reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

gdzie diabeł nie może tam Polaka pośle :)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 8 Gru 2005, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 2 Lut 2006, 18:49, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
ona
Go
PostWysany: 8 Gru 2005, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie wejdzie miedzy wrony-trzeba krakac jak.....zdaje sie,ze tu niezle stadko sie dobralo,co jeden -to lepszy....a niektórzy to sami siebie przechodza,dla publiki wyrzekna sie....nie! inaczej Cygan dla towarzystwa dal sie powiesic.
A mieszkajcie sobie tutaj,albo i gdzie indziej-co mnie to do cholery obchodzi?Towarzystwo wzajemnej adoracji,trudno,aby tu sojusznika znalesc,przykro tylko z kilku powodów,ze barachlo przyjechalo....kadzcie sobie ile wlezie,macie prawo.I utwierdzajcie sie w swoich przekonaniach,az Wam ktos w koncu dokopie-i mam nadzieje,ze bedzie to tubylec!
Powrt do gry
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 8 Gru 2005, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona - bez komentarza. Gadaj z xxxxą, to cię osra.. :|.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 8 Gru 2005, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 1 Lut 2006, 22:36, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
ona
Go
PostWysany: 8 Gru 2005, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prosze,nie mówilam? To cos zwane >Elloth< zaprezentowalo swój poziom.Forum o Islandii....niech ktos przetlumaczy te posty i wydrukuje w Morgunbla&eth;i&eth; z zapytaniem czy Islandia chce takich he,he "Islandczyków" jak niektórzy z WAs...zenujace beda ich odpowiedzi,powalajace,statystyka nie pomoze,ani próbki losowe.Czy Ty Music 80s w ogóle wiesz,co to jest komercyjlny wytwór? I sam sobie niestety przeczysz....poor boy....ktos z taka dawka realizmu jak ja /i tu masz racje / absolutnie nie moze byc osoba,która wierzy w cos i widzi cos, co zostalo jej wmówione.Wlasnie o to chodzi,ze ja nie jestem fanem Islandii,i przede wszystkim dlatego razi mnie mnóstwo rzeczy,ja je dostrzegam,a wiekszosc jest zaslepiona...ale to jest fanatyzm.Mnie - w przeciwienstwie do Ciebie,i nie tylko- nie bawia te posty,raczej mnie przerazaja,jak nisko upadaja ludzie,ich wartosci,ambicje,jak bardzo staja sie sprzedajni,dwulicowi,falszywi,ale nie zwyczajanam przechodzic obok takich spraw obojetnie,co bardzo Was drazni-prawda w oczy kole?
Powrt do gry
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 8 Gru 2005, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona, doigrałaś się. Właściwie, to miałem to olać, ale nikt mnie bez powodu obrażać nie będzie Mad .

Po pierwsze - jeżeli już mowa o poziomie, to osoba na poziomie, dyskutując nie stosuje czegoś, co wdzięcznie się nazywa "argumentum ad personam", bo świadczy to nie tylko o braku argumentów posługującej się taką sztuczką, ale i niskim poziomie, jaki ta osoba reprezentuje.

Wytłumacz mi jedną rzecz, tylko zrób to w miarę jasno (w miarę jasno - niech zdania mają jakiś sens, a nie będą powyrywanymi z kontekstu wykwitami złości, frustracji, czy też jakiegoś kompleksu). Po jaką cholerę, tu wchodzisz, krytykujesz każdego, kto się z Tobą nie zgadza? Ba, żebyś tylko krytykowała. Ty plujesz jadem na prawo i lewo i myślisz, że jesteś w tym oryginalna? Że idziesz jakąś niewydeptaną ścieżką? Dobre sobie.

Po drugie - ode mnie i od mojego poziomu wara. Jest taki, jaki jest i nikomu nic nie muszę udowadniać. A tym bardziej Tobie, bo wchodzisz tu tylko i wyłącznie dla sportu, żeby dowalić komuś słownie, zbesztać go, nie słuchając niczyich argumentów. Dyskusja polega na wymianie argumentów, a nie opluwaniu raz tego, raz tmatego.

Dziś wyjątkowo przerzuciłaś się na mnie, hę? Pewnie już ci drżą palce na samą myśl, że może ktoś dziś napisze coś, z czym się nie zgadzasz i wtedy sobie poużywasz, rzucając inwektywami? A sobie rzucaj. Byle nie we mnie, bo czasami bywam nerwowy. A najlepiej stań przed lustrem, popatrz na siebie i się zastanów nad tym, co za pośrednictwem palców przelewasz na to forum. Nie chodzi przecież o to, że masz tu yć w komitywie z wszystkimi. Nikt Ci, do cholery nie zabrania wyrażać własnych poglądów i mieć odrębnego zdania. Zdziwiona, że ludzie są oburzeni? Ludzie są oburzeni sposobem, w jaki ich traktujesz. Kto nie jest z tobą, ten jest przeciwko tobie?

Ja rozumiem, że możesz być sfrustrowana, nieszczęśliwa, zdołowana, mieć problemy. Ale po co wylewasz tę truciznę na mnie i na innych? Truj się tym sama, bo, uwierz mi, nikt nie będzie dla ciebie miły tak długo, jak będziesz nazywać ludzi "barachłem", czy innymi "ciekawymi" przymiotnikami.

Gwoli wyjaśnienia - to, co pisałem wcześniej nie miało ciebie obrazić. I gdybyś się nad tym trochę zastanowiła, to byś to po prostu zrozumiała. Nie uważam, że w ogóle powinienem się przed tobą tłumaczyć... Ale - chodziło mi o to, że jesteś jak ściana. Bo, to co się do ciebie mówi wraca jako zniekształcone echo. Myślisz, że cokolwiek wnosisz do dyskusji? To się grubo mylisz, moja droga.

Rzucasz jakieś "chwytliwe" hasełka, typu - komercyjne wytwory. Czasem sobie po prostu przemyśl, co chcesz napisać, a nie chlapiesz jęzorem bez sensu i uwazasz, że jesteś lepsza od kogoś, kto ma do świata inne podejście. No to się, cholera jasna, grubo mylisz. A rozmowę z tobą uważam za zakończoną. Bynajmniej nie dlatego, że brak mi argumentów, co to, to nie. Powód jest inny - nie dyskutuję z ludźmi, których jedynym celem w życiu jest mieszanie z błotem innych.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 9 Gru 2005, 10:29    Temat postu: OSTRZEŻENIE DLA UŻYTKOWNIKA "ona" Odpowiedz z cytatem

Użytkownik "ona" otrzymał ostrzeżenie w związku z przypadkami łamania regulaminu forum.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 9 Gru 2005, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, einar, bo to się już robiło powoli niesmaczne Confused .
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 9 Gru 2005, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 1 Lut 2006, 22:36, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 10 Gru 2005, 3:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie jest wsumie żal tej kobiety. Codziennie rano budzi się myśląc że miała koszmar w którym mieszkała na Islandii. Niestety okazuje się to prawdą i ona się zastanawia za jakie grzechy musi się męczyć w tym tak znienawidzonym kraju. Wiecie jakie to musi być stresujące!!!
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 10 Gru 2005, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać przekłąda się to na jej stosunek do innych ludzi, którzy nie koniecznie na Islandii przeżywają koszmar, albo chcą zasmakować tego koszmaru Wink .
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ona
Go
PostWysany: 23 Gru 2005, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze macie racje,kochani...nieczego Wam nie udowodnie,to co chcialam -napisalam,z poczucia obowiazku,a ze Was to ruszylo /obruszylo / to tylko swiadczy,ze mialam racje.Nie pluje jadem,i nie nienawidze ludzi,skoro tak to odbieracie?Kochajcie sobie te swoja Islandie-ja kocham mój kraj-Polske,a ze przyszlo mi tu zyc....well.
Jedno slowo do Einara,od którego oczekiwalam czegos innego-nie stronniczosci,z racji tego,ze podpisuje sie jako Redakcja Islandii.pl.Zarzuciles mi pare rzeczy,no cóz ,poczytaj sobie odpowiedzi ludzi z forum kierowane do mnie i zastanów sie ,komu jeszcze powienienes zafundowac ostrzezenie.
" Laiku! Jesli prawda,ze zamierzasz smiele
Wzgardliwym sadem uczcic muzy mojej trele
Pomnij,ze sad laika wydany o dziele
O dziele mówi malo,o laiku-wiele " Tadeusz Kotarbinski
Wszystkim zycze Wesolych Swiat i Szczesliego Nowego roku.Ona
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 23 Gru 2005, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrzeżenia dostają te osoby, które według mnie łamią regulamin forum.
Ty otrzymałaś ostrzeżenie za: m.in. obrażanie innych użytkowników i prowokowanie sporów. Poza tym jako admin mam ten przywilej, że mogę decydować o tym co się dzieje na forum. Co lepsze (dla mnie przynajmniej) nie mam żadnego obowiązku się z tego tłumaczyć. W mojej ocenie zasłużyłaś wtedy na ostrzeżenie.

Z innej beczki - czy ja jestem stronniczy? Pewnie, że tak! Zawsze stanę po stronie forum i tych forumowiczów, którzy nie szkodzą forum i piszą CIEKAWIE o Islandii. Poza tym tu jest ICELAND.PL a nie z ISLANDIA.PL !!! Na litość boską! Wink

Co do Kotarbińskiego... Znalazłem ciekawe wytłumaczenie pojęcia terminu "opiekun spolegliwy", którego autorem jest właśnie Kotarbiński.

Opiekun spolegliwy to człowiek dobry, o czułym sercu, wrażliwy na cudze potrzeby i skłonny do pomocy. Zdyscyplinowany wewnętrznie, a co ważniejsze emanujący chęcią działania. To każdy, kto chroniąc swych podopiecznych jest gotowy przyjąć na swe barki ciężar odpowiedzialności, a także ten, kto, pomimo niechęci i presji ze strony środowiska lub wielu wpływowych ludzi, zachowuje hart ducha dając świadectwo prawdzie oraz reprezentując postulaty sprawiedliwości. W swoim życiu kieruje się miłością do bliźnich, która sprawia, iż podejmuje ogrom wyrzeczeń, by z niesłabnącym zapałem stawać w ich obronie, pomagać im wydobyć się z opresji. Strzeże ich przed największym złem, jakie może spotkać istotę ludzką, przed jej upadkiem moralnym.

Toż to ja i opis mojej roli na forum!!! lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
skinheads
Go
PostWysany: 24 Gru 2005, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez jestes z Polski i jestem dumny ze jestem polakiem !a Islandia to tylko przygoda ktora kiedys sie znudzi...!jestem dumny ze mieszkam w tym naszym kochanym polskim syfie !stare mury ,stare bramy kamienice dobrze znamy piwko na przeswicie toczy sie Polskie zycie ... a swoja droga jestem ciekwy czy na islandie sa tez tacy luidze co robia strone o Polsce np poland.is...ciekawe czy tez tak szaleja za poslak i prubuje tak nam wchodzic w "tylki"jak my im...trzeba sie szanowac i czuc sie leprzymi od nich bo przeciez to my jestesmy Polakami a nie oni ...oni tylko sa Islandczykami i nikim wiecej!pozdrawaim
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 24 Gru 2005, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinheads albo pisales to na kacu, albo klawiature masz do xxxx, ale ja mysle ze masz problemy z koncentracja.
Cytat:
a swoja droga jestem ciekwy czy na islandie sa tez tacy luidze co robia strone o Polsce np poland.is...


Malo ci portali o Polsce. Chcesz jeszcze jeden?
Czlowieku przestan sie bic, bo ci sie mozg do konca zlasuje.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 24 Gru 2005, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skinheads propagandzista napisa:
..trzeba sie szanowac i czuc sie leprzymi od nich bo przeciez to my jestesmy Polakami a nie oni ...oni tylko sa Islandczykami i nikim wiecej

to sie nazywa wstep do nacjonalizmu.Tak zaczyna sie wrogosc ,brak tolerancji i nienawisc.
Ja nie tesknie za starymi murami ,bramami i piwem.Tesknie za piekna natura ,ludzmi ktorzy tworza tradycje,za nasza piekna historia.A w miedzyczasie zachwycam sie piekna czysta natura Islandii i zastanawiam sie nad dziejami Ziemii.INIE UWAZAM ZE TO SIE WYKLUCZA CZY NADAJE MI PRZYDOMEK NIE-PATRIOTY.Ludzie swieci bielmo z oka i klapki z oczu.Czy lepiej beda o nas mowic ogladajac portal iceland pl czy widzac w tv butnych polaczkow upajajacych sie swoja "polskoscia"?Tworzac ten portal nikt nie ma na mysli wlazenie komus do...tylko poprostu spelnia swe marzenia ,ma jakies POZYTECZNE hobby.
Zycze wszystkim osobom o otwartych oczach i sercu milej atmosfery w te swieta...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 24 Gru 2005, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sensu chyba dyskutować o tym samym, a tym bardziej się o to kłócić - tym bardziej w święta.

Kolega kibic powtarza dokładnie to samo, co wykrzykiwała ona...

Podkreślam, to, że ludzie z tego frum lubią Islandię to nie jest żaden spisek, nie należymy do żadnej loży masońskiej, ani nie chcemy zawładnąć światem...

Poza tym - my też jesteśmy TYLKO Polakami, tak, jak Islandczycy są TYLKO Islandczykami.

Czuć się lepszym? Z jakiego powodu? Każdy człowiek jest równy, żadne z nas nie ma wpływu na swoją rasę, narodowość i miejsce urodzenia..
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Snipper

Doczy: 11 Sty 2006
Posty: 61
Skd: Reykjavik
PostWysany: 16 Sty 2006, 3:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skinheads propagandzista
wiem ze post jest dosyc stary ale jak slysze taka argumetacje to mi wegiel w piwnicy kielkuje. chlopie chcial bym cie widziec jak ty patryjotyzmem karmisz swoje dzieci Confused ja tu przyjechalem za kasa i wtedy spodobal mi sie ten kraj i jego klimaty, stabilizacja i wogle to co tu widze a ty jak widze uwazasz ze do szczescia ci nic z wyjatkiem pobytu w wlasnym kraju to nie jest ci potrzebne. wiesz zazdroszcze ci bo ja mam na utrzymaniu rodzine i ich nie interesuje za bardzo w jakim kraju ja chcial bym zyc. poprostu dzieci chca MIEC to co maja ich koledzy i kolezanki a ja skoro je "zrobilem" to teraz musze ,powinienem i chce zadbac o ich przyszlosc a w naszym kochanym polskim kraju nie jest to latwe
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 16 Sty 2006, 3:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naszczęście gosciu został zbanowany i zostaliśmy uwolnieni od jego bełkotu.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 16 Sty 2006, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 1 Lut 2006, 22:12, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron