reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

rowerem na islandię

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
nemo
Go
PostWysany: 28 Sty 2005, 18:23    Temat postu: rowerem na islandię Odpowiedz z cytatem

witam.
chcę w wakacje wybrac się ze znajomymi (ma nas być od 7 do 12 osób) rowerami na islandię. po pierwsze zastanawiam się czy lepiej jest na miejsce dostać się samolotem czy może zabrać cały sprzet samochodem przedostac się promem i potem korzystac z auta jako ruchomej bazy? ( mamy VW transportera, czy jest on wystarczająco duży by jechac nim drogami przez interior). Jaka trasą na miejscu najlepiej się wybrać, (mamy niestety wolne tylko 2 tygodnie, czy to wystarczy by objechac I. do okoła?) jeżeli byliście już tam jako rowerzyści, czy moglibyście pomóc mi jakoś z wyborem trasy, obliczeniem kosztów itp? bardzo liczę na waszą pomoc i dziękuję. Very Happy
Powrt do gry
Ana
Go
PostWysany: 3 Mar 2005, 15:35    Temat postu: good idea Odpowiedz z cytatem

Witam:)osobiście nie objechałam Islandii rowerem, ale spotkałam wielu rowerzystów objeżdżając ją samochodem-nie terenowym ale osobowym Mitshubishi Galant. Dwa tygodnie z pewnością Wam wystarczy by objechać całą Islandię....współczuje tylko warunków pogodowych. Najlepiej wybrać sie w lipcu a jeszcze lepiej w sierpniu. Rozmawiałam z gościem z Niemiec....w 6 dni przejechał zwiedzając..z Reykjaviku do Egilstadir..i Angielke...z resztą rowerzystów jest tam co niemiara tylko czasami aż żal patrzeć jak ich wiatr przewraca, albo im ciężko go upchać a co dopiero jechać. Jednak dla Islandii warto...i dla siebie, bo jest co zobaczyć...pozdrawiam:)
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron