reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Klub Zgni艂ego Rekina

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Czy jeste艣 za za艂o偶eniem nowej grupy?
TAK, nie mog臋 bez tego 偶y膰
28%
 28%  [ 2 ]
TAK, w ko艅cu jeste艣my w Unii
42%
 42%  [ 3 ]
TAK, stawiam na Tolka Banana
28%
 28%  [ 2 ]
Wszystkich G硂s體 : 7

Autor Wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 7 Sie 2005, 5:59    Temat postu: Klub Zgni艂ego Rekina Odpowiedz z cytatem

3 x TAK!!!
Kto jest "ZA" r臋ka w d贸艂! Very Happy Very Happy

Gwoli 艣cis艂o艣ci: dosta艂em sygna艂y, 偶e dla zachowania pluralizmu przyda艂aby si臋 nowa Grup(k)a Very Happy
Czy偶by by艂o wi臋cej wielbicieli Zgni艂ego Rekina Question
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 7 Sie 2005, 6:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupa "Klub Zgni艂ego Rekina" jest mo偶e liczna, ale przez to jest elitarna Smile Warunkiem przy艂膮czenia si臋 do KZG jest przedstawienie fotograficznej dokumentacji zajadania si臋 rekinim mi臋skiem. Wymagany jest przy tym mi艂y wyraz twarzy Smile

No to ja zaczynam:



Ostatnio zmieniony przez Jola dnia 7 Sie 2005, 7:58, w ca硂禼i zmieniany 8 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 7 Sie 2005, 6:16    Temat postu: Rekiny na start Odpowiedz z cytatem

Chcia艂em cicho zauwa偶y膰, 偶e przychylno艣膰 Redakcji dla pomys艂u nowej grupy jest chyba dyplomatycznym sposobem, by powstrzyma膰 m膮 skromn膮 osob臋 przed rozpoczynaniem dyskusji politycznych na forum :wink:
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 7 Sie 2005, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa.. Znale藕li艣my na naszego Obja艣niacza spos贸b - najlepiej da膰 takiemu now膮 zabawk臋 Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 7 Sie 2005, 12:05    Temat postu: Cz艂onek honorowy Odpowiedz z cytatem

Czy cz艂onkiem honorowym KZR mo偶e by膰 kto艣, kto nie jad艂 zgni艂ego rekina, ale przygl膮da艂 si臋 tej czynno艣ci a w dodatku w膮cha艂 przetw贸rni臋 zgni艂ego mi臋sa? nie powiem
Ewentualnie mo偶e znajdzie si臋 stanowisko akredytowanego korespondenta przy KZR? pomocy
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
karuta
Alpha Team
Do潮czy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWys砤ny: 7 Sie 2005, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola naprawde zjadalas? czy zaraz po tym jak zrobiono zdjecie wyciagnelas ten patyczek ..wraz z siwym mieskiem..?jak zjadlas to przeszlas chrzest bojowy-bo ja jeszcze nie posmakowalam...BRAWA dla Joli odwaznej
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 8 Sie 2005, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjadlam, oczywi艣cie!Smile
Najpierw by艂am pewna, 偶e chc臋 spr贸bowa膰, potem zacz臋艂am si臋 waha膰, bo my艣l臋 sobie.. 偶o艂膮dek nie zwyczajny je艣膰 takie rzeczy, wi臋c mog臋 mie膰 problemy w dalszej podr贸偶y Smile Ale pani z tej farmy tak mnie przekonywa艂a, 偶e mi臋so zgni艂e z rekina jest zdrowe na wszystko (艂膮cznie z dzia艂aniem antynowotworowym), 偶e da艂am si臋 przekona膰. Poza tym nie codziennie zdarza si臋 mi by膰 na Islandii, a ju偶 mie膰 na stole zgni艂ego rekina tym bardziej, wi臋c nie zastanawiaj膮c si臋 d艂u偶ej si臋gn臋艂am po mi臋sko. I... S艂uchajcie! Nie taki diabe艂 straszny! Naprawd臋, by艂am przygotowana na co艣 naprawd臋 okropnego, a to jest podobne do 艣ledzia solonego + lekki aromat amoniaku, ale tak w tle, delikatnie raczej czu膰 NH3.. Smile Dlatego teraz si臋 zastanawiam sk膮d a偶 takie obrzydzaj膮ce przedstawianie tego smaku? Mo偶e to jest tak, 偶e jad艂o tylko par臋 os贸b w og贸le to mi臋so, a plotka zrobi艂a swoje i wyolbrzymi艂 si臋 mit strasznie cuchn膮cego, obrzydliwego zgnilaka?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 8 Sie 2005, 0:17    Temat postu: Re: Cz艂onek honorowy Odpowiedz z cytatem

Od偶ajer Egzegeta napisa:
Czy cz艂onkiem honorowym KZR mo偶e by膰 kto艣, kto nie jad艂 zgni艂ego rekina, ale przygl膮da艂 si臋 tej czynno艣ci a w dodatku w膮cha艂 przetw贸rni臋 zgni艂ego mi臋sa?:

Je艣li w膮cha艂e艣 przetw贸rnie rybne, otwiera艂e艣 szop臋, gdzie by艂o przechowywane dojrzewaj膮ce mi臋sko rekina i w膮cha艂e艣 t臋 misk臋 z mi臋skiem, z kt贸rej ja jad艂am, to w drodze wyj膮tku mo偶esz przyst膮pi膰 do KZR Smile

Od偶ajer Egzegeta napisa:

Ewentualnie mo偶e znajdzie si臋 stanowisko akredytowanego korespondenta przy KZR?

No pierwsze kroki w tym fachu ju偶 masz za sob膮 - zrobi艂e艣 mi zdj臋cia jak jad艂am rekinka! Smile Bardzo prosz臋.. dostajesz nominacj臋 na stanowisko korespondenta KZR. Zadanie na jutro: Wywiad z w艂a艣cicielem farmy w Bjarnarh枚fn (gdzie 艂owi si臋 rekiny i gdzie w艂a艣nie jad艂am zgni艂e mi臋sko), zdj臋cia z nowego muzeum, kt贸re przygotowywane by艂o tam, kiedy byli艣my, a teraz ju偶 zapewne dzia艂a na fulla oraz pog艂aska膰 ode mnie wesolutkiego tamtejszego pieska, kt贸ry na widok mi臋ska rekina dostawa艂 sza艂u i by艂 got贸w wykona膰 ka偶d膮 komend臋 by tylko otrzyma膰 kawa艂ek rekina Smile
Raport z misji i wywiad jutro o 18-tej u mnie na biurku:) Jestem wymagaj膮c膮 szefow膮..
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 8 Sie 2005, 0:24    Temat postu: Re: Cz艂onek honorowy Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
Je艣li w膮cha艂e艣 przetw贸rnie rybne (..) to w drodze wyj膮tku mo偶esz przyst膮pi膰 do KZR Smile

Dodam jeszcze dla dodania sobie klubowego splendoru, 偶e przez przypadek zjad艂em kiedy艣 k臋s sple艣nia艂ego sernika :krzywy:


Cytat:
(...)dostajesz nominacj臋 na stanowisko korespondenta KZR. Zadanie na jutro: (...)

Ale ja chcia艂em by膰 (ewentualnie) akredytowanym korespondentem przy KZR :jezyk:
To jest nieco inna funkcja ni偶 korespondent KZR :krzywy:
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 8 Sie 2005, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja m贸g艂bym zrobi膰 furor臋 w艣r贸d forumowic偶贸w, gdybym za艂o偶y艂 grup臋 os贸b, kt贸re zgni艂ego rekina nie jad艂y i nie w膮cha艂y :wink:
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 8 Sie 2005, 2:59    Temat postu: Re: Cz艂onek honorowy Odpowiedz z cytatem

Od偶ajer Egzegeta napisa:
Ale ja chcia艂em by膰 (ewentualnie) akredytowanym korespondentem przy KZR.


Prosz臋 nie wybrzydza膰 i bra膰 si臋 do roboty. P贸ki co, mamy wolny tylko etat korespondenta. Niech bierze i niech nie kombinuje... Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 8 Sie 2005, 3:31    Temat postu: Re: Cz艂onek honorowy Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
Prosz臋 nie wybrzydza膰 i bra膰 si臋 do roboty. P贸ki co, mamy wolny tylko etat korespondenta. Niech bierze i niech nie kombinuje... Smile


Hmmmm, to mo偶e ja jednak zrezygnuj臋 i zaczn臋 pisywa膰 posty z zakresu filozofii endemicznej? :jezyk:
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 8 Sie 2005, 3:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomocy Rany julek!!!! Jola - we藕 ju偶 przyjmij Od偶ajera do grupy!! lol
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lauraana
Alpha Team
Do潮czy: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Sk眃: Gdansk/101 Reykjavik
PostWys砤ny: 8 Sie 2005, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jadlam zgnilego rekina!
nos zatkalam i zjadlam ;)
nie mam zdjec ale mam swiadkow!
Nie bylo zle... smak jest ok... tylko ten zapach... eeeeee...
_________________
og ef þ煤 vilt þ谩 skal 茅g lj煤ga að þ茅r...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 9 Sie 2005, 2:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jest juz nas dwie! Gdzie jadlas? Restauracja, farma, czy jeszcze gdzie艣 indziej?
Ale musz臋 mie膰 jak膮艣 "podk艂adk臋" by wci膮gn膮膰 Ci臋 na list臋 KZG Wink Poprosze o jakies inne, piekne zdjecie Was (Ciebie i 艢wiadka Smile ) na tle islandzkiego krajobrazu. Najlepiej niech to bedzie jakies wyjatkowe zdjecie. No i z Gay Pride podeslij nam cos - chcielibysmy zobaczyc ten sza艂 kolor贸w...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
rekinludojad

Do潮czy: 11 Lis 2005
Posty: 11
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 16 Lis 2005, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny macie u mnie przechlapane Wink Very Happy. Zgnily to ja nie jestem Smile Rozprawie sie z wami jak tylko wejdziecie gdzies do wody. mruga .
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron