiedźSmile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 14 Lis 2014, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno lato jest najlepszą porą do odwiedzin Islandii. Jednak nawet lato nie jest w stanie zagwarantować dobrej pogody bez deszczu. Takie jednak są uroki tego cudownego kraju więc pierwszą rzeczą jaką powinnaś zabrać na pewno będą ubrania przeciwdeszczowe. Przylecisz do Keflaviku, który leży niedaleko stolicy- warto się po niej poszwędać, tak samo zresztą jak po Hafnarfjördur. Zresztą Reykjavik lub Hafnarfjördur jest niezłą bazą wypadową do ciekawych miejsc położonych nieopodal. Nie wiem jakie masz plany i jaki rodzaj zwiedzania preferujesz, a przede wszystkim jaką kasą dysponujesz więc ciężko jest mi cokolwiek więcej doradzić.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Paradaj

Doczy: 06 Sty 2015
Posty: 2
PostWysany: 6 Sty 2015, 21:23    Temat postu: Majówka Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie bede pierwszym, który rzuci temat, własnie sie zarejestrowałem i przyznaje ze nie przejrzałem dokładnie tego wątku... ale naprawde marzy mi sie wyprawa w tym roku i chyba najlepiej w maju ze względu na ceny, na tydzień. W planie objazd wyspy wypożyczonym autkiem. Problemem oczywiscie znalezienie chętnych...inaczej, chetni sa ale tylko "gębą", wiadomo nie jest to tania impreza, mam chyba dusze organizatora, wiem co chce, planuje to juz od kilku tygodni i zanim dopne na ostatni guzik potrwa jeszcze troche ale do sedna... NIE MAM Z KIM JECHAC!!! Jestem zdecydowany i jestem w stanie sie dostosowac co do daty wylotu (o ile dostane urlop, kwiecien odpada). Mieszkam w UK i wylot byłby z Manchesteru, są chętni dołączyć? Wiadomo najlepiej byłoby zebrac z 5 osób, płeć i wiek nie gra roli... niech to tegoroczne marzenie nie zamieni sie w pył!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DELETED
Go
PostWysany: 7 Sty 2015, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DELETED
Powrt do gry
Paradaj

Doczy: 06 Sty 2015
Posty: 2
PostWysany: 7 Sty 2015, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arwinej napisa:
Witaj, rozważam także opcję wyjazdu w okolicach maja-czerwca. Przejazd po wyspie murowany! Wstyd byłoby nie zobaczyć wszystkiego!


dobrze wiedziec, naskrobałem maila po tym jak zobaczyłem ze planowana jest wyprawa 5 dniowa w maju, czekam co odpiszą... bedziemy w kontakcie, w razie konkretów wal na priva
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
robertUK

Doczy: 06 Lut 2015
Posty: 1
PostWysany: 6 Lut 2015, 19:18    Temat postu: koniec kwietnia Odpowiedz z cytatem

koniec kwietnia z dziewczyna wybieramy sie z dziewczyna na Islandie na dni 6 poszukujemy cetnych najlepiej para . wiadomo na miejscu wynajecie samochodu i objazdowka w najbardziej atrakcyjne miejsca
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
laurentii

Doczy: 16 Gru 2010
Posty: 5
PostWysany: 20 Lut 2015, 21:34    Temat postu: sprzęt do wynajęcia Odpowiedz z cytatem

Polecam tani sprzęt do wynajęcia na Islandii! Namioty, plecaki, raki, czekany i inne.

http://islandia4u.pl/do-wynaj%C4%99cia.html
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
nucumnon

Doczy: 14 Mar 2015
Posty: 1
Skd: Polska
PostWysany: 14 Mar 2015, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich. Dopiero się zarejestrowałem, ale przeglądałem to forum wcześniej, głównie w poszukiwaniu muzyki.

Wykupiliśmy z kumplem tani lot na Islandię i planujemy ok 10-dniową wyprawę autem drogą nr 1 + ewentualnie trochę interioru.
Wylot 8.06, powrót 20.06.

Poszukujemy 1-2 osób do towarzystwa i żeby podzielić koszty auta (ok 1500zł + paliwo).
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to proszę o informację na priv. Trzeba się pewnie szybko decydować, bo najtańsze bilety będą schodzić..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
piotr102

Doczy: 10 Lut 2008
Posty: 33
Skd: wrocek
PostWysany: 28 Mar 2015, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są chętni na wyjazd 3 tygodniowy: Wyspy Owcze i Islandia - prom i bus? 10.07 - 2.08.2015 (23 dni). Niestety bilety promowe dość drogie ale samodzielność w drodze na maxa.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
piotr102

Doczy: 10 Lut 2008
Posty: 33
Skd: wrocek
PostWysany: 28 Mar 2015, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są chętni na wyjazd 3 tygodniowy: Wyspy Owcze i Islandia - prom i bus? 10.07 - 2.08.2015 (23 dni). Niestety bilety promowe dość drogie ale samodzielność w drodze na maxa.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
dziubek37

Doczy: 25 Kwi 2015
Posty: 1
PostWysany: 25 Kwi 2015, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile
Przylatujemy na Islandię 06.07 we trójkę na cztery dni z Irlandii.Szukam kogoś z "tubylców" Wink oczywiście może być i "tubylczyni " Very Happy z kim można by siąść i dowiedzieć się czegoś ciegawego na temat Islandii.Dokładnie co można w tak krótkim czasie ciekawego zobaczyć .Auto już zarezerwowałem i pierwszy nocleg niedaleko Hekli.Za każdą radę będziemy bardzo wdzięczni czego nie omieszkamy okazać przy irlandzkim whiskey Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
michal5

Doczy: 04 Sie 2015
Posty: 1
Skd: Kraków
PostWysany: 31 Sie 2015, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wszystkim!
W piątek wraz z grupką 4 znajomych przylatuję na Islandię. Bierzemy samochodzik terenowy i ruszamy w intensywną, 10-cio dniową trasę - mapka poniżej.

Szukamy pomocy z pierwszym noclegiem - w Reykjaviku - z piątku na sobotę.

Chętnie przyjmiemy także wsparcie na późniejszych etapach podróży. Warunki oczywiście do uzgodnienia. Prawdopodobnie będziemy także mieli trochę niezagospodarowanej przestrzeni w bagażu rejestrowanym z Polski.



Proszę pisać PM.
Dziękuję i pozdrawiam!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
JoinTheTrip

Doczy: 07 Wrz 2015
Posty: 4
PostWysany: 11 Wrz 2015, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Islandii znów nam się zachciało Smile

Podróż do krainy lodu i ognia w wersji z delikatnym survivalem. Jeśli zbierze się grupa na dwa samochody - ruszamy w październiku. Wyjazd spontaniczny zaplanowany jednak w oparciu o zeszłoroczne doświadczenia.

Poszukujemy osób, którzy byliby zainteresowani na 7 dniowy wyjazd na Islandię w terminie 2-9.10. W zeszłym roku przejechaliśmy całą wyspę wokół - pozostawiło to niesamowite wrażenie, postanowiliśmy więc powtórzyć wyprawę, teraz jednak w wersji surviwalowej.

Plany mamy niekonwencjonalne: szklanka whisky z lodem z lodowca, po małym trekingu; polowanie na zorzę polarną; przejazd malowniczą szutrową drogą przez środek wyspy, poszukiwania maskonurów, których nie udało nam się ostatnio zobaczyć oraz odwiedziny w miejscu, gdzie Juliusz Verne umiejscowił swoją powieść „Podróż do wnętrza Ziemi”. Prócz tego: cała masa wodospadów, rejony termoaktywne, dwa dłuższe trekingi, laguna lodowcowa oraz noclegi w malowniczych miejscach.
Islandia nie należy do najtańszych krajów więc nocować będziemy pod namiotami (+ 2 noclegi w hostelach aby odpocząć) natomiast wyżywienie planujemy obozowe - część produktów przywieziemy z Polski, gotować będziemy na miejscu.

Cena wyjazdu to ok 2300-2600zł która zawiera: wynajęcie samochodu terenowego 4x4 pozwalającego na przejechanie trasy oraz ubezpieczenia auta, paliwo (ponad 2000km trasy), 2 noclegi w hostelu, wypożyczenie dobrych namiotów pozwalające wytrzymać trudne warunki atmosferyczne, bagaże rejestrowane na sprzęt i prowiant z Polski, niezbędny ekwipunek oraz ubezpieczenie turystyczne.

Lot bezpośredni z Gdańska do Keflaviku liniami WizzAir. Cena biletu to ok 400-600zł.

Oferty takich wyjazdów znajdowaliśmy za nawet 8000-10000zł, wiec cały wyjazd nastawiony jest na zredukowanie kosztów, przy bardzo intensywnej i ciekawej trasie. Szukamy ludzi, którzy rozumieją warunki pogodowe, to co może nas zastać w trakcie wyjazdu i nastawieni są na przygody Smile !

Kontakt: PW
https://www.facebook.com/JoinTheTripPL
lub mail: jointhetrippl@gmail.com

Gorąco zapraszamy Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 12 Wrz 2015, 22:46    Temat postu: trip Odpowiedz z cytatem

to nie lepiej już z islandia4u.pl np wycieczki-wielodniowe/jesienna-objazd?
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
JoinTheTrip

Doczy: 07 Wrz 2015
Posty: 4
PostWysany: 16 Wrz 2015, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu z nami?
Plan ułożony jest tak, żeby zabawić się w delikatny survival a zarazem nie męczyć się bardziej niż to potrzebne - planujemy 2/3 noclegi w hostelach. Prócz biletu lotniczego, z racji ruchomych cen oraz wyżywienia (rożni ludzie, różne preferencje ) dołożymy wszelkich starań, żeby wszystko zostało załatwione - od ekwipunku, przez ubezpieczenie turystyczne, na transporcie z i na lotnisko kończąc.
Ekwipunek i sprzęt posiadamy profesjonalny, przede wszystkim zaś przemyślany. Ponad to na każdym wyjeździe jest z nami bogato wyposażona apteczka oraz leki w zestawie z osobą przeszkoloną w ich wykorzystaniu, nawet w ciężkich warunkach.
Na pewno będzie przyjemnie i zabawnie, z wysokim prawdopodobieństwem zobaczenia zorzy Smile !
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Jarek88

Doczy: 10 Kwi 2015
Posty: 34
PostWysany: 4 Sty 2016, 20:06    Temat postu: Wycieczki jednodniowe Odpowiedz z cytatem

Witam organizuje wycieczki jednodniowe kierynek wycieczki do uzgodnienia wiec inf na priv lub pod nr. Tel 7878319
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Nastpny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron