reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

gdzie diabeł nie może tam Polaka pośle :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 16 Sty 2006, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

music80s napisał:
A moze skinheads wcale nie był taki zły. [...] Najwazniejsza jest tolerancja dla innych i szanowanie drugiego człowieka.

Właśnie dlatego skinhedas wypadł.
Tolerancja - zgadzam się
Tolerancja na nietolerancję - nie
Toleracja na chamstwo - nie
Tolerancja na rasizm, ksenofobię - nie
Tolerancja na agresję - nie
Nie można mówić "Fajny facet, chociaż rasista i antysemita". To się po prostu wyklucza kolego music80's.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Snipper

Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 61
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Sty 2006, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bo "oni hymn znaja ale nie umieja" oile pamietam to text z c. k .dezerterow. czyli facet jest zly ale troche dobry albo dobry ale troche zly. wiecie co dawno sie tak szczeze nie usmialem czytajac ta argumetacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 17 Sty 2006, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam wszystkich pozwow mezczyzny i kobiety,o ktorym mowa powyzej. Ale prawde mowiac to mam troche watpliwosci. Czy naprawde wszystkie wypowiedzi na forum musza byc "ladnie uczesane". Ja proponuje zasade zlotego srodka. Bo inaczej ludzie beda pisali tylko to, co moze spodobac sie administratorom. I wyjdzie w sumie "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji". Troche wiecej luzu proponuje. To jedynie moja prywatna sugestia. Odnosnie tolerancji, to uwazam , ze kazdy ma prawo cos napisac jesli czuje sie Polakiem zainteresowanym Islandia. Oczywiscie wypowiedzi powinne byc na pewnym poziomie i nie robic balaganu. A odmienne poglady moga byc pretekstem do ciekawych dyskuji. lol Cool Wink
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 17 Sty 2006, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zachęcam wszystkich do wyrażania innych poglądów, do momentu, gdy poglądy te nie będą zakazane w polskiej konstytucji.


Grazyna napisał:
Czy naprawde wszystkie wypowiedzi na forum musza byc "ladnie uczesane".

Wszystkie wypowiedzi mają być kulturalne. Wypowiedź, za którą skinheads wyleciał była przejawem totalnego chamstwa. Była też nasycona agresją a o nie jest forum dla agresywnych.

Grazyna napisał:
Odnosnie tolerancji, to uwazam , ze kazdy ma prawo cos napisac jesli czuje sie Polakiem zainteresowanym Islandia

Nie mieszajmy biednej polskości do każego tematu. Bo nam wyjdzie "słoń a sprawa polska".

Grazyna napisał:
A odmienne poglady moga byc pretekstem do ciekawych dyskuji

Zgadzam się w 100%. Wiecie jakie jest najmądrzejsze zdanie, w sposób najlepszy, moim zdaniem, symbolizujące demokrację?
"Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale oddam życie, abyś mógł je głosić" - powiedział w XVIII w. francuski filozof Wolter. I jak się nie zgodzić? Ale na na przejawy rasizmu, antysemityzmu, chamstwa i agresji na tym forum nie pozwolę. Na jakiekolwiek formy łamania prawa na tym forum nie pozwolę. Bo to już nie są poglądy, za które można walczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 18 Mar 2006, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze za slabo sie staramy tu w Islandii-spojrzcie jak sie rodacy staraja w USA Very Happy Very Happy Very Happy
http://wiadomosci.onet.pl/1318978,242,kioskart.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel2
Gość
PostWysłany: 18 Mar 2006, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam skinheada propagandziste osobiscie to szalony czlowiek!z tego co wiem to od 2 miesiecy mieszka w Reykjaviku z 3 kolesiami swojego pokroju!z tego co zarobia pol przepijaja slyszalem nawet od jego blizszych kolegow ze pija w barach awanaturuja sie spiewaja po nocach i ze polowa Rkv ich zna i ze przynosza zla ocene dla polakow!no ale on taki byl i sie nie zmieni ciekawe kiedy wrocic z checia bym z nim cos wypil!
Powrót do góry
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 18 Mar 2006, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ręcę opadają jak się czyta te Twoje wywody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 18 Mar 2006, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czytaj, Einarze. Przeskakuj Very Happy . Istnieje szansa, ze jak pan Pawel2 wyladuje w otoczeniu kolegow Skinheada, to sie chlopcy zapija na smierc. Kazda watroba ma swoje limity Rolling Eyes .
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel2
Gość
PostWysłany: 18 Mar 2006, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe:))) no co pisze jak jest:)
Powrót do góry
LooCKeRWooD

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 61
Skąd: T-ravel
PostWysłany: 23 Mar 2006, 20:22    Temat postu: Jestem tylko urodzony w Polsce Odpowiedz z cytatem

eee!!!ooo...

Jestem tylko urodzony w Polsce, ale narodowosc to sobie sam wybiore 8-p nie czuje sie Polakiem... nie utozsamiam sie z Polska, bo to nie demokratyczny kraj. I grzech demokracji - Brak wyboru narodowości..

Postrafiam... [/quote]
_________________
"mądrość jest życiem pisana, a jej najlepszą nauczycielką jest głupota"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 24 Mar 2006, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narodowosci sie nie wybiera, a przynajmniej zawsze mi sie tak wydawalo... Shocked
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 24 Mar 2006, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisał:
[Ty, Lockerwood i nieoceniony Pawelek idealnie sie wpasowujecie w ten obrazek. .

Tak wygląda według Ciebie uzasadnianie?
I co ma do tego cywilizowany świat? To były poglądy "pawel2" a nie Pawelek ,a każdy człowiek ma prawo do swoich osobistych poglądów i nie musi podążać za owczym pędem "cywilizowanego świata"
Poza tym to nie jest miejsce do omawiania osobistych preferencji seksualnych Twoich czy kogokolwiek innego ,od tego są inne strony.
Powrót do góry
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 24 Mar 2006, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzasadnienie bylo szersze, ale widze, ze nie bylo sie do czego przyczepic Evil or Very Mad . Poza tym Einar nas przeniosl do offtopiku. Widac moderatorstwo uznalo temat za interesujacy Twisted Evil .
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 24 Mar 2006, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry einar ,ale pisząc tego posta nie widziałem ,że akurat zmieniasz lokalizaję tej rozmowy

dla mnie temat nie był i nie jest interesujący ,moja reakcja związana była tylko i wyłącznie z obrażaniem innego uczestnika forum i nie mam zamiaru kontynuować dyskusji o preferencjach seksualnych
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron