reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Cenzura
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 27 Sty 2005, 20:58    Temat postu: Cenzura Odpowiedz z cytatem

.."ręce opadają"...
no cóż, zależy od czego i komu. Mnie opadły całkowicie w momencie gdy zauważyłem, że jeden z moich postów został usunięty, prawdopodobnie przez agenta w czarnych okularach. lol Treść postu nawiązywała do pewnego pytania na tym forum, ale najwidoczniej przekroczyłem uprawnienia szarego forumowicza i napisałem za dużo a nie pisałem wiele. Shocked Może najlepiej będzie wogóle nic nie pisać. Po co kogoś uświadamiać jeśli ma się być blokowanym Sad . Próbowałem pomóc ale chyba nie ma sensu. Crying or Very sad
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usunąłem swojego posta tylko dlatego, ze uznałem, że mógłby Cię obrazić. Prawdę mówiąc pisząc go zastanawiałem się czy nie piszę zbyt łagodnie. Ale potem sobie pomyślałem, że nie chcę z icelandu robić miejsca kłótni. Owszem wkurzyło mnie Twoja odpowiedź, którą uznałem wręcz za głupią. Jak ktoś się pyta o sprawy turystyczne to nie odpowiada się: "siedź w domu"... Tylko dlatego usunąłem Twój post i mój, który był odpowiedzią dla Ciebie. Bo iceland.pl jest portalem turystycznym, promującym Islandię a nie odradzającym wyjazdy na Islandię. Jak Ci się tak potwornie ten profil forum nie podoba to załóż sobie antyislandię...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozum jedno szanowny adminie. Tak jak pisaliśmy wszyscy na tym forum, Islandia nie jest tanim krajem i odradzam komuś przyjazd, jeśli nie mo odpowiedniego zaplecza. Post miał być żartem, bo najtaniej jest właśnie pozostać w domu dlatego że tu nie istnieje takie pojęcie (jeśli rozumiesz co mam na myśli) i choć ze szczergo serca, życzę wszystkim wytrwałości w zbieraniu środków na wyprawę to nie chce potem dowiadywać się, że któryś z rodaków przyjechał tu a potem kasa szybko się ulotniła i kombinował na powrót. Nie chce być tu postrzegany jako, ktoś kto kojarzy się z krajem, w którym nie ma internetu i jest republiką sowiecką. Nasz kraj (Polska) nie jest bogatym krajem, nie jesteśmy też jednak trzecim światem. A jednak ktoś, nie wiem kto, zrobił nam tę reklamę i przez to słyszę czasem głupie pytania i docinki ze strony miejscowych. Może inni forumowicze mieszkający na wyspie nie mają podobnego problemu. Ja oznajmiam, że spotykam się z nim bardzo często, jestem czasem uosabiany z narodem biedaków, pijaków i kłócących się o kase ludzi. Nie chcę tego i to było powodem zamieszczenia postu. Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam. A na antyiceland.pl nie mam ochoty marnować energii.
Powrt do gry
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę dodać tylko o turystach z Polski okradających sklepy w odwiedzanych miejscowościach i wysyłających "utarg" pocztą do kraju.(głośna sprawa w mediach)
Mogę też napisać o turystkach z Polski którym zabrakło funduszy i "sprzedającym " się za jedzenie i spanie.
Postawcie się w naszej sytuacji gdy słuszymy te rewelacje i wiele innych od Islandczyków z kpiną w głosie.
Dlatego jeżel kogoś nie stać to może lepiej niech pozostanie w domu lub jedzie tam gdzie taniej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze... Nie miałem na myśli antyicelandu.pl tylko antyislandię.pl...
Po drugie drogi forumowiczu... Jak ktoś się pyta bo chce jechać to nie zakłądaj, że to ktoś kto potem będzie zbierał na powrót i przynosił złe imię Polakom... To jaką Polacy mają opinię w 90% "zawdzięczają" sobie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar napisa:
Po pierwsze... Nie miałem na myśli antyicelandu.pl tylko antyislandię.pl...
Po drugie drogi forumowiczu... Jak ktoś się pyta bo chce jechać to nie zakłądaj, że to ktoś kto potem będzie zbierał na powrót i przynosił złe imię Polakom... To jaką Polacy mają opinię w 90% "zawdzięczają" sobie.


Przyjąłem do wiadomości.
Co do złego imienia to nie musi go przynosić, ono już zostało przyniesione, a to jest bardzo smutne.
Co do antyislandii.pl odpowiedź jak wyżej.


Ostatnio zmieniony przez Sebastian dnia 27 Sty 2005, 21:43, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:

Dlatego jeżel kogoś nie stać to może lepiej niech pozostanie w domu lub jedzie tam gdzie taniej.


Ale dlaczego założyłeś że pytającego nie stać?????? A może to był zastępca prezesa Kulczyka???

Cytat:
Postawcie się w naszej sytuacji gdy słuszymy te rewelacje i wiele innych od Islandczyków z kpiną w głosie.


Stawiam się i współczuję. Rób wszystko, żeby Polacy nie byli uważani za gorszych i wiecznie narzekających.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar napisa:
Ale dlaczego założyłeś że pytającego nie stać?????? A może to był zastępca prezesa Kulczyka???

Gdyby był, nie używałby słowa, "najtaniej"

einar napisa:
Stawiam się i współczuję. Rób wszystko, żeby Polacy nie byli uważani za gorszych i wiecznie narzekających.


Ja daję z siebie wszystko, ale czasem ..."ręce opadają"...
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra... jak chcesz mogę wkleić tego posta z powrotem. Chcesz?Smile Tylko po co? Jezu... Jakbym wiedział, że skasowanie posta tak rozrusza forum to bym codziennie jakiegoś usuwałSmile
Może by tak skończyć ten temat i powrócić do forumowego życia?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian napisa:
Gdyby był, nie używałby słowa, "najtaniej"


A to nie wiesz, że bogaci najbardziej oszczędzają i dlatego są bogaci? Każdy chce przejechać jak najtaniej, chyba nie ma się co dziwić. Ktoś pyta może o tanie przeloty, żeby np. móc sobie za zaoszczędzone pieniądze kupić książkę na Islandii - całkiem szczytny cel.

Ja wydałam na Islandii (podczas jednej wyprawy) półroczne zarobki przeciętnego Islandczyka (chyba nie jest to mało) ale to nie znaczy, że na podróży nie chciałam zaoszczędzić i z chęcią słuchałam rad innych jak zrobić by było najtaniej. Poczułabym się strasznie, jakbyś na moje pytanie o to jak dojechać na Wyspę najtaniej odpowiedział mi żebym siedziała w domu, bo nie chcesz żebym "zarabiała" tam na bilet powrotny.


Ostatnio zmieniony przez Jola dnia 27 Sty 2005, 22:01, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
johanna

Doczy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skd: Kielce
PostWysany: 27 Sty 2005, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko to rozruszanie forum chyba w nie najlepszym kierunku...

Oj, niepokoi mnie to pochopne usuwanie postów, zamykanie tematów Sad
Bo post można przywrócić, ale tak jak dawniej to nie będzie...

Jeśli post nie podoba się adminowi, to może admin by się najpierw skontaktował z autorem, albo powiedziałby wprost dlaczego, nawet ryzykując kłótnią.

Bo ja nie chciałabym, by nagle mój post zniknął bez uzasadnienia, a Ty Einar?
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Sebastian
Go
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jolu, i tu zdziebko się niezrozumieliśmy. Ja nie napisałem, że nie chcę zebyś tu zarabiała na bilet. Jeśli chcesz to sam postaram się dla ciebie o pracę, mam w tym trochę wiedzy i doświadczenia. Może się uda :d Very Happy

einar napisa:
Dobra... jak chcesz mogę wkleić tego posta z powrotem. Chcesz?Smile Tylko po co? Jezu... Jakbym wiedział, że skasowanie posta tak rozrusza forum to bym codziennie jakiegoś usuwałSmile
Może by tak skończyć ten temat i powrócić do forumowego życia?


A to znaczy że to kampania rekalmowa?? Very Happy Very Happy
o to wybaczcie, nie wiedziałem.... lol lol lol

P.S. co do posta, to czasu już nie cofniemy, co usunięte niech już nie wraca. lol
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usunięcie posta to nie jest miła rzecz. Tak samo jak ingerowanie w treść. Zdarzyło mi się usunąć post bo uznałem, że jest obraźliwy w stosunku do innego forumowicza. Usunąłem swojego posta bo uznałem, że może obrazić innego forumowicza. Usunąłem też kiedyś posty dotyczące pewnego zdarzenia, o którym nie chciałem by pisano na forum. Usunąłem Ci coś? Nie pamiętam... No czasem jak jest post o treści "buhahaha" to też usuwam bo nic nie wnosi. Zajrzyjcie sobie na inne fora. Tam dopiero odchodzi moderowanie! My nic nie usuwamy właściwie. Nawet jak napisano, że "obniżyliśmy loty" to nie usuneliśmy tematu tylko jest i można pisać dalej.
Co do zamykania tematów... Zamknąłem (ja osobiście) trzy identyczne tematy ale gdy okazało się, że to nie ułatwia to przywróciłem...
Wykorzystuje również uprawnienia admina do tego by sklejać dwa posty tego samego autora w jeden, gdy jest napisany jeden pod drugim...

Ja też bym chciał, żeby na forum było miło i przyjemnie. Chciałbym, żeby ludzie rozmawiali o Islandii i było fajnie. Napisałem nawet, że proponuję skończyć temat i przejść do normalnego życia forumowego.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za -całą klawiaturą lol lol bo to nic nie wnosi nowego do wiedzy o Islandii
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johanna napisa:
Jeśli post nie podoba się adminowi, to może admin by się najpierw skontaktował z autorem, albo powiedziałby wprost dlaczego, nawet ryzykując kłótnią.


Jeśli bywasz na innych forach, to chyba wiesz, że admin czy moderator ma prawo do moderowania forum bez specjalnego tlumaczenia sie z tego co robi. Taka osoba na pewno nie działa na niekorzyść forum.

Kiedy było tu nas dużo mniej, a posty pojawiały się rzadko, to nie było z czym robić porządków. Teraz trzeba wykonywać małe ruchy, by forum było bardziej czytelne, by tematy sie nie powtarzały. Zastanowiłaś się dlaczego zablokowaliśmy dwa tematy kiedyś? Zresztą zaraz odblokowaliśmy bo rzucili się forumowicze na nas jakbyśmy im krzywde zrobili, a my tylko chcieliśmy uporządkować troche posty. Zresztą temat można było kontynuować tylko że w innym miejscu - tego juz nikt nie zauważył, ale od razu rzucił się z pretensjami.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
johanna

Doczy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skd: Kielce
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt mi nigdy niczego nie usunął i moim poprzednim postem nie chciałam nikogo atakować ok? Tak tylko napisałam, bo
Cytat:
Usunięcie posta to nie jest miła rzecz


Cytat:
Jeśli bywasz na innych forach, to chyba wiesz, że admin czy moderator ma prawo do moderowania forum bez specjalnego tlumaczenia sie z tego co robi. Taka osoba na pewno nie działa na niekorzyść forum.

Nie, nie bywam na innych forach, to wypełnia całe moje serce Very Happy
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dobrze :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
... ale od razu rzucił się z pretensjami.


kto to taki???
Powrt do gry
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie ja bo spokojnie siedzę na kanapie i czekam na "drugą połowę" . Jutro wraca z Polski po paru tygodniach nieobecności i znowu będą ograniczenia na komputer
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 27 Sty 2005, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeoczyłem to:
Jola napisa:
Ja wydałam na Islandii (podczas jednej wyprawy) półroczne zarobki przeciętnego Islandczyka (chyba nie jest to mało) ale to nie znaczy, że na podróży nie chciałam zaoszczędzić i z chęcią słuchałam rad innych jak zrobić by było najtaniej.


Przypominasz nam to po raz kolejny, ja wydałem na islandii równowartość ponad sześcioletnich zarobków przeciętnego obcokrajowca pracującego na wyspie, jednak nie o to mi chodziło

Jola napisa:
Poczułabym się strasznie, jakbyś na moje pytanie o to jak dojechać na Wyspę najtaniej odpowiedział mi żebym siedziała w domu, bo nie chcesz żebym "zarabiała" tam na bilet powrotny.


Nie miałem na myśli nikogo obrażać. Już za to przeprosiłem Smile


Ostatnio zmieniony przez Sebastian dnia 28 Sty 2005, 0:58, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron