reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Lojalnosc islandzka - pary malzenskie
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 13 Lip 2010, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I między innymi DLATEGO żyję z tym kraju, sorki;)
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 14 Lip 2010, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Dokładnie, np. w UK jest sporo gejów i lesbijek, jakieś 10-15 % społeczeństwa, jednak parad nie ma , bo po co?? Kazdy ich tu szanuje i traktuje jak normalnego człowieka.

Scissor_Sisters napisa:
I między innymiDLATEGO żyję w tym kraju.


Taaa, fajnie sie zyje wyobcowanym w jakims kraju bo pozwala to na slodka ignorancje i nie ma sie pojecia jak jest naprawde: Homophobia rife in British society.

Przy okazji, populacja homo w UK to typowe dla roznych spoleczenstw 6%. UK nie jest tez bardzo postepowe w dziedzinie homo. Ostatnie resztki kryminalnego traktowania homo zlikwidowano dopiero w 2003. A malzenstw neutralnych ze wzgledu na plec nie ma, sa tylko zwiazki cywilne. W stosunku do Islandii zacofanie totalne Smile.

Scissor_Sisters napisa:

Ps. Gejem nie jestem.


Hmm, po co sie tak deklarujesz? Z obawy o homofobie? Twoja orientacja nikogo nie interesuje wiec nie musisz z nia paradowac Very Happy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 14 Lip 2010, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, Ok, ale ogólnie z 50% facetów ubiera się tu jak to się mówi w Polsce ,,jak [...]'' tylko dlatego , że ma polówkę i zarzucony na niego sweterek.
To, że polówka jest Ralpha Laurena a sweterek Bjorka już w Polsce nikogo by nie zdziwił, bo nawet nie wiedzą, poprzez powszechną biedę co to za firmy, ważne, że wygląda jak gej....

Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 14 Lip 2010, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się żyje wyobcowanym w obcym kraju???
Hahahhaha, koleś, ja lepiej nawijam po angielsku niż po polsku, czasami mam takie wrazenie, a co do wyobcowanego obcokrajowca, co tylko liczy funty by wrócić do domu to sie akurat pomyliłeś, bo kolegów mam w zasadzie tylko angoli, i to różnego pochodzenia. I ogólnie w życiu nie będziesz zarabiał tyle co ja tu, jeśli chcesz mieszkać w Polsce. Język to podstawa, a ja akurat nie mam z tym problemów, i z gejami też nie, w przeciwieństwie do Ciebie....a może powinienem się zwracać per Pan, w końcu Polak Pan Jesteś....
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Toudi

Doczy: 05 Lip 2010
Posty: 12
PostWysany: 15 Lip 2010, 1:25    Temat postu: pary Odpowiedz z cytatem

oo Shocked Widzę, że każda okazja jest dobra żeby się pochwalić. Rolling Eyes lol lol lol lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 15 Lip 2010, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Się żyje wyobcowanym w obcym kraju???
Hahahhaha, koleś, ja lepiej nawijam po angielsku niż po polsku, czasami mam takie wrazenie, a co do wyobcowanego obcokrajowca, co tylko liczy funty by wrócić do domu to sie akurat pomyliłeś, bo kolegów mam w zasadzie tylko angoli, i to różnego pochodzenia. I ogólnie w życiu nie będziesz zarabiał tyle co ja tu, jeśli chcesz mieszkać w Polsce. Język to podstawa, a ja akurat nie mam z tym problemów, i z gejami też nie, w przeciwieństwie do Ciebie....


Jak widac nie masz pojecia jak naprawde jest bo sie skompromitowales wiedza o sytuacji homo w UK i nawet nie korzystasz z mediow. A kolegow to masz pelno jak do pubu idziesz. Co do zarobkow to nie mysl ze byle nawijacz ma wiecej od kazdego w Polsce hehe. Akurat jest dobry przyklad w temacie tego wonta, z dzisiejszej prasy: [ur=http://biznes.onet.pl/duze-firmy-walcza-o-zamoznych-gejow,18490,3322829,1,prasa-detall]Duże firmy walczą o zamożnych gejów[/url]: Organizacje gejowskie i przedstawiciele biznesu będą się zastanawiać jak zdobyć blisko 2 i pół miliona klientów - lojalnych, bogatych i homoseksualnych.
Każdy z nich ma co roku do wydania średnio 14 i pół tysiąca euro
....społeczność homoseksualna w Polsce jest szacowana na 2 miliony 300-400 tysięcy osób. Ich siła nabywcza to 35 miliardów euro rocznie.

Scissor_Sisters napisa:
a może powinienem się zwracać per Pan, w końcu Polak Pan Jesteś........


Taaa, typowy przyklad ilustrujacy jak wyjechanym pod kopulom sie kielbasi. Zmywakowcy dumni z tego ze you moga mowic kazdemu lol. Forma Pan jest powszechnie przyjeta na kontynencie: Niemcy, Francja itd.

Scissor_Sisters napisa:
Ok, Ok, ale ogólnie z 50% facetów ubiera się tu jak to się mówi w Polsce ,,jak [...]'' tylko dlatego , że ma polówkę i zarzucony na niego sweterek.
To, że polówka jest Ralpha Laurena a sweterek Bjorka już w Polsce nikogo by nie zdziwił, bo nawet nie wiedzą, poprzez powszechną biedę co to za firmy, ważne, że wygląda jak gej....

Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.


Bijesz kolo rekordy buractwa. A co do biedy to faktycznie byl w UK lans tylko ze na duuzy kredyt. Juz niedlugo zacznie sie splacanie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 15 Lip 2010, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahha, ludzie, ja tylko mu odpowiedziałem, na zarzut, że jestem jakimś wyobcowanym obcokrajowcem, który pracując na zmywaku, myśli tylko o urlopie, który spędzi w Polsce, bo gdzie indziej???
Hahhahaha, to są właśnie stereotypy. O Polakach, na Islandii, w USA czy w Anglii.
A prawda jest taka, że sporo polaków mieszkających za granicą wcale nie pracuje na zmywaku, czy za minimalną płacę krajową. Prawda jest taka, że żyją normalnie i godnie, gdzie w Polsce by za taką samą pracę g. mieli.
Dlaczego wyjechało tylu ludzi z Polski?? Z dobrobytu wyjechali???
Mam 21 i żyję praktycznie od 2 lat za granicą, i w życiu do Polski nie wrócę....Wink
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 16 Lip 2010, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:

Hahhahaha, to są właśnie stereotypy. O Polakach, na Islandii, w USA czy w Anglii.
A prawda jest taka, że sporo polaków mieszkających za granicą wcale nie pracuje na zmywaku, czy za minimalną płacę krajową. Prawda jest taka, że żyją normalnie i godnie, gdzie w Polsce by za taką samą pracę g. mieli.

Sporo? To znaczy ile? Nie rozpowszechniaj stereotypow ze wszyscy w Polsce bide klepiom bo to obciach.

Scissor_Sisters napisa:

Dlaczego wyjechało tylu ludzi z Polski?? Z dobrobytu wyjechali???
Mam 21 i żyję praktycznie od 2 lat za granicą, i w życiu do Polski nie wrócę....Wink


Ludzi wyjechalo ile na stale? Troche wyjechalo ale po pierwsze byla to glownie ludnosc wiejska z najbiedniejszych rejonow. Po drugie akurat sie zlozylo ze wyjazdy przypadly na okres najwiekszego dmuchania bani i ludziom sie zdawalo ze to jest normalne i bedzie zawsze. Bania pekla i wielu z tych co wyjechalo wrocilo albo ma cienkie perspektywy. Skutki pekniecia bani widac w Irlandii, Hiszpanii i oczywiscie w Islandii, do tych krajow sporo ludzi z Polski jezdzilo a teraz jak jest? W UK pekniecia bani jeszcze nie widac bo w tym roku dalej ciagna na kredyt ale jazda sie zacznie od przyszlego roku.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 17 Lip 2010, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o czym mówisz, ale tutaj żadnej ,,bani'' nie ma.... w Irl mialem przyjemność mieszkać prawie rok i rzeczywiście żyli ludzie ponad stan, co 2 lata nowa fura, domy jak z bajki po 500 - 700 tyś euro i stan umysłu, że jakoś to będzie.
Każdy kraj oparty na obcym kapitale musi się liczyć, z możliwością przyjścia recesji.
Pamietaj, że każdy kto chce pracować, będzie Pracować i będzie żyć dobrze. W UK czy nawet w USA. Moja siostra cioteczna mieszka w Detroit od wielu lat i pracuje, owszem , po zamknięciu fabryk GM mówi, że miasto , a raczej niektóre dzielnice wyglądają jak widma, ale osoby mobilne i zdolne do przekwalifikowania się fatwo znajdują pracę. A ludzie, którzy są zdania ,,i co ja teraz robić będę, jak tylko przesłuchiwać umie''?? to nigdzie się nie odnajdą.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
LadyGaga

Doczy: 09 Cze 2010
Posty: 37
PostWysany: 18 Lip 2010, 13:06    Temat postu: Do kolo " zatroskany " Odpowiedz z cytatem

[quote]ludnosc wiejska z najbiedniejszych rejonow[/quote]
Zatroskany , prosze Cie - przestan . Zalóz sobie watek ZATROSKANY -MOJE WIDZIMISIE i tam pisz . Czy ty wiesz ile szkody robisz piszac takie rzeczy . Zrób sobie urlop , a zreszta chyba juz masz skoro piszesz non-stop . Ja sie na wsi urodzilem , a przyjechalem z miasta . Wiem lepiej jak ty , dlaczego tu jestem . Twoje gadanie tego nie zmieni .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 18 Lip 2010, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zatroskanego, to nie chce tutaj jakichś sądów robić, ale chyba się w życiu pracą nie skalałes???
Nawet mając sporą wiedzę teoretyczną może Ci po niej zostać g. w praktyce. Pójdziesz do pracy to ocenisz.
Pójdziesz do pracy w Polsce to zastanowisz się nad głupotami, które wypisujesz jeszcze bardziej.
O ile w ogóle kiedyś pójdziesz do pracy....
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 19 Lip 2010, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Nie wiem o czym mówisz, ale tutaj żadnej ,,bani'' nie ma.... w Irl mialem przyjemność mieszkać prawie rok i rzeczywiście żyli ludzie ponad stan, co 2 lata nowa fura, domy jak z bajki po 500 - 700 tyś euro i stan umysłu, że jakoś to będzie.
Każdy kraj oparty na obcym kapitale musi się liczyć, z możliwością przyjścia recesji.
Pamietaj, że każdy kto chce pracować, będzie Pracować i będzie żyć dobrze. W UK czy nawet w USA. Moja siostra cioteczna mieszka w Detroit od wielu lat i pracuje, owszem , po zamknięciu fabryk GM mówi, że miasto , a raczej niektóre dzielnice wyglądają jak widma, ale osoby mobilne i zdolne do przekwalifikowania się fatwo znajdują pracę. A ludzie, którzy są zdania ,,i co ja teraz robić będę, jak tylko przesłuchiwać umie''?? to nigdzie się nie odnajdą.


Scyzor to swiadczy ze kompletnie nie masz pojecia gdzie sie znajdujesz. W UK byla najwieksza bania, wszystkie wieksze baki sa zbankrutowane tylko ze rzad je podratowal drukujac kase, tak samo deficyt budzetu panstwa jest gigantyczny i pokrywany drukowaniem. Oszczedzanie i splaty zaczna sie od przyszlego roku. W Irlandii nie moga drukowac wiec skutki widac juz teraz.

Tak samo w USA ratuja sie drukujac kase a gadanie ze kazdy moze pracowac to bzdura bo z praca jest slabiutko. Mobilnosc nic nie pomaga jesli ma sie do splaty kredyt na dom ktory jest wyzszy od jego wartosci.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 19 Lip 2010, 7:43    Temat postu: Re: Do kolo " zatroskany " Odpowiedz z cytatem

LadyGaga napisa:
Cytat:
ludnosc wiejska z najbiedniejszych rejonow

Zatroskany , prosze Cie - przestan . Zalóz sobie watek ZATROSKANY -MOJE WIDZIMISIE i tam pisz . Czy ty wiesz ile szkody robisz piszac takie rzeczy . Zrób sobie urlop , a zreszta chyba juz masz skoro piszesz non-stop . Ja sie na wsi urodzilem , a przyjechalem z miasta . Wiem lepiej jak ty , dlaczego tu jestem . Twoje gadanie tego nie zmieni .


Co cie gryzie? Przeciez wiadomo ze najwiecej ludzi wyjechalo do pracy z Malopolski, Pomorza, Mazur i Podlasia i to nie z duzych miast, To nie sa najbiedniejsze rejony?

Oczywiscie bardzo fajnie ze wyjechali i latwo znalezli prace. Ale nie byl to stan normalny bo tak sie zlozylo ze okres wyjazdow przypadl na maksymalne rozdymanie bani a ludziom niestety sie wydawalo ze to jest normalne. Teraz wraca do normalnosci.

Wiesz teraz dlaczego tu jestes Gaga? Jestes bo byla ogromny bania ktora pekla z wielkim hukiem. Skutki tego dopiero sie zaczynaja wiec jeszcze nie wiesz co cie czeka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 19 Lip 2010, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatroskany, właśnie sam podcinasz gałęź na której siedzisz. Małopolska, Mazury, Pomorze, Podlasie, itp, czyli najbiedniejsze rejony Polski.... czyli pół Polski to najbiedniejsze rejony, kolejne 30 % to troche mniej biedne rejony, a następne 20% to rejony, gdzie ludzie jakoś dają radę za pensję utrzymać dom, spłacać hipotekę i posłać dzieci do przedszkola. Tylko ze te 20% to wcale nie są jacyś wybrańcy losu, bo na takie rzeczy powinno być stać każdego. Po raz wtóry powtarzam, że klasa średnia to nie Kowalski, który ma 10 letniego Passata i stać go na wczasy na mazurach, bądź też na kino raz na dwa miesiące. Na zachodzie ludzie wykonujący najprostrze prace, bądź w ogóle nic nie robiący, żyjący na koszt państwa mogą pozwolić sobie na takie rzeczy.
W Polsce większość ludzi ma auto, komórkę czy dobrze wyglądający ciuch, ale nie świadczy to, że są jakąs tam klasą średnią....bo to na zachodzie PODSTAWY, takie rzeczy posiadają najbiedniejsi.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 20 Lip 2010, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Zatroskany, właśnie sam podcinasz gałęź na której siedzisz. Małopolska, Mazury, Pomorze, Podlasie, itp, czyli najbiedniejsze rejony Polski.... czyli pół Polski to najbiedniejsze rejony, kolejne 30 % to troche mniej biedne rejony, a następne 20% to rejony, gdzie ludzie jakoś dają radę za pensję utrzymać dom, spłacać hipotekę i posłać dzieci do przedszkola. Tylko ze te 20% to wcale nie są jacyś wybrańcy losu, bo na takie rzeczy powinno być stać każdego.


Mowa byla o wiesniakach z tych rejonow. W Polsce 25% ludzi zyje na wsi, 95% z nich na gospodarkach samowystarczalnych, nie pracuja, nie placa podatkow, robia na czarno, dostaja bezplatna opieke medyczna i krus. Gdzie jest taki drugi kraj? Nigdzie. Po prostu ci ludzie maja super.

Scissor_Sisters napisa:

Po raz wtóry powtarzam, że klasa średnia to nie Kowalski, który ma 10 letniego Passata i stać go na wczasy na mazurach, bądź też na kino raz na dwa miesiące. Na zachodzie ludzie wykonujący najprostrze prace, bądź w ogóle nic nie robiący, żyjący na koszt państwa mogą pozwolić sobie na takie rzeczy.
W Polsce większość ludzi ma auto, komórkę czy dobrze wyglądający ciuch, ale nie świadczy to, że są jakąs tam klasą średnią....bo to na zachodzie PODSTAWY, takie rzeczy posiadają najbiedniejsi.


Haha, ludzie "żyjący na koszt państwa mogą pozwolić sobie na takie rzeczy". Tylko ze panstwa zyja na kredyt ktory sie konczy. Poza tym oczywiscie kazdy na "zachodzie" ma co roku nowe Porsche, zyje w palacyku i ubiera sie w paryskich butikach. Wymien liste "zachodu" i zobaczymy jak gdzie jest.Na przyklad czy Portugalia to "zachod" bo geograficznie to bardzo zachodni kraj lol. A Grecja to wschod czy nie? Hiszpania cos nie bardzo zachodnia sie robi.
Islandia bylo do niedawna o wiele bardziej zachodnia ale jakos na wschod sie przesunela, nie?

Ale dobrze ze przynajmniej nie piszesz ze w Polsce ludzie glodem przymieraja i furmankami musza jezdzic.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 20 Lip 2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie piszę, ani nie myślę, że ludzie w Polsce jezdza furmankami. Śadzę natomiast, że WIĘKSZOŚĆ ludzi żyje bardzo skromnie, a sporo wręcz bieduje. Tutaj, czyli w Manchesterze mało kto jezdzi Porsche...co prawda ostatnio sąsiadka kupiła sobie Jaguara za 340 000 f ale jest prawniczką, czyli przedstawicielką klasy średniej, więc ją stać i ja to popieram. Ludzie jezdzą tutaj głównie nowszysmi autkami 2-4 lata z małym silnikiem( o wiele mniejsze ubezpieczenie i road tax). Nikt tutaj nie żyje ponad stan. Ludzie żyją według swoich możliwości, a że możliwości są większe niż w Polsce to chyba tylko 2 letnie dzieci nie wiedzą.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 20 Lip 2010, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Nie piszę, ani nie myślę, że ludzie w Polsce jezdza furmankami. Śadzę natomiast, że WIĘKSZOŚĆ ludzi żyje bardzo skromnie, a sporo wręcz bieduje. Tutaj, czyli w Manchesterze mało kto jezdzi Porsche...co prawda ostatnio sąsiadka kupiła sobie Jaguara za 340 000 f ale jest prawniczką, czyli przedstawicielką klasy średniej, więc ją stać i ja to popieram. Ludzie jezdzą tutaj głównie nowszysmi autkami 2-4 lata z małym silnikiem( o wiele mniejsze ubezpieczenie i road tax). Nikt tutaj nie żyje ponad stan. Ludzie żyją według swoich możliwości, a że możliwości są większe niż w Polsce to chyba tylko 2 letnie dzieci nie wiedzą.


Tu sie nie mowi ze w Polsce jest lepiej niz w UK tylko pytanie jest o ile jest gorzej. Bo obraz zaciemnia gigantyczna bania jaka byla w UK, ludzie i panstwo wzieli kolosalne kredyty i nakupowali towaru ponad stan. Caly system sie przez to zalamal tylko wydrukowano kase zeby uratowac banki i panstwowy sektor a rachunek za to jeszcze nie schodzi. Poza tym ty nie poslugujesz sie liczbami tylko tym co widzisz u sasiadki. Na przyklad do porownania zasobu aut w jakims kraju sluzy przecietny wiek samochodow poruszajacych sie po drogach. Nie tak dawno o tym pisano w islandzkich zrodlach. Ostatnie dane sa za 2006 rok ale sie to wiele nie zmienilo. W UK sredni wiek nie byl 2-4 lata tylko 6.7 lat. Byl on najnizszy w EUropie, na przyklad w Niemczech bylo to 8.1 lat. Czyli super w porownaniu do reszty, ale dlaczego tak super? Ano wlasnie dlatego ze to byly lata maksymalnego dymania bani, masa ludzi wziela kredyty i kupila nowe fury. Tylko ze teraz jest z tymi kredytami wielki problem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 20 Lip 2010, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz jakąs manię na punkcie ,,bani'' To, że ktoś sobie tutaj kupuje samochód za 20 000 funtów i bierze na to kredyt to tylko świadczy o tym, że z jego pensji, yj ok 1800 f przez 2 lata bedzie pobierana suma 230 funtów... to nie jest bania i życie na kredyt. To jest normalna sytuacja, gdzie pracując stać Ciebie na wszystko. Ale cóź, Polaka z prowincji trudno przekonać, że gdziekolwiek tak może być...
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 20 Lip 2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście mówię o sytuacji, gdzie wpłacasz część pieniędzy na początku... A trudno tu znalezc frajera co nie ma 10 000 funtów na koncie....
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 20 Lip 2010, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma banie na miarę możliwości
http://finanse.wp.pl/kat,111116,title,Mamy-3-000-000-000-000-zl-dlugu,wid,12454005,wiadomosc.html?ticaid=1a8f0
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastpny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron