reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Mozecie laskawie kasowac ogloszenia dot. handlu alhokolem, t
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julita luisa

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 34
PostWysłany: 27 Kwi 2010, 17:03    Temat postu: Mozecie laskawie kasowac ogloszenia dot. handlu alhokolem, t Odpowiedz z cytatem

Bylabym bardzo wdzieczna. Przeciez mozecie sobie chyba wyobrazic ze to powinno byc nielegalne. Czy nie mozecie, bo jak dotad bezczelnie ignorowano moje apele, ale zobaczymy co policja powie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
foo

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 659
PostWysłany: 27 Kwi 2010, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem, że obok kringlana na przejściu czasami ktoś przechodzi na czerwonym świetle. Myślę, że jak przyczaisz się z aparatem i porobisz fotki, to może to zainteresować policję.

Serio, o co Ci chodzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cypisek110

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 42
PostWysłany: 27 Kwi 2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foo napisał:
Widziałem, że obok kringlana na przejściu czasami ktoś przechodzi na czerwonym świetle. Myślę, że jak przyczaisz się z aparatem i porobisz fotki, to może to zainteresować policję.

Serio, o co Ci chodzi?



pewnie chce konkurencje zlikwidowac
ale ja tez tego nie popieram ale i mi to nie przeszkadza ja podpalki do grila nie pijam ajak komus smakuje toniech pije
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 27 Kwi 2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie na to forum trafila . NIe widze w tym problemu ,ogloszenie ogloszeniem ,suma sumarum wszystkie ogloszenia sa nielegalne ,forum by nie istanialo bez ogloszen ,jak ktos nie chce tego ogladac to tam nie wchodzi ,proste
takie moje zdanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julita luisa

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 34
PostWysłany: 27 Kwi 2010, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie chce konkurencje zlikwidowac
ale ja tez tego nie popieram ale i mi to nie przeszkadza ja podpalki do grila nie pijam ajak komus smakuje toniech pije[/quote]


Nie, nie chce zlikwidowac zadnej konkurencji, co masz na mysli? Wiec ujme to prosciej, to jest NIELEGALNE. Myslicie ze jakis jelop sprzedajacy "wode rozmowna" cokolwiek to jest, zgaduje ze zrobiona domowym sposobem trucizna, dostanie odpowiedz od jakiegos 15latka, nie bedzie chial mu tego sprzedac bo jest za mlody? Akurat, sprawdzilam juz to! Sprobujcie sprzedac to na barnaland.is, powodzenia! Nie na to forum trafilam, tak? Bo polskie forum i mozna trzode robic, a jak ktos apeluje to odezwie sie jakis, ktory nie rozumie, bo jest polakiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
foo

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 659
PostWysłany: 27 Kwi 2010, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julita luisa napisał:
a jak ktos apeluje to odezwie sie jakis, ktory nie rozumie, bo jest polakiem.


Widzisz, z góry zakładasz jakąś teorię i naginasz do niej rzeczywistość.
Tak się składa, że nie jestem polakiem :-) pudło

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skąd: z tamtąd
PostWysłany: 27 Kwi 2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foo napisał:
julita luisa napisał:
a jak ktos apeluje to odezwie sie jakis, ktory nie rozumie, bo jest polakiem.


Widzisz, z góry zakładasz jakąś teorię i naginasz do niej rzeczywistość.
Tak się składa, że nie jestem polakiem :-) pudło

Pzdr.


...sympatyczna rodaczko i ty nie rodaku Wink ...tak sie pisze Polakiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skąd: z tamtąd
PostWysłany: 27 Kwi 2010, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foo napisał:
Widziałem, że obok kringlana na przejściu czasami ktoś przechodzi na czerwonym świetle. Myślę, że jak przyczaisz się z aparatem i porobisz fotki, to może to zainteresować policję.

....i jeszcze można porobić foty tym kierowcom,którzy kierunków nie włączają kiedy trzeba Evil or Very Mad Twisted Evil
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz_Pabianice

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 472
Skąd: Reykjanesbaer
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 0:21    Temat postu: Re: Mozecie laskawie kasowac ogloszenia dot. handlu alhokole Odpowiedz z cytatem

julita luisa napisał:
Mozecie laskawie kasowac ogloszenia dot. handlu alhokolem? Przeciez mozecie sobie chyba wyobrazic ze to powinno byc nielegalne?
Ja nie jestem w stanie... sobie tego wyobrazic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
julita luisa

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 34
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 0:36    Temat postu: Re: Mozecie laskawie kasowac ogloszenia dot. handlu alhokole Odpowiedz z cytatem

Mariusz_Pabianice napisał:
julita luisa napisał:
Mozecie laskawie kasowac ogloszenia dot. handlu alhokolem? Przeciez mozecie sobie chyba wyobrazic ze to powinno byc nielegalne?
Ja nie jestem w stanie... sobie tego wyobrazic.
Wiem, dlatego nie kieruje tego watku do byle kogo, tylko do ludzi, ktorzy moga kasowac watki, twoja opinia mnie nie obchodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
cypisek110

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 42
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 1:00    Temat postu: Re: Mozecie laskawie kasowac ogloszenia dot. handlu alhokole Odpowiedz z cytatem

julita luisa napisał:
Mariusz_Pabianice napisał:
julita luisa napisał:
Mozecie laskawie kasowac ogloszenia dot. handlu alhokolem? Przeciez mozecie sobie chyba wyobrazic ze to powinno byc nielegalne?
Ja nie jestem w stanie... sobie tego wyobrazic.
Wiem, dlatego nie kieruje tego watku do byle kogo, tylko do ludzi, ktorzy moga kasowac watki, twoja opinia mnie nie obchodzi



za dobra oplate ja moge skasowac na dobre te posty i komputery moge im poblokowac aby nie mogli wjecej sie zarejestrowac no chyba ze sie na tym znaja to sie zarejestroja ponownie jesli chcesz to jestem do piatku do dyspozycji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz ... byc moze Cie posluchaja ,w koncu masz pelne prawo do prosb i apelacji .
Mysle ,ze Twoj przyklad 15 latka ,rzeczywiscie moze urazic ,ale chyba nie do wszystkich ogloszen o alkoholu sie to odnosi .....
Nie wiem ,nie probowalem ,nie pije alkoholo wiec moze mi to obojetne .
Jak moj syn dorosnie do takiego wieku i bedzie probowal sie struc czyms oferowanym na forum to tez sie bede denerwowal , ale jak w przyszlosci moj syn bedzie chcial wypic to i tak wypije , jak nie z forum to z innego miejsca wezmie jakas "pochodna denaturatu".
Walka z wiatrakami ,niestety .
Prosciej prostowac syna niz forum i reszte swiata Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
herde.pl

Dołączył: 24 Gru 2009
Posty: 26
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 3:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu niektórzy podchodzą do tego forum jak do kury znoszącej złote jajka? Kochana Autorko wątku, zatrudnij ludzi na 4 etaty po 8 godz i będą pilnować i na bieżąco kasować wszelkie nielegalne posty. Napewno bez problemu uda Ci się dojść do porozumienia z właścicielami serwisu. Póki co pamiętaj, że to forum to i tak swego rodzaju prezent od administracji dla nas Polaków na Islandii i należy docenić, że jest miejsce gdzie możemy śmiało podyskutować oraz pomagać sobie nawzajem w tak szerokim gronie za darmo i bez problemu. Nie można wymagać od innych, żeby cały swój czas poświęcali Twoim ''widzi mi się'' (choć mi też się to nie podoba), zwłaszcza, że i tak (choć tego na pierwszy rzut oka nie widać) jest tu z pewnością wkładane dużo pracy i nerwów. Jak mówią: daj palec, a Cie całą rękę opier***! Podziwiam właścicieli, że mimo braku wdzięczności użytkowników potrafią także wytrzymać ciągłą krytykę. Bo przecież, jeśli nawet jeśli niewiadomo jak by się starali to przecież i tak instruktorzy ''landzitsu'' nie zrezygnują i będą stosowali swoje obejścia bo to dochód o który cięzko w tych czasch. Tak jak już któs wspomniał : ''WALKA Z WIATRAKAMI''. Nawiązując do strony o której wspomniałaś: jej właściciele utrzymują się m.in. z jej prowadzienia, więc muszą trzymać rękę na pulsie by nie stracić żludła utrzymania.

Rolling Eyes znowu się rozpisałem.... Jednym zdaniem, nikt nie sprawi żeby świat był idealny, jedynie można go poprawić, ale zaczynając od siebie, a nie wymagając od innych, żeby dostosowali się do naszych zachcianek a swoje życie odstawili. ufff... Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jacek108

Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd: łomĹźa / Reykjavik
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 3:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

herde.pl napisał:
Jednym zdaniem, nikt nie sprawi żeby świat był idealny, jedynie można go poprawić, ale zaczynając od siebie, a nie wymagając od innych, żeby dostosowali się do naszych zachcianek a swoje życie odstawili.. Question Question


Nie wiem czy mogę coś narzucić od siebie, ale proponuję abyś napisała do administracji propozycję współpracy. Kto wie może dadzą Ci możliwość moderowania działu ogłoszenia i będziesz świecić przykładem kasowania postów24/7. Tylko pamiętaj, że to nie Tobie będą płacić za pomoc. Raczej to Ty musiałabyś płacić administratorowi za taki honor, a i tak nikt by tego nie docenił. Handlarze i tak by zawsze znaleźli chwilę Twojej nieuwagi. a co do Policji to uwierz że już dawno się tak nie uśmiałem. Ale mniejsza o to, zorientuj się troche w kodeksie karnym a potem strasz. Również, nie rozumiem jak można te forum porównać do barnaland.is... strony którą kazdy bład może kosztować tysiące klientów.


P.S. Dobrze że na ebuy'u kasują... no tak, przecież tam też piszą tylko Polacy! miłego dnia
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie mąż ma bana na Vinbud i zaopatruje sie tutaj, stad dym Smile
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wiesiu-27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 37
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

herde.pl napisał:
Póki co pamiętaj, że to forum to i tak swego rodzaju prezent od administracji dla nas Polaków na Islandii i należy docenić, że jest miejsce gdzie możemy śmiało podyskutować oraz pomagać sobie nawzajem w tak szerokim gronie za darmo i bez problemu.


Rozwaliłes mnie tym tekstem Very Happy Jaki prezent człowieku, wiesz dlaczego takie forum powstalo? Tylko po to zeby znaj hajs doić i to jes głowny cel tego forum myslisz ze adminowi chciało by sie siedziec za darmo na stolku i pilnować forum? To jest Firma jaks ktora zalozyla to forum a po co? dla pieniedzy zecz jasna,A dlaczego Iceland.pl? Bo za granica siedza polacy, zarabiaja to i beda placic chyba normalne.Prezen to dostalismy nie dawno drugie forum dla Polaków na ktorym wszystko bylo za free ogloszenia itd. A administrator opiekowal sie za free. Podzielam fora na ktorych admini sprawuja role admina za free bez zadnych kosztów i pomagaja innym. Np jak jest na forach kulturystycznych, nikt nie chce od nikogo pieniedzy za nic.I tam naprawde Admini pomagaja, doradzaja itd. A na tym forum Co Ci pomoze Admin? Oczywiscie ze nic, weznie tylko hajs za ogloszenie i najwyzej skasuje ogloszenie ktore mu sie nie podoba dazac tym ze moze jednak napiszesz do nie go z checia zaplaty za te ogloszenie, czyli nagonka.No i pewnie skasuje mój profil po tym co napisalem teraz bo uzna ze mu sie to nie podoba i zeby inni tego nie czytali, ale takie jest moje zdanie na ten temat i mam do tego prawo!!!

Wiec czekam kiedy zostane zbanowany jak to bywa natym forum bez podania powodu ani przyczyny bo tak pewnie Bedzie, ale zeby nie było Pozdrawiam Administracje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cypisek110

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 42
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

. Póki co pamiętaj, że to forum to i tak swego rodzaju prezent od administracji dla nas Polaków na Islandii i należy docenić, że jest miejsce gdzie możemy śmiało podyskutować oraz pomagać sobie nawzajem w tak szerokim gronie za darmo i bez problemu.
takie forum kazdy moze otwozyc wystarcza checi mysle ze tego samego dnai powstalo by nowe jakby te usuneli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julita luisa

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 34
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 14:37    Temat postu: Nie, maz, a wlasciwie chlopak jest abstynentem, jesli musis Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisał:
pewnie mąż ma bana na Vinbud i zaopatruje sie tutaj, stad dym Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
wiesiu-27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 37
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki to jest prezent??? Zrobili to forum kilka lat temu jak zaczelo byc tutaj duzo naszych rodakĂłw, poprostu wykozystali sytuacje, zaloze sie ze maja kilka roznych forum ktore prowadza. Prezent to by byl jak bysmy mogli przyklejac ogloszenia za darmo Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cypisek110

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 42
PostWysłany: 28 Kwi 2010, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesiu-27 napisał:
Jaki to jest prezent??? Zrobili to forum kilka lat temu jak zaczelo byc tutaj duzo naszych rodakĂłw, poprostu wykozystali sytuacje, zaloze sie ze maja kilka roznych forum ktore prowadza. Prezent to by byl jak bysmy mogli przyklejac ogloszenia za darmo Very Happy

mozesz dawac ogloszenia ile ci sie podoba poco placic tylko idioci za takie cos placa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron